Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 29, 2024, 06:29:51 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Traditio  |  Katolicki punkt widzenia  |  Wątek: Radio Maryja
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 28 Drukuj
Autor Wątek: Radio Maryja  (Przeczytany 102807 razy)
Kefasz
aktywista
*****
Wiadomości: 3923


Amen tako Bóg daj, byśmy wszyscy poszli w Raj.

ministrantura śpiewniki tradycja->
« Odpowiedz #135 dnia: Grudnia 04, 2014, 22:12:17 pm »

Cytuj
monodia.pl
24 listopada o 08:32 · Edytowany ·

(świadomie abstrachujemy od bierzączki demokratycznej) 'radio maryja' jawi się na tzw.prawicy opatrznościowym darem niebios, mamy w tej kwestii zdanie odrębne, którym dzielimy się nie dla kontrowersji, a ku opamiętaniu prawaków: 'rm' jest rozsadnikiem teologicznego nowinkarstwa przebranego w "strój ludowy", zaś dla polskiej kultury - w tym ludowej - multiplikującym szpetotę monstrum, czego przykładem jest muzyka tej rozgłośni, jeżeli miarą sił żywotnych społeczności są jej pieśni - to jesteśmy proszę państwa w d.,
w d. wielce czcigodnego ojca dyrektora

Zapisane
Stare jest lepsze Ł5,39
liczne stare książki->http://chomikuj.pl/Pjetja
Z forum amerykańskich tradycjonalistów:
Oto zwyczajowe napomnienie: unikaj żarliwości; krytykuj zasady, nie ludzi.
Bądź rozróżniający, lecz nie czepialski. Bądź pouczający lecz nie zgryźliwy. Bądź zasadniczy, zamiast natarczywy.
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #136 dnia: Grudnia 04, 2014, 22:38:47 pm »

A ja tam Michalkiewicza nie uważam za wartościowego publicystę - jątrzyciel promoskiewski.
Lubię jego styl, poglądy, mówiąc oględnie, ma niezawsze zbieżne z moimi.
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
casimirus
rezydent
****
Wiadomości: 396


« Odpowiedz #137 dnia: Grudnia 05, 2014, 01:37:55 am »

Jaki piękny ołtarz, np. 1:47:00
http://www.radiomaryja.pl/multimedia/xxiii-rocznica-powstania-radia-maryja-msza-sw-ktorej-przewodniczyl-ks-kard-stanislaw-dziwisz/

Może tak już zostanie?


Zapisane
grzegorz44
uczestnik
***
Wiadomości: 222

« Odpowiedz #138 dnia: Grudnia 05, 2014, 13:40:00 pm »

Krzyż powinien być skierowany pasyjką w stronę celebransa, a nie w stronę w tym wypadku wiernych. Takie problemy tylko na NOM-ie. W Mszy Świętej klasycznej wszyscy - celebrans i wierni są zwróceni w stronę krzyża. Ktoś się próbował wykazać przygotowując tak ołtarz, ale nie do końca mu chyba wyszło. Wystarczyło rzucić okiem na celebracje papieskie. Inna sprawa, że nawet przyzwoicie (jak na NOM sprawowany dla Radia Maryja) przygotowany ołtarz w otoczeniu hali sportowej musi budzić sprzeciw.
Zapisane
dorka
uczestnik
***
Wiadomości: 125

« Odpowiedz #139 dnia: Grudnia 05, 2014, 14:12:33 pm »

Proszę się dobrze przyjrzeć. Ten krzyż jest akurat skierowany prawidłowo tj. w stronę celebransa.
Zapisane
mestwin
uczestnik
***
Wiadomości: 180


« Odpowiedz #140 dnia: Grudnia 05, 2014, 14:57:52 pm »

Rację ma p. grzegorz44.
Zapisane
Artur Rumpel
aktywista
*****
Wiadomości: 1183


Prawdziwe Boze Narodzenie
« Odpowiedz #141 dnia: Grudnia 05, 2014, 15:18:44 pm »

Wydaje mi się, że krzyz jest dwustronny, jak w EWTN
Zapisane
casimirus
rezydent
****
Wiadomości: 396


« Odpowiedz #142 dnia: Grudnia 05, 2014, 16:13:28 pm »

Krzyż od strony Ludu Bożego jest w miarę dobrze widoczny na kilku zdjęciach tutaj; dziwny jakiś:
http://www.radiomaryja.pl/multimedia/xxiii-rocznica-powstania-radia-maryja-4/
Zapisane
Andrzej75
aktywista
*****
Wiadomości: 2324


« Odpowiedz #143 dnia: Grudnia 05, 2014, 23:55:57 pm »

Rację ma p. grzegorz44.

