Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 29, 2024, 06:25:30 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Traditio  |  Katolicki punkt widzenia  |  Wątek: Czy żyjemy w czasach ostatecznych ?
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 15 16 [17] Drukuj
Autor Wątek: Czy żyjemy w czasach ostatecznych ?  (Przeczytany 83730 razy)
Kubaturus
aktywista
*****
Wiadomości: 919


« Odpowiedz #240 dnia: Czerwca 09, 2011, 15:29:04 pm »

http://www.nacjonalista.pl/2010/07/21/nadejscie-antychrysta-proroctwo-sw-nila/

Treść proroctwa:

Ludzie po 1900 roku, w połowie XX stulecia, zmienią się nie do poznania. Kiedy nadejdzie czas nadejścia Antychrysta, cielesne namiętności zaćmią umysły ludzi, hańba i bezprawie będzie rosnąć w siłę. Wtedy to świat będzie się zmieniać nie do poznania. Wygląd ludzi się zmieni tak, że nie można będzie odróżnić mężczyzn od kobiet, z powodu bezwstydności w ubiorze i uczesaniu. Ludzie ci będą okrutni i podobni do dzikich zwierząt z powodu pokus Antychrysta.

Nie będzie żądnego szacunku dla rodziców i starszych ludzi, miłość będzie gasnąć, a katoliccy duchowni, biskupi i księża, będą stawać się próżnymi ludźmi, zupełnie nie odróżniającymi prawdy od fałszu.

W tym czasie zmieni się moralność i tradycje chrześcijan i Kościoła. Ludzie porzucą skromność, i zapanuje rozwiązłość. Kłamstwo i chciwość przybierze wielkie rozmiary, a biada tym co gromadzą skarby. Żądza, cudzołóstwo, homoseksualizm, tajemne niegodziwości i zbrodnia zapanują w społeczności.

W tym czasie który nadejdzie, z powodu ogromu tych wielkich zbrodni i rozwiązłości, ludzie zostaną pozbawieni łaski Ducha Świętego, jaką otrzymali na Chrzcie świętym, a także wyrzutów sumienia.

Domy Boże będą pozbawione bogobojnych i pobożnych duszpasterzy, i biada chrześcijanom jacy pozostaną na świecie w tym czasie. Wielu zupełnie straci Wiarę, ponieważ nie znajdą nikogo, kto by im pokazał światło prawdziwej wiedzy.

Wtedy to będą się oni separować od świata w święte „okopy” w poszukiwaniu ulgi w ich duchowych cierpieniach, ale wszędzie będą napotykać przeszkody i ograniczenia.

I wszystko to będzie wynikać z faktu, że Antychryst będzie chciał być panem ponad wszystkim i stanie się władcą całego świata, i będzie czynić „cuda” i znaki kłamliwe. Udzieli też nieszczęśliwemu człowiekowi zdeprawowanej inteligencji tak, że odkryje on sposób w jaki jeden człowiek będzie mógł prowadzić rozmowę z innym z jednego końca ziemi do drugiego. W tym czasie ludzie będą latać jak ptaki i docierać do dna morskiego jak ryby. I kiedy dokonają tego wszystkiego, ci nieszczęśliwi ludzie będą wieść życie w wygodach nie wiedząc, biedne dusze, że jest to oszustwo Antychrysta. I co jest świętokradztwem – Antychryst tak napełni naukę próżnością, że zboczy ona z prawdziwej drogi i spowoduje, że ludzie stracą wiarę w istnienie Boga i w tajemnicę Trójcy Przenajświętszej.

Wtedy to dobry Bóg zobaczy upadek ludzkiego rodu i skróci te dni przez wzgląd na tych niewielu, którzy będą zbawieni, ponieważ nieprzyjaciel stara się wprowadzić w błąd (jeżeli to możliwe) nawet i wybranych (1)… Wtedy to miecz kary nagle się ukarze i zgładzi bezbożnika(2) i jego pachołków (3).

