Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 24, 2024, 18:30:23 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231958 wiadomości w 6630 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Traditio  |  Katolicki punkt widzenia  |  Wątek: Inicjatywa ,,Chrystus Królem Polski", a Tradycja
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 12 Drukuj
Autor Wątek: Inicjatywa ,,Chrystus Królem Polski", a Tradycja  (Przeczytany 59234 razy)
ryszard1966
aktywista
*****
Wiadomości: 4698

« Odpowiedz #105 dnia: Maja 23, 2010, 18:26:17 pm »

pełna zgoda. W dodatku jak pogodzić to z konstytucją RP?
Zapisane
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #106 dnia: Maja 23, 2010, 18:49:47 pm »

pełna zgoda. W dodatku jak pogodzić to z konstytucją RP?

To już pan stefan panu powinien odpowiedzieć, bo on napisał, że oprócz  projektu ks. Kiersztyna (a ja dodaję wypaczonego), to: " Trzeba było zgłosić wasz projekt, przedstawić tak władzom świeckim jak i duchownym, aby te rozstrzygnęły, który pomysł jest teologicznie bardziej poprawny." Mamy wasz, nasz  projekt, to  gra i buczy wg. pana stefana.
O naiwności ludzka!

Tak sobie jeszcze  pomyślałam, że publiczny akt intronizacji nie ma sensu, jeśli ci, co się tego podejmują, nie zobowiążą się
świętą przysięgą, że postarają się ze wszystkich sił, by prawo kraju zostało dostosowane do praw Chrystusowych. Inaczej taka intronizacja jest tylko pustym gestem.


Zapisane
stefan
aktywista
*****
Wiadomości: 581

« Odpowiedz #107 dnia: Maja 23, 2010, 18:53:05 pm »

Coraz gorzej! zamilcz pan i oszczędź sobie wstydu! Proszę sobie wziąść coś na powstrzymanie na tę biegunkę postową, bynajmniej w tym temacie.
A po co wdawać się prezydentowi czy szefowi rządu w parlamentarne pyskówki z osobami pokroju ,skrzerczyszyn czy innej baby stojącej na lewo od rozumu? Akt intronizacji miał dotyczyć władz świeckich i duchowych nie opozycji, która zawsze będzie.
Obecność premiera, prezydenta i marszałka jest wystarczająca.
 Zauważam u Pani naiwną postawę( nie wiem czym podyktowaną), ze wpierw trzeba uzdrowić tych czy tamtych, a dopiero w oparciu o niemal świętych można dokonać Intronizacji. Jest dokładnie odwrotnie, że to brak tego aktu sprowadza nas na bezdroża apostazji.Podobną prośbę miała NMP Fatimska. Tam tez domagała się aktu zawierzenia Rosji Jej Niepokalanemu Sercu przez papieża w łączności z biskupami całego świata. Tak niewiele, a takie konsekwencje niesubordynacji.Jest Pani dość oschła i apodyktyczna, przez to niewiarygodna.Lubi Pani do siebie zrażać ludzi.Czy ja każę pani milczeć?Forum jest miejscem dyskusji, nie dyktatu twardogłowych.
Zapisane
Powstaną bowiem fałszywi chrystusowie i fałszywi prorocy, i czynić będą znaki wielkie i cuda, tak aby w błąd byli wprowadzeni (jeśli to być może) nawet i wybrani.Mt. 24).
-------------------
Nauczać zaś kobiecie nie pozwalam ani też przewodzić nad mężem, lecz chcę, by trwała w cichości? (1 Tm 2,11-1
ryszard1966
aktywista
*****
Wiadomości: 4698

« Odpowiedz #108 dnia: Maja 23, 2010, 19:06:50 pm »

