Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 29, 2024, 08:17:40 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Traditio  |  Katolicki punkt widzenia  |  Wątek: Inicjatywa ,,Chrystus Królem Polski", a Tradycja
« poprzedni następny »
Strony: 1 [2] 3 4 ... 12 Drukuj
Autor Wątek: Inicjatywa ,,Chrystus Królem Polski", a Tradycja  (Przeczytany 58976 razy)
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #15 dnia: Listopada 27, 2009, 19:39:02 pm »

Aktu Intronizacji Chrystusa dokonano w Polsce już trzykrotnie

Ponowne ogłoszenie Chrystusa Królem Polski nie będzie możliwe, dopóki politycy nie przestaną traktować tego instrumentalnie – stwierdził w niedzielę 22 listopada w Poznaniu metropolita szczecińsko-kamieński, abp Andrzej Dzięga.
(...)

http://ekai.pl/wydarzenia/ostatnia_chwila/x23655/aktu-intronizacji-chrystusa-dokonano-w-polsce-juz-trzykrotnie/
Zapisane
LUK
aktywista
*****
Wiadomości: 962


« Odpowiedz #16 dnia: Grudnia 01, 2009, 14:58:40 pm »

Christus REX

Witam

Intronizacją ( Pana Jezusa na króla Polski) jest błędna proszę abyście państwo poczytali, prawidłową i już dokonana kilka razy jest Intronizacja Najświętszego Serca Jezusowego, ponad to
sam św. Pius X ojcu Mateo nakazała Intronizację Najświętszego Serca Jezusowego opisuje to bardzo dokładnie książka "Jezus Król Miłości" O.Mateo
http://www.traditia.fora.pl/kult-nspj-i-intronizacja-nspj,47/jezus-krol-milosci-o-mateo-crawley-boevey,644.html:
 
To proszę sobie dobrze przeczytać:
http://www.traditia.fora.pl/wypaczanie-przeslania-pana-jezusa-do-rozalii-celakowny,57/wypaczone-rekolekcje-przeslania-pana-jezusa-do-rozalii-c,920.html


http://www.traditia.fora.pl/wypaczanie-przeslania-pana-jezusa-do-rozalii-celakowny,47/?sid=18e459d7fb8fdcae441ab3abcb8f6d87
http://www.traditia.fora.pl/wypaczanie-przeslania-pana-jezusa-do-rozalii-celakowny,57/
http://www.traditia.fora.pl/kult-nspj-i-intronizacja-nspj,47/intronizacja-najswietszego-serca-jezusowego-a-d-1939,1308.html



Intronizacja Najświętszego Serca Jezusowego A.D. 1939

List alarmujący
Generała O.O. Paulinów z Jasnej Góry w Częstochowie,
Księdza dra Piusa Przeździeckiego
do Księdza Kardynała dra Augusta Hlonda Prymasa Polski

Jasna Góra dnia 20 kwietnia 1939 r.

Klasztor O.O. Paulinów
Jasna Góra w Częstochowie
L. 197

Eminentissime Domine!

Brzmią mi w uszach również te słowa: "Ratunek dla Polski jest tylko w Moim Boskim Sercu. Prymas Polski odda całą Polskę Mojemu Sercu. Ostoją się tylko te Państwa, w których Chrystus będzie królował. we wszystkich państwach i narodach na świecie. Tu i jedynie tu jest ratunek. Jeżeli chcecie ratować świat, trzeba przeprowadzić Intronizację Najświętszego Serca Jezusowego. Które państwa i narody jej nie przyjmą i nie poddadzą się pod panowanie słodkiej miłości Jezusowej, zginą bezpowrotnie z powierzchni ziemi i już nigdy nie powstaną. Pamiętaj, by sprawa ta bardzo ważna nie była przeoczona i nie poszła w zapomnienie, by nie było za późno. Trzeba wszystko uczynić, by Intronizacja była przeprowadzona. Jest to ostatni wysiłek Miłości Chrystusowej na te ostatnie czasy!

