Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 27, 2024, 00:37:21 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231962 wiadomości w 6630 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Traditio  |  Katolicki punkt widzenia  |  Wątek: GW o SSPX: "Miotły Pana Boga"
« poprzedni następny »
Strony: 1 2 [3] Drukuj
Autor Wątek: GW o SSPX: "Miotły Pana Boga"  (Przeczytany 10623 razy)
Bartek Gajos
bywalec
**
Wiadomości: 98

Ipsa conteret!

« Odpowiedz #30 dnia: Lutego 26, 2009, 23:05:51 pm »

To może zapytać u Bractwa czy ktoś z wiernych udzielił wywiadu? Osobiście nie wierzę w istnienie pana Jacka. Autor np. nie podaje miejsca, w którym przeprowadził wywiad czy też miejsca gdzie "Pan Jacek" chodzi na msze. Poza tym jest pisane to tak taniosensacyjnym i infantylnym językiem, że najgorsi uczniowe mojej mamy piszą lepiej. A mama uczy w podstawówce.
Zapisane
Kamil
aktywista
*****
Wiadomości: 1368


« Odpowiedz #31 dnia: Lutego 28, 2009, 11:50:14 am »

To może zapytać u Bractwa czy ktoś z wiernych udzielił wywiadu? Osobiście nie wierzę w istnienie pana Jacka. Autor np. nie podaje miejsca, w którym przeprowadził wywiad czy też miejsca gdzie "Pan Jacek" chodzi na msze. Poza tym jest pisane to tak taniosensacyjnym i infantylnym językiem, że najgorsi uczniowe mojej mamy piszą lepiej. A mama uczy w podstawówce.

Raczej nikt z Bractwa nie będzie wiedział. Przecież "Pan Jacek" jeśli rzeczywiście istniał, nie przyznałby się pewnie do tego. No chyba że przy spowiedzi, a tu obowiązuje tajemnica ;)
Kiedyś uczyłem w gimnazjum (choć tylko kilka tygodni- praktyki), to rzeczywiście prace niektórych gimnazjalistów były napisane ambitniej  ;) Ale były to tylko wyjątki...
Zapisane
Kamil
aktywista
*****
Wiadomości: 1368


« Odpowiedz #32 dnia: Marca 01, 2009, 17:01:36 pm »

Nie no, prawosławnymi to oni chyba nie są  ;)
Zapisane
wiridiana
aktywista
*****
Wiadomości: 1255


gg 5253636

Ad altare Dei
« Odpowiedz #33 dnia: Marca 01, 2009, 17:06:26 pm »

Mnie się bardzo spodobał fragment iż córki rzeczonego Pana Jacka to tylko w spódniczkach a jak zdjęto ekskomunikę to mogły aż do 23 nie spać i modlić się na różańcu. Normalnie pełen odlot (full wypas)  :D

Ale bajka o samolocie i o synach dobra jest.
Miałam dziką przyjemność czytając ten artykuł i wielki żal że nie mam dostępu do forum żeby się podzielić przemyślaniami na bieżąco (bo jak na złość zały tamten tydzień nigdzie nie mogłam z internetu skorzystać)
Zapisane
http://wiridiana.blogspot.com/
W wodospadach Twych kędziorów będę nurzać dłonie,
Szept namiętny zaplatając w pasma wokół skroni. Zacałuję blaski oczu zanim znów dzień wstanie.
porys
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 2650


« Odpowiedz #34 dnia: Marca 01, 2009, 19:55:04 pm »

Ale ta przypowiesć o 4-rech synach to chyba autorstwa pjo'a jest. Wrzucał ją w dawnych czasach na fidela.
Zapisane
zdewirtualizować awatary
Strony: 1 2 [3] Drukuj 
Forum Krzyż  |  Traditio  |  Katolicki punkt widzenia  |  Wątek: GW o SSPX: "Miotły Pana Boga" « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!