Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 28, 2024, 21:27:16 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231965 wiadomości w 6630 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Novus Ordo  |  Kościół posoborowy  |  Wątek: Rozterki kl. Izajasza
« poprzedni następny »
Strony: 1 2 3 [4] Drukuj
Autor Wątek: Rozterki kl. Izajasza  (Przeczytany 9413 razy)
dexter
adept
*
Wiadomości: 33


« Odpowiedz #45 dnia: Września 16, 2009, 13:28:10 pm »

A jaka jest pana sytuacja życiowa, że mnie osobie duchownej pan wypomina powołanie?

Z forum krzyż zrobiliście forum przyjaciół lefebrystów i wrogów Kościoła Katolickiego! A co mam o nim myśleć, skoro chcą kleryka zbanować? Za co?


kl. "Izajasz"


a to ciekawe ;D
Zapisane
jp7
Administrator
aktywista
*****
Wiadomości: 5521


« Odpowiedz #46 dnia: Września 16, 2009, 13:35:15 pm »

I nie chodzi tu absolutnie o nic innego jak tylko o skandalicznie niski iloraz inteligencji tegoz dyskutanta.
Wybaczy Pan, ale inteligencja - to dar od Pana Boga - skoro się Panu Bogu spodobało dać komuś to co dał - to trzeba z tym żyć.

Z forum krzyż zrobiliście forum przyjaciół lefebrystów i wrogów Kościoła Katolickiego!
Coś złego w przyjaźni do tych, którzy są w tym samym Kościele co ja ("lefebryści")?  I może ks. Kleryk wskazać o jakich "wrogach Kościoła Katolickiego" pisze?

A co mam o nim myśleć, skoro chcą kleryka zbanować? Za co?
Wie ks. Kleryk - kiedyś był na świecie pewien ojciec zakonny. Był nawet doktorem teologii. nazywał się ks. dr. Marcin Luter OSA. Jak ks. kleryk widzi - nie tylko "bycie klerykiem" nie chroni przed popadnięciem w herezję, ale nawet kapłanem, a także doktorem. A za herezję właśnie mógłby ks. kleryk wylecieć.
NA ks. Kleryka blogu roi się od manipulacji (np. wklejone zdjęcia ze strony diecezji Linz z pominięciem tego najistotniejszego), kłamstwa lub głupoty ("Pan Alfons de Galarreta dzięki Benedyktowi XVI powrócił do Kościoła, jednak przebywanie przez tyle lat poza Kościołem nic go nie nauczyło." - J.E. ks. bp. Alfonso de Galarreta jest ważnie wyświeconym biskupem i - jak ks. Kleryk słusznie zauważył - "dzięki Benedyktowi XVI powrócił do Kościoła," - zatem radzę ks. Klerykowi, aby się zwracał per "pan" także do rektora w swoim seminarium...), czy czystej złośliwości ("awatary" forumowiczów, czy też nie odróżnianie kaplic FSSPX od "kościołów" vel jak jest na blogu "Kościołów")

Brawo.... Tak trzymać.
Zapisane
Kyrie Eleison!
Czy jednak Syn Człowieczy znajdzie wiarę na ziemi, gdy przyjdzie?
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #47 dnia: Września 16, 2009, 13:44:37 pm »

http://jezusciezbawil.blogspot.com/

hehe to się będzie działo  ;D

poziom tych urojeń jest taki, że ich autor zasługuje co najwyżej na pozdrowienie z laczka w miejsce, gdzie plecy kończą swą szlachetną nazwę. Tak głupich kleryków nigdzie nie ma, proponuję wywalić trolla z tego forum dla wspólnej hygieny
Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
Fidelis
Gość
« Odpowiedz #48 dnia: Września 16, 2009, 13:48:53 pm »

A jaka jest pana sytuacja życiowa, że mnie osobie duchownej pan wypomina powołanie?

Z forum krzyż zrobiliście forum przyjaciół lefebrystów i wrogów Kościoła Katolickiego! A co mam o nim myśleć, skoro chcą kleryka zbanować? Za co?

Zatkało mnie. Czyż trzeba nam więcej? To już jest przypadek (aczkolwiek łagodny)  kliniki psychiatrycznej. Biedny człowiek.

Na Iziego bzdury szkoda klawiatury.