...Polska nie zginie, o ile przyjmie Chrystusa za Króla w całym tego słowa znaczeniu... Inaczej nie ostoi się. Oświadczam ci jeszcze raz, że tylko te państwa nie zginą, które będą oddane Sercu Jezusowemu przez Intronizację.

Państwa oddane pod panowanie Chrystusa i Jego Boskiemu Sercu dojdą do szczytu potęgi i będzie już jedna owczarnia i jeden Pasterz. Nie trzeba zaniedbywać sprawy o przyśpieszenie Intronizacji w Polsce. Polska ma wielkie zadanie, bo ma stać się wzorem i przykładem życia Bożego dla całego świata. Dzieła tego mają dokonać kapłani. Panowanie Boskiego Serca Pana Jezusa jako Króla Miłości, jeżeli zapanuje w rządzie, przemieni jego nastrój i zdobędzie zaufanie podwładnych."

Wreszcie wskazanie niebios na Najdostojniejszą Osobę Waszej Eminencji jako na Tę, która ma zainicjować Intronizację Serca Jezusowego jest ze wszystkich miar zrozumiałe. Nikt bowiem nie ma tyle powagi i danych, by z mocą i szczęśliwie zapoczątkować w Polsce, a może nawet za pośrednictwem Stolicy Apostolskiej w innych państwach i narodach, co Wasza Eminencja.

http://www.traditia.fora.pl/kult-nspj-i-intronizacja-nspj,47/intronizacja-najswietszego-serca-jezusowego-a-d-1939,1308.html


Posłanie - Intronizacja Najświętszego Serca Jezusowego

Źródło:
O. Zygmunt Dobrzycki OSPPE, O. Sykstus Szafraniec OSPPE
Wielkie wezwanie Serca Jezusa do Narodu Polskiego.
Wydawnictwo WAM Księża Jezuici, Kraków 2007

IMPRIMATUR
Ks. Bp Stefan Bareła
Częstochowa, 19 VII 1962 r. Nr 3390

W kwietniu 1939 r. cichy głos Najświętszej Maryi Panny Upewniał: Ratunek dla Polski jest tylko w Sercu Jezusa, Mojego Syna. A Jezus dodał: Strasznie ranią Moje Najświętsze Serce grzechy nieczyste. Żądam ekspiacji.

Wieczorem 4 lipca 1938 r. w domu rodzinnym w Jachówce, gdzie bawiła na odpoczynku, Rozalia miała następujące widzenie:

Znalazłam się na wysokiej górze, na której zobaczyłam kulę zupełnie podobną do globu, lecz bardzo dużą. Z wielkim zainteresowaniem oglądałam ją. Pod względem geograficznym byt to glob. Rozpoznawałam części świata i poszczególne państwa. Wtem staje przede mną postać męża, pełna powagi i majestatu. Kto to był, nie wiem. Owa postać zbliżyła się do mnie, nawiązując rozmowę. Mówi do mnie: To jest kula ziemska, polecając mi wymienić i określić granice części świata, a w nich - poszczególne państwa. Gdy odpowiedziałam na pytania, wówczas ta osoba mówi do mnie głosem pełnym powagi i namaszczenia:

- Moje dziecko! Za grzechy i zbrodnie (wymieniając zabójstwa i rozpustę), popełniane przez ludzkość na całym świecie, ześle Pan Bóg straszną karę. Sprawiedliwość Boża nie może znieść dłużej tych występków. Ostoją się tylko te państwa, w których będzie Chrystus królował. Jeżeli chcecie ratować świat, trzeba przeprowadzić Intronizację Najświętszego Serca Jezusowego we wszystkich państwach i narodach na całym świecie. Tu i jedynie tu jest ratunek. (...) Pamiętaj, dziecko, by sprawa tak bardzo ważna nie była przeoczona i nie poszła w zapomnienie... Intronizacja w Polsce musi być przeprowadzona.

Pytam z bojaźnią tę osobę:

- Czy Polska się ostoi?

