Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 29, 2024, 15:14:04 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Traditio  |  Katolicki punkt widzenia  |  Wątek: Radio Maryja
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 28 Drukuj
Autor Wątek: Radio Maryja  (Przeczytany 102838 razy)
ratio
rezydent
****
Wiadomości: 488

« Odpowiedz #270 dnia: Stycznia 31, 2019, 17:33:29 pm »

Cytuj
author=ratio link=topic=241.msg217819#msg217819 date=1541979048]

Komu wolno zawłaszczyć 25 minut programu, to wolno  🐸
Ale "De gustibus non ..."
Religijność o.Rydzyka właśnie słychać na antenie ...
Przypiął się do mikrofonu (..
) 😂

Teraz też słychać, jak o.Dyrektor ma myślowe odloty - wymieszał
jakieś dyrdymały z sakramentami 🙃

Katecheza o sakramentach ... to się nazywa 😵
« Ostatnia zmiana: Stycznia 31, 2019, 17:37:33 pm wysłana przez ratio » Zapisane
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #271 dnia: Stycznia 31, 2019, 18:46:59 pm »

Oj! to już sam siebie pan cytuje i sam ze sobą zaczyna dysputę  ;D
Zapisane
Andrzej75
aktywista
*****
Wiadomości: 2324


« Odpowiedz #272 dnia: Stycznia 31, 2019, 20:12:52 pm »

Pani ratio. Myślę tak: o. Dyrektor ma świadomość, że Radia Maryja niektórzy słuchają (bo chcą), a niektórzy nasłuchują (bo muszą). I żeby tym drugim zbyt łatwo się nie nasłuchiwało, stara się im to nasłuchiwanie nieco uprzykrzyć. Bo ci, którzy słuchają Radia Maryja z własnej woli, zazwyczaj też wybaczają o. Dyrektorowi jego wielomówstwo.
Zapisane
Exite de illa populus meus: ut ne participes sitis delictorum eius, et de plagis eius non accipiatis.
ratio
rezydent
****
Wiadomości: 488

« Odpowiedz #273 dnia: Lutego 08, 2019, 12:07:09 pm »

Nie mam nic do dziwnych treści, które o.Rydzyk głosi, lecz dziwi mnie jego niefrasobliwość w traktowaniu słuchaczy. Przed chwilą znowu zachowanie "Co wolno wojewodzie ...", bo z 15 minut przeznaczonych na medytację, na swoje ble-ble-ble zajął 7 minut. I nie był to tekst medytacyjny 🤐
Zapisane
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #274 dnia: Lutego 08, 2019, 14:28:32 pm »

Nie mam nic do dziwnych treści, które o.Rydzyk głosi, lecz dziwi mnie jego niefrasobliwość w traktowaniu słuchaczy.
To pan przestanie słuchać [...] i molestować nas tu swymi [...].
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
Sławek125
aktywista
*****
Wiadomości: 1662

« Odpowiedz #275 dnia: Lutego 08, 2019, 14:36:57 pm »

Nie mam nic do dziwnych treści, które o.Rydzyk głosi, lecz dziwi mnie jego niefrasobliwość w traktowaniu słuchaczy. Przed chwilą znowu zachowanie "Co wolno wojewodzie ...", bo z 15 minut przeznaczonych na medytację, na swoje ble-ble-ble zajął 7 minut. I nie był to tekst medytacyjny 🤐
Pan cierpisz na typową przypadłosc słuchaczy RM. W telefonach do rozmów niedokończonych załamują ręce nad tresciami kolportowanymi przez tefałeny z dużym znawstwem tematu.
Zapisane
ratio
rezydent
****
Wiadomości: 488

« Odpowiedz #276 dnia: Lutego 08, 2019, 16:44:41 pm »

To pan przestanie słuchać [...] i molestować nas tu swymi [...]
Jeżeli przedstawiane fakty są dla pana "jwk" spamem, to po co je czyta? A ponadto, wyraźnie nie słucha Radia Maryja, bo tych "dowolnych" wypowiedzi Ojca Założyciela Dyrektora dr. Tadeusza Rydzyka jest wystarczająco w codziennym programie, by myślącemu słuchaczowi otworzyły się oczy i zaczął się zastanawiać. I proszę przestać się mnie czepiać za to, że nie chcę myśleć pańskimi kategoriami 😍🙄🙄🙄😁
« Ostatnia zmiana: Lutego 08, 2019, 17:10:07 pm wysłana przez ratio » Zapisane
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #277 dnia: Lutego 08, 2019, 17:12:08 pm »

To pan przestanie słuchać [...] i molestować nas tu swymi [...]
Jeżeli przedstawiane fakty są dla pana "jwk" spamem, to po co je czyta.
Jak Ojciec Dyrektor tak się nie podoba panu 'ratiu' to po co go tak namiętnie słucha? Masochizm ???

by myślącemu słuchaczowi otworzyły się oczy i zaczął się zastanawiać.
No bo pan jako 'ratio' to taki z definicji z tych bardziej "myślących"  ::) ::)

I proszę przestać się mnie czepiać za to, że nie chcę myśleć pańskimi kategoriami 😍🙄🙄🙄😁
Jak się pan przestanie czepiać Ojca Dyrektora, to nie ma sprawy.

