Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 20, 2024, 11:07:28 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231949 wiadomości w 6630 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Traditio  |  Katolicki punkt widzenia  |  Wątek: Bp Williamson: Lepiej by było, gdybym nie wypowiedział tych słów!
« poprzedni następny »
Strony: 1 2 [3] 4 Drukuj
Autor Wątek: Bp Williamson: Lepiej by było, gdybym nie wypowiedział tych słów!  (Przeczytany 9910 razy)
Joker
uczestnik
***
Wiadomości: 216

« Odpowiedz #30 dnia: Lutego 27, 2009, 00:24:42 am »

i będzie jasne czy mamy dzwonić na milicję :D
czas start!

Niech panu odpowiedzi udzieli pański autorytet Williamson.

 Proponuję zrezygnować z grzecznościowych form typu "pan" etc. wobec adasia,skoro on odmawia godności biskupiej biskupowi katolickiemu.
Zapisane
la_boudin
uczestnik
***
Wiadomości: 106


« Odpowiedz #31 dnia: Lutego 27, 2009, 00:24:52 am »

"Jednocześnie zaznaczono, że bp Williamson, aby móc pełnić funkcje biskupie w Kościele będzie musiał również w niedwuznaczny sposób, publicznie zdystansować się od swych wypowiedzi na temat Szoah"

;O to miał kłamać i sie wypierać?
jak sie upewni ze sie pomylił to sie wycofa.

a tak na marginesie - ciąży na nim kara kościelna w postaci suspensy? Czy to tylko watykańskie "grożenie palcem"?
Zapisane
Nie jest ważne czy w Polsce będzie kapitalizm, wolność słowa, czy w Polsce będzie dobrobyt. Najważniejsze, żeby Polska była katolicka!
Adam
aktywista
*****
Wiadomości: 764

« Odpowiedz #32 dnia: Lutego 27, 2009, 00:28:39 am »

Proponuję zrezygnować z grzecznościowych form typu "pan" etc. wobec adasia,skoro on odmawia godności biskupiej biskupowi katolickiemu.

Proponuję najpierw zacząć mówić z godnością o rzeczywistych biskupach kościoła katolickiego, Życińskim czy Pieronku. Skoro biskup-tułacz jest JE, to kanclerz KUL tym bardziej,
Zapisane
Thomas
Gość
« Odpowiedz #33 dnia: Lutego 27, 2009, 00:31:25 am »

Cytuj
Niech panu odpowiedzi udzieli pański autorytet Williamson.

A widzi Pan ?  Aż strach się wypowiedzieć ?  

Wszystkie dane dostępne są na oficjalnych stronach - muzeów obozowych. Warto wszystkie obejrzeć z karteczką i notować.
Coś Pan Adam kiepskie wykształcenie odebrał w zakresie zbrodni niemieckich...
Zapisane
Adam
aktywista
*****
Wiadomości: 764

« Odpowiedz #34 dnia: Lutego 27, 2009, 00:34:37 am »

Cytuj
Niech panu odpowiedzi udzieli pański autorytet Williamson.

A widzi Pan ?  Aż strach się wypowiedzieć ?  

Wszystkie dane dostępne są na oficjalnych stronach - muzeów obozowych. Warto wszystkie obejrzeć z karteczką i notować.
Coś Pan Adam kiepskie wykształcenie odebrał w zakresie zbrodni niemieckich...

Strach? Sorry, nie jestem na pańskie skinienie. Jak to powiedział Donald, "prosić to sobie możesz".

A pan niech mówi śmiało, proszę bardzo. A co do mojego wykształcenia, to cóż, może Williamson i pan mają lepsze wykształcenie od mojego. Ale szczerze panu powiem, cieszę się, że nie miałem takich nauczycieli jak pan i ks. biskup.
« Ostatnia zmiana: Lutego 27, 2009, 00:37:38 am wysłana przez Adam » Zapisane
Thomas
Gość
« Odpowiedz #35 dnia: Lutego 27, 2009, 00:42:13 am »

Cytuj
cieszę się, że nie miałem takich nauczycieli jak pan i ks. biskup.

Nie wiem skąd Pan wie jakich miałem nauczycieli, ale na pewno Pan nic o ofiarach Oświęcimia nie wie.
Nie powiem Panu, bo wiedza samodzielnie zdobyta ma smak. Zachęcam do nauki. Ostatnio N.Davies, odważył się wypowiedzieć w książce o "kłamstwie oświęcimskim"
Zapisane
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #36 dnia: Lutego 27, 2009, 07:26:58 am »





Proszę nie karmić trolla "Adama" !!
Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
OPen
Gość
« Odpowiedz #37 dnia: Lutego 27, 2009, 08:30:09 am »

btw. nowe Forum zdecydowanie zmienia się...
Zapisane
Jean Raspail
rezydent
****
Wiadomości: 476


« Odpowiedz #38 dnia: Lutego 27, 2009, 08:34:32 am »


Proponuję zasponsorować wycieczkę, nawet kilku dniową, dla bp. Williamsona do pbpzu Auschwitz-Birkenau.