Przypisy: 1) por. Mt 24, 24.; 2) tj. Antychrysta; 3) por. 2 Tes 2, 8.

tł. Mirek S.

Tekst pochodzi z letniego wydania pisma „THE FATIMA CRUSADER” (1996),

ukazał się w „Szczerbcu” nr 8-10 (118-120) z 2001 r.
Zapisane
Dwa filary! Bosko! - Dwie korony! Maksymilian Maria!
Kubaturus
aktywista
*****
Wiadomości: 919


« Odpowiedz #241 dnia: Czerwca 12, 2011, 12:20:48 pm »

Co to za dalsza część Trzeciej Tajemnicy Fatimskiej???? ???

http://www.lodz.mm.pl/~polzibi/moja/fatima.htm
Zapisane
Dwa filary! Bosko! - Dwie korony! Maksymilian Maria!
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #242 dnia: Czerwca 12, 2011, 14:52:08 pm »

Co to za dalsza część Trzeciej Tajemnicy Fatimskiej???? ???

http://www.lodz.mm.pl/~polzibi/moja/fatima.htm

Proszę pana, jak zobaczyłam informację, że to stąd:
Krzysztof z Łodzi  http://www.apokalipsa.info.pl/index3.htm

To już wystarczy. Być może intencje osoby, która pisze i prowadzi tę stronę są dobre, ale proszę rozejrzeć się tam, jest tam wszystko!

A któż to jest ten pan Krzysztof? Jest to osoba świecka, na jego stronie o nim samym możemy przeczytać tak:

Szczęść Boże,

mam na imię Krzysztof, jestem żonaty, mam dwoje dzieci, mieszkam w Łodzi w parafii świętego Wojciecha. Urodziłem się 25 sierpnia w tym samym dniu, co siostra Faustyna, tylko pięćdziesiąt pięć lat później. Po moim nawróceniu pojechałem do Warszawy w sprawach służbowych, wracając wstąpiłem do Niepokalanowa, tam kupiłem pierwszą książkę Ojca Pio. Ten święty na swój sposób pokropił mnie swoimi perfumami, tak mocno mnie skropił, że jeszcze w drodze powrotnej do domu czułem w samochodzie ten piękny zapach. Niestety, było to tylko moje wrażenie, nawet w samochodzie moja żona nic nie czuła. Od tamtej pory czuję się jego dzieckiem duchowym. Od pewnego czasu chciałem uruchomić stronę internetową poświęconą tylko sprawom Bożym. W internecie znalazłem stronę www.echochrystusakrola.net po kilku miesięcznej obserwacji i lekturze tej strony poprosiłem Panią Mieczysławę z Chicago, aby zapytała Pana Jezusa czy mam taką stronę otworzyć.

Panie Jezu, Krzysztof pyta, czy powinien otworzyć stronę internetową - religijną?

Pan: "Jak najwięcej stron Bożych"

Najpierw w sercu, a potem tą samą drogą przez Mieczysławę poprosiłem o Błogosławieństwo jak niżej.

Panie Jezu, mój Królu - dziękuję za aprobatę pomysłu tej strony internetowej i proszę o czas i możliwości w jej tworzeniu - Krzysztof z Łodzi.

Pan: "Otwórz w najbliższe Moje święto - na chwałę Moją, nawrócenie wielu, pokrzepienie serc ludzkich i umocnienie w wierze. Raduje się serce Moje, że przybywa apostołów Moich, że nie patrzą na trudności i przeszkody. Krzysztof ma tak dużo wiadomości, energii Bożej i chęci do pracy dla Mnie, że nareszcie jego praca będzie pożyteczna dla Mnie i dla wielu. Wiem, że to będzie eksplozja jego serca. Umieć dzielić się z innymi tym co ma, to jest wielka Łaska Boża. Błogosławię jemu i całej jego rodzinie:  W Imię Ojca, Syna i Ducha Świętego - AMEN.  Tak im dopomóż Bóg.

