Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 19, 2024, 07:44:43 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231786 wiadomości w 6624 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Ogłoszenia pozostałe  |  Wątek: Intencje w sprawach naszych osobistych, życiowych, codziennych....
« poprzedni następny »
Strony: [1] 2 3 ... 153 Drukuj
Autor Wątek: Intencje w sprawach naszych osobistych, życiowych, codziennych....  (Przeczytany 301320 razy)
Antiquus_ordo
Gość
« dnia: Lutego 06, 2009, 16:05:27 pm »

Proponuje założyć jeden wątek modlitewny, tak byśmy musieli tak czy inaczej zaglądać do niego, sprawi to, że będzie tych wątków mniej, będzie za to jeden ale "intensywny". Co Państwo na to? Analogicznie można założyć za naszych zmarłych.
« Ostatnia zmiana: Lutego 06, 2009, 16:13:24 pm wysłana przez Antiquus_ordo » Zapisane
przykoźlak
uczestnik
***
Wiadomości: 185


gg:5502171

TOOOORUŃ
« Odpowiedz #1 dnia: Lutego 06, 2009, 16:06:40 pm »

Popieram:)

Na początek proponuje w intencji rozwoju Forum i co by nam się dobrze działo na nowych śmieciach :).. :D
Zapisane
Prawdziwy reakcjonista nie jest tym, kto marzy o dawnych czasach, lecz myśliwym ścigającym święte cienie na wiecznych wzgórzach.

www.przykozle.blogspot.com
jp7
Administrator
aktywista
*****
Wiadomości: 5521


« Odpowiedz #2 dnia: Lutego 06, 2009, 16:35:13 pm »

Wolałbym dział z modlitwami.
Zapisane
Kyrie Eleison!
Czy jednak Syn Człowieczy znajdzie wiarę na ziemi, gdy przyjdzie?
kwiatostan lipy
Gość
« Odpowiedz #3 dnia: Lutego 06, 2009, 21:05:26 pm »

Fantastycznie!

Ongiś prosiłam Państwa o modlitwę w intencji mojego przyjaciela, kleryka z Wigratzbad, któremu choroba zagroziła świeceniom. Dowiedziałąm się dziś, że przyjmie świecenia kapłańskie 27.06.2009. Bardzo proszę o modlitwę w jego intencji
(choroba nie ustąpiła)

mi
Zapisane
Richelieu
aktywista
*****
Wiadomości: 854


« Odpowiedz #4 dnia: Lutego 06, 2009, 21:10:23 pm »

Deo gratias !  I oczywiście proszę Pana Boga o zdrowie i długą owocną służbę Kościołowi dla tego kleryka. Tak wielu ich teraz potrzeba !
Zapisane
Sigfried
aktywista
*****
Wiadomości: 698

« Odpowiedz #5 dnia: Lutego 10, 2009, 17:03:28 pm »

Przed chwila dowiedzialem sie, ze po dlugiej i pelnej cierpienia chorobie zmarl moj stryj. Byl bardzo dobrym czlowiekiem, spokojnym i bogobojnym. Prosze o modlitewne wspomnienie za jego dusze. RIP+
Zapisane
PTRF
aktywista
*****
Wiadomości: 2129


« Odpowiedz #6 dnia: Lutego 10, 2009, 17:06:19 pm »

+
Zapisane
"Kto tradycji nie szanuje
 Niech nas w dupę pocałuje"
/kawaleryjskie/
Caesar
aktywista
*****
Wiadomości: 822


cezarostopkowiec

« Odpowiedz #7 dnia: Lutego 10, 2009, 17:10:22 pm »

Oczywiście będę się modlił - proponuje może jednak żeby podawać tu tylko intencje modlitewne, a nie dawać "+" itp. bo to ze sie pomodlimy to chyba oczywiste.
Zapisane
Mospanie, rzekł bernardyn, babska rzecz narzekać,
a żydowska rzecz ręce założywszy czekać.
Tompson
bywalec
**
Wiadomości: 68


in Te Domine speravi...