P.S. Co do tzw 'dowolnych' wypowiedzi Ojca Dyrektora, jakoś ich nie zauważam, widać pan dostaje instrukcje kiedy i czego słuchać. Nie słucham jak leci, tylko mam wybrane programy. Radia słucham od początku nadawania w Warszawie i od tego czasu regularnie wpłacam ofiary na jego utrzymanie co panu zapewne nie przyszło nawet do głowy.
« Ostatnia zmiana: Lutego 09, 2019, 10:14:22 am wysłana przez jwk » Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
ratio
rezydent
****
Wiadomości: 488

« Odpowiedz #278 dnia: Maja 06, 2019, 16:37:19 pm »

Moje słuchanie to nie masochizm, lecz potrzeba wiary. Dlatego korzystam z ramówki programowej tej rozgłośni. Ale ojców prowadzących program, nie obchodzi porządek antenowy. I tak dziś ojciec D.D. wolał propagować polityków, niż pomodlić się Modlitwą popołudniową ze słuchaczami.
Ot, preferencje ...
Zapisane
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5771


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #279 dnia: Maja 06, 2019, 17:58:30 pm »

https://www.pch24.pl/miliony-na-walke-z-antysemityzmem-i-zamkniecie-radia-maryja--do-rzeczy-o-pomyslach-europejskiego-kongresu-zydow,67985,i.html
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #280 dnia: Maja 06, 2019, 23:25:10 pm »

Moje słuchanie to nie masochizm, lecz potrzeba wiary. Dlatego korzystam z ramówki programowej tej rozgłośni. Ale ojców prowadzących program, nie obchodzi porządek antenowy. I tak dziś ojciec D.D. wolał propagować polityków, niż pomodlić się Modlitwą popołudniową ze słuchaczami.
Ot, preferencje ...

Dziś to pretensje nie do "ojca D.D." tylko papieża Franciszka co się wybrał do Bułgarii i nie raczył uwzględnić swojego kalendarza z "potrzebami wiary" Pana Ratia. Koronki do Miłosierdzia Bożego też o 15 nie było.

Co zaś do "propagowania polityków" to przypomnę Panu Ratiowi, że Kościół na płaszczyźnie IV Przykazania stawiał miłość i szacunek do ziemskich Rodziców i do ziemskiej Ojczyzny. Jak Panu Ratiowi się to nie podoba to niech się uda do sekt judaizujących od których swoją optykę zdaje się czerpać.
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
mac
aktywista
*****
Wiadomości: 1226


sługa Boży Pius XII

« Odpowiedz #281 dnia: Maja 07, 2019, 17:44:46 pm »

W Tv Trwam czasem zdarzają się kwiatki, np. dziś o 15:00 był film dokumentalny "Laus in Ecclesia czyli w szkole św. Benedykta"
(Warsztaty chorałowe w opactwie benedyktyńskim w Tyńcu, stały się inspiracją do zamyślenia się nad śpiewem gregoriańskim i jego miejscem w liturgii. )
Generalnie była mowa o chorale gregoriańskim i promocja wydanej prze nich kolekcji płyt CD z chorałem na wszystkie niedziele roku. Był fragment koncelebry NOM-u z chorałem, a na końcu krótkie przebitki z mszy KRR oprawianej przy bocznym ołtarzu, a w prawym dolnym rogu bardzo małymi literami były wypisane fragmenty konstytucji posoborowej o muzyce i słowa Benedykta XVI taktujące o "tradycji" ale nie napisali ze chodzi o starą mszę. Ale dobre i to. Jeszcze nigdy nie widziałem w Tv Trwam chociarz urywki KRR, a teraz.
Ale pamiętajmy teraz, że w czasie ostaniej nagonki na Kościół Katolicki, musimy wspierać nieprzyjaciół naszych nieprzyjaciół.
Zapisane
"Przyglądając się dzisiejszemu Kościołowi (kler-liturgia-teologia) tradycyjny katolik najpierw się oburza, potem trwoży a w końcu wybucha śmiechem."
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #282 dnia: Maja 07, 2019, 18:29:02 pm »

Już nie pamiętam dokładnej  raty (ubiegłe tysiąclecie ;) ) nie było jeszcze Telewizji, ranną Mszę KRR (wtedy się jeszcze tak nie mówiło) odprawiał generał FSSP x. Josef Bisig.
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
rysio
aktywista
*****
Wiadomości: 4774

« Odpowiedz #283 dnia: Maja 07, 2019, 19:02:54 pm »

Cytuj
Ale pamiętajmy teraz, że w czasie ostaniej nagonki na Kościół Katolicki, musimy wspierać nieprzyjaciół naszych nieprzyjaciół.

Bez nerwowych ruchów. Dobry czas by spokojnie, powoli porozmawiać o dniu dzisiejszym i przyszłości.
Zapisane
"I w mordobiciu musi być umiarkowanie"*
 * Dzielny wojak Szwejk.
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #284 dnia: Maja 07, 2019, 19:30:42 pm »

Ale pamiętajmy teraz, że w czasie ostatniej nagonki na Kościół Katolicki, musimy wspierać nieprzyjaciół naszych nieprzyjaciół.
Słusznie, jeśli ktoś nie docenia zagrożeń dla Kościoła źle Mu życzy.
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
Strony: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 28 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Traditio  |  Katolicki punkt widzenia  |  Wątek: Radio Maryja « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!