Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 14:19:49 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Ogłoszenia pozostałe  |  Wątek: Intencje w sprawach naszych osobistych, życiowych, codziennych....
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 130 131 [132] 133 134 ... 153 Drukuj
Autor Wątek: Intencje w sprawach naszych osobistych, życiowych, codziennych....  (Przeczytany 301911 razy)
Arizona
uczestnik
***
Wiadomości: 198


« Odpowiedz #1965 dnia: Maja 27, 2013, 14:21:51 pm »

Witajcie!
Waszym modlitwom polecam dziesięciu Księży Neoprezbierów, którzy zostali wyświęceni w sobotę w Bydgoszczy. Deo gratias za nich- jest to największa liczba księży wyświęconych w jednym roku w historii naszej diecezji.
Módlcie się również za nowowyświęconych z Waszych diecezji!
Zapisane
"Speramus meliora - resurget cineribus" (motto miasta Detroit).
gnome
aktywista
*****
Wiadomości: 1849


« Odpowiedz #1966 dnia: Maja 27, 2013, 14:33:27 pm »

Laudetur Iesus Christus Prosze o modlitwe w intencii dobrej spowiedzi dla mnie i o dar zgody i pojednania oraz sakramentalny związek małożeński dla moich rodziców.

+++

Proszę o modlitwę za mnie, gdyż zagrożony jestem z j. niemieckiego a co gorsza nie przez złe oceny tylko przez nieobecności moje, które spowodowane są chorobą, która mnie bardzo męczy.
Bóg zapłać!

+++

Witajcie!
Waszym modlitwom polecam dziesięciu Księży Neoprezbierów, którzy zostali wyświęceni w sobotę w Bydgoszczy. Deo gratias za nich- jest to największa liczba księży wyświęconych w jednym roku w historii naszej diecezji.
Módlcie się również za nowowyświęconych z Waszych diecezji!

+++
Zapisane
Podczas jednej z ceremonii w Bazylice św. Piotra, gdy wnoszono na sedia gestatoria papieża św. Piusa X, lud rzymski żywiołowo zareagował oklaskami, Papież widząc entuzjazm wiernych rozkazał zatrzymać pochód. Gdy tłum się uciszył rzekł do wiernych, że *nie należy czcić sługi w domu jego Pana.
Darek
rezydent
****
Wiadomości: 353


Deus caritas est

« Odpowiedz #1967 dnia: Maja 27, 2013, 18:37:32 pm »

LICH Proszę o modlitwę w intencji zaliczenia semestru w szkole oraz pomyślny przebitek terapii z góry serdeczne Bóg zapłać.
Zapisane
Pamiętajcie, nowa Polska nie może być Polską bez dzieci Bożych! Polską niepłodnych lub mordujących nowe życie matek! Polską pijaków! Polską ludzi niewiary, bez miłości Bożej!
Prymas Stafan Kard. Wyszyński
samotnik
rezydent
****
Wiadomości: 266

« Odpowiedz #1968 dnia: Maja 27, 2013, 18:37:38 pm »

+
Zapisane
Darek
rezydent
****
Wiadomości: 353


Deus caritas est

« Odpowiedz #1969 dnia: Czerwca 08, 2013, 21:03:47 pm »

Proszę o modlitwę w szczególności rózańcową choć by i dziesiątke ale oczywiście wszystkie będą mile widziane poprzez wstawiennictwo Matki Boskiej i dusz czyśćcowych o dar znalezienia dobrego miejsca zamieszkania i dar zgody i pojednania miedzy rodzicami oraz zaprzestania cywilnej sprawy rozwodowej i sakramentalny związek małżeński gdyż mieli tylko cywilny oraz za mnie o dar dobrej spowiedzi Św. wszystkie Łaski do zbawienia potrzebne spokój serca Może Błogosławieństwo i opiekę Matki Boskiej oraz żebym coraz bardziej Ją kochał a przez to Jej Najświętszego syna i te biedne dusze i moich podopiecznych z pracy rodziców i przyjaciół oraz kolegów .
Zapisane
Pamiętajcie, nowa Polska nie może być Polską bez dzieci Bożych! Polską niepłodnych lub mordujących nowe życie matek! Polską pijaków! Polską ludzi niewiary, bez miłości Bożej!
Prymas Stafan Kard. Wyszyński
daniel89
uczestnik
***
Wiadomości: 236