« Odpowiedz #8 dnia: Lutego 10, 2009, 18:38:44 pm »

a ja serdecznie proszę o modlitwę w intencji kleryków, którzy przygotowują się do posługi kapłańskiej w Polsce...szczególnie może za kleryków z seminarium białostockiego. Z góry serdeczne Bóg zapłać.
Zapisane
tradycjakatolicka.pl
Leszek
uczestnik
***
Wiadomości: 118


« Odpowiedz #9 dnia: Lutego 10, 2009, 20:48:53 pm »

Oczywiście będę się modlił - proponuje może jednak żeby podawać tu tylko intencje modlitewne, a nie dawać "+" itp. bo to ze sie pomodlimy to chyba oczywiste.
Jednak przynajmniej w moim wypadku napisanie "+" mobilizuje mnie do dodatkowej modlitwy w danej intencji, jest to jakieś zobowiąznie o którym łatwiej zapamiętać, tak mi sie wydaje- nie wiem jak Szanowni Forumowicze to odbierają.

Proszę o modlitwę w intencji mojego dziadka, ktory jest ciężko chory, a jesli taka wola Pana Boga- niech umrze opatrzony Sakramentami.
Zapisane
+++
RaSz
aktywista
*****
Wiadomości: 550

Humilis

« Odpowiedz #10 dnia: Lutego 10, 2009, 21:13:45 pm »

Więc może lepiej te krzyżyki po jakimś czasie kasować, żeby nie zabierały miejsca na forum, a intencje zostawiać?
Zapisane
Sancte Raphael, ora pro nobis!
JRWF
aktywista
*****
Wiadomości: 1291


« Odpowiedz #11 dnia: Lutego 10, 2009, 21:31:22 pm »

A może by powrócić do zwyczaju ze "starego forum" z zakładaniem oddzielnych wątków-intencji modlitewnych? Przyznaję, że mnie też ten "+" mobilizuje. A w jednym wątku tak byśmy "poplusikowali", że by się strrraszny bałagan zrobił.
Co Państwo na to?

...nawołujemy do zachowania Tradycji, a własnej (forumowej) "tradycji" zachować nie chcemy... Moderna się wkrada!  ;)

PS. A w intencjach wyżej wymienionych +.
Zapisane
PTRF
aktywista
*****
Wiadomości: 2129


« Odpowiedz #12 dnia: Lutego 10, 2009, 21:34:01 pm »

Ja jestem za.
Zapisane
"Kto tradycji nie szanuje
 Niech nas w dupę pocałuje"
/kawaleryjskie/
RaSz
aktywista
*****
Wiadomości: 550

Humilis

« Odpowiedz #13 dnia: Lutego 10, 2009, 21:40:18 pm »

Również jestem za oddzielnymi wątkami, tylko w oddzielnym przeznaczonym na to dziale. Po jakimś czasie można takie starsze wątki usuwać jeśli to ciąży na serwerze czy coś.
Zapisane
Sancte Raphael, ora pro nobis!
Caesar
aktywista
*****
Wiadomości: 822


cezarostopkowiec

« Odpowiedz #14 dnia: Lutego 10, 2009, 22:53:47 pm »

Ja tylko zaproponowałem, nie wiem jaki jest wpływ "+" a innych, ale dla przejrzystości same intencje byłyby czytelniejsze - tym bardziej że bym wiedział, że jak widzę nową wiadomość w tym wątku to wiem ze to intencja którą mogę poznać i sie za nią pomodlić niż kolejny "+". I jestem za jednym wątkiem w takim przypadku, bo nie "+" jest wazny tylko nasza realna modlitwa.
Zapisane
Mospanie, rzekł bernardyn, babska rzecz narzekać,
a żydowska rzecz ręce założywszy czekać.
Strony: [1] 2 3 ... 153 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Ogłoszenia pozostałe  |  Wątek: Intencje w sprawach naszych osobistych, życiowych, codziennych.... « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!