Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 10:49:12 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  [Archiwum]  |  Metropolia wrocławska  |  Wątek: FSSPX we Wrocławiu - dane kontaktowe
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: FSSPX we Wrocławiu - dane kontaktowe  (Przeczytany 6272 razy)
Tato
aktywista
*****
Wiadomości: 4746


« dnia: Września 17, 2009, 10:49:29 am »

CHRISTUS VINCIT ! CHRISTUS REGNAT ! CHRISTUS IMPERAT !

Szanowni Państwo.
Wczoraj odbyło się spotkanie poświęcone sprawie powrotu FSSPX do Wrocławia.
Okazuje się że zainteresowanie jest spore, a zatem szanse realizacji są bardzo duże, oczywiście wszystko w ręku Niepokalanej!
Ponieważ chcemy przedsięwziąć poważne kroki, by ów powrót Bractwa był dobrze przygotowany i nie miał charakteru prowizorycznego,
prosimy Wszystkich Zainteresowanych w powyższej kwestii a także Osoby z FSSPX sympatyzujące i mu życzliwe o kontakt pod następującym adresem:

Dane osobowe usunięto na życzenie.   --  Moderacja

Zapraszamy serdecznie Wszystkich, także te Osoby, które są np. zainteresowane jedynie wykładami Xięży FSSPX. Wszystko to by "OMNIA INSTAURARE IN CHRISTO!"
Christus Rex !!!
 
« Ostatnia zmiana: Grudnia 12, 2012, 19:43:40 pm wysłana przez Bartek » Zapisane
"CRUX SACRA SIT MIHI LUX , NON DRACO SIT MIHI DUX"
          V R S N S M V - S M Q L I V B
Tato
aktywista
*****
Wiadomości: 4746


« Odpowiedz #1 dnia: Października 08, 2009, 22:56:38 pm »

Christus Rex !!!

Dane osobowe usunięto na życzenie.   --  Moderacja
« Ostatnia zmiana: Grudnia 12, 2012, 19:43:59 pm wysłana przez Bartek » Zapisane
"CRUX SACRA SIT MIHI LUX , NON DRACO SIT MIHI DUX"
          V R S N S M V - S M Q L I V B
Tato
aktywista
*****
Wiadomości: 4746


« Odpowiedz #2 dnia: Grudnia 18, 2009, 14:53:42 pm »

W związku z odbytym 16 XII A.D. 2009 spotkaniem w Hotelu Jana Pawła II na Ostrowie Tumskim związanym z wykładem Xiędza Przeora Karola Stehlina FSSPX, pragniemy z całego serca w modlitwie  podziękować przede wszystkim Panu Bogu w Trójcy Świętej Jedynemu oraz Niepokalanej Naszej Królowej i Matce Maryi Pannie za łaskę powodzenia tego spotkania.
Pragniemy podziękować  przede wszystkim Jego Ekscelencji Metropolicie Wrocławskiemu Xiędzu Arcybiskupowi Marianowi Gołębiewskiemu, Jego Ekscelencji Xiędzu Biskupowi Edwardowi Janiakowi a także  Xiędzu Dyrektorowi Hotelu Jana Pawła II Krzysztofowi Janiakowi za wyrażenie zgody na zorganizowanie tego spotkania, okazanie nam ojcowskiej miłości i zrozumienia oraz pełną życzliwość. Pragniemy podkreślić że  w pełni doceniamy  ten gest, który po raz pierwszy w Polsce mieliśmy okazję uzyskać oraz zapewnić o naszej pamięci w modlitwie.
Szczególnie  dziękujemy Xiędzu Przeorowi Karolowi Stehlinowi za przybycie do nas, wygłoszony wykład oraz czas który zechciał nam poświęcić mamy nadzieję, że niebawem zobaczymy się ponownie.
Dziękujemy także Wszystkim Państwu, którzy zechcieliście przyjąć nasze zaproszenie i tak licznie przybyć na to spotkanie. Mamy nadzieję, że było ono dla Państwa pełne bogatych duchowych przeżyć i refleksji. Szczególne słowa podziękowania chcemy skierować do Tych z Państwa , których osobiste zaangażowanie czynne czy okazane finansowe wsparcie przyczyniło się do udanego przebiegu spotkania. Bez tego wysiłku z Państwa strony nie byłoby ono możliwe.
Wszystkie P.T. Osoby zainteresowane organizacją otwarcia kaplicy we Wrocławiu oraz formacją duchową FSSPX  prosimy o kontakt:
http://forum.piusx.org.pl/forum/index.php?topic=1819.0
Raz jeszcze zapewniamy o naszej wdzięczności i pamięci w modlitwie.
 
