Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 27, 2024, 15:39:07 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231963 wiadomości w 6630 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Kolejny odgłos Normalności
« poprzedni następny »
Strony: 1 [2] 3 Drukuj
Autor Wątek: Kolejny odgłos Normalności  (Przeczytany 8961 razy)
kurak
aktywista
*****
Wiadomości: 2076


Damnat quod non intelligunt !!!

« Odpowiedz #15 dnia: Listopada 04, 2009, 13:23:01 pm »

Dla mnie facet,ktory w jakikolwiek sposob uderzyl kobiete(jakakolwiek by nie byla) to zwykly szmaciarz i tchorz z kompleksami.
Jest Pan młody i mało Pan jeszcze widział. Tchórze to właśnie są winni upadkom małżeństw, bo nie potrafią w porę odpowiednio zareagować i kobietom do reszty odbija, a oni wpadają później w kompleksy i zaczynają się dowartościowywać w burdelach.
A proaborcyjne feministki to bym zsyłał do krajów arabskich gdzie byłyby lane do białej kości.
Mlody jestem,to prawda.ale akurat nic to ma zwiazenego z tematem :)
Uwaza Pan,ze problemem malzenstw jest to,ze mezczyzna nie bije kobiety???
Zapisane
Zawsze Wierni - Prawdzie katolickiej, Prawdzie Jedynej...
Mateusz
Gość
« Odpowiedz #16 dnia: Listopada 04, 2009, 13:28:16 pm »

[Uwaza Pan,ze problemem malzenstw jest to,ze mezczyzna nie bije kobiety???
Ależ ja właśnie odniosłem się do sprawy tego piłkarza a nie do kryzysów małżeńskich wogóle! Przecież encyklopedię można by napisać o problemach małżeństw, które są przeróżne.
Zapisane
JRWF
aktywista
*****
Wiadomości: 1291


« Odpowiedz #17 dnia: Listopada 04, 2009, 13:31:55 pm »

@ Mateusz

Po pańskich wpisach trudno odnieść wrażenie, że jest pan człowiekiem dojrzałym.
To dziwne, bo mam już dorosłe dzieci.

Faktycznie. W przypadku ojca dorosłych dzieci jego niedojrzałość jest zadziwiająca. Trudno się z Panem nie zgodzić.
Może więc to co Pan pisze to skutki nie tyle niedojrzałości, co brania zbyt często na głowę tego pięciolitrowego garnka?
Zapisane
Mateusz
Gość
« Odpowiedz #18 dnia: Listopada 04, 2009, 13:35:49 pm »

A mógłby mi pan w takim razie wskazać gdzie okazałem swoją niedojrzałość, bym spróbował panu uwierzyć, że się pan bezpodstawnie nie czepia ?
Zapisane
JRWF
aktywista
*****
Wiadomości: 1291


« Odpowiedz #19 dnia: Listopada 04, 2009, 13:37:59 pm »

A mógłby mi pan w takim razie wskazać gdzie okazałem swoją niedojrzałość, bym spróbował panu uwierzyć, że się pan bezpodstawnie nie czepia ?

Ja? ? ?
Przecież to Pan napisał, że jako ojca dorosłych dzieci zadziwia Pana Pańska niedojrzałość. No to zasugerowałem, że może to być objaw czegoś innego...
Zapisane
Mateusz
Gość
« Odpowiedz #20 dnia: Listopada 04, 2009, 13:40:59 pm »

Przecież to Pan napisał, że jako ojca dorosłych dzieci zadziwia Pana Pańska niedojrzałość. No to zasugerowałem, że może to być objaw czegoś innego...

Niech pan nie rżnie głupa. Dobrze pan wie o co mi chodziło.
Zapisane
JRWF
aktywista
*****
Wiadomości: 1291


« Odpowiedz #21 dnia: Listopada 04, 2009, 13:42:36 pm »

Niech pan nie rżnie głupa. Dobrze pan wie o co mi chodziło.