« Odpowiedz #1970 dnia: Czerwca 09, 2013, 13:28:38 pm »

Prosiłbym o modlitwę za zmarłego kolegę - 29 lat. Niestety, nie miał łatwego życia...
Zapisane
"Franciszku, idź i napraw mój Kościół, który, jak widzisz, cały jest w ruinie"
samotnik
rezydent
****
Wiadomości: 266

« Odpowiedz #1971 dnia: Czerwca 09, 2013, 20:59:00 pm »

++
Zapisane
daniel89
uczestnik
***
Wiadomości: 236

« Odpowiedz #1972 dnia: Czerwca 11, 2013, 00:14:43 am »

Najprawdopodobniej ten kolega popełnił samobójstwo - tym bardziej proszę o modlitwę +
Zapisane
"Franciszku, idź i napraw mój Kościół, który, jak widzisz, cały jest w ruinie"
Richelieu
aktywista
*****
Wiadomości: 858


« Odpowiedz #1973 dnia: Czerwca 22, 2013, 08:58:37 am »

Proszę o modlitwę za mojego sąsiada i drugiego kierowcę, którzy zginęli w tym wypadku http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,14132611.html

Requiem aeternam dona eis, Domine,
et lux perpetua luceat eis. Amen.
Zapisane
Andrzej75
aktywista
*****
Wiadomości: 2324


« Odpowiedz #1974 dnia: Czerwca 22, 2013, 13:00:36 pm »

+
R.I.P.
Zapisane
Exite de illa populus meus: ut ne participes sitis delictorum eius, et de plagis eius non accipiatis.
samotnik
rezydent
****
Wiadomości: 266

« Odpowiedz #1975 dnia: Czerwca 24, 2013, 20:40:30 pm »

+R.I.P+
Zapisane
Arizona
uczestnik
***
Wiadomości: 198


« Odpowiedz #1976 dnia: Czerwca 26, 2013, 11:35:13 am »

LICh!

Z radością chciałem poinformować Was, drodzy Forumowicze, o zmianie przeze mnie wspólnoty formacji ku kapłaństwu. Otóż po kilkuletnim rozeznaniu, idąc za głosem powołania, opuszczam Seminarium Duchowne mojej diecezji i niebawem udam się do Włoch, gdzie mam nadzieję stać się członkiem zgromadzenie Franciszkanów Niepokalanej  ;)

W tej trudnej dla moich bliskich i mnie samego decyzji polecam się również Waszym modlitwom. Proszę, westchnijcie za mną do Matki Bożej, abym mógł stać się w przyszłości świętym zakonnikiem i świętym kapłanem dla chwały Boga i pożytku Kościoła świętego.

Z góry obiecuję modlitwę za wszystkich moich dobroczyńców. Bóg zapłać!
Zapisane
"Speramus meliora - resurget cineribus" (motto miasta Detroit).
Andrzej75
aktywista
*****
Wiadomości: 2324


« Odpowiedz #1977 dnia: Czerwca 26, 2013, 15:46:20 pm »

+
Zapisane
Exite de illa populus meus: ut ne participes sitis delictorum eius, et de plagis eius non accipiatis.
Bartek
Administrator
aktywista
*****
Wiadomości: 3689

« Odpowiedz #1978 dnia: Czerwca 26, 2013, 16:08:48 pm »

Laus Deo! :)

+
Zapisane
Hoc pulchrum est hominis munus et officium: ut oret ac diligat.
STS
rezydent
****
Wiadomości: 334

« Odpowiedz #1979 dnia: Czerwca 26, 2013, 17:27:19 pm »

Deo gratias!

+++

Przy okazji ośmielam się prosić o modlitwę za mnie, o dobry wybór w pewnej bardzo ważnej kwestii...
Zapisane
Strony: 1 ... 130 131 [132] 133 134 ... 153 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Ogłoszenia pozostałe  |  Wątek: Intencje w sprawach naszych osobistych, życiowych, codziennych.... « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!