Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 15:22:57 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Roman Polański
« poprzedni następny »
Strony: [1] 2 3 ... 6 Drukuj
Autor Wątek: Roman Polański  (Przeczytany 26167 razy)
marekkoc
aktywista
*****
Wiadomości: 924

« dnia: Września 28, 2009, 12:24:30 pm »

właśnie dowiaduję się, że znany "polski" reżyser wreszcie poczuł co to sprawiedliwość.
A tymczasem polski rząd stara się o jego uwolnienie...
Naprawdę kara dla przestępcy to nie jest antysemityzm "drodzy" rządcy...
Zapisane
"od wszelkiego zła się powstrzymujcie" (1Tes 5:21 BT)
Mateusz
Gość
« Odpowiedz #1 dnia: Września 29, 2009, 08:52:39 am »

właśnie dowiaduję się, że znany "polski" reżyser wreszcie poczuł co to sprawiedliwość.
A tymczasem polski rząd stara się o jego uwolnienie...
Naprawdę kara dla przestępcy to nie jest antysemityzm "drodzy" rządcy...
Prawdopodobnie niektórzy skoczą mi do gardła po tym co napiszę, ale nie zgodzę się z Panem. To nie jest taka oczywista sprawa. Sama poszkodowana wycofała już dawno pozew na Polańskiego, powiedziała, że wyglądała wtedy na 20 lat a nie 13, matka ją wysłała do Polańskiego nie bez powodu a amerykański wymiar sprawiedliwości też nie wypadł wiarygodnie. Polański postąpił wtedy brzydko mimo wszystko, ale wyciąganie tego po 30 latach gdy poszkodowana nie ma już żadnych pretensji, dostała odszkodowanie itd. wydaje mi się niepotrzebne. A Polański jest akurat jednym z tych polskich Żydów, którzy nigdy nie pluli na Polskę. Film ,,Pianista'' nie ma żadnych antypolskich akcentów, wręcz przeciwnie ukazuje Polaków niosących pomoc, sam Polański pamiętam jak kiedyś publicznie skrytykował innego Żydopolaka (nie pamiętam nazwiska) za brak wdzięczności do Polaków, wypowiedział się też przychylnie o nierówno traktowanych Palestyńczykach więc nie był z tych pop. politycznie usposobionych gwiazdorów. Jest ateistą, owszem zrobił kiedyś paskudny film ,,Dziecko Rosemary'' ale ,,Oliver Twist'' jest całkiem przyzwoitym filmem. Wydaje mi się, ze ktoś mu chce po prostu dokopać teraz wyciągając tą sprawę i tyle.
« Ostatnia zmiana: Września 29, 2009, 08:55:22 am wysłana przez Mateusz » Zapisane
kurak
aktywista
*****
Wiadomości: 2076


Damnat quod non intelligunt !!!

« Odpowiedz #2 dnia: Września 29, 2009, 08:55:09 am »

Ja tez uwazam,ze to glupota teraz go karac.
Zapisane
Zawsze Wierni - Prawdzie katolickiej, Prawdzie Jedynej...
Józef
rezydent
****
Wiadomości: 347


« Odpowiedz #3 dnia: Września 29, 2009, 09:08:25 am »