Odpowiada mi: Polska nie zginie, o ile przyjmie Chrystusa za Króla w całym tego słowa znaczeniu; jeżeli się podporządkuje pod prawo Boże, pod prawo Jego Miłości. Inaczej, Moje dziecko, nie ostoi się. l jeszcze na ostatek mówi do mnie przekonywająco: Oświadczam ci to, Moje dziecko, jeszcze raz, ze tylko te państwa nie zginą, które będą oddane Jezusowemu Sercu przez Intronizację, które Go uznają swym Królem i Panem. Przyjdzie straszna katastrofa na świat - mówił - jak zaraz zobaczysz.

http://www.traditia.fora.pl/kult-nspj-i-intronizacja-nspj,47/poslanie-r-celakowny-intronizacja-nspj,696.html

http://www.traditia.fora.pl/kult-nspj-i-intronizacja-nspj,47/oredzie-nspj-przekazane-przez-sl-boza-r-celakowna,732.ht
ml


Christus REX
« Ostatnia zmiana: Grudnia 01, 2009, 15:08:12 pm wysłana przez LUK » Zapisane
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #17 dnia: Stycznia 12, 2010, 09:06:49 am »

Za ostatnim numerem Polonia Christiana:  http://poloniachristiana.pl/  bardzo ciekawy artykuł:



Na końcu artykułu słowa:

"Jakże dramatycznie w tym kontekście brzmią słowa Pana Jezusa wypowiedziane wiele lat później do siostry Łucji - jednej z trójki fatimskich dzieci - kiedy z kolei Zbawiciel skarży się, że poświęcenie Rosji nie zostało dokonane: Nie chcieli spełnić mojej prośby. Tak jak król Francji będą tego żałować i dokonają poświęcenia, ale będzie za późno."
« Ostatnia zmiana: Stycznia 20, 2010, 16:16:57 pm wysłana przez Mama » Zapisane
FidelisTraditioni
aktywista
*****
Wiadomości: 1059


Mój blog
« Odpowiedz #18 dnia: Stycznia 24, 2010, 09:45:27 am »

Jak dla mnie Chrystus jest królem całego świata i to od baaaaaaaaaardzo dawna. Inicjatywa raczej zbędna. Zwłaszcza, że już jest obchodzone w Kościele Święto Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.
Zapisane
"Nie może mieć Boga za Ojca ten, kto nie ma Kościoła za Matkę"
 
św. Cyprian
Adimad
aktywista
*****
Wiadomości: 1336

« Odpowiedz #19 dnia: Stycznia 24, 2010, 10:38:23 am »

OŚWIADCZENIE

Po zapoznaniu z oświadczeniem poselskim pana Artura Górskiego w sprawie intronizacji Chrystusa Króla (wygłoszonym w Sejmie w dniu 24 maja 2006 r.) stwierdzamy, że:

- jakikolwiek Sejm nie ma prawa poprzez głosowanie ustalać, czy Jezus Chrystus, Syn Boży, Druga Osoba Trójcy Świętej jest, czy też nie, Królem Polski;

- nadawanie Bogu, którego Królestwo nie jest z tego świata, tytułu Króla wyłącznie jednego państwa jest – zapewne mimowolnym – redukowaniem Jego roli w historii świata (analogie z rolą Najświętszej Maryi Panny jako Królowej Polski są błędne, zważywszy, że Bogurodzica jest Wszechpośredniczką Łask, która oręduje za Narodem Polskim u Boga, a nie samym Bogiem w Trójcy Świętej);

- obecny Sejm (którego rolę w historii Polski pan poseł Artur Górski podkreśla) jest instytucją skompromitowaną, w której zasiadają m.in. ateiści, przestępcy oraz podejrzani o poważne przestępstwa, osoby znane z nieuporządkowanego życia osobistego, oszczercy; natomiast kluby parlamentarne, które z jakichś tajemniczych przyczyn uchodzą za „prawicowe”, od wielu miesięcy skutecznie kompromitują polską Prawicę.

IV Rzeczpospolita, której Królem również dzięki głosom ludzi niegodnych szacunku miałby stać się Jezus Chrystus, okazała się być nie — głośno zapowiadanym — „przełomem moralnym”, lecz raczej moralną katastrofą, dlatego uważamy, że ani obecny, ani jakikolwiek inny parlament nie powinny uchwalać aktów, które wbrew wszystkim dobrym chęciom będą łamaniem Drugiego Przykazania.

