Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 19, 2024, 03:28:22 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231786 wiadomości w 6624 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Czy negocjować z terrorystami ?
« poprzedni następny »
Strony: 1 2 [3] Drukuj
Autor Wątek: Czy negocjować z terrorystami ?  (Przeczytany 10855 razy)
Thomas
Gość
« Odpowiedz #30 dnia: Lutego 13, 2009, 11:43:53 am »

@ Pani Wiridiana,
09 lutego napisała mi Pani że się mylę:
Cytuj
"Jeżeli ktoś nie podpisze to go traktat nie dotyczy. Są tylko traktaty gdzie Strony uzgadniają jak, co, rozumieją i postępują."-thomas
"Oczywistym jest że myli się Pan."-Wiridiana

12 lutego mam już oczywistą rację:
Cytuj
"Zatem tak jak mówiłem ;-) nie dotyczy państw, które do konwencji nie przystąpiły"-thomas
"To też jest przecież oczywiste. Mało tego na sam sąd też muszą się zgodzić."-Wiridiana

Żydzi mówią, że Polska jest krajem, gdzie wszystko jest możliwe. Za a nawet przeciw. Plusy dodatnie i plusy ujemne. Wykluczające się rozporządzenia do ustaw.
I stąd ;-) czerpię nadzieję, że KRR w katedrze warszawskiej odprawiony solennie przez abp.K.Nycza w asyście bp.Pieronka i abp.Życińskiego jest bliżej niż nam wszystkim się wydaje !
Zapisane
wiridiana
aktywista
*****
Wiadomości: 1255


gg 5253636

Ad altare Dei
« Odpowiedz #31 dnia: Lutego 13, 2009, 12:01:42 pm »

To może ja to napiszę tak

Cytuj
Nie ma czegoś takiego jak "prawo międzynarodowe". Są tylko traktaty gdzie Strony uzgadniają jak, co, rozumieją i postępują. Jeżeli ktoś nie podpisze to go traktat nie dotyczy.

A poza traktatami i innymi umowami międzynarodowymi są jeszcze inne źródła prawa międzynarodowego, które obowiązują mimo że ktoś ich nie podpisze.
I tak nie obowiązuje kogoś umowa której nie podpisze, ale obowiązują inne normy, zwyczaje a często normy zwyczajowe wchodzą w skład postanowień umów międzynarodowych albo umowy wpływają na kształtwanie zwyczaju więc nawet jak państwo nie podpisze żadnej umowy międzynarodowej (co jest raczej niemożliwe) to i tak jest związane "prawem międzynarodowym" i jego normami tylko że nie wynikającymi z umów.

I nie ma aparatu przymusu w prawie międzynarodowym (sądownictwa). To jest jego duża zaleta i wada.
Zapisane
http://wiridiana.blogspot.com/
W wodospadach Twych kędziorów będę nurzać dłonie,
Szept namiętny zaplatając w pasma wokół skroni. Zacałuję blaski oczu zanim znów dzień wstanie.
Thomas
Gość
« Odpowiedz #32 dnia: Lutego 13, 2009, 13:06:45 pm »

Cytuj
to i tak jest związane "prawem międzynarodowym"

Jest postęp ;-) mamy już cudzysłów.
Zapisane
wiridiana
aktywista
*****
Wiadomości: 1255


gg 5253636

Ad altare Dei
« Odpowiedz #33 dnia: Lutego 13, 2009, 13:10:20 pm »

Nie ja już nie chcę. Albo zrezygnuję ze studiów albo z forum. Bo bez sensu żeby każdy mówił co innego. I jeszcze moje własne poglądy wypracowane nawet w małej części wykorzystane na myśleniu babci o karze śmierci mi się próbuje zmieniać. Pranie mózgu jak w neokatechumenacie.
Zapisane
http://wiridiana.blogspot.com/
W wodospadach Twych kędziorów będę nurzać dłonie,
Szept namiętny zaplatając w pasma wokół skroni. Zacałuję blaski oczu zanim znów dzień wstanie.
Richelieu
aktywista
*****
Wiadomości: 854


« Odpowiedz #34 dnia: Lutego 13, 2009, 13:26:57 pm »

[...] Albo zrezygnuję ze studiów albo z forum. [...]

Cóż za karkołomny wybór !  Ciekaw jestem rezultatu tego - mam nadzieję, że tylko myślowego - eksperymentu.
Zapisane
wiridiana
aktywista
*****
Wiadomości: 1255


gg 5253636

Ad altare Dei
« Odpowiedz #35 dnia: Lutego 13, 2009, 13:31:44 pm »

:)
Zapisane
http://wiridiana.blogspot.com/
W wodospadach Twych kędziorów będę nurzać dłonie,
Szept namiętny zaplatając w pasma wokół skroni. Zacałuję blaski oczu zanim znów dzień wstanie.
mac
aktywista
*****
Wiadomości: 1226


sługa Boży Pius XII

« Odpowiedz #36 dnia: Lutego 19, 2009, 13:03:24 pm »

czerpię nadzieję, że KRR w katedrze warszawskiej odprawiony solennie przez abp.K.Nycza w asyście bp.Pieronka i abp.Życińskiego jest bliżej niż nam wszystkim się wydaje !
Dobre, ale chyba to do działu "humor".
Zapisane
"Przyglądając się dzisiejszemu Kościołowi (kler-liturgia-teologia) tradycyjny katolik najpierw się oburza, potem trwoży a w końcu wybucha śmiechem."
Strony: 1 2 [3] Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Czy negocjować z terrorystami ? « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!