Znany reżyser Roman P. do tej pory bezkarny pedofil,znalazł swoich obrońców w całej palecie autorytetów moralnych od Wajdy zacząwszy u którego w domu popełniono do dziś niewyjaśnione i osądzone morderstwo, do prezydenta RP który uruchomił zespół prawników badających zasadność jego aresztowania w Szwajcarii. Zrobiono cyrk wokół tego zboczeńca, zapominając jak z oskarżenia niejakiej Anety K.oskarżono o molestowanie i gwałt Stanisława Łyżwińskiego te same3 środowisko już zdążyło bez sądu i udowodnienia winy wsadzić wymienionego do aresztu w którym do dziś przebywa..Przypomnę,że publicznie udowodniono, że ,,pani" Aneta K. ,,myli się" w sprawie ojcostwa jej dziecka w stosunku do dziesięciu przebadanych mężczyzn.Nie przeszkadzało to innemu ,,autorytetowi moralnemu" Markowi J. byłemu marszałkowi i znanemu działaczowi ,,katolickiemu" za glosowaniem w sprawie odebrania immunitetu parlamentarzysty wspomnianemu Stanisławowi Ł.Gdy patrzę na obłudę i zakłamanie owych moralistów chcących zamknąć gazetę( ,,Co z Tą Polską") redagowaną przez Polaka Leszka Bubla i Bolesława Szenicera ( starozakonnego Żyda) za ujawnianie prawdy o polsko-żydowskich relacjach, oraz tendencyjne skazywanie bez wyroku tych osób, to myślę że daleko nam do nazywania się katolikami, skoro stosujemy podwójną moralność w zależności z kim sprawa. Dlaczego Marek J. nie powinien moralizować? Bo ma na rekach krew niewinnych ludzi zabijanych bezkarnie w Iraku czy Afganistanie. Bo glosował za wysłaniem tam wojsk i wspieranie antychrysta( USA i koalicjanci) chcącego władać światem całym.Lekceważący stosunek tego ,,pana" wobec ofiar ludobójstwa popełnianego w Libanie czy ostatnio w Strefie Gazy woła o pomstę do nieba.Brak reakcji pseudokatolików na zbrodnie popełniane na niewinnych, dowodzą moralnej degrengolady upadającego posoborowia. Pan Bóg nie ma względu na osoby i odda każdemu miarką, jaką ten sam odmierzał. 
Wobec nowych okoliczności musiałem nieco zmodyfikować swój wpis.Pośpiech jest wskazany przy łapaniu pcheł i jedzeniu ze wspólnej miski. Brak mi nieraz cnoty cierpliwości.
« Ostatnia zmiana: Września 29, 2009, 14:58:51 pm wysłana przez Józef » Zapisane
Ze śpiącym gada. który mądrość mówi głupiemu
Mateusz
Gość
« Odpowiedz #4 dnia: Września 29, 2009, 09:13:57 am »


http://adamkuz.blog.onet.pl/Szwajcarskie-zaproszenie,2,ID391993345,n

,,Jeżeli Szwajcarzy wydadzą twórcę Noża w wodzie takiemu sądowi jak amerykański to nietrudno przewidzieć jak będzie wyglądał proces. Polańskiemu zarzucano   o gwałt na panience, która pomimo tego, ze była  zdecydowanie nieletnia to już doświadczona w swoim fachu. Korzystanie z usług prostytutek jest moralnie naganne a w przypadku gdy są nieletnie to po prostu odrażające. Słynny reżyser powinien być za to ukarany niekoniecznie jednak ściganiem przez 30 lat i wieloletnim wyrokiem. Ława przysięgłych składająca się z tuzina osób siłą oderwanych od seriali telewizyjnych i pism dla idiotek wlepi mu  jak nic jakieś 500 lat więzienia. Być może spotka on tam mordercę swojej żony, Charlesa Mansona, odsiadującego dożywocie. Ciekawe, który z nich pierwszy wyjdzie z więzienia Polański nogami do przodu czy Manson na zwolnienie warunkowe.''

Zapisane
tkiller
aktywista
*****
Wiadomości: 1148


Koń jaki jest, każdy widzi.

« Odpowiedz #5 dnia: Września 29, 2009, 09:26:23 am »

Litości...

Po za tym wątek w tym temacie już jest.
Zapisane
"..co sądzić o tych nawet pobożnych, którzy podczas Mszy św. odmawiają różaniec i najrozmaitsze litanie albo przez całą Mszę św. odmawiają modlitwy przygotowawcze do komunii św. Ci wszyscy, tak należy stwierdzić, liturgicznie nieprawidłowo uczestniczę we Mszy świętej."
Mateusz
Gość
« Odpowiedz #6 dnia: Września 29, 2009, 09:34:47 am »

znalazł swoich obrońców

Ja też go bronie Józek: http://krzyz.katolicy.net/index.php/topic,1515.msg52153/topicseen.html#msg52153

Ale z  drugą częścią twojej wypowiedzi sie zgadzam biorąc tylko poprawkę na tego Bubla ...
« Ostatnia zmiana: Września 29, 2009, 09:36:55 am wysłana przez Mateusz » Zapisane
Józef
rezydent
****
Wiadomości: 347


« Odpowiedz #7 dnia: Września 29, 2009, 12:28:19 pm »

znalazł swoich obrońców

Ja też go bronie Józek: http://krzyz.katolicy.net/index.php/topic,1515.msg52153/topicseen.html#msg52153

Ale z  drugą częścią twojej wypowiedzi się zgadzam biorąc tylko poprawkę na tego Bubla ...

