Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 27, 2024, 05:40:50 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231962 wiadomości w 6630 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Która godzina celebracji jest lepsza? (pytanie nie tylko do łodzian)
« poprzedni następny »
Ankieta
Pytanie: O której godzinie wolał(a)byś mieć Mszę świętą?
15:00 - 5 (26,3%)
16:00 - 9 (47,4%)
wszystko jedno, ta godzina nie robi różnicy - 5 (26,3%)
Głosów w sumie: 17

Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Która godzina celebracji jest lepsza? (pytanie nie tylko do łodzian)  (Przeczytany 852 razy)
Paladyn
uczestnik
***
Wiadomości: 235


vivere militare est

Tradinagrania
« dnia: Października 28, 2009, 11:22:54 am »

Wiem, że obie godziny są mało dogodne, ale nie ma innych opcji. Pytanie skierowane jest do wszystkich, ale łodzian szczególnie prosiłbym o jakiś komentarz, uzasadnienie.
Zapisane
"Rycerz Chrystusowy (...) Swoją pierś przyoblekł w kolczugę, a duszę okrył pancerzem wiary. Z tą podwójną zbroją nie obawia się już ani człowieka, ani szatana." św. Bernard z Clairvaux
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #1 dnia: Października 28, 2009, 11:24:56 am »

przy 16tej można łatwiej pogodzić wczesny obiad (13:00) z postem eucharystycznym
Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
omnia
adept
*
Wiadomości: 31

« Odpowiedz #2 dnia: Października 28, 2009, 12:13:39 pm »

Ja mam wczesny obiad, każda godzina jest odpowiednia. Dla mnie w ogole każda godzina Mszy Św. w Łodzi jest odpowiednia. Byleby była...
No, może oprócz 21 :), bo do domu nie wrócę ;)
Zapisane
Strony: [1] Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Która godzina celebracji jest lepsza? (pytanie nie tylko do łodzian) « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!