Przecież takich inicjatatyw nie popiera nawet pan Marek Jurek i słusznie. To w ogóle jest nie do przeprowadzenia w Polsce. Jakoś premiera Tuska, marszałka Komorowskiego i przyszłego Prezydenta(nieważne kto nim będzie) nie wyobrażam sobie na takiej intronizacji.  Jak realnie przeprowadzić taką ustawę przez parlament, uzyskać podpis prezydenta? Jest jeszcze Trybunał Konstytucyjny. W dodatku sprawa nie ma poparcia Kościoła ani obecnie, ani przed wojną też nie miała.
« Ostatnia zmiana: Maja 23, 2010, 19:10:29 pm wysłana przez ryszard1966 » Zapisane
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #109 dnia: Maja 23, 2010, 19:43:10 pm »


Zauważam u Pani naiwną postawę( nie wiem czym podyktowaną), ze wpierw trzeba uzdrowić tych czy tamtych, a dopiero w oparciu o niemal świętych można dokonać Intronizacji. Jest Pani dość oschła i apodyktyczna, przez to niewiarygodna. Lubi Pani do siebie zrażać ludzi. Czy ja każę pani milczeć? Forum jest miejscem dyskusji, nie dyktatu twardogłowych.

Pana spojrzenie i to co pan zauważa względem mnie, jest tak samo wypaczone, jak cała istota Intronizacji Akty Intronizacji się dokonują w Polsce, a że wolno to idzie, to dzięki takim opcjom "narodowców" i tym wszystkim nurtom z którymi pan się utożsamia , czy z którymi panu po drodze - to po pierwsze, a po drugie, tu jest nie o mnie i nikt nie dał panu prawa do oceniania mnie w ten sposób. I po trzecie, należy milczeć, a więcej czytać w temacie w którym się wiele nie wie, a nie  na siłę  pisać, to co się wie.

Skoro na samym początku cytuje pan moją wypowiedź, to proszę zacytować całość czy również jakiś fragment tego, z czego taka wypowiedź wynika, a nie wyrywać z kontekstu zdanie.
Zapisane
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #110 dnia: Maja 23, 2010, 19:56:22 pm »

Cytat z "Wyznań z przeżyć wewnętrznych" Rozalia Celakówna

str 234


"Pan Jezus dał odczuć mej duszy, jak bardzo boli Go obojętność dusz szczególnie Jemu poświęconych, tj. Kapłanów i dusz zakonnych: Dziecko, Maria Małgorzata dała poznać światu Moje Serce, wy zaś kształtujcie dusze na modłę mojego Serca. Intronizacja to nie jest tyłko formułka zewnętrzna, ale ona ma się odbyć w każdej duszy. W tej sprawie trzeba dużo cierpieć, trzeba całkowicie być ofiarą. Tak, będziecie wiele cierpieć dla Intronizacji. Pan Jezus dał poznać mej duszy wiele rzeczy.
Pan Jezus chce, by Ojciec jako Kapłan mówił na ambonie o tej sprawie i gdzie tylko się spotka z duszami, by jak najprędzej Jego królestwo przyszło do dusz, bo w ten sposób odnowi się świat. Na tym polega Intronizacja, a ja będę coraz więcej pogardzaną, zdeptaną i opuszczoną,będe cierpiec z miłości ku Jezusowi, modlić się i pracować , by pomóc mojemu Ojcu, bo tak chce Pan Jezus."

Rozalia Celakówna "Pisma"   strona 329

257. Pisałaś do Stryszawy: „Mam już zaprojektowaną pewną bardzo ważną sprawę do Ojca " (co do Makowa czy Jachówki). Co to za sprawa, nie wiem dotychczas?

Co do naszej parafii, o czym pisałam Ojcu Drogiemu do Stryszawy, mam zaprojektowaną Intronizację Najświętszego Serca Jezusowego, by Ją Ojciec Drogi przeprowadził.

