Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 29, 2024, 07:52:21 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Traditio  |  Katolicki punkt widzenia  |  Wątek: Radio Maryja
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 28 Drukuj
Autor Wątek: Radio Maryja  (Przeczytany 102811 razy)
jp7
Administrator
aktywista
*****
Wiadomości: 5521


« Odpowiedz #60 dnia: Grudnia 09, 2009, 17:02:29 pm »

Tu nie chodzi o zaglądanie do portfeli a o przyzwoitość księży w coraz bardziej ubożejącym i polaryzującym społeczeństwie.
Ale duszpasterza wymagają i ci biedni (dla których ksiądz w  Golfie to już niepotrzebna rozrzutność), i ci bogaci (którzy księdza bez tych wszystkich świecidełek nie byli by słuchali...)


+++edit literówki
« Ostatnia zmiana: Grudnia 09, 2009, 18:21:12 pm wysłana przez jp7 » Zapisane
Kyrie Eleison!
Czy jednak Syn Człowieczy znajdzie wiarę na ziemi, gdy przyjdzie?
Major
aktywista
*****
Wiadomości: 3721

« Odpowiedz #61 dnia: Grudnia 09, 2009, 17:09:22 pm »

Panie JWK. O. Rydzyk wsiadał do samochodu wyższej klasy i nie jest to raczej manipulacja TVN.
Tak Pani Murko. Takie zachowania księży uważam za nieprzyzwoite. I to jest moje zdanie bo widzę że na tym m.in.zachowaniu cierpi wizerunek Kościoła.
Zapisane
Jean Gabriel Perboyre
aktywista
*****
Wiadomości: 2235


« Odpowiedz #62 dnia: Grudnia 09, 2009, 17:09:33 pm »

Tu nie chodzi o zaglądanie do portfeli a o przyzwoitość księży w coraz bardziej ubożejącym i polaryzującym społeczeństwie.
Ale duszpasterza wymagają i ci biedni (dla których ksiądz w  Golfie to już niepotrzebna rozrzutność), i ci bogaci 9którzy księdza bez t7ych wszystkich świecidełek ni byli by słuchali...

Jednym slowem na parafii powinien byc jeden ksiadz rowerzysta i jeden w nowym Audi.
Zapisane
kamilek
Gość
« Odpowiedz #63 dnia: Grudnia 09, 2009, 17:22:02 pm »

.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 09, 2009, 19:50:14 pm wysłana przez kamilek » Zapisane
Murka
aktywista
*****
Wiadomości: 1289


« Odpowiedz #64 dnia: Grudnia 09, 2009, 17:32:40 pm »

Czy Pani nie mdli czytając tych nawiedzonych ludzi? Bo mnie tak.

Wlasciwie to niepotrzebnie zabralam glos w tym watku. To nie jest na moje nerwy.
Zapisane
Niech się nie trwoży serce wasze ani się lęka.
Mari
bywalec
**
Wiadomości: 73

« Odpowiedz #65 dnia: Grudnia 09, 2009, 17:51:26 pm »

Panie JWK. O. Rydzyk wsiadał do samochodu wyższej klasy i nie jest to raczej manipulacja TVN.

A czy wiadomo, do kogo należał samochód? Czy do osoby znanej o. Rydzykowi, czy rzeczywiście do zgromadzenia redemptorystów?

Zapisane
Major
aktywista
*****
Wiadomości: 3721

« Odpowiedz #66 dnia: Grudnia 09, 2009, 18:02:56 pm »

Samochód na parafii powinien być. Nie ma problemu. Ale nie mówmy że w mieście do chorego ksiądz jedzie samochodem. Chyba że rzadko.
Domyślam się że samochód należy do Zgromadzenia lub Fundacji.
Zapisane
Mari
bywalec
**
Wiadomości: 73

« Odpowiedz #67 dnia: Grudnia 09, 2009, 19:02:27 pm »

Hm... do TVN mam duży dystans, szczególnie jeśli mówią o sprawach Kościoła, ludzi Kościoła i wiary. Alergię w tej stacji mają sporą: raz np. pojechali do pewnego klasztoru kręcić materiał o walorach tego miejsca, przeprowadzili też mini-rozmowy z osobami będącymi na rekolekcjach, które otwarcie mówiły, że przyjechały dla odnowienia ducha. Nic z tego nie poszło na wizję poza kilku, kilkunastosekundową migawką bez żadnej wypowiedzi. Niby drobna rzecz. Coś mi się w tego maybacha nie za bardzo chce wierzyć. (Ale zakupu solidnego samochodu czy solidnych mebli, z racji tego, że są trwalsze i często bardziej ekonomiczne w dłuższej perspektywie z góry tak krytycznie bym nie osądzał.  :) )





 
Zapisane
stefan
aktywista
*****
Wiadomości: 581

« Odpowiedz #68 dnia: Grudnia 09, 2009, 19:04:06 pm »

Dlatego jak napisałem wyżej. Poza modlitwą i niektórymi katechezami formacyjnymi to radio to jest dno.
Święte słowa
Zapisane
Powstaną bowiem fałszywi chrystusowie i fałszywi prorocy, i czynić będą znaki wielkie i cuda, tak aby w błąd byli wprowadzeni (jeśli to być może) nawet i wybrani.Mt. 24).
-------------------
Nauczać zaś kobiecie nie pozwalam ani też przewodzić nad mężem, lecz chcę, by trwała w cichości? (1 Tm 2,11-1
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #69 dnia: Grudnia 09, 2009, 19:48:01 pm »

Dlatego jak napisałem wyżej. Poza modlitwą i niektórymi katechezami formacyjnymi to radio to jest dno.
Święte słowa.

Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
Kamil
aktywista
*****
Wiadomości: 1368


« Odpowiedz #70 dnia: Grudnia 09, 2009, 21:04:12 pm »

Coś mi się w tego maybacha nie za bardzo chce wierzyć. (Ale zakupu solidnego samochodu czy solidnych mebli, z racji tego, że są trwalsze i często bardziej ekonomiczne w dłuższej perspektywie z góry tak krytycznie bym nie osądzał.  :) )
Bo ten maybach to taka plotka była, nie mająca nic wspólnego z rzeczywistością.
Zapisane
Jean Gabriel Perboyre
aktywista
*****
Wiadomości: 2235


« Odpowiedz #71 dnia: Grudnia 09, 2009, 21:07:10 pm »

Maybach byl plotka, tu sie zgodze, co nie oznacza, ze ks. Rydzyk jezdzi starym oplem astra
Zapisane
PTRF
aktywista
*****
Wiadomości: 2129


« Odpowiedz #72 dnia: Grudnia 09, 2009, 21:21:17 pm »

A po co ma jeździć starym Oplem Astra ?
Zapisane
"Kto tradycji nie szanuje
 Niech nas w dupę pocałuje"
/kawaleryjskie/
Jean Gabriel Perboyre
aktywista
*****
Wiadomości: 2235


« Odpowiedz #73 dnia: Grudnia 09, 2009, 21:23:25 pm »

Zeby nie jezdzic wypasiona limuzyna.
Zapisane
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #74 dnia: Grudnia 09, 2009, 22:59:52 pm »

  Zeby nie jezdzic wypasiona limuzyna. 
Myśli pan jak stara baba co księdzu prałatowi zazdrościła, kiedy został biskupem. Jak pana inwidia kąsa weź się pan za jakiś biznes i se pan kup.
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 28 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Traditio  |  Katolicki punkt widzenia  |  Wątek: Radio Maryja « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!