Radek Buczyński

A może by tak zasponsorować wycieczkę poza forum krzyż Sz.P. Radkowi Buczyńskiemu???
Zapisane
Jean Raspail
rezydent
****
Wiadomości: 476


« Odpowiedz #39 dnia: Lutego 27, 2009, 08:36:25 am »





Proszę nie karmić trolla "Adama" !!

Dołączam się do Kol. Krusejdera!!!
Zapisane
Major
aktywista
*****
Wiadomości: 3722

« Odpowiedz #40 dnia: Lutego 27, 2009, 08:36:53 am »

Ja nie twierdzę że gineli ludzie w komorach gazowych w Oświęcimiu. Ale gineli też na kilka innych sposobów i nie wiadomo ilu ich w tych komorach zgineło. Ofiarami są nie tylko Żydzi ale też Polacy.
Żydzi to nie święte krowy a tak chcą być traktowani. Bokotematując przykładem tego sobiepaństwa żydowskiego są ich wycieczki do np. Krakowa pod eskortą własnych uzbrojonych służb. Ewenement na skalę światową a koledzy z Krakowa boją się zareagować żeby nie być oskarżonym o antysemityzm.
Panie Adamie teraz oczekuję w takim razie przeprosin od bpów Pieronka i Życińskiego za to że ranią moje uczucia jako katolika.
Zapisane
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #41 dnia: Lutego 27, 2009, 08:38:50 am »


Proponuję zasponsorować wycieczkę, nawet kilku dniową, dla bp. Williamsona do pbpzu Auschwitz-Birkenau.

Radek Buczyński

mysli Pan ze widok makiet coś by tu pomógł ?
Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
patryksługa
aktywista
*****
Wiadomości: 638


Wprowadzą wśród was zgubne herezje. 2 Piotra 2:1

In Christo
« Odpowiedz #42 dnia: Lutego 27, 2009, 08:43:31 am »

i będzie jasne czy mamy dzwonić na milicję :D
czas start!

Niech panu odpowiedzi udzieli pański autorytet Williamson.

 Proponuję zrezygnować z grzecznościowych form typu "pan" etc. wobec adasia,skoro on odmawia godności biskupiej biskupowi katolickiemu.
 

Tenże sam Adam zarzucił mi że nie przeszliśmy na ty, ciekawe kiedy z biskupem Williamsonem przeszedłeś na ty. Administratora uprasza się o jakieś działanie w kierunku p. Adama za notoryczne umniejszanie godność Biskupa Williamsona. Kim jest tenże p. Adam skoro nie uznaje decyzyj papieskich.



;O to miał kłamać i sie wypierać?
jak sie upewni ze sie pomylił to sie wycofa.


Proponuję zasponsorować wycieczkę, nawet kilku dniową, dla bp. Williamsona do pbpzu Auschwitz-Birkenau.

Radek Buczyński

Biskup Williamson nie kłamał o żydach zacytował dokument Raport Leuchtera jak sam powiedział w wywiadzie Der Spiegel. wystarczy poszukać .
« Ostatnia zmiana: Lutego 27, 2009, 08:52:15 am wysłana przez bratpatryk » Zapisane
O Maryjo bez grzechu poczęta, módl się za nami, którzy się do ciebie uciekamy i za tymi, którzy się do ciebie nie uciekają a zwłaszcza za masonami i poleconymi tobie. - modlitwa taka jaką podał Maksymilian Kolbe
Adam
aktywista
*****
Wiadomości: 764

« Odpowiedz #43 dnia: Lutego 27, 2009, 09:10:28 am »

Tenże sam Adam zarzucił mi że nie przeszliśmy na ty, ciekawe kiedy z biskupem Williamsonem przeszedłeś na ty. Administratora uprasza się o jakieś działanie w kierunku p. Adama za notoryczne umniejszanie godność Biskupa Williamsona. Kim jest tenże p. Adam skoro nie uznaje decyzyj papieskich.

A ja upraszam Aministratora o działania w kierunku osób, które notorycznie umniejszają godność JE Tadeusza Pieronka i JE Józefa Życińskiego, Kaclerza KUL i które poddają w wątpliwość zagładę Żydów w Auschwitz.

A jeśli pan bratpatryk uważa, że nie uznaję decyzji papieskich, to jest w błędzie. W przeciwieństwie do niektórych osób na tym forum, uznaję WSZYSTKIE decyzje Benedykta XVI i proszę o niepisanie nieprawdy.
« Ostatnia zmiana: Lutego 27, 2009, 09:22:31 am wysłana przez Adam » Zapisane
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #44 dnia: Lutego 27, 2009, 09:26:54 am »

BTW:
Skoro już mowa o Jego Ekscelencji Tabeuszu Biskupie Pieronku, to czy ma on jakiś przydział (poza zapewne stolią Tytularną) w Kościele Powszechnym? Tułaczem sensu stricto on nie jest bo mu dali dach nad głową w Krakowie, ale czymś w rodzaju "dożywotniej rezerwy kadrowej", której nikt nie odważy się wykorzystać.
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
Strony: 1 2 [3] 4 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Traditio  |  Katolicki punkt widzenia  |  Wątek: Bp Williamson: Lepiej by było, gdybym nie wypowiedział tych słów! « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!