Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 29, 2024, 11:20:42 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231965 wiadomości w 6630 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Obudź się Polsko
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 31 Drukuj
Autor Wątek: Obudź się Polsko  (Przeczytany 65240 razy)
Jean Gabriel Perboyre
aktywista
*****
Wiadomości: 2235


« Odpowiedz #375 dnia: Października 27, 2009, 18:56:44 pm »

Cytuj
Czy Konrad Mazowiecki plodzil az tyle dzieci?
Zaczynam sie domyslac, dlaczego w IIRP "zlikwidowano" szlachte i herby.

a jakie to ma dzis znaczenie? I co by to zmienilo jakby nie likwidowali?

Zapisane
Jean Gabriel Perboyre
aktywista
*****
Wiadomości: 2235


« Odpowiedz #376 dnia: Października 27, 2009, 18:57:47 pm »

Wg mnie omawianie osoby prezydenta w tym wątku jest - jak pokazał artykuł wklejony przez Pana Krzysztofa - jak najbardziej na miejscu!


Alez my wszyscy wiemy, ze Kaczor to Zyd i ze rzadzi w imieniu Zydowstwa,  a nie Polakow, jest to calkiem jasne.
Zapisane
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #377 dnia: Października 27, 2009, 19:41:43 pm »

zwróćmy uwagę na jeszcze jedno. Być może znaczna część poglądów "Józefa" i "Krzysztofa" jest zbieżna z poglądami Pająka czy p. Sendeckiego. Ale oni są anonimami i jako tacy sami sobie odbierają jakąkolwiek wiarygodność. Sami nic nie ryzykują, a nam dorabiają gębę. Dziwię się Moderacji, że wciąż to wszystko toleruje
Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
Józef
rezydent
****
Wiadomości: 347


« Odpowiedz #378 dnia: Października 27, 2009, 21:12:17 pm »

zwróćmy uwagę na jeszcze jedno. Być może znaczna część poglądów "Józefa" i "Krzysztofa" jest zbieżna z poglądami Pająka czy p. Sendeckiego. Ale oni są anonimami i jako tacy sami sobie odbierają jakąkolwiek wiarygodność. Sami nic nie ryzykują, a nam dorabiają gębę. Dziwię się Moderacji, że wciąż to wszystko toleruje
Moje dane zna kilka osób, ale jak już napisałem wcześniej, nie z każdym chciałbym tutaj się spoufalać.Z Krzysztofem znamy się  osobiście.Razem z grupą  młodych Wszechpolaków ćwiczymy bejsbol ;D ;D ;D w późnych godzinach wieczornych.
Czołem Wielkiej Polsce!!!
Zapisane
Ze śpiącym gada. który mądrość mówi głupiemu
Jedrek
bywalec
**
Wiadomości: 76


Exurge Domine et iudica causam Tuam

« Odpowiedz #379 dnia: Października 27, 2009, 23:14:22 pm »

Wg mnie omawianie osoby prezydenta w tym wątku jest - jak pokazał artykuł wklejony przez Pana Krzysztofa - jak najbardziej na miejscu!


Alez my wszyscy wiemy, ze Kaczor to Zyd i ze rzadzi w imieniu Zydowstwa,  a nie Polakow, jest to calkiem jasne.

Czy to się komuś podoba czy nie, Lech Kaczyński jest potomkiem drobnej mazowiecko-podlaskiej szlachty.
Zapisane
Jean Gabriel Perboyre
aktywista
*****
Wiadomości: 2235


« Odpowiedz #380 dnia: Października 27, 2009, 23:21:17 pm »

Wg mnie omawianie osoby prezydenta w tym wątku jest - jak pokazał artykuł wklejony przez Pana Krzysztofa - jak najbardziej na miejscu!


Alez my wszyscy wiemy, ze Kaczor to Zyd i ze rzadzi w imieniu Zydowstwa,  a nie Polakow, jest to calkiem jasne.

Czy to się komuś podoba czy nie, Lech Kaczyński jest potomkiem drobnej mazowiecko-podlaskiej szlachty.

Co pan gada, Kaczor to Zyd, a jego prawdziwe nazwisko to Kalkstein, zapyta pan pana Jozefa i Krzysztofa, to panu powiedza.
Zapisane
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #381 dnia: Października 27, 2009, 23:26:58 pm »


Co pan gada, Kaczor to Zyd, a jego prawdziwe nazwisko to Kalkstein, zapyta pan pana Jozefa i Krzysztofa, to panu powiedza.

z tego co można się dowiedzieć w internecie, to tylko 1 spośród braci Kaczyńskich jest żydem
Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
JRWF
aktywista
*****
Wiadomości: 1291


« Odpowiedz #382 dnia: Października 27, 2009, 23:38:01 pm »

z tego co można się dowiedzieć w internecie, to tylko 1 spośród braci Kaczyńskich jest żydem

Który? Ten siwawy?
« Ostatnia zmiana: Października 27, 2009, 23:46:35 pm wysłana przez szkielet » Zapisane
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5780


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #383 dnia: Października 27, 2009, 23:47:14 pm »

z tego co można się dowiedzieć w internecie, to tylko 1 spośród braci Kaczyńskich jest żydem

Który? Ten siwawy?
Znaczy się są z dwóch matek??? ;D
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
Jedrek
bywalec
**
Wiadomości: 76


