Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 29, 2024, 00:44:48 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Novus Ordo  |  Kościół posoborowy  |  Wątek: Neokatechumenat dziedzictwem Kościoła?!
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 39 40 [41] 42 43 ... 122 Drukuj
Autor Wątek: Neokatechumenat dziedzictwem Kościoła?!  (Przeczytany 475905 razy)
michal_k
Gość
« Odpowiedz #600 dnia: Maja 24, 2009, 20:18:50 pm »

U mnie neoprymicje w przyszła niedzielę :) Czy będzie mi sie chciało czy nie - służbowo bede musiał byc ;)
Zapisane
Berek
Gość
« Odpowiedz #601 dnia: Maja 24, 2009, 21:00:18 pm »

...
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 03, 2009, 12:12:48 pm wysłana przez Berek » Zapisane
tkiller
aktywista
*****
Wiadomości: 1148


Koń jaki jest, każdy widzi.

« Odpowiedz #602 dnia: Maja 24, 2009, 21:33:39 pm »

Dzis grupa Neodiakonów przyjęła święcenia kapłańskie w Warszawie......

Super, jak już jesteśmy w temacie dobrych wiadomości  to na Uniwersytecie Laterańskim wiadomemu "przywódcy sekty" przyznali doktorat honoris causa.
Zapisane
"..co sądzić o tych nawet pobożnych, którzy podczas Mszy św. odmawiają różaniec i najrozmaitsze litanie albo przez całą Mszę św. odmawiają modlitwy przygotowawcze do komunii św. Ci wszyscy, tak należy stwierdzić, liturgicznie nieprawidłowo uczestniczę we Mszy świętej."
michal_k
Gość
« Odpowiedz #603 dnia: Maja 24, 2009, 21:38:48 pm »

O tempora, o mores!....
Zapisane
Canis
adept
*
Wiadomości: 34


« Odpowiedz #604 dnia: Maja 24, 2009, 22:15:35 pm »

Jak to? To neoprymicje nie są "tajne"? Można wejść od tak, z ulicy??  :o
I w jakim rycie zostaną odprawione? W neorycie - z podpłomykami, gitarką, tańcami etc.?
Zapisane
Zet
rezydent
****
Wiadomości: 419

« Odpowiedz #605 dnia: Maja 24, 2009, 22:29:18 pm »

Jak to? To neoprymicje nie są "tajne"? Można wejść od tak, z ulicy??  :o
I w jakim rycie zostaną odprawione? W neorycie - z podpłomykami, gitarką, tańcami etc.?
Panie Canis - ostroznie z tą drwina z  "podpłomyków" Te chleby przaśne po przeistoczeniu staną się Ciałem Naszego Pana Jezusa Chrystusa.
Zapisane
tkiller
aktywista
*****
Wiadomości: 1148


Koń jaki jest, każdy widzi.

« Odpowiedz #606 dnia: Maja 24, 2009, 22:59:18 pm »

Jak to? To neoprymicje nie są "tajne"? Można wejść od tak, z ulicy??  :o
I w jakim rycie zostaną odprawione? W neorycie - z podpłomykami, gitarką, tańcami etc.?

Przyjdzie pan zobaczy albo koledzy zdadzą relację to się pan dowie. Radze przyjść bo koledzy przekręcają czasem fakty.
Zapisane
"..co sądzić o tych nawet pobożnych, którzy podczas Mszy św. odmawiają różaniec i najrozmaitsze litanie albo przez całą Mszę św. odmawiają modlitwy przygotowawcze do komunii św. Ci wszyscy, tak należy stwierdzić, liturgicznie nieprawidłowo uczestniczę we Mszy świętej."
Edi
aktywista
*****
Wiadomości: 752


« Odpowiedz #607 dnia: Maja 24, 2009, 23:24:41 pm »

Jak to? To neoprymicje nie są "tajne"? Można wejść od tak, z ulicy??  :o

Z ogłoszeń parafialnych:

Cytuj
Ks.  Abdel Barahona, który odbywał w naszej parafii praktyki, otrzymał dziś święcenia kapłańskie – Mszę św. prymicyjną odprawi w naszym kościele jutro o godz. 19:00.


Czyli:
Prezbiter Abdel Barahona, który w naszej wspólnocie przeszedł NN sktutinium, przyjął dziś znak nałozenia rąk, jutro o godź. 19.00 będzie przewodniczył Spotkaniu Eucharystycznemu, zapraszamy.
Zapisane
Edi
aktywista
*****
Wiadomości: 752


« Odpowiedz #608 dnia: Maja 24, 2009, 23:25:19 pm »

"przywódcy sekty" przyznali doktorat honoris causa.