Jezus oczekujący na apostołów swoich"


Krzysztof z Łodzi  http://www.apokalipsa.info.pl/index3.htm

(na dole strony pisze - Kilka słów o mnie - kliknąć na to, to się wyświetli to, co powyżej zacytowałam)

O pani Mieci z Chicago, było tu już nie raz pisane, a ta książka o którą pan pyta, to nie wiem czy to nie z jakiś "wizji", które są połączone z tym co znamy z wiarygodnych źródeł. Także była bym ostrożna i raczej nie korzystała z tego.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 12, 2011, 14:54:02 pm wysłana przez Mama » Zapisane
Emte
uczestnik
***
Wiadomości: 210

« Odpowiedz #243 dnia: Września 08, 2011, 20:28:50 pm »

"Ponad tysiąc osób protestowało w czwartek przed siedzibą parlamentu Ukrainy w Kijowie przeciwko planom wprowadzenia paszportów biometrycznych i elektronicznych dowodów osobistych. - Elektroniczne karty identyfikacyjne to znak diabła. Elektroniczne paszporty to przepustka do piekła - głosiły trzymane przez uczestników protestu transparenty.
W akcji uczestniczyli wierni Ukraińskiego Kościoła Prawosławnego Patriarchatu Moskiewskiego. Przyszli oni pod Radę Najwyższą (parlament), domagając się rezygnacji z elektronicznej rejestracji obywateli."

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/tysiac-osob-wyszlo-na-ulice-to-znak-diabla,1,4843089,wiadomosc.html

Ciekawe kiedy zaczną chipować ludzi jak jakieś bydło?
Zapisane
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5771


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #244 dnia: Października 10, 2012, 14:54:52 pm »

Telewizje gotowe do transmisji z przyjścia Chrystusa
Cytuj
Dwie główne chrześcijańskie telewizje w USA przygotowują się do relacjonowania na żywo przyjścia Mesjasza – donosi huffingtonpost.com. Rozstawiły już sprzęt w miejscu, w którym zgodnie z biblijnym przekazem ma się pojawić Chrystus.

 Daystar TV i Trinity Broadcasting Network wysłały już swoje ekipy do Jerozolimy i wykupiły budynki na studia w okolicach Góry Oliwnej. Według
Biblii, Jezus wstąpił do nieba właśni stamtąd. I tam ma się pojawić ponownie.

 Pierwsza z telewizji uruchomiła już przekaz na żywo. Można go juz
odbierać m.in. na iPhonach, iPadach czy telefonach z Androidem. Dlatego, jeśli Mesjasz się pojawi, będą mogli to zobaczyć ludzie na całym świecie.

Na razie transmisja dedykowana jest głównie odbiorcom w krajach angielskojęzycznych. Pomysłodawcy nie ukrywają jednak, że chętnie nadawaliby również program po hebrajsku.

 Mają bowiem nadzieję, że uda im się „szerzyć dobrą nowinę Jezusa Chrystusa pośród Żydów w Izraelu”.
Ta idea wzbudziła już sporo kontrowersji.

 Wielu chrześcijan wierzy, że w ostatniej księdze Nowego Testamentu, Apokalipsie, opisano dokładnie,
jak będzie wyglądał koniec świata. Gdy nadejdzie Dzień Sądu, Jezus powróci, by ocalić prawdziwych wierzących.

http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/telewizje-gotowe-do-transmisji-z-przyjscia-chrystu,1,5273363,wiadomosc.html
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
PTRF
aktywista
*****
Wiadomości: 2129


« Odpowiedz #245 dnia: Października 10, 2012, 22:51:26 pm »


Cytuj
Dwie główne chrześcijańskie telewizje w USA przygotowują się do relacjonowania na żywo przyjścia Mesjasza – donosi huffingtonpost.com. Rozstawiły już sprzęt w miejscu, w którym zgodnie z biblijnym przekazem ma się pojawić Chrystus.

 (...)

