Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 29, 2024, 09:43:50 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Wielki Post 2009
« poprzedni następny »
Strony: 1 2 [3] Drukuj
Autor Wątek: Wielki Post 2009  (Przeczytany 10689 razy)
Andris krokodyl różańcowy
aktywista
*****
Wiadomości: 1371


« Odpowiedz #30 dnia: Marca 06, 2009, 08:08:27 am »

OSTRZEŻENIE Z ZAŚWIATÓW
http://www.taw1.republika.pl/ozz2.html
Czytał to ktoś z Państwa? Co ta książka jest warta?
Spełniła się przepowiednia, że Ecône zatriumfuje pomimo wszystko. Wiemy, że ekskomunika została zdjęta.
Czy ufa Pan temu co mowi szatan? Niech Pan pamieta, ze to istota wiele razy bardziej inteligentna i przebieglejsza niz czlowiek...
Przy egzorcyście szatan nie może kłamać w imieniu np: Jezusa. 
to prawdziwy paweł VI siedział w lochach Watykanu, czy też nie? zdaje sie ze diabeł to też mówił...
Czytałem "OZZ". Szmatan tak mówił... Czy jednak wszystko, co powiedział było prawdą. A może coś przeinaczył w chwili, gdy nie był pod władzą egzorcystów? Ja nie wiem, co o tym sądzić :( To jest wszystko tak pogmatwane. Dla "rozjaśnienia" dodam link: http://www.tldm.org/news3/impostor.htm (impostor-sobowtór). Trzech kardynałów miało udział w spisku zastąpienia Pawła VI sobowtórem. Warto przeczytać i zastanowić się. Natomiast nie traktować tego jako prawdy objawionej, zwłaszcza, że padają tam słowa sprzeczne (?) z nauką Kościoła, np. że Msza odprawiana przez księdza w stanie grzechu jest nieważna (a może źle przeczytałem...).
Zapisane
Początkowo zamierzaliśmy nie odpisywać na Pański list, ale ponieważ Pan nalega, pragniemy poinformować, że nie odpowiemy na zadane pytanie.
Strony: 1 2 [3] Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Wielki Post 2009 « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!