Rozalia Celakówna " Pisma" strona 310 wyd WAM 2008
(...)
Miałam urlop. Pamiętam, że było to, 4 lipca 1938 r. Ów Pan mówił do mnie, że Pan Bóg ukarze bardzo ludzi, bo się nie chcą poprawić i porzucić grzesznych nałogów mianowicie tych: rozpusta straszna, zbrodnie tzn. zabójstwa popełniane w jakiejkolwiek formie i okropna nienawiść jednych do drugich, która nie może mieć miejsca u katolików. „Dziecko, to bardzo boli Serce Boże i Bóg już dalej nie zniesie tego, tylko strasznie ukarze świat"... I dalej mówił Ten Pan: „Ty dziecko własnymi oczyma będziesz oglądała straszne rzeczy, które się dziać będą". Po chwili, gdy ta kula ziemska pękła ze strasznym hukiem, gdzie wszystko się zamieniało w gruzy, a ogień i lawa dopełniały zniszczenia, z przerażeniem zwróciłam się o ratunek do tego Pana, a On mi mówił: „Nie bój się dziecko" i trzymał mię za ramiona. Po chwili mówi donośnym głosem już mi znanym: „Te państwa tylko będą istniały, które poświęcą się Sercu Bożemu przez Intronizację, reszta zginie i..."
Zapisane
LUK
aktywista
*****
Wiadomości: 962


« Odpowiedz #111 dnia: Maja 24, 2010, 22:29:07 pm »



Christus Rex


Jest pan za Intronizacja Pana Jezusa jako Króla Polski ??? Po prostu grzecznie się pytam  :)
Jestem za tym, abyśmy jako Naród Polski uznali Chrystusa jako Króla i to wszystkie stany tak duchowne jak i świeckie.Niech nikt mi nie wmawia ,ze chcę Chrystusa Króla koronować, bo skłamie.Chrystus Królem jest, ale Jego wrogowie szukają każdego pretekstu, aby wyśmiać pragnących Jego Królowania w Polsce i na świecie.

Christus Rex

Jak rozumiem pan chce jak to nazwał " Jestem za tym, abyśmy jako Naród Polski uznali Chrystusa jako Króla PAN JEZUS BĘDZIE UZNANY KRÓLEM PRZEZ NARÓD POLSKI ( Bo KRÓLEM JEST) I BĘDZIE KRÓLOWAŁ W POLSCE PRZEZ INTRONIZACJĘ NAJŚWIĘTSZEGO SERCA JEZUSOWEGO - CZY TAK ???


Posłanie - Intronizacja Najświętszego Serca Jezusowego

Źródło:
O. Zygmunt Dobrzycki OSPPE, O. Sykstus Szafraniec OSPPE
Wielkie wezwanie Serca Jezusa do Narodu Polskiego.
Wydawnictwo WAM Księża Jezuici, Kraków 2007

IMPRIMATUR
Ks. Bp Stefan Bareła
Częstochowa, 19 VII 1962 r. Nr 3390

W kwietniu 1939 r. cichy głos Najświętszej Maryi Panny Upewniał: Ratunek dla Polski jest tylko w Sercu Jezusa, Mojego Syna. A Jezus dodał: Strasznie ranią Moje Najświętsze Serce grzechy nieczyste. Żądam ekspiacji.

Wieczorem 4 lipca 1938 r. w domu rodzinnym w Jachówce, gdzie bawiła na odpoczynku, Rozalia miała następujące widzenie:

Znalazłam się na wysokiej górze, na której zobaczyłam kulę zupełnie podobną do globu, lecz bardzo dużą. Z wielkim zainteresowaniem oglądałam ją. Pod względem geograficznym byt to glob. Rozpoznawałam części świata i poszczególne państwa. Wtem staje przede mną postać męża, pełna powagi i majestatu. Kto to był, nie wiem. Owa postać zbliżyła się do mnie, nawiązując rozmowę. Mówi do mnie: To jest kula ziemska, polecając mi wymienić i określić granice części świata, a w nich - poszczególne państwa. Gdy odpowiedziałam na pytania, wówczas ta osoba mówi do mnie głosem pełnym powagi i namaszczenia:

