Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 23, 2024, 12:53:48 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231954 wiadomości w 6630 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Obudź się Polsko
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 26 27 [28] 29 30 31 Drukuj
Autor Wątek: Obudź się Polsko  (Przeczytany 65154 razy)
Jean Gabriel Perboyre
aktywista
*****
Wiadomości: 2235


« Odpowiedz #405 dnia: Listopada 03, 2009, 15:18:12 pm »

Pan Orzechowski nie jest dla mnie autorytem.Bardzo mętnie tłumaczył się w mediach po jeździe ,,na gazie".
A kto dla Pana jest autorytetem?Judasz któremu pierwsze pióro przy podpisie Traktatu zwanego ,,lesbońskim" złamał Anioł Stróż Polski ku przestrodze?
A może jąkała Aaadaś Szechter lub z kręgów zbrodniczej pispartii bliźniaków, czy innej zydokomuszej ,,ezelde"o POpierdołach nie wspominając? 

Panie Jozefie, a ktory to Judasz? Kaczor? No ciekawe rzeczy pan pisze. Jeszcze jakies fajne opowiesci ma pan na podoredziu?
Zapisane
Krzysztof
Gość
« Odpowiedz #406 dnia: Listopada 03, 2009, 16:37:46 pm »

Panie Jozefie, a ktory to Judasz? Kaczor? No ciekawe rzeczy pan pisze. Jeszcze jakies fajne opowiesci ma pan na podoredziu?
Proszę o wskazanie, w którym miejscu jest napisane przeze mnie, że Kaczyński to Kalkstein. Proszę o wskazanie. Jeżeli pan nie jest w stanie tego wskazać, to proszę o publiczne odszczekanie tego kłamstwa.
Judasz, to taki osobnik, który puści śmierdzącego bąka w tłumie obłudnie licząc, że jego czyn nie zostanie publicznie zdemaskowany ;D
Zapisane
ryszard1966
aktywista
*****
Wiadomości: 4698

« Odpowiedz #407 dnia: Listopada 03, 2009, 16:59:31 pm »

 jakim prawem Pan Józef naśmiewa się z osób jąkających się? To że nienawidzi Michnika to jego sprawa. Ale proszę osób mających wadę wymowy nie nazywać jąkałami. To nie ma nic wspólnego z chrześcijąństwem. To zwykłe prostactwo i chamstwo.
Zapisane
Krzysztof
Gość
« Odpowiedz #408 dnia: Listopada 03, 2009, 17:39:14 pm »

jakim prawem Pan Józef naśmiewa się z osób jąkających się? To że nienawidzi Michnika to jego sprawa. Ale proszę osób mających wadę wymowy nie nazywać jąkałami. To nie ma nic wspólnego z chrześcijąństwem. To zwykłe prostactwo i chamstwo.
Czy to oznacza, że aktywuje pan Komitet Obrony Dobrego Imienia Michnika ???. Jako przedstawiciel "stada baranów, którymi można dowolnie rządzić i manipulować" zgłaszam akcesję do tego szacownego gremium. :D
Zapisane
Józef
rezydent
****
Wiadomości: 347


« Odpowiedz #409 dnia: Listopada 03, 2009, 17:57:15 pm »

jakim prawem Pan Józef naśmiewa się z osób jąkających się? To że nienawidzi Michnika to jego sprawa. Ale proszę osób mających wadę wymowy nie nazywać jąkałami. To nie ma nic wspólnego z chrześcijąństwem. To zwykłe prostactwo i chamstwo.
Wobec prześmiewców Polski cham i prostak jawi się wzorem cnót, a panu kto faktorne płaci?
Zapisane
Ze śpiącym gada. który mądrość mówi głupiemu
ryszard1966
aktywista
*****
Wiadomości: 4698

« Odpowiedz #410 dnia: Listopada 03, 2009, 19:17:56 pm »

Dlaczego na katolickim Forum Pan Józef może obrażać osoby z wadą wymowy? Sam jestem trochę dotknięty tą wadą i nie życzę sobie by wyzywano takie osoby określaniem ,,jąkały" Osobiście poczułem się dotknięty takim traktowaniem osób niepełnosprawnych. Każda osoba wymaga szacunku. Ponadto nie życzę sobie określeń i epitetów, że jestem przez kogoś opłacany!!! Co innego jest ocena działań Michnika. To jest sprawa do dyskusji spokojnej.
Zapisane
Józef
rezydent
****
Wiadomości: 347


« Odpowiedz #411 dnia: Listopada 03, 2009, 20:32:02 pm »

