Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 29, 2024, 13:33:50 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: 2.10.2009 - największy przekręt w Europie ???
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 8 9 [10] 11 Drukuj
Autor Wątek: 2.10.2009 - największy przekręt w Europie ???  (Przeczytany 33935 razy)
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5771


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #135 dnia: Listopada 04, 2009, 07:56:43 am »

Bardzo mądry tekst pana Marka Magierowskiego z Rzepy

http://www.rp.pl/artykul/2,387063_Potega_Unii_i_potega_krzyza_.html
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
Bartek
Administrator
aktywista
*****
Wiadomości: 3689

« Odpowiedz #136 dnia: Listopada 04, 2009, 08:03:06 am »

Semicko-prezydencki bokotemat został wycięty i umieszczony w kąciku patryjotycznym p. Józefa pod tytułem "Obudź się Polsko":
http://krzyz.katolicy.net/index.php/topic,1457.0.html

  -- Moderacja
Zapisane
Hoc pulchrum est hominis munus et officium: ut oret ac diligat.
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5771


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #137 dnia: Listopada 20, 2009, 11:38:49 am »

Cytuj
Nowy prezydent Unii, Herman van Rompuy, chce zastąpić symbole narodowe ogólnoeuropejskimi. Chce też uczynić z Unii federację państw. Jeszcze w tym tygodniu zgłaszał propozycje wprowadzenia nowych, obowiązujących w całej Wspólnocie podatków - pisze brytyjski "Daily Mail".

całość tu:
http://www.dziennik.pl/swiat/article486786/Prezydent_Unii_chce_usunac_godla_narodowe.html#commentSent

No jeszcze traktat nie wszedł w życie a już się zaczyna zniewalanie i pozbawianie tożsamości narodowej wszystkich członków eurokołchozu :(
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
TKN
aktywista
*****
Wiadomości: 515


« Odpowiedz #138 dnia: Listopada 20, 2009, 11:43:27 am »

Habemus presidentem!

 :P
Zapisane
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5771


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #139 dnia: Listopada 20, 2009, 11:47:45 am »

Ja już jednego mam. Więcej mi nie trza. >:(
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
ryszard1966
aktywista
*****
Wiadomości: 4698

« Odpowiedz #140 dnia: Listopada 20, 2009, 12:21:34 pm »

wydaje mi się, że nic nie poradzimy my tradycjonaliści w Polsce na tą unię. Jest nas garstka, a i tak niestety za rok będziemy mieć już w pełni władzę PO. I prezydenta i parlament i samorządy. Niestety. Oznacza to już obecność unii w Polsce w pełni. Nie wierzę, że społeczeństwo otrząśnie się z letargu. PO po prostu ludzom młodym się podoba, bo prostu lubią rzeczy proste i przyjemne. Żadne inne partie i partyjki nie mają już w Polsce szans, przynajmniej na razie. Smutny obraz jest teraz w Polsce.
Zapisane
cabbage
aktywista
*****
Wiadomości: 2637


« Odpowiedz #141 dnia: Listopada 20, 2009, 12:40:09 pm »

Zamiast narzekać, że wygra PO, lepiej iść do urny i oddać głos na Marka Jurka  :P Przynajmniej ja tak robię... ;) Ale fakt faktem- trochę się tego na studiach uczę- niestety Unia zmierza do bycia jednym państwem... i niestety już w 2004 zrzekliśmy się części uprawnień suwerennych, jak to się pięknie nazywa, a podpisując lizbonę, kolejnej części... już niewiele nam zostało. Niedługo nasz prezydent będzie miał taką rolę jak Herod w Izraelu za czasów Jezusa, a najważniejszy będzie cezar- prezydent Unii.
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=r24hZXfl__o&feature=related
To jest Msza Dziękuję Ci!!!!! ;(

Św. Józef z Kupertynu potężny orędownik, zwłaszcza studentów!!

"Gdy strzelcy się kłócą, niedźwiedź jest bezpieczny!" przysłowie norweskie pod rozwagę tradsom ;)

Jestem papistką :] zbawić dusze :-)
Jean Gabriel Perboyre
aktywista
*****
Wiadomości: 2235


« Odpowiedz #142 dnia: Listopada 20, 2009, 16:13:34 pm »

Zamiast narzekać, że wygra PO, lepiej iść do urny i oddać głos na Marka Jurka  :P Przynajmniej ja tak robię... ;) Ale fakt faktem- trochę się tego na studiach uczę- niestety Unia zmierza do bycia jednym państwem... i niestety już w 2004 zrzekliśmy się części uprawnień suwerennych, jak to się pięknie nazywa, a podpisując lizbonę, kolejnej części... już niewiele nam zostało. Niedługo nasz prezydent będzie miał taką rolę jak Herod w Izraelu za czasów Jezusa, a najważniejszy będzie cezar- prezydent Unii.

