Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Maja 01, 2024, 00:55:49 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231967 wiadomości w 6630 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Novus Ordo  |  Kościół posoborowy  |  Wątek: Kraków czy Watykan?? beatyfikacja JPII
« poprzedni następny »
Strony: 1 [2] Drukuj
Autor Wątek: Kraków czy Watykan?? beatyfikacja JPII  (Przeczytany 5242 razy)
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #15 dnia: Listopada 03, 2009, 09:25:39 am »

To może przenieśmy od razu Watykan do Krakowa. Myślę, że w Krakowie jest tyle światłych pomysłów odnośnie Kościoła Katolickiego, ze będzie lepszym miejscem dla Papieża i jego nowych doradców ...
Po przerobieniu niewoli awiniońskiej krakowska ;)?
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #16 dnia: Listopada 03, 2009, 10:23:42 am »

mogą mieć palmarianie swoich antypapieży, czy my gorsi, by nie mieć tu lokalnego Jana Pawła III ??
Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
Sigfried
aktywista
*****
Wiadomości: 698

« Odpowiedz #17 dnia: Listopada 05, 2009, 09:26:55 am »

O wlasnie, kandydat jeden jest murowany, uswiecony noszeniem kapci Wielkiemu Poprzednikowi  ;)
Zapisane
slavko
Gość
« Odpowiedz #18 dnia: Listopada 13, 2009, 07:09:37 am »

Panie Dawidzie. Ten witraz to taki najgorszy nie jest.

A kanonizacja, bo po co sie bawic w jakies nie potrzebne beatyfikacje, powinna byc w najwiekszej wsi na Podhalu. Czyli w Chicago IL.
« Ostatnia zmiana: Listopada 13, 2009, 07:15:43 am wysłana przez Slavko » Zapisane
trident
adept
*
Wiadomości: 45

« Odpowiedz #19 dnia: Listopada 13, 2009, 15:06:22 pm »

Co do terminu beatyfikacji.., abp Gocłowski mówił nieoficjalnie, że dostał telefon z watykanu, żeby sobie zaklepał 11 Kwietnia 2010 roku, w związku z beatyfikacją JPII, abp Głódź też co najmniej raz ten termin podał więc coś chyba jest na rzeczy
Zapisane
Michał Barcikowski
*
aktywista
*
Wiadomości: 1875

« Odpowiedz #20 dnia: Listopada 13, 2009, 15:09:45 pm »

Co do terminu beatyfikacji.., abp Gocłowski mówił nieoficjalnie, że dostał telefon z watykanu, żeby sobie zaklepał 11 Kwietnia 2010 roku, w związku z beatyfikacją JPII, abp Głódź też co najmniej raz ten termin podał więc coś chyba jest na rzeczy

Niedziela Miłosierdzia...
Zapisane
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #21 dnia: Listopada 13, 2009, 15:16:23 pm »

Co do terminu beatyfikacji.., abp Gocłowski mówił nieoficjalnie, że dostał telefon z watykanu, żeby sobie zaklepał 11 Kwietnia 2010 roku, w związku z beatyfikacją JPII, abp Głódź też co najmniej raz ten termin podał więc coś chyba jest na rzeczy

pewnie będzie konsystorz kardynalski, na którym mianowani zostaną kardynałami bpi Fellay i Williamson (na szefa anglokatolików ;p )
Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
pauluss
aktywista
*****
Wiadomości: 1396


« Odpowiedz #22 dnia: Listopada 13, 2009, 15:35:22 pm »

Co do terminu beatyfikacji.., abp Gocłowski mówił nieoficjalnie, że dostał telefon z watykanu, żeby sobie zaklepał 11 Kwietnia 2010 roku, w związku z beatyfikacją JPII, abp Głódź też co najmniej raz ten termin podał więc coś chyba jest na rzeczy
pewnie będzie konsystorz kardynalski, na którym mianowani zostaną kardynałami bpi Fellay i Williamson (na szefa anglokatolików ;p )
...oraz Hans Kung z drugiej strony :P
Zapisane
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #23 dnia: Listopada 13, 2009, 15:40:36 pm »

ja bym na to poszedł, bo ten zombie neokościoła ma 81 lat, zatem już dziś byłby kardynałem biernym :)
Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #24 dnia: Listopada 13, 2009, 16:42:36 pm »

... ten zombie neokościoła ma 81 lat ...
Widać Pan Bóg daje mu ciągle szansę na nawrócenie!
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
eliasz
Gość
« Odpowiedz #25 dnia: Listopada 21, 2009, 18:28:49 pm »

I tutaj wiele ,,ciekawych" wypowiedzi dotyczących J.P.II. Naprawdę skąd tyle niechęci do niego. Dziwi mnie to powiem szczerze ale cóż chyba tutaj moje zdanie to raczej skrajny pogląd jak widzę, co mnie jeszcze bardziej dziwi.
Zapisane
Nathanael
Gość
« Odpowiedz #26 dnia: Listopada 21, 2009, 18:34:23 pm »

I tutaj wiele ,,ciekawych" wypowiedzi dotyczących J.P.II. Naprawdę skąd tyle niechęci do niego. Dziwi mnie to powiem szczerze ale cóż chyba tutaj moje zdanie to raczej skrajny pogląd jak widzę, co mnie jeszcze bardziej dziwi.

Może więc zamiast narzekać, napisze Pan, co myśli i dlaczego właśnie tak?

P. S. http://przykozle.blogspot.com/2009/11/beatyfikacja-czyli-czy-ta-karczma-rzym.html
Zapisane
Tato
aktywista
*****
Wiadomości: 4746


« Odpowiedz #27 dnia: Listopada 21, 2009, 19:42:47 pm »

Co do terminu beatyfikacji.., abp Gocłowski mówił nieoficjalnie, że dostał telefon z watykanu, żeby sobie zaklepał 11 Kwietnia 2010 roku, w związku z beatyfikacją JPII, abp Głódź też co najmniej raz ten termin podał więc coś chyba jest na rzeczy

pewnie będzie konsystorz kardynalski, na którym mianowani zostaną kardynałami bpi Fellay i Williamson (na szefa anglokatolików ;p )

Hehehe obyś miał racyję  ;D Przednie ... ;D
Zapisane
"CRUX SACRA SIT MIHI LUX , NON DRACO SIT MIHI DUX"
          V R S N S M V - S M Q L I V B
Strony: 1 [2] Drukuj 
Forum Krzyż  |  Novus Ordo  |  Kościół posoborowy  |  Wątek: Kraków czy Watykan?? beatyfikacja JPII « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!