Widzimy potrzebę Intronizacji, lecz jedynie dokonanej przez prawowitą władzę monarszą, zdeterminowaną w zamiarze poddania Polski społecznemu panowaniu Chrystusa Króla i niezależną od jakichkolwiek gier wyborczych.

W imieniu Organizacji Monarchistów Polskich
Prezes OMP Adrian Nikiel
Viceprezes OMP Zbigniew Polit
Zapisane
Robert
aktywista
*****
Wiadomości: 576

« Odpowiedz #20 dnia: Lutego 24, 2010, 12:16:01 pm »

Znalazłem szokujące rewelacje na temat grup intronizacyjnych Jezusa na Króla Polski. Ich sposób działania przeraża.kontaktują się z niejaką panią Miecią Kordas z Chicago która ma bezpośrednie łącze  z Panem Jezusem.

Widać jak na dłoni, jaki Duch prowadzi i skąd czerpana jest wiedza na temat Intronizacji. Nie ze skarbca nauki Kościoła, tylko z "wizji i objawień".  Można także przeczytać, jak to pani Miecia wsadza do piekła Prymasa Hlonda:

Cytuj
Dlatego wszyscy przywódcy narodu polskiego przez te wszystkie lata winni są takich tragedii ludzkich, jak wojny, bieda, rozłąka rodzin, tułaczka za chlebem lub z innych powodów. Gdyby jakiś rozsądny przywódca już dawno uznał Chrystusa za KRÓLA, w Polsce nigdy nie byłoby źle. Tylko w jednym przypadku Pan Jezus ujawnił, że dusza kardynała Augusta Hlonda jest w piekle. Wolał on uciec z kraju i zostawić swoją owczarnię na pastwę najeźdźców, niż nałożyć koronę swojemu BOGU (zob. mój Dzienniczek – 8 lipca 2009 r.).

Pani Miecia Kordas robi wiele zamieszania i w Polsce i w Chicago. No cóż?! Szatan wykorzystuje wszelkie sytuacje, żeby Kościół Chrystusa niszczyć. Proszę poczytać tu:

http://echochrystusakrola.net/dzienniczek/2009-12-grudzien.html


To są  owoce ks Kiersztyna i ks Natanka
cytat:



„Oto relacja osoby oddanej Panu Bogu i głosząca wśród ludzi, aby walczyli w różny sposób o to, żeby Apostołowie Pana Jezusa z Prymasen na czele jak najszybciej dokonali oficjalnej Intronizacji Chrystusa na Króla Polski, która jest jedynym ratunkiem na utrzymanie pokoju w Polsce i na świecie.

Oto wymienia ona kilka kościołów w Warszawie, ponieważ tu mieszka, w których proboszczowie przyjmowali ich chętnie, ale byli i tacy, którzy wprost wyganiali ich z kościołów :
„W październiku działaliśmy w W-wie w Dekanacie Wolskim bylismy w pięciu parafiach. Księża przyjmowali te nasze materiały ale nie pozwalali na rozprowadzenie wśród ludzi, żądali pozwolenia kurii.
W listopadzie działaliśmy w Dekanacie Żoliborskim, tutaj byliśmy u pięciu proboszczów.

Jeden – przychylny, dwóch obojętnych a dwóch wrogo nastawionych do dzieła Intronizacji. Bardzo źle nas potraktowali, powiedzieli, że jesteśmy sektą. Byliśmy w kurii po pismo ale tu nas odtrącili. Kanclerz kurii powiedział, „że co ludzie powiedzą”. Najważniejsze jest: co Pan Jezus chce uczynić dla naszego narodu i jeżeli ksiądz na pierwszym miejscu stawia sprawy ludzkie a odrzuca sprawy Boże to znaczy, że ksiądz nie chce pełnić woli Bożej, a on po tych słowach na mnie wrzasnął i wygonił za drzwi. Drodzy kapłani na stanowiskach biskupów i kancelerzy – nie ładnie, Oj! Nie ładnie. Pan Jezus nigdy nikogo nie wyrzucił za drzwi.

