Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 29, 2024, 14:32:27 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  [Archiwum]  |  Metropolia gdańska  |  Wątek: Gdynia-regularna celebracja
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Gdynia-regularna celebracja  (Przeczytany 4965 razy)
jedam
uczestnik
***
Wiadomości: 136

« dnia: Września 20, 2009, 12:13:31 pm »

Osoby zainteresowane regularną celebracją w Gdyni i sprawami organizacyjnymi proszone są o kontakt na priv

Pozdrawiam
Zapisane
jedam
uczestnik
***
Wiadomości: 136

« Odpowiedz #1 dnia: Stycznia 20, 2010, 22:32:22 pm »

Z kilku stron dochodza głosy że stabiluzje się grupa wiernych z Gdyni chcących Mszy. Na dzień dzisiejszy jest propozycja celebracji raz w miesiącu. Proponuję się kiedyś gdzieś spotkać i o tym wszystkim pogadać, myślę nad jakimś terminem w lutym no i w samej Gdyni. Chętnych na spotkanie proszę o pisanie w tym wątku lub na priw. Jest wiele kwestii do omowienia.

Pozdrawiam
Adam
Zapisane
SolusLupus
Gość
« Odpowiedz #2 dnia: Stycznia 21, 2010, 21:10:03 pm »

Jestem zdecydowanie za!
Zapisane
jedam
uczestnik
***
Wiadomości: 136

« Odpowiedz #3 dnia: Stycznia 21, 2010, 22:19:09 pm »

A jakie terminy pasują na początku lutego? I jakie miejsce by było optymalne. Proponuję coś w Gdyni Głownej w jakiejś kawiarni.
Zapisane
SolusLupus
Gość
« Odpowiedz #4 dnia: Stycznia 22, 2010, 20:54:05 pm »

Ogólnie rzecz biorąc wszystkie terminy byleby w godz. 15.30 - 17.30, ewentualnie ok 20.00
Zapisane
dernapol
rezydent
****
Wiadomości: 449

GŚTK

Gdańskie Środowisko Tradycji Katolickiej
« Odpowiedz #5 dnia: Stycznia 25, 2010, 00:21:03 am »

Jeśli można, to proszę po 7 lutego. Właściwie wszystkie terminy popołudniowo-wieczorne mi pasują.
Zapisane
Gdańskie Środowisko Tradycji Katolickiej: www.versusdeum.pl, www.facebook.com/versusdeum
jedam
uczestnik
***
Wiadomości: 136

« Odpowiedz #6 dnia: Stycznia 26, 2010, 22:15:17 pm »

Ja proponuje 6 lub 10 lutego. Godzina przyjmijmy koło 17.00. Tylko musimy ustalić jakieś przyzwoite miejsce gdzie damy radę się spotkać w 10 osób i pogadać. Dernapol znasz jakieś?
Zapisane
jedam
uczestnik
***
Wiadomości: 136

« Odpowiedz #7 dnia: Stycznia 27, 2010, 22:37:24 pm »

Sonda przprowadzona i termin, godzina i miejsce są znane. Zatem spotykamy się 10 lutego o godzinie 16.00 w Caffe Anioł w Gdyni ul. Kilińskiego 6. Zapraszam wszystkich zainteresowanych.

Adam
Zapisane
SolusLupus
Gość
« Odpowiedz #8 dnia: Lutego 10, 2010, 21:14:01 pm »

Niestety, pomimo starań i ogromnej chęci, nie udało mi się być na spotkaniu, czy mogę prosić o info o ustaleniach, choćby na priv? Z góry dziękuję.
Zapisane
dernapol
rezydent
****
Wiadomości: 449

GŚTK

Gdańskie Środowisko Tradycji Katolickiej
« Odpowiedz #9 dnia: Lutego 10, 2010, 22:12:53 pm »

Spotkanie odbyło się. Są pewne wstępne ustalenia, ale myślę, że szczegółowe informacje umieścimy, gdy będzie pewność, że to, co zaplanowaliśmy, będzie zrealizowane. Myślę, że powinno to nastąpić w przeciągu kilku dni. Tymczasem proponuję, aby każdy zainteresowany wsparciem inicjatywy regularnej celebracji w Gdyni podał mi na priv swojego maila (osoby obecne na spotkaniu już to zrobiły). W ten sposób będziemy mogli komunikować się i ustalać techniczne szczegóły bez konieczności zaśmiecania forum.
Zapisane
Gdańskie Środowisko Tradycji Katolickiej: www.versusdeum.pl, www.facebook.com/versusdeum
jedam
uczestnik
***
Wiadomości: 136

« Odpowiedz #10 dnia: Lutego 11, 2010, 15:10:18 pm »

A ja chciałem pogratulować mieszkańcom Gdyni frekwencji. Zniwo wielkie ale robotników mało.
Zapisane
Strony: [1] Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  [Archiwum]  |  Metropolia gdańska  |  Wątek: Gdynia-regularna celebracja « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!