Exurge Domine et iudica causam Tuam

« Odpowiedz #384 dnia: Października 27, 2009, 23:47:23 pm »

Genealogia braci Kaczyńskich jest znana. Odsyłam do pisma "Verbum Nobile" nr 18 z 2008 r.
Zapisane
Krzysztof
Gość
« Odpowiedz #385 dnia: Października 27, 2009, 23:47:39 pm »





Co pan gada, Kaczor to Zyd, a jego prawdziwe nazwisko to Kalkstein, zapyta pan pana Jozefa i Krzysztofa, to panu powiedza.
Proszę o wskazanie, w którym miejscu jest napisane przeze mnie, że Kaczyński to Kalkstein. Proszę o wskazanie. Jeżeli pan nie jest w stanie tego wskazać, to proszę o publiczne odszczekanie tego kłamstwa.
Zapisane
JRWF
aktywista
*****
Wiadomości: 1291


« Odpowiedz #386 dnia: Października 27, 2009, 23:50:18 pm »

z tego co można się dowiedzieć w internecie, to tylko 1 spośród braci Kaczyńskich jest żydem

Który? Ten siwawy?
Znaczy się są z dwóch matek??? ;D

Tak, tak, bo to proszę Pana pokorne cielęta są.
A ciele, jak wiadomo, to zwierzę koszerne, co w ich przypadku jest już sprawą mocno podejrzaną!
Zapisane
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5780


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #387 dnia: Października 27, 2009, 23:55:14 pm »

z tego co można się dowiedzieć w internecie, to tylko 1 spośród braci Kaczyńskich jest żydem

Który? Ten siwawy?
Znaczy się są z dwóch matek??? ;D

Tak, tak, bo to proszę Pana pokorne cielęta są.
A ciele, jak wiadomo, to zwierzę koszerne, co w ich przypadku jest już sprawą mocno podejrzaną!
Spadłem z krzesła ;D

Idę lulu. Dobranoc.
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
Murka
aktywista
*****
Wiadomości: 1289


« Odpowiedz #388 dnia: Października 28, 2009, 00:11:28 am »

z tego co można się dowiedzieć w internecie, to tylko 1 spośród braci Kaczyńskich jest żydem

Drugi brat blizniak to Kacmajor, Polak. Ten co sie podaje za brata Zyda Kaczynskiego, to podstawiony sobowtor. Nie wiadomo jakiego jest pochodzenia. Redakcja jest na tropie.
Zapisane
Niech się nie trwoży serce wasze ani się lęka.
Waldemar
Gość
« Odpowiedz #389 dnia: Października 28, 2009, 08:42:09 am »

Wg mnie omawianie osoby prezydenta w tym wątku jest - jak pokazał artykuł wklejony przez Pana Krzysztofa - jak najbardziej na miejscu!


Alez my wszyscy wiemy, ze Kaczor to Zyd i ze rzadzi w imieniu Zydowstwa,  a nie Polakow, jest to calkiem jasne.

Prosze powstrzymać emocje i się mnie nie czepiać. Chodziło mi o dysproporcję pomiędzy nadziejami jakie wiązały sie z wyborem Kaczyńskich a rzeczywistością i ich zachowaniem. Między innymi to były moje nadzieje. Każdy choć trochę myślący człowiek, (choć trochę... )  musi zadać sobie pytanie co się stało, ze osoby przedstawiające sie jako katolicy zachowuja sie tak odmiennie. I stąd moja uwaga o właściwości poruszania tego tematu w tym wątku. Powtórzę jasno: dysproporcja obrazu Lecha Kaczyńskiego jaka mi się jawiła przed wyborami a w niedługim czasie po jest dla mnie zagadką, którą muszę rozwikłać. Sam staram sie postepować z jedna twarzą i oczekuję tego od innych. Osobiście nie akceptuję kłamstwa u nikogo. Moge zrozumieć błędy i pomyłki ale u polityka kłamstwo jest grzechem głównym. Takim kłamstwem u Kaczyńskich było nieprzyjęcie większej ochrony życia dzieci nienarodzonych a ostatnio doszło podpisanie przez Lecha Kaczyńskiego Traktatu. Powiedział, że traktatu nie podpisze bez mojej zgody (referendalnej) i co? podpisał.

Przy ocenie rządzenia nie są mi potrzebne okreslenia dotyczące pochodzenia delikwenta. Wyjasnianiem zajmuje się wyłącznie wtedy, gdy dostrzegam różnicę pomiedzy zachowaniem osoby a obrazem, który miałem poprzednio. Oczywiście chodzi o sprawy mnie dotyczące a taką jest polityka. Oczywiście polityk może postąpic uczciwie w każdej sytuacji (oczywiście niezależnie od pochodzenia). Jeśli jednak tego nie robi to muszę sobie tę niezgodność wyjaśnić. Wg mnie jest to rozumne postepowanie. Jako człowiek starający się kierować rozumem chcę sprawy ważne wyjaśniać. Oceniać staram sie sercem, ale działać rozumem. Mam kilka teorii co do Kaczyńskiego i wcale teoria pochodzenia nie jest na pierwszym miejscu.

Zapisane
Strony: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 31 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Obudź się Polsko « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!