Zapisane
Tato
aktywista
*****
Wiadomości: 4746


« Odpowiedz #49 dnia: Września 16, 2009, 13:51:18 pm »

http://jezusciezbawil.blogspot.com/

hehe to się będzie działo  ;D

poziom tych urojeń jest taki, że ich autor zasługuje co najwyżej na pozdrowienie z laczka w miejsce, gdzie plecy kończą swą szlachetną nazwę. Tak głupich kleryków nigdzie nie ma, proponuję wywalić trolla z tego forum dla wspólnej hygieny

Mylisz się Drogi Przyjacielu niestety...takich niestety Kleryków jest w posoborowiu bardzo wielu...".Mierni ...Bierni ale Wierni..." tacy co wykonują gorliwie określane zadania a nie myślą, którzy są doskoanałymi administratorami "strzygącymi owieczki" ale nie są wstanie im zaoferować nic z duchowego skarbca, bo go nie posiadają. W dobie kiedy w zasadzie upada apologetyka, jednostki inteligentne które stawiają trudne pytania i sprawiają kłopoty, bo wymagają odpowiedzi są zawzwyczaj tępione i albo odchodza same albo zostają usuwane. Zaś Ci z tych inteligentnych którzy dojda do końca nie mogąc się realizować w doktrynie wiary , szukają kierunków śiwieckich w których robią doktoraty i habilitacje i potem mamy księży seksuologów, doskonałych lingwistów, biologów, ba fizyków ale niestety nie kapłanów... Ksiądz Kleryk niestety doskonale wpisuje się w obreaz seminarium posoborowego...
Zapisane
"CRUX SACRA SIT MIHI LUX , NON DRACO SIT MIHI DUX"
          V R S N S M V - S M Q L I V B
emek
rezydent
****
Wiadomości: 418


« Odpowiedz #50 dnia: Września 16, 2009, 13:53:41 pm »

mnie osobie duchownej pan wypomina powołanie?
Szanowny Ksiądz Alumn nie jest osobą duchowną (chyba, że przyjął tonsurę albo święcenia diakonatu, wtedy przepraszam), smutne ale póki co, jest Ksiądz Alumn zwykłą osobą świecką.
Lata filozofii w seminarium są trudne, osobiście doradzam naukę, modlitwę i dużo lektury zamiast pisania bloga, szkoda czasu  ;)
Zapisane
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #51 dnia: Września 16, 2009, 14:07:06 pm »


Oczywiście. Nikt z nas się zbawić nie może. Zrobił to Jezus. On jest Zbawicielem nas wszystkich. A od nas zależy, czy w to uwierzymy, czyli przyjmiemy Jego Mękę czy nie. Każdy z nas popełnia tyle grzechów, ze po ludzku patrząc jest stracony...

chłopcze, przecież głosisz własnie tu tezy Lutra. W jego sekcie nie ma kapłanów
Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
Richelieu
aktywista
*****
Wiadomości: 858


« Odpowiedz #52 dnia: Września 16, 2009, 14:18:07 pm »

Oczywiście. Nikt z nas się zbawić nie może. Zrobił to Jezus. On jest Zbawicielem nas wszystkich. A od nas zależy, czy w to uwierzymy, czyli przyjmiemy Jego Mękę czy nie. Każdy z nas popełnia tyle grzechów, ze po ludzku patrząc jest stracony...

Nikt z nas ... A to ciekawe ! 

A ja dotąd byłem przekonany, że to właśnie każdy z nas sam (z Bożą łaską i pomocą) zbawia się albo potępia, a On [Pan Jezus] "tylko" nas swoją Ofiarą odkupił, otwierając każdemu z nas drogę i możliwość do indywidualnego wyboru zbawienia / potępienia.
Zapisane
jp7
Administrator
aktywista
*****
Wiadomości: 5521


« Odpowiedz #53 dnia: Września 16, 2009, 14:23:22 pm »

Czy kleryków jeszcze można obrażać czy już nie? Jeśli tak, to chętnie napiszę, co myślę o ludziach pokroju Iziego87.
2. Zobowiązuje się wszystkich uczestników Forum do zachowania elementarnych zasad kultury, szacunku dla innych, cierpliwości i łagodności.


Niestety :(
Zapisane
Kyrie Eleison!
Czy jednak Syn Człowieczy znajdzie wiarę na ziemi, gdy przyjdzie?
Krzysztof Cz.
uczestnik
***
Wiadomości: 174

« Odpowiedz #54 dnia: Września 16, 2009, 14:26:53 pm »

Czy kleryków jeszcze można obrażać czy już nie? Jeśli tak, to chętnie napiszę, co myślę o ludziach pokroju Iziego87.
2. Zobowiązuje się wszystkich uczestników Forum do zachowania elementarnych zasad kultury, szacunku dla innych, cierpliwości i łagodności.

Niestety :(

Dlaczego niestety :(? Co z tym punktem jest nie tak?
Zapisane
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5780


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #55 dnia: Września 16, 2009, 14:40:27 pm »

Przepraszam, co to jest?? Targowisko próżności???
Koniec z obrażaniem.
Co poniektórzy niech się zastanowią 10 razy zanim coś napiszą.

Wątek zamykam.
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
Strony: 1 2 3 [4] Drukuj 
Forum Krzyż  |  Novus Ordo  |  Kościół posoborowy  |  Wątek: Rozterki kl. Izajasza « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!