Dla dzieła Intronizacji Jezusa Króla Polski pracuję już trzeci rok,i robię to co wydaje mi się za słuszne i skuteczne. Najpierw działaliśmy w lipcu i sierpniu w Częstochowie, później w Warszawie, od października do marca, co miesiąc kolejno przez dwie, trzy niedziele w czterech parafiach na Pradze Północ. W parafiach tych proboszczowie przyjęli nas z otwartym sercem, rozprowadzaliśmy po wszystkich Mszach Świętych materiały bezpłatne i inne, proboszczowie się włączali, zapowiadali nas, mówili kazania o Intronizacji, pisali w gazetkach parafialnych na stronach Internetowych parafii, przychodzili do nas, interesowali się. Nawet w jednej parafii zaprosili nas na śniadanie i obiad, byliśmy bardzo szczęśliwi, że rozszerza się misja jaką Pan Jezus przekazał dla Polski przez Rozalię Celakówną,

Oto kościoły gdzie byliśmy tak miło przyjęci:
1. Bazylika Najświętszego Serca Pana Jezusa na Pradze Północ,
2. Chrystus Króla księży Pallotynów przy Dworcu Wschodnim
3. Miłosierdzia Bożego na Saskiej Kpie
4. Św. Patryka na Wildze

W Parafii Bożego Ciała na Kamionku ks. proboszcz przyjął nasze materiały, ale nie pozwolił na wejście, mówił, ze będzie czekał na pozwolenie od biskupa, i jeśli biskup pozwoli, to on jak najbardziej nas przyjmie.

W parafiach: św.Jana i Pawła na Orliku, Narodzenia Pańskiego na Witolinie i Nawrócenia św.Pawła na Grochowie proboszczowie nas zignorowali i odepchnęli.

Po tej plejadzie sukcesów i porażek przenieśliśmy się na drugą stronę Wisły. W międzyczasie byłam dwa razy u naszego biskupa Diecezji Warszawsko- Praskiej - Hosera, ale bez odzewu, nie zajął żadnego stanowiska.

Po drugiej stronie Wisły zaczęliśmy od Krakowskiego Przedmieścia,tutaj byłam w Kościele św. Krzyża i w kościele sióstr Wizytek - obaj proboszczowie nie pozwolili nam na wejście do kościoła, podobnie było w kościele Seminaryjnym i św. Anny przy Placu Zamkowym.

Widząc co się dzieje, poszliśmy do władz miasta, ponieważ odkryliśmy, że tereny przy tych kościołach są własnością miasta, więc może oni mam pozwolą działać pod tymi kościołami, Jakie było nasze zdziwienie gdy władze miasta na wszystko co chcieliśmy nam pozwolili, wydali nam te pozwolenia na piśmie i zmniejszyli z racji tak wielkiej sprawy wszystkie opłaty o połowę, Mając pozwolenia działaliśmy pod tymi kościołami w kwietniu i maju zeszłego roku, mieliśmy transparenty :" JEZUS KRÓLEM POLSKI," stoły z materiałami, było duże zainteresowanie ludzi, rozdaliśmy dużo materiałów,

Idąc po tej linii szliśmy dalej w głąb Starego Miasta.
W czerwcu byliśmy pod Katedrą św. Jana Chrzciciela, kościołem Matki Bożej Łaskawej księży Jezuitów, Dominikanów o Paulinów na ul. Freta oraz na Nowych Mieście u Franciszkanów, św. Benona i Nawiedzenia NMP,

W czerwcu byliśmy też na uroczystościach papieskich i w Wilanowie, rozdaliśmy tysiące materiałów, Jednak były i przeszkody, najbardziej przeszkadzali nam księża z kościoła św. Anny.
Jak proboszcz spostrzegł się że jesteśmy pod kościołem, to ogłaszał po Mszach Św. żeby ludzie nas omijali obojętnie, bo jesteśmy jakąś prywatną sprawą i kościół św. Anny nie ma z nami nic wspólnego.