Skandal!
Zapisane
Zet
rezydent
****
Wiadomości: 419

« Odpowiedz #609 dnia: Maja 25, 2009, 08:21:33 am »

Jak to? To neoprymicje nie są "tajne"? Można wejść od tak, z ulicy??  :o

Z ogłoszeń parafialnych:

Cytuj
Ks.  Abdel Barahona, który odbywał w naszej parafii praktyki, otrzymał dziś święcenia kapłańskie – Mszę św. prymicyjną odprawi w naszym kościele jutro o godz. 19:00.


Czyli:
Prezbiter Abdel Barahona, który w naszej wspólnocie przeszedł NN sktutinium, przyjął dziś znak nałozenia rąk, jutro o godź. 19.00 będzie przewodniczył Spotkaniu Eucharystycznemu, zapraszamy.
Panie Edi - nie chcę powtarzać za p. tKillerem, że pan bredzi. Ale każdy ksiądz bez względu jaką formację przechodzi, musi najpierw ukończyć seminarium i swięcenia otrzymuje nie w wynkiku jakichś skrutiniów, tylko zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami w Kościele Katolickim. Nienawiść i niewiedza panem kierują i zaślepiają. Chyba że pan posiada tak specyficzne poczucie humoru. Ale to trzeba jakoś podkreslić, bo jeszcze ktoś może uznać, że pan tak rzeczywiście uważa.
Zapisane
kurak
aktywista
*****
Wiadomości: 2076


Damnat quod non intelligunt !!!

« Odpowiedz #610 dnia: Maja 25, 2009, 08:30:09 am »

Kurak:.powiem tak,ta Droga to droga donikad..
Mozna spytać skąd pan to wie? Ile czasu pan nią wędrował?
Bardzo dobrze widze to na przykladzie praktycznie juz przyszlej rodziny do czego to prowadzi :)mentalnosc sekciarska :)
Zapisane
Zawsze Wierni - Prawdzie katolickiej, Prawdzie Jedynej...
Zet
rezydent
****
Wiadomości: 419

« Odpowiedz #611 dnia: Maja 25, 2009, 09:01:00 am »

Kurak:.powiem tak,ta Droga to droga donikad..
Mozna spytać skąd pan to wie? Ile czasu pan nią wędrował?
Bardzo dobrze widze to na przykladzie praktycznie juz przyszlej rodziny do czego to prowadzi :)mentalnosc sekciarska :)
Ja takowa widze w pańskich postach - i co z tego? Czy to od razu znaczy, że jest pan "be". Nie - po prostu ja pana tak widzę. Jak wiel;u z tego forum. Ale mogę sie mylić. Nie wszystko muszę rozumieć.
Zapisane
kurak
aktywista
*****
Wiadomości: 2076


Damnat quod non intelligunt !!!

« Odpowiedz #612 dnia: Maja 25, 2009, 09:08:53 am »

Kurak:.powiem tak,ta Droga to droga donikad..
Mozna spytać skąd pan to wie? Ile czasu pan nią wędrował?
Bardzo dobrze widze to na przykladzie praktycznie juz przyszlej rodziny do czego to prowadzi :)mentalnosc sekciarska :)
Ja takowa widze w pańskich postach - i co z tego? Czy to od razu znaczy, że jest pan "be". Nie - po prostu ja pana tak widzę. Jak wiel;u z tego forum. Ale mogę sie mylić. Nie wszystko muszę rozumieć.
Trudno zeby Pan mnie i innych widzial inaczej skoro nie idzie Pan po tej linii co my..
Zapisane
Zawsze Wierni - Prawdzie katolickiej, Prawdzie Jedynej...
jp7
Administrator
aktywista
*****
Wiadomości: 5521


« Odpowiedz #613 dnia: Maja 25, 2009, 11:04:46 am »

Panie Zet - znalazł Pan dowody w sprawie "kłamstw" Pani Tonyi, czy też zamierza Pan w końcu przeprosić?
Zapisane
Kyrie Eleison!
Czy jednak Syn Człowieczy znajdzie wiarę na ziemi, gdy przyjdzie?
Tonya
uczestnik
***
Wiadomości: 173


« Odpowiedz #614 dnia: Maja 25, 2009, 11:08:17 am »

Cóż, "nieprawomyślnym" zwykle zarzuca się kłamstwo, bo tak najłatwiej, najwygodniej, no i kiedy braknie rzeczowych argumentów.  ;D ;D
Zapisane
Strony: 1 ... 39 40 [41] 42 43 ... 122 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Novus Ordo  |  Kościół posoborowy  |  Wątek: Neokatechumenat dziedzictwem Kościoła?! « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!