Nieprawda, rację ma Pani Dorka.
Zapisane
Exite de illa populus meus: ut ne participes sitis delictorum eius, et de plagis eius non accipiatis.
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5771


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #144 dnia: Grudnia 03, 2016, 15:41:27 pm »

Dziś obchody 25 lecia RM
Właśnie zaczyna się Msza. Oprawa muzyczna na "poziomie" smyki, dęciaki, bębenki i generalnie OWMR w dupie. A po co OWMR? No przecież jest impreza. Oficjele zjechali.
Brak mi słów, a ziemniaki w piwnicy gniją i nóż się w kieszeni otwiera...
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #145 dnia: Grudnia 04, 2016, 18:10:21 pm »

Dziś obchody 25 lecia RM
Właśnie zaczyna się Msza. Oprawa muzyczna na "poziomie" smyki, dęciaki, bębenki i generalnie OWMR w dupie. A po co OWMR? No przecież jest impreza. Oficjele zjechali.
Brak mi słów, a ziemniaki w piwnicy gniją i nóż się w kieszeni otwiera...
Ma Pan silne poparcie od Mojej Żony. Co Ona się wczoraj nawybrzydzała na oprawców, szczególnie na miauczenie jakiegoś typka, co go nadzwyczjanie "talent męczył" ...
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5771


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #146 dnia: Grudnia 04, 2016, 19:08:14 pm »

Dziś obchody 25 lecia RM
Właśnie zaczyna się Msza. Oprawa muzyczna na "poziomie" smyki, dęciaki, bębenki i generalnie OWMR w dupie. A po co OWMR? No przecież jest impreza. Oficjele zjechali.
Brak mi słów, a ziemniaki w piwnicy gniją i nóż się w kieszeni otwiera...
Ma Pan silne poparcie od Mojej Żony. Co Ona się wczoraj nawybrzydzała na oprawców, szczególnie na miauczenie jakiegoś typka, co go nadzwyczjanie "talent męczył" ...
Ukłony dla małżonki  :D
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
stary kontra
aktywista
*****
Wiadomości: 535

« Odpowiedz #147 dnia: Grudnia 05, 2016, 21:44:03 pm »

à propos małżonki. Moja Pani Żona rozszyfrowała skrót nazwy telewizji ojca Dyrektora: T(adeusz) R(ydzyk) WAM.
Zapisane
ratio
rezydent
****
Wiadomości: 488

« Odpowiedz #148 dnia: Grudnia 09, 2016, 11:38:28 am »

Dziś obchody 25 lecia RM
Właśnie zaczyna się Msza. Oprawa muzyczna na "poziomie" smyki, dęciaki, bębenki i generalnie OWMR w dupie. A po co OWMR? No przecież jest impreza. Oficjele zjechali.
Brak mi słów, a ziemniaki w piwnicy gniją i nóż się w kieszeni otwiera...
Nie ma co wybrzydzać, przecież to tylko HALA SPORTOWA, a jak mówią co niektórzy "letni katolicy" modlić się można wszędzie. Więc i jakiś "liturgiczny kawałek" można tu odegrać.
Tak jak i w SANKTUARIUM, tak reklamowanych przez Ojca Założyciela Radia Maryja, wystarczy wyświetlić filmik na telebimach. Może ktoś podpowie jakąś dobrą nazwę dla tej zamiany funkcji i treści?
A jak pięknie wygląda ten TŁUM POPARCIA - w sanktuarium nie było takiego efektu  ::)
Zapisane
ratio
rezydent
****
Wiadomości: 488

« Odpowiedz #149 dnia: Lutego 27, 2017, 19:59:08 pm »

Zakończyło się spotkanie Rodziny Radia Maryja w Tarnowskich Górach. Przywitanie zgromadzonych w kościele wydało mi się kuriozalne: spotkanie religijne, modlitewne, a dyrektor wylał swoje żale wobec politycznej rzeczywistości, nie przebierając w słowach. Wprawił mnie w zażenowanie swym brakiem ducha religijności. Czyżby już nie potrafił udawać, że ma charyzmat  :o
Wyraźnie widać, że traci panowanie nad realną rzeczywistością, bo słuchaczy i darczyńców ubywa. Nawet częste auto-reklamy w Radio Maryja już nie dają rady manipulować słuchaczami :-X
Zapisane
Strony: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 28 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Traditio  |  Katolicki punkt widzenia  |  Wątek: Radio Maryja « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!