Przyjaźnie z nami rozmawiał pod kościołem jeden franciszkanin i dominikanin, poza tym żadnego zainteresowania ze strony kościoła nie było.

Pomyśleliśmy żeby rozdawać materiały pod kościołami, gdzie się da, krok po kroku we wszystkich parafiach Warszawy, nie pytając o zgodę proboszczów, po prostu zależy nam żeby jak najwięcej ludzi się z tymi materiałami zapoznało, ale proboszczów też nie omijamy, idziemy do nich jakby nigdy nic, wręczamy im do przeczytania nasze materiały z płytą DVD o Beskidzkiej Golgocie i jakie są ich reakcje, pisałam Ci Mieciu w ostatnim meilu,

Dlaczego o tym wszystkim piszę,napisałam Tobie Mieciu o tym wszystkim, żebyś miała orientację o tym co robimy w warszawie i żebyś co najważniejsze zapytała Pana Jezusa jak o co mamy robić dalej,Pan Jezus mówił dokładnie Apostołom, co mają robić, Poproś Mieciu żeby Pan Jezus powiedział i mnie, co On chce żebyśmy robili w tym dziele Intronizacji,czy chodzić po tych proboszczach, czy rozdawać ludziom obrazki pod kościołami, a może skupić się na czymś innym, jak tak to na czym? Tereska w Sochaczewie prowadzi grupy Intronizacyjne, już 6 grup na ponad 300 osób dokonało Intronizacji Jezusa Króla Polski na króla swojego życia, według siedmiodniowego Nabożeństwa Intronoizacyjnego.

Mieciu potrzebuje kierunków dalszej drogi i światła od Pana Jezusa, jest to dla mnie bardzo ważne, zapytaj proszę Mieciu, co Pan Jezus chce żebyśmy robili. Czy mamy robić dalej to co robimy, to kosztuje bardzo dużo pracy i wysiłku,a efektów nie ma, tylko coraz większe trudności, Jak to wszystko odczytywać. Jakie to by była inne życie, gdyby wreszcie Jezus zakrólował w naszej Ojczyźnie, nie da się już znieść tego co się u nas dzieje.

                                                    Tereska i inni wolontariusze."

na temat pani Mieci można przeczytać tu
artykuł pt.

Przemawia przez nią Bóg! Tajemnica Mieczysławy Kordas z Łomży
http://www.to.com.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100210/REGION/484899540
« Ostatnia zmiana: Lutego 24, 2010, 12:23:17 pm wysłana przez Robert » Zapisane
ryszard1966
aktywista
*****
Wiadomości: 4698

« Odpowiedz #21 dnia: Lutego 24, 2010, 12:29:44 pm »

Widziałem tych Panów koło św. Benona. Rozdawali ulotki. Powiem szczerze że do całej tej akcji od pocżatku byłem negatywnie nastawiony. Takie akcje odwodzą od kościoła ludzi a nie przyciągają. Wywołują śmiech i pogardę młodych ludzi. Bo niby kto w Sejmie miałby intronizować Chrystusa Pana? Rycho, Miro, Zbycho, asystenci posłów? Pan Rosół? Panowie Kaczyńscy? Panowie i Panie z SLD? Ta inicjatywa nie ma nic współnego z Tradycją Katolicką.
Zapisane
Robert
aktywista
*****
Wiadomości: 576

« Odpowiedz #22 dnia: Lutego 24, 2010, 13:44:29 pm »

Widziałem tych Panów koło św. Benona. Rozdawali ulotki. Powiem szczerze że do całej tej akcji od pocżatku byłem negatywnie nastawiony. Takie akcje odwodzą od kościoła ludzi a nie przyciągają.

Wydaje mi sie ze ludzie ci pobozni lecz zaślepieni wykorzystywani są przez wrogów Kościoła.Innego wytłumaczenia nie mam.

Jeszcze ciekawostka z Chicago od pani Mieci:

Pani Miecia z Chicago pyta Pana Jezusa o ks Natanka który ma głosić tam rekolekcje:
http://echochrystusakrola.net/

„Dzienniczek - styczeń 2009 r.
23 styczeń, piątek Post w intencji : „o pokój w naszych sercach, rodzinach i na całym świecie i o zbawienie świata.