- Moje dziecko! Za grzechy i zbrodnie (wymieniając zabójstwa i rozpustę), popełniane przez ludzkość na całym świecie, ześle Pan Bóg straszną karę. Sprawiedliwość Boża nie może znieść dłużej tych występków. Ostoją się tylko te państwa, w których będzie Chrystus królował. Jeżeli chcecie ratować świat, trzeba przeprowadzić Intronizację Najświętszego Serca Jezusowego we wszystkich państwach i narodach na całym świecie. Tu i jedynie tu jest ratunek. (...) Pamiętaj, dziecko, by sprawa tak bardzo ważna nie była przeoczona i nie poszła w zapomnienie... Intronizacja w Polsce musi być przeprowadzona.

Pytam z bojaźnią tę osobę:

- Czy Polska się ostoi?

Odpowiada mi: Polska nie zginie, o ile przyjmie Chrystusa za Króla w całym tego słowa znaczeniu; jeżeli się podporządkuje pod prawo Boże, pod prawo Jego Miłości. Inaczej, Moje dziecko, nie ostoi się. l jeszcze na ostatek mówi do mnie przekonywająco: Oświadczam ci to, Moje dziecko, jeszcze raz, ze tylko te państwa nie zginą, które będą oddane Jezusowemu Sercu przez Intronizację, które Go uznają swym Królem i Panem. Przyjdzie straszna katastrofa na świat - mówił - jak zaraz zobaczysz.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Intronizacja Najświętszego Serca Jezusowego A.D. 1939

List alarmujący
Generała O.O. Paulinów z Jasnej Góry w Częstochowie,
Księdza dra Piusa Przeździeckiego
do Księdza Kardynała dra Augusta Hlonda Prymasa Polski

Jasna Góra dnia 20 kwietnia 1939 r.

Klasztor O.O. Paulinów
Jasna Góra w Częstochowie
L. 197

Brzmią mi w uszach również te słowa: "Ratunek dla Polski jest tylko w Moim Boskim Sercu. Prymas Polski odda całą Polskę Mojemu Sercu. Ostoją się tylko te Państwa, w których Chrystus będzie królował we wszystkich państwach i narodach na świecie. Tu i jedynie tu jest ratunek. Jeżeli chcecie ratować świat, trzeba przeprowadzić Intronizację Najświętszego Serca Jezusowego. Które państwa i narody jej nie przyjmą i nie poddadzą się pod panowanie słodkiej miłości Jezusowej,
« Ostatnia zmiana: Maja 24, 2010, 22:49:31 pm wysłana przez LUK » Zapisane
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #112 dnia: Maja 25, 2010, 13:11:43 pm »

Tylko proszę przeczytać, co na temat takich cytatów zamieszczanych tu i  na stronie tej:
http://www.traditia.fora.pl/

pisze gdzie indziej, a konkretnie tu:
http://forum.dlapolski.pl/bog-panem-czasu-i-historii-vt1438,15.htm

nasz użytkownik tu:"Józef" - "stefan", a tam "Endek"

Cytat: Endek
Cytat: Benignus

Panie Endek, na www.traditia.fora.pl i w wątku http://krzyz.katolicy.net...c,1716.105.html o ks Kiersztynie i ks Natanku i intronizacji jest chyba dosyć aby człek o normalnym pomyślunku wiedział co w trawie piszczy. Na pewno pan to wszystko przestudiował. Jeśli do pana fakty te nie mają znaczenia to serdecznie współczuję.
Pozdrawiam i życzę więcej samodzielnego myślenia popartego wiedzą w tym temacie.