No pewnie, że wiem. Ale się Pan pięknie podstawia. ;)
Proponuję skończyć ten bokotemat.
Zapisane
Mateusz
Gość
« Odpowiedz #22 dnia: Listopada 04, 2009, 13:44:49 pm »

No problems
Zapisane
hihistor
uczestnik
***
Wiadomości: 208

« Odpowiedz #23 dnia: Listopada 04, 2009, 13:53:21 pm »

Arka Onyszkę znałem bardzo dobrze....nawet bramki mu strzelałem :), choć kontakt mi się z nim urwał jak wyjechał do Danii, jeśli ktoś śledził kwestię jego podejścia do tej spawy o pobicie żony, to przyznał się do winy i wyraził skruchę.
Jego bezkompromisowe wypowiedzi w książce rażą lewactwo w Danii, ponieważ jest jedną z bardziej znanych postaci tamtejszej ligi piłkarskiej.
Zapisane
Murka
aktywista
*****
Wiadomości: 1289


« Odpowiedz #24 dnia: Listopada 04, 2009, 14:10:50 pm »

Proponuje przetrzebic ten watek przenoszac niektore wpisy do watku "Wydział Kultury przy KC Forum Krzyż".
Zapisane
Niech się nie trwoży serce wasze ani się lęka.
Mateusz
Gość
« Odpowiedz #25 dnia: Listopada 04, 2009, 14:14:01 pm »

A tutaj Anka Anka daję radę: http://www.fronda.pl/news/czytaj/miss_szwecji_mezczyzni_do_roboty_oburzone_feministki_kto_nam_bed
Pantoflarze niech się wstydzą!
I to polska krew! Pewnie Józek się ucieszy :)
Zapisane
Jean Gabriel Perboyre
aktywista
*****
Wiadomości: 2235


« Odpowiedz #26 dnia: Listopada 04, 2009, 14:22:31 pm »

Panie Mateuszu, a czy dla pana istnieje tylko alternatywa "przyp... czasem durnej babie" albo "byc pantoflarzem" ? Zreszta nie bardzo rozumiem co to ma za zwiazek z Onyszka, ktory zostal slusznie ponoc skazany
Zapisane
Mateusz
Gość
« Odpowiedz #27 dnia: Listopada 04, 2009, 14:57:24 pm »

Myślałem, że bokotemat mamy z głowy ale jednak tak nie jest...Panie JGP, przecież każda sytuacja jest inna i nigdzie nie napisałem, że są tylko 2 alternatywy. Boże Drogi, co za larum niektórzy podnoszą; o żydach jak bym zaczął po swojemu to mniej by chyba wrzasku było niż w tym wątku :) Chyba niechcący poruszyłem czuły temat dla niektórych facetów, bo póki co żadna kobieta mi z pazurami do oczu nie skoczyła ;)
,,Ponoć'' to dla mnie nic nie znaczy. Mógł się przyznać dla świętego spokoju, by nie dowalili mu wiecej. Skoro za podniesienie głosu można dostać karę to o czym tu mówić ?! To jest dla mnie jakiś cyrk!
Kurcze, 2 emokationy zapodałem, jeszcze sobie ktoś pomyśli, że zacząłem pić ...
Zapisane
Solozzo
bywalec
**
Wiadomości: 91


« Odpowiedz #28 dnia: Listopada 04, 2009, 16:14:38 pm »

Ja w ogóle nie widzę żadnego zła w uzasadnionym stosowaniu przemocy; zarówno kobieta jak i facet może zasłużyć na ,liścia’ lub strzelenie patelnią po łbie.

Przepraszam, ja w celach edukacyjnych (mój staż małżeński to zaledwie kilka lat) - na pewno mi Pan nie odmówi pomocy.
Radzi Pan żonę częściej traktować tym "liściem" czy patelnią po łbie? Czy oprócz patelni sugerowałby Pan może również dodatkowo jakieś inne gadżety, typu kij od miotły, tłuczek do mięsa itp.? A jak się Pan zapatruje na przypiekanie żelazkiem?
prawo chyba angielskie dopuszczało karcenie żony kijem, pod warunkiem że nie był grubszy o najmniejszego palca u ręki męża. To była taka klauzula gwarancyjna.
Zapisane
romeck
aktywista
*****
Wiadomości: 1710


« Odpowiedz #29 dnia: Listopada 04, 2009, 18:28:02 pm »

są tylko 2 alternatywy

?? Co to są "dwie alternatywy"?
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Kolejny odgłos Normalności « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!