Christus Rex !

Wierni Tradycji Katolickiej we Wrocławiu skupieni wokół Fundacji im.O.Damiana de Veuster
 

 
Zapisane
"CRUX SACRA SIT MIHI LUX , NON DRACO SIT MIHI DUX"
          V R S N S M V - S M Q L I V B
Caesar
aktywista
*****
Wiadomości: 822


cezarostopkowiec

« Odpowiedz #3 dnia: Grudnia 18, 2009, 15:50:07 pm »

A to nie można było tego wrzucić do wątku o owym wykładzie lub nawet do wątku o wykładzie i innych dwóch wątków o PX we Wrocławiu?
Zapisane
Mospanie, rzekł bernardyn, babska rzecz narzekać,
a żydowska rzecz ręce założywszy czekać.
Tato
aktywista
*****
Wiadomości: 4746


« Odpowiedz #4 dnia: Grudnia 18, 2009, 16:12:57 pm »

A to nie można było tego wrzucić do wątku o owym wykładzie lub nawet do wątku o wykładzie i innych dwóch wątków o PX we Wrocławiu?

Chcieliśmy w sposób szczególny uhonorować Wszystkich Tych którzy okazali tyle serca oraz zaangażowania a także Tych którzy przyszli. Zasługują na to.
Zapisane
"CRUX SACRA SIT MIHI LUX , NON DRACO SIT MIHI DUX"
          V R S N S M V - S M Q L I V B
Krzysztof_
Gość
« Odpowiedz #5 dnia: Grudnia 18, 2009, 17:03:37 pm »

W związku z odbytym 16 XII A.D. 2009 spotkaniem w Hotelu Jana Pawła II na Ostrowie Tumskim związanym z wykładem Xiędza Przeora Karola Stehlina FSSPX, ...

Czy nagranie będzie gdzieś do pobrania?
Zapisane
Tato
aktywista
*****
Wiadomości: 4746


« Odpowiedz #6 dnia: Grudnia 18, 2009, 17:20:57 pm »

W związku z odbytym 16 XII A.D. 2009 spotkaniem w Hotelu Jana Pawła II na Ostrowie Tumskim związanym z wykładem Xiędza Przeora Karola Stehlina FSSPX, ...

Czy nagranie będzie gdzieś do pobrania?

Tak oczywiście będzie na pewno, oby jak najprędzej przede wszystkim na stronie FSSPX
http://www.piusx.org.pl/

Zapisane
"CRUX SACRA SIT MIHI LUX , NON DRACO SIT MIHI DUX"
          V R S N S M V - S M Q L I V B
Caesar
aktywista
*****
Wiadomości: 822


cezarostopkowiec

« Odpowiedz #7 dnia: Grudnia 18, 2009, 20:19:31 pm »

Panie Tato - podziękowania nie przeszkadzałby mi w innych miejscach, ale chociaż Ogłoszenia lokalne pozostawmy przejrzystym działem. Przecież jakby Pan umieścił te podziękowania w wątku o wykładzie, to przecież zainteresowani i tak by to przeczytali, więc nie wiem o co Panu chodzi z tym honorowaniem ludzi.
Zapisane
Mospanie, rzekł bernardyn, babska rzecz narzekać,
a żydowska rzecz ręce założywszy czekać.
Tato
aktywista
*****
Wiadomości: 4746


« Odpowiedz #8 dnia: Grudnia 18, 2009, 23:41:50 pm »

Panie Tato - podziękowania nie przeszkadzałby mi w innych miejscach, ale chociaż Ogłoszenia lokalne pozostawmy przejrzystym działem. Przecież jakby Pan umieścił te podziękowania w wątku o wykładzie, to przecież zainteresowani i tak by to przeczytali, więc nie wiem o co Panu chodzi z tym honorowaniem ludzi.