Miałem jak najlepsze zdanie na temat traditia.fora. Niestety, nie moglem znieść napastliwych zdań na temat zbp. Wielgusa. Oszczerstwa które tam przeczytałem spowodowały, że bezpowrotnie straciłem zaufanie dla autorki tego forum. Przełożyło się to również na oszczerstwa wobec x. Natanka czy Kiersztyna. Osoby posługujące się językiem nienawiści, nie są katolikami, choć takie pozory tworzą.Wypowiedzi autorki będącej zwolenniczką Tradycji w niczym nie zmienily i nie zmienią mojego nastawienia dla arcyważnego zgromadzenia księży FSSPX.Szykany, które spadły na x. Natanka uważam za niegodziwe i świadczą o diabelskiej robocie ludzi w to zaangażowanych.Gdzie kary dla tych duchownych, którzy w chamski sposób olewają przepisy liturgiczne?Jak można pisać skargi na kapłana do hierarchy, który robi o wiele bardziej gorszące widowiska jak choćby spotkania ekumeniczne, podczas których wynosi się z sali Krzyże?


Zapisane
LUK
aktywista
*****
Wiadomości: 962


« Odpowiedz #113 dnia: Maja 25, 2010, 13:14:58 pm »

Panie LUK jeszcze trochę i cała ksiązka tu będzie,  :) proszę zobaczyć na 6 strone w tym wątku ile tam już jest cytatów.

Christus Rex

Tak powstrzyma się ale te cytaty są tak dobitne aż chce się je zamieszczać  ;D  
Zapisane
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #114 dnia: Maja 31, 2010, 22:02:04 pm »

A tutaj wypowiedź ks. R Trytka (sedewakantysta) o Intronizacji, i mówi że to co głosi ks. Natanek czy ks. Kiersztyn to jest nie właściwe!

http://www.youtube.com/watch?v=bj8WUEFR4uY
Zapisane
Robert
aktywista
*****
Wiadomości: 576

« Odpowiedz #115 dnia: Czerwca 04, 2010, 20:40:29 pm »

ciekawa wypowiedź o Jana Mikruta w temacie z dzisiejszej katechezy w Radiu maryja

http://www.youtube.com/watch?v=J2nQHnuyQTc
Zapisane
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #116 dnia: Czerwca 14, 2010, 14:53:52 pm »

Tu:  http://krzyz.katolicy.net/index.php/topic,4485.0.html  zamieszczona jest na YouTube  bardzo ciekawa wypowiedź śp.  Brata Sł. B Rozalii Celakówny, księdza Rafa Celak , oraz polecam bardzo ciekawy filmik, jak to wcześniej, do końca lat 90 głosił Intronizację ks. Kiersztyn.

http://www.youtube.com/watch?v=1RLqL0iGCPI

Jest to  odpowiedź na artykuł, który jest powielany ze strony tej:

http://www.intronizacja.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=166:zatruta-woda-intronizacji&catid=35:na-gownej&Itemid=114

pod tytułem: Zatruta woda Intronizacji... a podpisany przez kolejnego pana prof. AGH -  Wiceprzewodniczący Ruchu Obrony Rzeczypospolitej  prof. dr hab. inż. Stanisław Kasprzyk. Po obejrzeniu tego filmiku oraz wypowiedzi ks Rafała Celak, odpowiedź przyjdzie sama, kto tak zatruwa wodę Intronizacji.
Zapisane
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #117 dnia: Lipca 07, 2010, 22:11:44 pm »

Minął rok od pamiętnego wydarzenia, gdy po uprzednim uzgodnieniu z Kurią Arcybiskupią, na posiedzeniu Rady Samorządu Rejonu Wileńskiego w dniu 12 czerwca 2009 roku jednogłośnie została podjęta decyzja o dokonaniu Aktu Intronizacji Chrystusa Króla.

Rocznica Aktu Intronizacji Chrystusa Króla w rejonie wileńskim

Następnego dnia, 13 czerwca 2009 r., w obecności wikariusza generalnego bpa Juozasa Tunaitisa i Luigi Bonazzi, nuncjusza apostolskiego na kraje bałtyckie, Maria Rekść, mer rejonu wileńskiego, w kościele pw. Wniebowzięcia Naświętszej Maryi Panny w Mejszagole publicznie odczytała Akt Intronizacji. Wydarzenie to zostało wpisane w obchody milenijne pierwszej pisemnej wzmianki o Litwie.

