Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 18:40:44 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231860 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Uwaga na szczepionki !
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 7 8 [9] Drukuj
Autor Wątek: Uwaga na szczepionki !  (Przeczytany 38663 razy)
Hubertos
aktywista
*****
Wiadomości: 816


Swiecki katolik ;)

« Odpowiedz #120 dnia: Kwietnia 18, 2019, 10:58:28 am »

Palenie papierosów uspokaja stargane nerwy, leczy jąkanie, wspomaga trawienie. To opinie wybitnych autorytetów medycznych jakies 60 lat temu. Teraz proszę mi powiedzieć dlaczego mam wierzyć w cokolwiek współczesnym autorytetom medycznym?


Jasne, lepiej wierzyc panu Ziebie i jego lewoskretnej witaminie C. Tzn teraz juz w sumie nie ma znaczenia, on tak przeczytal w internecie, ale po paru latach jakis lekarz mu powiedzial 'E, Zieba, wez ty sie w dekiel puknij, nie ma czegos takiego jak lewoskretna witamina C' no i on sie puknal i juz o lewoskretnosci nie mowi.


Zarty na bok. Papierosy byly badane przez okolo 25-30 lat zanim powiazano nowotwory z paleniem. Szczepiony rowniez bada sie juz od lat conajmniej 50. I badania raczej wskazuja na to, ze szczepionki nie szkodza.


Ruch antyszczepionkowy, plaska Ziemia, reptilianie i kazda inna teoria spiskowa opiera sie na przeswiadczeniu o WLASNEJ nieomylnosci. Autorytety naukowe pokazuja badania naukowe, ale zaraz znajdzie sie chlopek roztropek, ktory CZY klasy skonczyl w szkole domowej, jakich bylo troche po wojnie w Polsce, i mowi, ze nie bo on wie lepiej. I to jest jak gra w szachy z golebiem - nie da sie wygrac, bo golab na koncu i tak poprzewrca pionki i figury i na koncu narobi na szachownice. Moj ukochany przyklad (zaraz po panu Ziebie) to jak plaskoziemcy robili dowod z zalamania swiatla (na swiatlo nie oddzialuje sila grawitacji, wiec stojac w odpowiedniej odleglosci od siebie, swiatlo powinno padac w to samo miejsce - nie jestem dobry w tlumaczeniu :D https://www.google.com/url?sa=i&source=images&cd=&ved=2ahUKEwjxvuvLotnhAhVuhuAKHVQTBwEQjRx6BAgBEAU&url=https%3A%2F%2Fwww.spidersweb.pl%2F2017%2F09%2Fziemia-jest-plaska-badania.html&psig=AOvVaw1KlJmagzbY_F503DjEgc9l&ust=1555664116863798 - o cos takiego chodzi) i po wielkim kongresie okazalo sie, ze udowodnili, ze Ziemia jest okragla.


Sytuacja ze szepionkami jest o tyle trudniejsza, ze plaska Ziemie mozna obsmiac. Ale antyszczepionkowcow nie wypada, bo oni wierza w to, musze to oddac, ze antyszczepionkowcy nie robia tego z wyrachowania, ze chca pomagac dziecia i ratowac swiat przed zaglada.


Poza tym, panie Slawku, pan i tak nikomu nie wierzy. Zadnemu papiezowi, biskupowi, po prostu nikomu. Pan wierzy tylko w siebie, czasem mi takich osob zal.
Zapisane
Nie jestem osoba duchowna - ale bylem w zakonie :D
Sławek125
aktywista
*****
Wiadomości: 1662

« Odpowiedz #121 dnia: Kwietnia 18, 2019, 20:46:28 pm »

Ja też Pana pozdrawiam Panie Pięknowłosy i dziękuje za rozsądny wpis. Tak się składa, że moja żona pracuje w farmacji od 30 lat, zajmuje się tez dystrybucją szczepionek i żadna rozmowa na ten temat na jakimkolwiek poziomie nie jest z nią możliwa. Jest to fanatyzm skrajny. Z drugiej strony wiem od niej, że połowa leków dostępnych na naszym rynku jest podróbą. Indie są potentatem w produkcji fałszywych leków i nasi rodzimi działacze pozazdroscili Hindusom tego przewodnictwa. Nie dziwią mnie w związku z tym watpliwosci dotyczące szczepionek. Małzonka moja niesmiało zapytana czy czasami nie handluje fałszywkami z przekonaniem twierdzi, że jej produkt jest perfekt, taka jest rozmowa z fanatykami. Jesli kawa, kola, proszek do prania sprzedawany w Polsce i w innych bantustanach są gorszej jakości, to dlaczego akurat szczepionki miałyby być świetne jakosciowo?
Zapisane
Sławek125
aktywista
*****
Wiadomości: 1662