Panie Jezu, czy osoby, które mówią negatywnie o kapłanie Ks. Piotrze Natanku, który przyjeżdża do nas głosić słowo Boże mają rację?

Pan Jezus: „ NIE ! NIE ! NIE ! Ludzie czekają na niego. On głosi słowo prawdy, której nikt nie chce głosić. Pozwólcie przyjechać Mojemu Synowi do was. On mówi najprawdziwiej o Mnie i Koronacji, to jest to czego Ja potrzebuję u was w Polsce i na całym świecie.
Powiedziałem : „ INTRONIZACJA SERCA I OSOBY”
Wszyscy mówią o sercu a ten Mój umiłowany syn o koronacji Osoby Mojej. Pozwólcie jemu przyjechać do was. Nie przeszkadzajcie mu. Amen. JEZUS
Ksiądz Profesor przyjechał do Chicago i w sobotę 31 stycznia 2009 r. rozpoczął pracę ewangelizacyjno - misyjną dla Polonii amerykańskiej. Chociaż kościół był bardzo daleko poza granicami Chicago to bardzo dużo ludzi przyjeżdżało w dwóch terminach na nauki misyjne. Wierni byli zachwyceni. Ja bardzo ubolewałam, że nie mogłam pojechać bo pracuję do godz. 7 wieczór. W sobotę poprosiłam Monikę aby przyszła dwie godziny wcześniej i ja mogłam tam pojechać. Modliliśmy się od godz. 7.30 pm do 2.30 w nocy. Było bardzo dużo dzieci w różnym wieku i nikomu nie chciało się spać. Cóż za pięknie prowadzone nabożeństwo. Gdyby tak chcieli modlić się z nami nasi biskupi to na pewno też dużo ludzi przychodziłoby. A biskupi na razie dobrzy są w zakazach i nakazach wysyłanych do ludzi, w skreśleniach, wykreśleniach, orzekaniem kogoś, że to sekta i w rozdawaniu „kopertek” o donacje. Wielka szkoda, że im się nie chce więcej rzeczy pożytecznych robić. Idą najłatwiejszą drogą bez wysiłku.”
« Ostatnia zmiana: Lutego 24, 2010, 18:42:10 pm wysłana przez Robert » Zapisane
Andris krokodyl różańcowy
aktywista
*****
Wiadomości: 1371


« Odpowiedz #23 dnia: Lutego 27, 2010, 21:37:38 pm »

Oho ho, trochę poczytałem tych "objawień":

Upadek banków już się zaczął i będzie trwał do końca przyszłego roku. Jeszcze tak bardzo nie odczujecie do połowy przyszłego roku, dlatego powiedziałem: cała wiosna jest wasza. Ale potem to już drastycznie będzie się obniżał poziom życia ludności.
...
Panie Jezu – pytają Ciebie pewne osoby, czy możesz określić o jakie kataklizmy w Polsce chodzi?

Pan:
„Różne - będzie zimno i gorąco; śnieg, deszcz i susza. Wszystkiego po trochu. I dlatego roślina nie będzie mogła urosnąć ani się rozwinąć. W maju będziecie kosić śnieg.
....
Posyłam twoje dokumenty z Moim tekstem. To jest bardzo ważny dokument, bo treść jego niebawem się wypełni. Ci, którzy go przyjmą będą zbawieni a ci którzy go odrzucą będą i przezeMnie odrzuceni i powiem: nie znam was, chociaż będą głośno wołać. Moje słowa muszą się wypełnić, ponieważ przez zatwardziałość biskupów nie mogę uczynić żadnego cudu, tylko wypełnienie Moich słów nastąpi i będzie płacz, bo najbardziej ucierpi wierny Mi lud Boży.
....
Każde miasto, każde miejsce w USA będzie dotknięte ręką Moją aby wiedzieli grzesznicy, że beze Mnie nie uczynią nic dobrego.
Zapisane
Początkowo zamierzaliśmy nie odpisywać na Pański list, ale ponieważ Pan nalega, pragniemy poinformować, że nie odpowiemy na zadane pytanie.
tomekzan
rezydent
****
Wiadomości: 329