W sobotę, 19 czerwca br., w mejszagolskiej świątyni odbyła się Msza św. w celu uczczenia rocznicy tego historycznego wydarzenia. Rocznicowe uroczystości odbyły się dokładnie w dniu, gdy przed 90 laty przed Bitwą Warszawską, Polska, jako Naród i państwo, została oddana Chrystusowi, zawierzona Sercu Jezusowemu. Uczyniło to duchowieństwo wraz z Marszałkiem Józefem Piłsudskim i władzami państwowymi.

Pełny wymiar intronizacji zapewnia udział władz kościelnych i świeckich. Jako ludzie nie możemy nadać godności królewskiej komuś, kto ją już posiada niezależnie od naszej woli. Natomiast od każdego człowieka i od każdego narodu zależy, czy uzna on dobrowolnie królewską godność Chrystusa, czy podporządkuje się Jego władzy. Dokonując Intronizacji Jezusa, nie nadajemy mu godności królewskiej, lecz w wymiarze indywidualnym i zbiorowym (parafia, wioska, miasto, diecezja, naród, państwo) wprowadzamy Go uroczyście jako naszego Pana i Króla na królewski tron i chcemy być Jego poddanymi.

(...)

Kurier Wileński:
http://kurierwilenski.lt/2010/06/22/rocznica-aktu-intronizacji-chrystusa-krola-w-rejonie-wilenskim/

Zapisane
ryszard1966
aktywista
*****
Wiadomości: 4698

« Odpowiedz #118 dnia: Lipca 07, 2010, 22:21:46 pm »

ostatnio na Litwie było zamieszenie
http://polonia.wp.pl/title,Skandal-na-pogrzebie-rodzina-prezydenta-bojkotuje-msze,wid,12434113,wiadomosc.html
Zapisane
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #119 dnia: Sierpnia 16, 2010, 15:19:36 pm »


W tym wątku na stronie 5 mamy informacje na temat Intronizacji z "wizji czy objawień" , naszej już tu znajomej pani Mieci z Chicago.
http://krzyz.katolicy.net/index.php/topic,1716.60.html

W Świebodzinie w woj. lubuskim budowany jest ogromny pomnik Chrystusa Króla.

Cytuj
Co tam Rio - nasz Chrystus będzie miał 31 metrów.
W Świebodzinie rozpoczęto prace przy montażu elementów ogromnego pomnika Chrystusa Króla. Monument będzie o jeden metr wyższy niż słynny kolos z Rio de Janeiro.

http://wiadomosci.wp.pl/galeria.html?gid=10311191&ticaid=1ab6e


Tak można było przeczytać jeszcze w 2008 roku. Z tego co wiem, prace tam postępują, bo można przeczytać w marcowym numerze na stronie Gazety Lubuskiej:  "Pomnik Chrystusa powstanie w tym roku!"
http://www.gazetalubuska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100330/POWIAT13/942563898

Dlaczego to piszę? - ano dlatego, że weszłam na stronę naszej już tu znajomej pani Mieci z Chicago  zerknąć co Pan Jezus do niej czy innych mówi i nie pomyliłam się, bo nowe wieści z czerwca tego roku są takie:

Droga Pani Mieczysławo.
Nazywam się Katarzyna Bałasz i mieszkam w Południowej Afryce. W kwietniu po raz pierwszy zapoznałam się ze stroną Echo Chrystusa Króla, z której to dowiedziałam się szczegółów odnośnie Intronizacji Pana Jezusa. Podzieliłam się tym z moją mamą, która mieszka w Świebodzinie i należy do parafii, w której budowany jest najwyższy w świecie Pomnik Chrystusa Króla i zaproponowałam aby proboszcz, a jednocześnie główny inicjator budowy wysłał do pani list i zdjęcia budowy Pomnika, które to umieszczone zostały na stronie pod datą 04 maja 2010r.