Drogi Panie S. doprawdy nie wiem dlaczego, jest dziwnym trafem Pan jedyną osobą, która zgłasza tego typu , dziwne i niezrozumiałe przy tym przyznam obiekcje.
Proszę dać spokój , niech Ci którzy na to zasługują po prostu spokojnie mogą to przeczytać. Przecież to Panu w niczym nie ujmuje. Prawda ?
Zapisane
"CRUX SACRA SIT MIHI LUX , NON DRACO SIT MIHI DUX"
          V R S N S M V - S M Q L I V B
Caesar
aktywista
*****
Wiadomości: 822


cezarostopkowiec

« Odpowiedz #9 dnia: Grudnia 19, 2009, 19:17:10 pm »

A kto to jest "Pan S." ?
Mi to nic nie ujmuje (choć dziwne jest to, że Pan uważa, że osobne podziękowania w osobnym wątku są wskazane aby zaspokoić niektórych - "dziękuję" w innym wątku to za mało?), tylko po co mnożyć kolejny temat o niczym, dodatkowo temat, który w Pana założeniu, nawet nie zachęca do dyskusji? Po co? Wrzucić do któregoś wątku o PX i po sprawie.
Zapisane
Mospanie, rzekł bernardyn, babska rzecz narzekać,
a żydowska rzecz ręce założywszy czekać.
Krzysztof Kałębasiak
aktywista
*****
Wiadomości: 1136


« Odpowiedz #10 dnia: Grudnia 19, 2009, 20:47:51 pm »

Panie Tato - podziękowania nie przeszkadzałby mi w innych miejscach, ale chociaż Ogłoszenia lokalne pozostawmy przejrzystym działem. Przecież jakby Pan umieścił te podziękowania w wątku o wykładzie, to przecież zainteresowani i tak by to przeczytali, więc nie wiem o co Panu chodzi z tym honorowaniem ludzi.
WIe Pan, to ciekawe. Ja przeczytalem informacje o spotkaniu i podziekowaniach i nie przyszlo mi do glowy, zeb krytykowac.
Sadze, ze Panska krytyka wynika tylko i wylacznie z niecheci do Bractwa/
Jednak moglby Pan szanowac postawe kaplanow, ktorzy uznali, ze wyklad powinien sie odbyc.
|Chyba, ze jest Pan sedewakantysta i nie lubi Pan wszystkich oprocz ksiedza trytka?
Zapisane
Antiquus_ordo
Gość
« Odpowiedz #11 dnia: Grudnia 19, 2009, 22:45:21 pm »

Każda okoliczność może wydać się szczególna. Wątki tak zostały poszeregowane, żeby były jak najbardziej przejrzyste i czytelne, jesli z ogłoszeniami można sobie poradzić w dwóch watkach ( jak np sprawy piaskowe, a tam tez jest komu dziekowac i o czym informować) mnożenie bytów ponad konieczność niczemu tu nie służy.
Zapisane
Tato
aktywista
*****
Wiadomości: 4746


« Odpowiedz #12 dnia: Grudnia 20, 2009, 12:45:17 pm »

Dobrze Drodzy Panowie, na przyszłośc będę miał to na uwadze ( Ad. Pan Cesar miało być "Drogi Panie C."  :) )
Skądinnąd to ciekawe że taki "nic nie znaczący wątek z podziękowaniami" ma tyle wpisów... ;D
Zapisane
"CRUX SACRA SIT MIHI LUX , NON DRACO SIT MIHI DUX"
          V R S N S M V - S M Q L I V B
Antiquus_ordo
Gość
« Odpowiedz #13 dnia: Grudnia 20, 2009, 13:49:26 pm »

Tak w tym 4 Pańskie...:)
Zapisane
Tato
aktywista
*****
Wiadomości: 4746


« Odpowiedz #14 dnia: Grudnia 20, 2009, 14:02:42 pm »

Tak w tym 4 Pańskie...:)

Moich już 5  ;D Pana 2 oraz 3 Pana Cezara  ;D Pojedynczych nie wspomnę  :)


 
Zapisane
"CRUX SACRA SIT MIHI LUX , NON DRACO SIT MIHI DUX"
          V R S N S M V - S M Q L I V B
Strony: [1] Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  [Archiwum]  |  Metropolia wrocławska  |  Wątek: FSSPX we Wrocławiu - dane kontaktowe « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!