A co masz do Bubla?Może i ja się w sprawie Polańskiego mylę. Bardziej mi chodziło o podwójne standardy, niż samą osobę reżysera.Może rzeczywiście nie jest tak winny jak po czynie można sądzić?Ale na  miłość Boską dlaczego tak tendencyjnie skazujesz L. Bubla i odmawiasz mu prawa, jeżeli tyle polskojęzycznych hien może Polskę bezkarnie opluwać i powoływać się na wolność słowa?
Jeżeli tak jest jak piszes,z że Polański względem Polski zachowuje się przyzwoicie to nie dziwota że ,,swoi" go chcą rzucić sępom na pożarcie jak napisał mi przed chwilą Krzysiek, który tutaj jest zarejestrowany?
Zapisane
Ze śpiącym gada. który mądrość mówi głupiemu
Krzysztof
Gość
« Odpowiedz #8 dnia: Września 29, 2009, 12:37:22 pm »

Aresztowanie Polańskiego w Szwajcarii uważam jako przykrywkę do działań usraelskich, o których wkrótce możemy oficjalnie usłyszeć. Czyn ten może być odwróceniem uwagi zwłaszcza Polaków od planowanych posunięć politycznych i jako zasłonę dymną rzucono Polańskiego sępom na pożarcie, a niestety, polska opinia polityczna łatwo chwyciła tą przynętę.
Zapisane
Morro
aktywista
*****
Wiadomości: 625


« Odpowiedz #9 dnia: Września 29, 2009, 12:39:03 pm »

Nie zapominajmy o wątku gazowym i rozmowach rosyjsko-fińskich w sprawie Nord Stream i próbie storpedowania chińskich działań w rejonie Morza Żóltego.
Zapisane
Józef
rezydent
****
Wiadomości: 347


« Odpowiedz #10 dnia: Września 29, 2009, 12:55:08 pm »

Nie zapominajmy o wątku gazowym i rozmowach rosyjsko-fińskich w sprawie Nord Stream i próbie storpedowania chińskich działań w rejonie Morza Żóltego.

Powinien jeszcze Pan dopisać o wpływie zorzy polarnej na zanik miesiączkowania u pingwinów.
Zapisane
Ze śpiącym gada. który mądrość mówi głupiemu
Morro
aktywista
*****
Wiadomości: 625


« Odpowiedz #11 dnia: Września 29, 2009, 13:02:20 pm »

Słusznie! Myślę, że to powinien być nasz główny trop w rozwikłaniu tej łamigłówki
Zapisane
Paladyn
uczestnik
***
Wiadomości: 235


vivere militare est

Tradinagrania
« Odpowiedz #12 dnia: Września 29, 2009, 14:48:29 pm »

O co tyle hałasu? Pedofil popełnił przestępstwo, został złapany i będzie ukarany. Normalna kolej rzeczy. To, kim jest z zawodu, nie ma znaczenia.
Zapisane
"Rycerz Chrystusowy (...) Swoją pierś przyoblekł w kolczugę, a duszę okrył pancerzem wiary. Z tą podwójną zbroją nie obawia się już ani człowieka, ani szatana." św. Bernard z Clairvaux
Michał Barcikowski
*
aktywista
*
Wiadomości: 1875

« Odpowiedz #13 dnia: Września 29, 2009, 14:49:53 pm »

O co tyle hałasu? Pedofil popełnił przestępstwo, został złapany i będzie ukarany. Normalna kolej rzeczy. To, kim jest z zawodu, nie ma znaczenia.


Jaka tam pedofilia.
Zapisane
Mateusz
Gość
« Odpowiedz #14 dnia: Września 29, 2009, 14:58:24 pm »


A co masz do Bubla?

Nie ufam facetowi i tyle. Myślę, że to prowokator. Świtoń bez powodu nie wyganiał by go z Żwirowiska.
Zapisane
Strony: [1] 2 3 ... 6 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Roman Polański « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!