Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 17:03:33 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Jakiego kija należy użyć i sprać ojców franciszkanów...
« poprzedni następny »
Strony: [1] 2 Drukuj
Autor Wątek: Jakiego kija należy użyć i sprać ojców franciszkanów...  (Przeczytany 7701 razy)
pjo
Pokorny młot w warsztacie Pana
aktywista
*****
Wiadomości: 605


www.ratzinger.pl
« dnia: Października 29, 2009, 22:43:24 pm »

...za to, co puszczają w swojej telewizji (TV PULS)?

http://www.youtube.com/watch?v=wev1yola150

http://www.youtube.com/watch?v=cn5YkW5EsKY

http://www.youtube.com/watch?v=vpQ2hvvsFUA
Zapisane
Jean Gabriel Perboyre
aktywista
*****
Wiadomości: 2235


« Odpowiedz #1 dnia: Października 29, 2009, 23:05:46 pm »

Z tego co bylo napisane maja juz tylko 25% udzialow, wiec trudno to juz nazwac ich telewizja
Zapisane
Fidelis
Gość
« Odpowiedz #2 dnia: Października 29, 2009, 23:10:15 pm »

Przepraszam pana, panie pjo, i wszystkich Państwa, ale ja nie jestem tak na bieżąco i au courrant ( "okurwą") ze wszystkim co dzieje się wokół więc spytam; w jakiej mierze, w jakim stopniu ojcowie franciszkanie związani są z tą telewizją TV Puls? Na czym ten związek polega? Proszę wybaczyć moją niewiedzę.
Co to wszystko ma znaczyć bo po obejrzeniu jestem trochą, ze tak powiem niezdecydowany....
Nic nie rozumiem.
 
Zapisane
Jean Gabriel Perboyre
aktywista
*****
Wiadomości: 2235


« Odpowiedz #3 dnia: Października 29, 2009, 23:13:47 pm »

To byla dawniej ich telewizja, zwana jako telewizja Niepokalanow. Potem zmienili nazwe na Puls i profil z katolickiego na bardziej ogolny, a z tego co napisano na KNO wynika, ze rok temu sprzedali wiekszosc udzialow prywaciarzowi i maja tylko 25% udzialow w telewizji, a profil zmieniono na jeszcze bardziej "ogolny". Ale jest to telewizja z odchyleniem katolickim ze tak to ujme
Zapisane
pjo
Pokorny młot w warsztacie Pana
aktywista
*****
Wiadomości: 605


www.ratzinger.pl
« Odpowiedz #4 dnia: Października 29, 2009, 23:14:44 pm »

Z tego co bylo napisane maja juz tylko 25% udzialow, wiec trudno to juz nazwac ich telewizja

Do 1 października 2009 mieli 54%, a ten program już leciał.

W zeszłym roku dawali podobnie ambitny szajs:

http://www.youtube.com/watch?v=Ue5VuRyi_MQ

przypomnijmy słowa prezesa TV Puls, Dariusza Dąbskiego, posiadacza 75% udziałów: Telewizja Puls będzie jak dotąd stacją zapewniającą dobrą rozrywkę całej rodzinie i jednocześnie telewizją szanującą wartości chrześcijańskie oraz godność człowieka.

Warto wspomnieć również, że pan Dariusz Edmund Dąbski został 3 lata temu powołany przez Stanisława kard. Dziwisza na prezesa zarządu krakowskiego Centrum Jana Pawła II - "Nie lękajcie się". Jak widać Pana Boga pan Dariusz też się chyba nie lęka, skoro w katolickiej telewizji, rzekomo rodzinnej, puszcza powyższe rynsztokowe programy i się tego nie wstydzi...

Może by tak Konferencja Episkopatu Polski, która z duszpasterską troską pochyla się nad innymi katolickimi mediami w Polsce, pochyliła się również nad TV Puls? Czy Ojcom Franciszkanom, którzy są udziałowcami TV Puls nie przeszkadza, że zyski z udziałów w telwizyjnej spółce śmierdzą siarą z kilometra? A może naiwnie wydaje im się, że św. Maksymilian Maria Kolbe nie miałby nic przeciwko takim programom? Sam już nie wiem, jak to skomentować, aby kogoś nie obrazić...
Zapisane
pjo
Pokorny młot w warsztacie Pana
aktywista
*****
Wiadomości: 605


www.ratzinger.pl
« Odpowiedz #5 dnia: Października 29, 2009, 23:18:04 pm »

rok temu sprzedali wiekszosc udzialow prywaciarzowi i maja tylko 25% udzialow w telewizji