« Odpowiedz #122 dnia: Kwietnia 19, 2019, 12:42:27 pm »

Istnieją przecież badania laboratoryjne. W dodatku zdarzało mi się brać mocne leki po kontuzjach i mogę poświadczyć, że działały. A podobno problemem jest wyprowadzanie leków z Polski i ma ich ponoć dla Polaków brakować, bo trafiają za granicę. Takie wiadomości obiły mi się o oczy oraz uszy.
Nie bójmy się szczepionek. Dzięki nim wyeliminowano takie okropne choroby jak polio i chorobę Kreuzwelda Jacoba. Głupotą byłoby odrzucanie szczepień nawet na zasadach pseudo-wolnościowych.
Mógłby Pan więcej napisać o branży żony przy którejś okazji.
Pozdrawiam serdecznie.
Sprawą tzw odwróconego łańcuszka, czyli wywozu leków refundowanych za granice, moja żona zajmowała się kilka ostatnich lat. Odbijała się od wszelkich możliwych drzwi, włącznie z dobrą zmianą. Ostatnio sprawa ruszyła, są aresztowania itd ale dotyczy to tylko najniższego  szczebla czyli włascicieli aptek, a deficyty jak były tak są. Przy okazji życzę Wesołych Świąt.
Zapisane
Sławek125
aktywista
*****
Wiadomości: 1662

« Odpowiedz #123 dnia: Kwietnia 19, 2019, 19:11:13 pm »

Dziękuję, wzajemnie. Dobra zmiana to wielkie zwiedzenie.
Pozdrawiam serdecznie.
Dziękuje za pozdrowienia, Panie Pięknowłosy. W załączeniu przesyłam artykulik z lewackiego Guardiana. Celowo wybrałem takie zródło aby wytrącić tropicielom prawckiej szurii z rąk sierp i młot. https://www.theguardian.com/science/2019/mar/11/fake-drugs-kill-more-than-250000-children-a-year-doctors-warn
Zapisane
Bartek
Administrator
aktywista
*****
Wiadomości: 3689

« Odpowiedz #124 dnia: Kwietnia 20, 2019, 10:44:04 am »

<ciach>
Panowie, bez wycieczek osobistych!

Moderacja
Zapisane
Hoc pulchrum est hominis munus et officium: ut oret ac diligat.
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #125 dnia: Sierpnia 05, 2020, 16:30:24 pm »

Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
ececylia
aktywista
*****
Wiadomości: 591


« Odpowiedz #126 dnia: Sierpnia 07, 2020, 14:28:26 pm »

Duda nie chce się zaszczepić. Szumowski: Porozmawiam z nim. Będzie obowiązek to będzie musiał.

https://nczas.com/2020/08/07/duda-nie-chce-sie-zaszczepic-szumowski-porozmawiam-z-nim-bedzie-obowiazek-to-bedzie-musial/?fbclid=IwAR2Q4bo9lZ5K5mZrcbqg9A8YTsCsQoQi5-XrrIesjHhsiIVnaowCaQbGAqg
Zapisane
"Kochaj grzesznika nie jako grzesznika, ale jako człowieka. Jeśli kochasz chorego, prześladujesz chorobę, bo jeśli oszczędzasz chorobę, nie kochasz chorego." św. Augustyn
Sindarin
bywalec
**
Wiadomości: 81


Litera Tura - blog literacki
« Odpowiedz #127 dnia: Sierpnia 11, 2020, 15:38:29 pm »

Na miejscu Adriana spuściłbym rudego na drzewo.
Zapisane
Zapraszam na blog literacki https://ltura.blogspot.com/
Strony: 1 ... 7 8 [9] Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Uwaga na szczepionki ! « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!