Droga Sekretarko Naszego Pana,
list ten piszę w imieniu mojej mamy, którą Sam Pan również tak nazywa.
Mama od wielu lat ma łaskę słyszenia i rozmawiania z Naszym Bogiem, Jego Przenajświętszą Mamą i niektórymi duszami naszych drogich zmarłych. Tak, zgłasza się do pani osoba, która ma do przekazania światu i Polsce Słowa od Pana Jezusa. Rozpoznaję, ( gdyż Pan nie wyspecyfikował komu to Orędzie należy przekazać, powiedział tylko... w internecie....) że powinnam udostępnić je przez stronę Echo Chrystusa Króla oraz później komukolwiek pani zadecyduje przesłać.

Zamieszczam teraz Słowa Naszego Pana Jezusa:
Pan mi powiedział:


"Napisz to, co ci powiem, to będą Moje Słowa."

Pan Jezus mówi do mnie:

"Córko moja, napisz w internecie, niech wie cały świat, że Jezusa Pomnik,  który będzie ukoronowany złotą koroną w Świebodzinie, będzie obroną przed wszelkimi kataklizmami, które obiecałem zesłać na Polskę.
Prezydent, którego naród wybierze ma dokonać Koronacji Chrystusa Króla i ma to być wielką uroczystością dla kraju i dla świata całego. Bo Pomnik Mój będzie błogosławieństwem dla całej ludzkości. Prezydenta, który włoży Złotą Koronę na Moją Głowę uczynię wielkim i możnym w działaniu. Będzie takim prezydentem, który jako jedyny w historii pójdzie z narodem drogą, którą wyznaczę Ja, Jezus Chrystus Król.

Świebodzin, 31 maja 2010r

Słowa te przekazuję przez moją sekretarkę Weronikę"


Króluj nam Chryste zawsze i wszędzie."
(Dzienniczek 2010 - czerwiec (w połowie strony)

Na powyższe, co dalej robić, Pan Jezus dał odpowiedż:

5 czerwca 2010 roku
Przekazałam co miałam przekazać przez internet. Powiedz Dobry Boże, co mam teraz robić? Bądź uwielbiony!

"Przekaż Moje Słowa, które mają uwiarygodnić twoje postępowanie. Słowa, które przekazuję przez moją sekretarkę Weronikę, mają być odczytane przez Proboszcza Parafii pod wezwaniem Miłosierdzia Bożego. Włożenie Korony będzie uwieńczeniem prac wykonanych ręką człowieka. Uświęcenie i błogosławieństwa dokonają osoby duchowne,  bo oni są moimi zastępcami na ziemi. Co uczynią na ziemi będzie uczynione w Niebie. Ja, jako jedyna Władza w Niebie i na ziemi i jako Bóg Wielki, Wszechmocny i Miłosierny będę zsyłał nieustanne łaski. Będę strzegł i bronił Swojej Świątyni i Swego Pomnika. Jezus Chrystus Król"

Gdy czytam tam też takie słowa:
"Gdyby już stał pomnik z figurą Chrystusa Króla, to na pewno ominęłyby nas wszelkie kataklizmy ..."
(... napewno jakieś gorącego "orędownika" pani Mieci i wszystkiego co tam pisze), to naprawdę   :o  co myśleć i co powiedzieć? To od pomnika i może nałożenia korony zależy pomyślność Narodu i kraju?

"Pan Bóg znajduje innych, którzy będą kontynuować dzieła ks.: ks. Natanka, Kiersztyna, Skwarczyńskiego, Ceberka, Małkowskiego i in. prześladowanych kapłanów" - to też tam pisze.

Czy  pani Miecia nie tworzy filii Kościoła "Wird sind kirche" lub coś w pobliżu tego?
Zapisane
Strony: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 12 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Traditio  |  Katolicki punkt widzenia  |  Wątek: Inicjatywa ,,Chrystus Królem Polski", a Tradycja « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!