Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 20, 2024, 11:17:47 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231949 wiadomości w 6630 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Glorioza się szerzy w diecezji łomżyńskiej
« poprzedni następny »
Strony: 1 [2] Drukuj
Autor Wątek: Glorioza się szerzy w diecezji łomżyńskiej  (Przeczytany 10807 razy)
Kalistrat
aktywista
*****
Wiadomości: 1429


« Odpowiedz #15 dnia: Marca 02, 2009, 11:34:30 am »

Przykład? Zmarginalizowanie Osoby Maryi. Na tym może zależeć JEDYNIE szatanowi, dla którego Najświętsza Pani jest największym Wrogiem, w jego oczach. Śliczna Pani niweczy wszystkie plany złego ducha, gdziekolwiek się nie znajdzie."
A wydawało mi się zawsze, że szatan swoją nienawiść kieruje przede wszystkim przeciwko Bogu. Maryja nie jest i nigdy nie będzie największym Wrogiem w oczach Szatana. Duchy nieczyste wyrzuca się za wstawiennictwem Maryi, a nie przez Maryję. Drugie zdanie brzmi dla mnie lekko absurdalnie... Tak samo Śliczna Pani nie niweczy "wszystkich" działań złego ducha, a tym bardziej, nie czyni tego sama z siebie. Przesadzać nie można w jedną i w drugą stronę.
Zapisane
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #16 dnia: Marca 02, 2009, 11:53:52 am »

Glorioza się szerzy w diecezji łomżyńskiej
Błagam! Nie udźwięczniajmy s interwokalicznego!
a JA POPIERAM PRZEKRĘCENIE, BO GLORIOZA Z Z BRZMI JAK NAZWA CHOROBY

Ja też, podobnie jak Sarkoza we Francji.
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
retro
adept
*
Wiadomości: 35

« Odpowiedz #17 dnia: Marca 02, 2009, 16:21:48 pm »

Well pamiętam jak ze 2 lata temu byłem na takiej mszy...
Pamiętam "dyskusje" na forum GT... [szanowny ks. A. bodajże stwierdził że ci tradycjonaliści to zwykli szataniści - czy jakoś tak]
Nie mogę oprzeć się wrażeniu że ruch ten głównie służy podbijania bębenka próżności co poniektórych księży [bo celbrans zwłaszcza jeśli jest przystojnym brunetem stanowi ewidentne centrum liturgii] i Bp [u mam własny ruch świeckich i to międzynarodowy - moja własna nowa ewangelizacja...].
Zapisane
Strony: 1 [2] Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Glorioza się szerzy w diecezji łomżyńskiej « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!