Dlaczego na katolickim Forum Pan Józef może obrażać osoby z wadą wymowy? Sam jestem trochę dotknięty tą wadą i nie życzę sobie by wyzywano takie osoby określaniem ,,jąkały" Osobiście poczułem się dotknięty takim traktowaniem osób niepełnosprawnych. Każda osoba wymaga szacunku. Ponadto nie życzę sobie określeń i epitetów, że jestem przez kogoś opłacany!!! Co innego jest ocena działań Michnika. To jest sprawa do dyskusji spokojnej.
Wiesz pan co? Nikt idealny nie jest.Nie jeden jest gruby, to drugi chudy, łysy, rudy,niski krepy niewywrotny. każdy może się czuć urażony, ale wobec tego arcyłotra pan wybaczy, słówek dobierać nie będę.To nikt inny jak ten syn Ozjasza Szechtera nazwał Polaków stadem baranów i nigdy jeszcze  za to nie przeprosił. Tak się akurat składa, że Polakiem jestem i czuje się jako Polak nieustannie obrażany przez kreatury rządzące Polska i nadające Ordery Orla Białego skrajnie antypolskim indywiduom, czy też uniwersytety tytuły Honoris Causa.Dobrze pan wiesz, że to nie do pana było a czepiasz się pan aby znaleźć haka za cokolwiek. Mógłbyś pan sobie lepszy argument znaleźć.Jąkanie w pisaniu nie przeszkadza, a tak się składa że sam się kiedyś jąkałem,  nie mogąc nic sensownego powiedzieć chociaż umiałem temat z odpowiedzi ustnej doskonale.Nie rób pan z siebie męczennika, bo to nie o panu.Za panem zaraz rzucą się na mnie żydoluby i filosemici , bo ten osobnik żydem jest.Jak bym śmiał się z jego szczerbatego uśmiechu to i szczerbaci by się dołączyli itd itd.Trochę umiaru i dystansu do własnych słabości, a zresztą co komu do domu gdy chałupa nie jego?

Jak Kaczyński hymn śpiewa?
http://www.youtube.com/watch?v=yJtBAslA3eo&NR=1
« Ostatnia zmiana: Listopada 04, 2009, 07:40:17 am wysłana przez Józef » Zapisane
Ze śpiącym gada. który mądrość mówi głupiemu
kamilek
Gość
« Odpowiedz #412 dnia: Listopada 03, 2009, 20:46:58 pm »

.
Zapisane
romeck
aktywista
*****
Wiadomości: 1710


« Odpowiedz #413 dnia: Listopada 03, 2009, 21:23:42 pm »

Warto mieć dystans do siebie. Gruby łysy chudy czarny mały .....
..... duży mały  - może świętym byyyyyyć!!!
Zapisane
ryszard1966
aktywista
*****
Wiadomości: 4698

« Odpowiedz #414 dnia: Listopada 03, 2009, 21:26:39 pm »

Czy na Forum nie ma już innych tematów niż Adam Michnik. Czy naprawdę znów będziemy teraz kłócić się na Fiorum o Michnika ? Ja przynajmiej nie zamierzam już wchodzić w polemiki z Panem Józefem. Nie dziwię się że młodzi chcą z Polski wyjechać i mają już dość tych partii, partyjek, waśni, u kłótni, nienawiści. Chcą żyć i pracować normalnie za godziwe pięniądze tak jak obywatele zachodniej Europy. I nie obchodzi ich kto jest Polakiem, Żydem, Ormianinem, Rosjaninem, itp. Po prostu dla obecnych młodych liczy się kto jakim jest człowiekiem, a nie jego narodowość, religia, kolor skóry. Ile jeszcze lat będziemy rozpamiętywać w Polsce krzywdy, które nam wyrządzono i lamentować na nimi. Co nam to da? Czy przybędzie miejsc pracy? nowych szkół, teatrów, kin, itp? Zastanawiałem się dlaczego młodzi głosowali na PO. Bo po prostu PO mówi do nich prosto, łatwo i przyjemnie. Nie zajmuje się martyrologią, rozliczeniami, żydami, masonami itp. I młodych to pociąga. Jeśli w dalszym ciągu inne partie nie przedstawią programu i jężyka pozytywnego, to PO będzie tutaj rządzić bardzo długo. I jest charakterystyczne, że hierararhowie poskiego Kościoła nie narzekają na rządy PO. I na koniec wyjaśnienie. Moimi bohaterami są  generał Franco, generał Pinochet Niestety w Polsce żadnych takich postaci nie ma i długo nie będzie
Zapisane
Mateusz
Gość
« Odpowiedz #415 dnia: Listopada 04, 2009, 07:45:47 am »

Nie zajmuje się martyrologią, rozliczeniami, żydami, masonami itp.
Tak nie zajmują się, BO IM SŁUŻĄ. A ogłupiony i potulny  narodek je im z ręki i ginie.
Zapisane
Waldemar
Gość
« Odpowiedz #416 dnia: Listopada 04, 2009, 08:45:20 am »

Czy naprawdę znów będziemy teraz kłócić się na Fiorum o....