 Dlatego, jeśli Mesjasz się pojawi, będą mogli to zobaczyć ludzie na całym świecie.


Wywiady, autografy, wycieczki z zakładów pracy ...

Zapisane
"Kto tradycji nie szanuje
 Niech nas w dupę pocałuje"
/kawaleryjskie/
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5771


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #246 dnia: Września 05, 2013, 22:45:05 pm »

Szykuje sie nam niezła wojna. Wojna islamu z chrzescijanstwem inspirowana rękoma strasznych braci. Czy to już ten czas??
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
romeck
aktywista
*****
Wiadomości: 1710


« Odpowiedz #247 dnia: Września 06, 2013, 09:48:17 am »

Według Maxa Kolonko ten czas już się zaczął!
I jeśli chodzi o Europę, on naprawdę wierzy w... mesjanizm Polski!
Aż mię zaskoczył, czytałem wywiad  z wypiekami na twarzy. (Wczoraj kupiłem tygodnik.)
Zapisane
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #248 dnia: Września 06, 2013, 09:52:51 am »

... Telewizje gotowe do transmisji z przyjścia Chrystusa ...
A już myślałem, że i TVN  :'(
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
Emte
uczestnik
***
Wiadomości: 210

« Odpowiedz #249 dnia: Lutego 13, 2016, 17:09:22 pm »

http://technowinki.onet.pl/internet-i-sieci/elektroniczne-dowody-osobiste-juz-za-trzy-lata-beda-mogly-sluzyc-jako-karta-platnicza/gz87sf

Czy to już? Czy jeszcze poczekamy na chipy podskórne?
Zapisane
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #250 dnia: Lutego 19, 2016, 19:28:59 pm »

Ja osobiście nie wiem, czy to już czasy ostateczne czy to jeszcze próba generalna.  Ostatnio przeczytałam, że nakładem Wydawnictwa Fronda ukazała się książka autorstwa Wincentego Łaszewskiego - „Nadchodzi kres. Mistyczne wizje końca świata”

https://ekai.pl/nadchodzi-kres-mistyczne-wizje-konca-swiata-wincenty-laszewski-wydawnictwo-fronda/

Absolutnie bym tej ksiażki nie kupiła i nie kupię! Jak widzę, że powołuje się na 74! mistyków, a może i "mistyków" to skóra cierpnie. Już w swojej poprzedniej książce: Wincenty Łaszewski, „Koniec świata według Maryi”. namieszał dość dokładnie to wystarczy! Czytałam dostępne fragmenty tej książki  tu:

http://www.fronda.pl/blogi/o-wierze-modlitwie-zyciu/trzy-dni-ciemnosci,22724.html

Powołuje się na wielu mistyków, dawnych i współczesnych, jak np. wizjonerka Luz Amparo Cuevas - jej "objawienia" nie zostały uznane przez Kościół. Następny to John Larry, o którym wiele już było pisane, tzn. o jego "wizjach" i "proroctwach" - też do odstrzału. Sam o sobie pisze (Larry), że będąc w Medjugorie, doznał przed Najświętszym Sakramentem przemiany duchowej, prawdziwego nawrócenia. I teraz ma przekazy, orędzia, etc ...

Jeszcze inni sa podani jak współczesna Patricia Talbot. Najpierw nie chciała iść na projekcję filmu o Medjugorie, bo w dzisiejszych czasach takie rzeczy się nie dzieją, a później sama miała "objawienia".

http://www.piercedhearts.org/hearts_jesus_mary/apparitions/guardian_faith.html

I to jest wiarygodność autora jak na takie rzeczy się powołuje?
« Ostatnia zmiana: Maja 04, 2019, 13:24:33 pm wysłana przez Anna M » Zapisane
Strony: 1 ... 15 16 [17] Drukuj 
Forum Krzyż  |  Traditio  |  Katolicki punkt widzenia  |  Wątek: Czy żyjemy w czasach ostatecznych ? « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!