« Odpowiedz #24 dnia: Marca 08, 2010, 12:16:19 pm »

Oho ho, trochę poczytałem tych "objawień":

Upadek banków już się zaczął i będzie trwał do końca przyszłego roku. Jeszcze tak bardzo nie odczujecie do połowy przyszłego roku, dlatego powiedziałem: cała wiosna jest wasza. Ale potem to już drastycznie będzie się obniżał poziom życia ludności.
...
Panie Jezu – pytają Ciebie pewne osoby, czy możesz określić o jakie kataklizmy w Polsce chodzi?

Pan:
„Różne - będzie zimno i gorąco; śnieg, deszcz i susza. Wszystkiego po trochu. I dlatego roślina nie będzie mogła urosnąć ani się rozwinąć. W maju będziecie kosić śnieg.
....
Posyłam twoje dokumenty z Moim tekstem. To jest bardzo ważny dokument, bo treść jego niebawem się wypełni. Ci, którzy go przyjmą będą zbawieni a ci którzy go odrzucą będą i przezeMnie odrzuceni i powiem: nie znam was, chociaż będą głośno wołać. Moje słowa muszą się wypełnić, ponieważ przez zatwardziałość biskupów nie mogę uczynić żadnego cudu, tylko wypełnienie Moich słów nastąpi i będzie płacz, bo najbardziej ucierpi wierny Mi lud Boży.
....
Każde miasto, każde miejsce w USA będzie dotknięte ręką Moją aby wiedzieli grzesznicy, że beze Mnie nie uczynią nic dobrego.


jak to u nas  ;) 4 klęski żywiołowe i 4 bestie ;) WIOSNA, LATO, JESIEŃ , ŹIMA  ;)
« Ostatnia zmiana: Marca 08, 2010, 13:59:42 pm wysłana przez tomekzan » Zapisane
Kubaturus
aktywista
*****
Wiadomości: 919


« Odpowiedz #25 dnia: Kwietnia 14, 2010, 20:41:34 pm »

W nowej książce "On i oni" Henryka Pająka jeden z rozdziałów poświęcony jest intronizacji . Jak skończę to popolemizujemy!
Zapisane
Dwa filary! Bosko! - Dwie korony! Maksymilian Maria!
Robert
aktywista
*****
Wiadomości: 576

« Odpowiedz #26 dnia: Kwietnia 20, 2010, 11:12:23 am »

Henryk Pajak teolog? To coś nowego.
Zapisane
siloam
uczestnik
***
Wiadomości: 222


Profil na slideshare
« Odpowiedz #27 dnia: Kwietnia 20, 2010, 11:51:43 am »

Ze strony wizjonerki:

7 grudzień 2009

Cytuj
NOWENNA DO ANIOŁA STRÓŻA POLSKI - w intencji Ojczyzny. - napisał Pan Jezus
JEST NA STRONIE CHRYSTUSA KRÓLA

 ;D
Zapisane
O salutaris Hostia!
Quae Coeli pandis ostium,
Bella premunt hostilia,
Da robur, fer auxilium.
mac
aktywista
*****
Wiadomości: 1226


sługa Boży Pius XII

« Odpowiedz #28 dnia: Kwietnia 20, 2010, 13:16:23 pm »

Przed pałacem prezydenckim rozdawali ulotki z tym.
Zapisane
"Przyglądając się dzisiejszemu Kościołowi (kler-liturgia-teologia) tradycyjny katolik najpierw się oburza, potem trwoży a w końcu wybucha śmiechem."
MKG
adept
*
Wiadomości: 13

« Odpowiedz #29 dnia: Kwietnia 20, 2010, 13:26:53 pm »

Przed pałacem prezydenckim rozdawali ulotki z tym.

Pod Belwederem także.
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 ... 12 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Traditio  |  Katolicki punkt widzenia  |  Wątek: Inicjatywa ,,Chrystus Królem Polski", a Tradycja « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!