He he, w różny sposób odpowiadają szczury jak się je gęsto zdusi w klatce ...
Ale czy szczur, który podobno ma rozum, nie mógłby na chwilę pomyśleć o budowniczych klatki zamiast patrzeć, że sąsiad go naciska? Mieć pretensje do Pana Józefa o to, że widzi tę klatkę, mówi o niej a my mu zarzucamy duperele przypomina mi kawał o Jasiu: "Mama do Jasia: Jasiu nie bij chłopczyka bo się zgrzejesz..."

Wiedzą właściciele klatki jak zajmować się hodowlą szczurów. Ci, którzy mają nadzieję na cuda niech pamiętają, że naród niewierny i tak cudu nie zobaczy.

Zapisane
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #417 dnia: Listopada 04, 2009, 09:12:45 am »

Czy na Forum nie ma już innych tematów niż Adam Michnik.

użytkownik o żydowskiem imieniu "Józef" wprawdzie 22 X obiecywał, że nie będzie więcej raczył nas swojemi "mądrościami"

No to żegnam, a po waszemu ,,szalom"

ale właśnie odgrzebał Pański wpis z 12 października by rozpętać kolejną awanturę.

Apelowałem 2 razy o zabanowanie go, ale co mi tam - do 3 razy sztuka !!
Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
romeck
aktywista
*****
Wiadomości: 1710


« Odpowiedz #418 dnia: Listopada 04, 2009, 09:24:43 am »

W Polsce nie ma sprawiedliwości....

Powiem więcej - na świecie nie ma sprawiedliwości.
Ona "się pojawia" dopiero w chwili naszej śmierci, na Sądzie. Pisząć bardzo kolokwialnie...
Zapisane
Eligiusz
aktywista
*****
Wiadomości: 688


ś.p. Anna Walentynowicz
« Odpowiedz #419 dnia: Listopada 04, 2009, 12:09:14 pm »

Spieszę Państwa poinformować, że Administracja forum została zmuszona do zbanowania pana Józefa.
W uzasadnieniu tego kroku, ów użytkownik otrzymał m.in. następujące słowa:


Cytuj
(...)
Jak stanowi regulamin "Forum Krzyż jest platformą spotkania i wymiany myśli pomiędzy osobami zaniepokojonymi obecnym kryzysem Kościoła, którzy chcą podejmować działania na rzecz obrony i promocji Wiary Katolickiej i Apostolskiej." Natomiast pańska obecność na nim ograniczyła się jedynie do podejmowania tematyki politycznej.

Wielokrotnie wygłaszał Pan radykalne sądy bez szerszego uzasadnienia, czego zabrania punkt trzeci Regulaminu Forum Krzyż, którego w momencie rejestracji zobowiązał się Pan przestrzegać.

Kilkakrotnie wyrażał Pan swoje poglądy w sposób, który nie może być na dłuższą metę akceptowany na forum, które chce uchodzić za katolickie. Pańskie wypowiedzi dotyczące szczególnie przedstawicieli "narodu niegdyś wybranego" były często na granicy grzechu jak i polskiego prawa.

Dbając o dobre imię Forum Krzyż, jak i nie chcąc dopuścić do sytuacji, w której osoby czytające to forum złożą na Pana i/lub właściciela tej platformy dyskusyjnej doniesienie do prokuratury o podejrzeniu popełnienie przestępstwa, jesteśmy zmuszeni usunąć Pana z listy użytkowników.
 (...)

Pragnę również poinformować, że ta decyzja jest ostateczna i dożywotnia.
Wszelkie wypowiedzi dotyczące zbanowania pana Józefa będą natychmiast usuwane. Gdyby jednak ktoś miał jakieś wątpliwości co do podjętych przez Administrację kroków proszę kontaktować się bezpośrednio (za pośrednictwem PW) ze mną, bądź którymś z Administratorów. Dziękuję

-- Moderacja
Zapisane
Strony: 1 ... 26 27 [28] 29 30 31 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Obudź się Polsko « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!