Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 20:14:26 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: 2.10.2009 - największy przekręt w Europie ???
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 9 10 [11] Drukuj
Autor Wątek: 2.10.2009 - największy przekręt w Europie ???  (Przeczytany 33920 razy)
Jean Gabriel Perboyre
aktywista
*****
Wiadomości: 2235


« Odpowiedz #150 dnia: Listopada 21, 2009, 16:05:23 pm »

Jesli juz pan sie tak boi rzadow idiotow to chyba lepiej zeby jedni drugich troche ograniczali w reformatorskich zapedach, prawda?

Może wg pana to jest dobre, ja zamiast głosować na idiotów wolę oddać głos na kogoś rozsądnego. Niestety większość społeczeństwa bezmyślnie głosuje tak jak pan na PiS przeciwko PO/ na PO przeciwko PiS. Efekty są widoczne.

Jak mam wybor pomiedzy PO albo partia z 1% poparciem to wybieram partie, ktora ma szanse wejsc do sejmu, miec spora reprezentacje i ktorej program opiera sie na KNS oraz ktora daje choc niewielkie szanse na prowadzenie jakiejs tam w miare sensownej polityki.
Zapisane
stefan
aktywista
*****
Wiadomości: 581

« Odpowiedz #151 dnia: Listopada 21, 2009, 20:21:07 pm »

Jean Gabriel Perboyre
Cytuj
Jak mam wybor pomiedzy PO albo partia z 1% poparciem to wybieram partie, ktora ma szanse wejsc do sejmu, miec spora reprezentacje i ktorej program opiera sie na KNS oraz ktora daje choc niewielkie szanse na prowadzenie jakiejs tam w miare sensownej polityki.

Wybór pomiędzy złym i gorszym nie ma sensu.Zostaję w domu
Zapisane
Powstaną bowiem fałszywi chrystusowie i fałszywi prorocy, i czynić będą znaki wielkie i cuda, tak aby w błąd byli wprowadzeni (jeśli to być może) nawet i wybrani.Mt. 24).
-------------------
Nauczać zaś kobiecie nie pozwalam ani też przewodzić nad mężem, lecz chcę, by trwała w cichości? (1 Tm 2,11-1
ryszard1966
aktywista
*****
Wiadomości: 4698

« Odpowiedz #152 dnia: Listopada 21, 2009, 20:38:18 pm »

ja szanuję p. Marka Jurka, ale on chyba sam już nie wierzy by jego partia weszła do parlamentu. Bez pięniedzy na działalność partyjną, żadna partia nawet najbardziej ideowa nie ma w Polsce żadnych szans. Co z tego że pan Jurek postąpił szlachetnie rezygnująć ze stanowiska marszałka i członkostwa w PIS? Wykluczył się na zawsze z życia politycznego. Bo nikt chyba nie liczy by mógł zostać prezydentem? Zresztą jak PO przeforsuje dzisiejszy pomysł by prezydenta wybierał parlament to już jest po wszystkim. Może sobie rządzić w Polsce PO długie dziesięciolecia.
Zapisane
stefan
aktywista
*****
Wiadomości: 581

« Odpowiedz #153 dnia: Listopada 21, 2009, 21:26:19 pm »

Pan Marek Jurek zdecydowanie lepiej sprawdził się jako propagator Tradycji katolickiej niż polityk.Uwikłał się w silne pro izraelskie lobby, a Polacy coraz bardziej darzą niechęcią takich polityków. Zresztą szkoda gadać. 
Zapisane
Powstaną bowiem fałszywi chrystusowie i fałszywi prorocy, i czynić będą znaki wielkie i cuda, tak aby w błąd byli wprowadzeni (jeśli to być może) nawet i wybrani.Mt. 24).
-------------------
Nauczać zaś kobiecie nie pozwalam ani też przewodzić nad mężem, lecz chcę, by trwała w cichości? (1 Tm 2,11-1
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #154 dnia: Grudnia 14, 2009, 17:23:42 pm »

Semicko-prezydencki bokotemat został wycięty i umieszczony w kąciku patryjotycznym p. Józefa pod tytułem "Obudź się Polsko":
http://krzyz.katolicy.net/index.php/topic,1457.0.html

  -- Moderacja

A gdzie jest Pan Józef?

O tego Józia chodzi?  :) Przeczytałam tak:
Cytuj
Pan Józio w akcji
http://forum.dlapolski.pl/radio-watykanskie-rozmowy-z-lefebrystami-vt997.htm
http://krzyz.katolicy.net/index.php/topic,12.1200.html
Zapisane
Strony: 1 ... 9 10 [11] Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: 2.10.2009 - największy przekręt w Europie ??? « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!