Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 13:03:25 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Ogłoszenia lokalne  |  Metropolia warszawska  |  Wątek: stara WARSZAWA
« poprzedni następny »
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 8 Drukuj
Autor Wątek: stara WARSZAWA  (Przeczytany 38664 razy)
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #30 dnia: Lutego 24, 2009, 11:10:39 am »


A propos intencji. Zauważyłem w kościele św. Benona prawidłowość: jedna Msza - za jedną duszę. To przypadek, czy po prostu tak jest wskazane, żeby odprawiać Mszę w intencji jednego zmarłego a nie na przykład małżeństwa czy kilkorga zmarłych z jednej rodziny?

przypadek, zupełny przypadek
Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
Adam
aktywista
*****
Wiadomości: 764

« Odpowiedz #31 dnia: Lutego 24, 2009, 11:25:10 am »

Pewnie jaką se pan intencje zamówi taką będzie miał. Nawet za amię 100 ludzi. ;D

Dzięki :) A co z pierwszą sprawą? Bo rozumiem, że to Pan jest autorem strony?
Zapisane
mac
aktywista
*****
Wiadomości: 1226


sługa Boży Pius XII

« Odpowiedz #32 dnia: Lutego 24, 2009, 13:25:24 pm »

Dzięki :) A co z pierwszą sprawą? Bo rozumiem, że to Pan jest autorem strony?
Nie wiem o co chodzi. Można prosić jaśniej?
Zapisane
"Przyglądając się dzisiejszemu Kościołowi (kler-liturgia-teologia) tradycyjny katolik najpierw się oburza, potem trwoży a w końcu wybucha śmiechem."
Adam
aktywista
*****
Wiadomości: 764

« Odpowiedz #33 dnia: Lutego 24, 2009, 13:27:28 pm »

Nie wiem o co chodzi. Można prosić jaśniej?

O informację, kiedy można spotkać się z księdzem, zamówić intencję mszalną itp.
Zapisane
mac
aktywista
*****
Wiadomości: 1226


sługa Boży Pius XII

« Odpowiedz #34 dnia: Lutego 24, 2009, 13:30:16 pm »

Pewnie jaką se pan intencje zamówi taką będzie miał. Nawet za amię 100 ludzi. ;D
Chodzi o to?
Zapisane
"Przyglądając się dzisiejszemu Kościołowi (kler-liturgia-teologia) tradycyjny katolik najpierw się oburza, potem trwoży a w końcu wybucha śmiechem."
Adam
aktywista
*****
Wiadomości: 764

« Odpowiedz #35 dnia: Lutego 24, 2009, 13:38:25 pm »

Pewnie jaką se pan intencje zamówi taką będzie miał. Nawet za amię 100 ludzi. ;D
Chodzi o to?

Nie. Chodzi o to: "Brakuje tylko informacji, kiedy można odwiedzać księdza w sprawie ewentualnych intencji mszalnych."

Innymi słowy, jak chcę coś załatwić, wszystko to, co się załatwia w parafialnej kancelarii, to kiedy to u św. Benona można zrobić? Takich informacji właśnie brakuje na stronie :)
Zapisane
JRWF
aktywista
*****
Wiadomości: 1291


« Odpowiedz #36 dnia: Lutego 24, 2009, 13:41:12 pm »

Panie Adamie,
szuka Pan dziury w całym:

Cytuj
KOŚCIÓŁ REKTORALNY
pod wezwaniem świętego Benona
00-230 Warszawa, ul. Piesza 1,

tel. +48 (22) 569 63 81, e-mail: benon@cssr.pl

http://swbenon.pl/Informacje/Kontakt/Kontakt.html
Zapisane
Adam
aktywista
*****
Wiadomości: 764

« Odpowiedz #37 dnia: Lutego 24, 2009, 13:43:55 pm »

Wiem, że można zadzwonić i zapytać. Ale pytam, czy są jakieś godziny, kiedy można przyjść bez wcześniejszego umawiania się. O taką informację mi chodzi.
Zapisane
mac
aktywista
*****
Wiadomości: 1226


sługa Boży Pius XII

« Odpowiedz #38 dnia: Lutego 24, 2009, 13:57:10 pm »

Chyba takich godzin nie ma.
Zapisane
"Przyglądając się dzisiejszemu Kościołowi (kler-liturgia-teologia) tradycyjny katolik najpierw się oburza, potem trwoży a w końcu wybucha śmiechem."
Adam
aktywista
*****
Wiadomości: 764

« Odpowiedz #39 dnia: Lutego 24, 2009, 13:58:57 pm »

Dzięki za info!
Zapisane
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #40 dnia: Lutego 24, 2009, 14:00:08 pm »

ponieważ znów spam zakrywa informację, dla której ten temat jest przyklejony, to przypominam, że od najbliższej niedzieli startuje Msza Święta w Zielonce !!
Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
mac
aktywista
*****
Wiadomości: 1226


sługa Boży Pius XII

« Odpowiedz #41 dnia: Lutego 24, 2009, 14:00:18 pm »

No, ale z drugiej strony może pan pójść, lub dzwonić o każdej porze dnia i nocy. ;D
Zapisane
"Przyglądając się dzisiejszemu Kościołowi (kler-liturgia-teologia) tradycyjny katolik najpierw się oburza, potem trwoży a w końcu wybucha śmiechem."
mac
aktywista
*****
Wiadomości: 1226


sługa Boży Pius XII

« Odpowiedz #42 dnia: Lutego 24, 2009, 14:01:28 pm »

ponieważ znów spam zakrywa informację, dla której ten temat jest przyklejony, to przypominam, że od najbliższej niedzieli startuje Msza Święta w Zielonce !!
http://nasza-klasa.pl/profile/23680915
Zapisane
"Przyglądając się dzisiejszemu Kościołowi (kler-liturgia-teologia) tradycyjny katolik najpierw się oburza, potem trwoży a w końcu wybucha śmiechem."
Adam
aktywista
*****
Wiadomości: 764

« Odpowiedz #43 dnia: Lutego 24, 2009, 14:03:30 pm »

ponieważ znów spam zakrywa informację, dla której ten temat jest przyklejony, to przypominam, że od najbliższej niedzieli startuje Msza Święta w Zielonce !!

Czemu od razu spam? Było pytanie odnośnie strony św. Benona, więc do niej się odniosłem.
Zapisane
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #44 dnia: Lutego 24, 2009, 14:06:51 pm »

Panie Adamie,
jestesmy w dziale ogłoszeń, w wątku przyklejonym rozpoczetym slowami: "Umieszczamy w tym wątku informacje o celebracjach w Warszawie po obu brzegach Wisły i okolicach."

Panie Mac,
dziękuję za link do profiilu na n-k; trzeba zmienić stronę linkowaną pod 'tradycja.org" - postaram się zrobić to najdalej do jutra
Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 8 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Ogłoszenia lokalne  |  Metropolia warszawska  |  Wątek: stara WARSZAWA « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!