Na Marka Jurka? Zeby PO jeszcze bardziej sie wzmocnilo? Partia Jurka nie ma szans na przekroczenie 5%, lepiej zaglosowac na PiS, przynajmniej zrownowazy to przewage PO w panstwie
Zapisane
Alagor
aktywista
*****
Wiadomości: 928


« Odpowiedz #143 dnia: Listopada 20, 2009, 20:11:40 pm »

Partia Jurka nie ma szans na przekroczenie 5%, lepiej zaglosowac na PiS, przynajmniej zrownowazy to przewage PO w panstwie

Jaki jest sens głosowania na idiotów po to, żeby zmniejszyć przewagę idiotów różniących się jedynie barwą polityczną?
Zapisane
romeck
aktywista
*****
Wiadomości: 1710


« Odpowiedz #144 dnia: Listopada 21, 2009, 11:16:13 am »

...lepiej zaglosowac na PiS, ...

Głosować na socjalistów? Ale rada!
Zapisane
Jean Gabriel Perboyre
aktywista
*****
Wiadomości: 2235


« Odpowiedz #145 dnia: Listopada 21, 2009, 12:40:26 pm »

Partia Jurka nie ma szans na przekroczenie 5%, lepiej zaglosowac na PiS, przynajmniej zrownowazy to przewage PO w panstwie

Jaki jest sens głosowania na idiotów po to, żeby zmniejszyć przewagę idiotów różniących się jedynie barwą polityczną?

Jesli juz pan sie tak boi rzadow idiotow to chyba lepiej zeby jedni drugich troche ograniczali w reformatorskich zapedach, prawda?

...lepiej zaglosowac na PiS, ...

Głosować na socjalistów? Ale rada!

Patrzac obiektywnie na ostatnie 4 lata to jak na razie najwieksi socjalisci w sejmie to PO.
Zapisane
tkiller
aktywista
*****
Wiadomości: 1148


Koń jaki jest, każdy widzi.

« Odpowiedz #146 dnia: Listopada 21, 2009, 14:34:08 pm »



Patrzac obiektywnie na ostatnie 4 lata to jak na razie najwieksi socjalisci w sejmie to PO.

Może pan wskazać z  przykłady dlaczego najwięksi?
Zapisane
"..co sądzić o tych nawet pobożnych, którzy podczas Mszy św. odmawiają różaniec i najrozmaitsze litanie albo przez całą Mszę św. odmawiają modlitwy przygotowawcze do komunii św. Ci wszyscy, tak należy stwierdzić, liturgicznie nieprawidłowo uczestniczę we Mszy świętej."
stefan
aktywista
*****
Wiadomości: 581

« Odpowiedz #147 dnia: Listopada 21, 2009, 14:58:22 pm »

Semicko-prezydencki bokotemat został wycięty i umieszczony w kąciku patryjotycznym p. Józefa pod tytułem "Obudź się Polsko":
http://krzyz.katolicy.net/index.php/topic,1457.0.html

  -- Moderacja

A gdzie jest Pan Józef?
Zapisane
Powstaną bowiem fałszywi chrystusowie i fałszywi prorocy, i czynić będą znaki wielkie i cuda, tak aby w błąd byli wprowadzeni (jeśli to być może) nawet i wybrani.Mt. 24).
-------------------
Nauczać zaś kobiecie nie pozwalam ani też przewodzić nad mężem, lecz chcę, by trwała w cichości? (1 Tm 2,11-1
stefan
aktywista
*****
Wiadomości: 581

« Odpowiedz #148 dnia: Listopada 21, 2009, 15:00:10 pm »

Ja już jednego mam.
O jednego za dużo
Zapisane
Powstaną bowiem fałszywi chrystusowie i fałszywi prorocy, i czynić będą znaki wielkie i cuda, tak aby w błąd byli wprowadzeni (jeśli to być może) nawet i wybrani.Mt. 24).
-------------------
Nauczać zaś kobiecie nie pozwalam ani też przewodzić nad mężem, lecz chcę, by trwała w cichości? (1 Tm 2,11-1
Alagor
aktywista
*****
Wiadomości: 928


« Odpowiedz #149 dnia: Listopada 21, 2009, 15:12:03 pm »

Jesli juz pan sie tak boi rzadow idiotow to chyba lepiej zeby jedni drugich troche ograniczali w reformatorskich zapedach, prawda?

Może wg pana to jest dobre, ja zamiast głosować na idiotów wolę oddać głos na kogoś rozsądnego. Niestety większość społeczeństwa bezmyślnie głosuje tak jak pan na PiS przeciwko PO/ na PO przeciwko PiS. Efekty są widoczne.
Zapisane
Strony: 1 ... 8 9 [10] 11 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: 2.10.2009 - największy przekręt w Europie ??? « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!