1) do 30 września 2009 mieli większość udziałów (54%)
2) Prywaciarz ów jest przynajmniej formalnie katolikiem, Biznesmenem, zaprzyjaźnionym z krakowską kurią.
3) Jeśli ta telewizja puszcza obecnie taki rynsztok i nie da się tego zmienić, Ojcowie Franciszkanie powinni wystawić swoje udziały na sprzedaż, choćby po złotówce, sprzedać to w cholerę, a pieniądze rozdać.
Zapisane
Jean Gabriel Perboyre
aktywista
*****
Wiadomości: 2235


« Odpowiedz #6 dnia: Października 29, 2009, 23:25:29 pm »

rok temu sprzedali wiekszosc udzialow prywaciarzowi i maja tylko 25% udzialow w telewizji

1) do 30 września 2009 mieli większość udziałów (54%)
2) Prywaciarz ów jest przynajmniej formalnie katolikiem, Biznesmenem, zaprzyjaźnionym z krakowską kurią.
3) Jeśli ta telewizja puszcza obecnie taki rynsztok i nie da się tego zmienić, Ojcowie Franciszkanie powinni wystawić swoje udziały na sprzedaż, choćby po złotówce, sprzedać to w cholerę, a pieniądze rozdać.

Z tego co wiem i tak nie uzywaja juz przymiotnika "katolicka". Zreszta wyglada na to, ze Franciszkanie sie po prostu pozbywaja udzialow sukcesywnie.
Zapisane
pjo
Pokorny młot w warsztacie Pana
aktywista
*****
Wiadomości: 605


www.ratzinger.pl
« Odpowiedz #7 dnia: Października 30, 2009, 01:42:12 am »

Z tego co wiem i tak nie uzywaja juz przymiotnika "katolicka". Zreszta wyglada na to, ze Franciszkanie sie po prostu pozbywaja udzialow sukcesywnie.

I cały czas dopłacają do nierentownej spółki? Dlaczego po prostu nie zwrócą do KRRiT koncesji i nie zawnioskują o upadłość?
Zapisane
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #8 dnia: Października 30, 2009, 06:26:22 am »

Jakiego kija? Brawaria przydzielić im na asystenta kościelnego ;).
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
Brat Horhe
adept
*
Wiadomości: 41


« Odpowiedz #9 dnia: Października 30, 2009, 06:40:59 am »

A jakim kijem sprać e kai http://ekai.pl/dobra_ksiazka/x22950/nie-boj-sie-seksu-czyli-kochaj-i-rob-co-chcesz/
Zapisane
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #10 dnia: Października 30, 2009, 08:44:27 am »

Pierwsze zdanie mi wystarczy:
Cytuj
Sylwester Szefer, dziennikarz, członek katolickiej Wspólnoty Emmanuel,
. Tu nie Bravario, tu Torquemada, znany jako "zwolennik bezkompromisowej walki z 'kryptojudaizmem' " , jako że ta wspólnota to nawet za bardzo nie jest "krypto".
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #11 dnia: Października 30, 2009, 10:08:57 am »

a może do pierwszego filmiku dałoby się odnieść materjał na podobny temat ? http://ekai.pl/diecezje/x22494/komunikat-biskupa-ws-prob-profanacji-sakramentu-spowiedzi/

masz łączność z biskupem Kazimierzem, spróbuj :)
Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
Alagor
aktywista
*****
Wiadomości: 928


« Odpowiedz #12 dnia: Października 30, 2009, 10:21:34 am »

To byla dawniej ich telewizja, zwana jako telewizja Niepokalanow. Potem zmienili nazwe na Puls i profil z katolickiego na bardziej ogolny, a z tego co napisano na KNO wynika, ze rok temu sprzedali wiekszosc udzialow prywaciarzowi i maja tylko 25% udzialow

A franciszkanie w tym przypadku nie są "prywaciarzami"? Telewizja publiczną nigdy nie była...
Zapisane
Paladyn
uczestnik
***
Wiadomości: 235


vivere militare est

Tradinagrania
« Odpowiedz #13 dnia: Października 30, 2009, 10:40:25 am »

http://krzyz.katolicy.net/index.php/topic,1421.msg57308.html#msg57308
Zapisane
"Rycerz Chrystusowy (...) Swoją pierś przyoblekł w kolczugę, a duszę okrył pancerzem wiary. Z tą podwójną zbroją nie obawia się już ani człowieka, ani szatana." św. Bernard z Clairvaux
ryszard1966
aktywista
*****
Wiadomości: 4698

« Odpowiedz #14 dnia: Października 30, 2009, 11:02:09 am »

Franciszkanie z Niepokalanowa raczej już nic nie mają ze św. Maksymiliana.Dwóch z nich znam osobiście. Chodzą sobie po świecku ubrani jak przyjeżdzają do Warszawy. Kiedy spytałem ich kiedy będzie KRR w Niepokalanowie to mało nie dostali padaczki :) i odpowiedzieli szczerze że nigdy
Zapisane
Strony: [1] 2 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Jakiego kija należy użyć i sprać ojców franciszkanów... « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!