Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 27, 2024, 12:09:04 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231962 wiadomości w 6630 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Traditio  |  Katolicki punkt widzenia  |  Wątek: Cud Eucharystyczny w Sokółce - co sedewakantysci na to ?
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 4 5 [6] Drukuj
Autor Wątek: Cud Eucharystyczny w Sokółce - co sedewakantysci na to ?  (Przeczytany 23401 razy)
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5780


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #75 dnia: Września 02, 2009, 10:34:57 am »

Co mam do powiedzienia ? Jest pan wyjatkowo niegrzecznym, impertynenckim i nadetym osobnikiem, z ktorym dyskusja jest bezcelowa. Najlepszy przyklad to powyzszy wpis. Normalny dyskutant podal by argumenty na rzecz tezy o absolutnym zakazie stosowania prezrwatyw. Pan sie jednak do merytorycznych argumentow nie zniza, ale wytacza epitety. Prosze wybaczyc, ale jesli ktos nie ma zdania w w/w kwestii, to miedzy pohukiwaniem internetowego chamusia i opartym argumentami zdaniem profesora teologii moralnej ma raczej sklonnosc przekladac osad tego drugiego.
Szanowny Panie FB, proszę się opanować, bo trochę chyba Pana poniosło.
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
Fons Blaudi
aktywista
*****
Wiadomości: 4275

« Odpowiedz #76 dnia: Września 02, 2009, 10:36:03 am »

Wrecz przeciwnie : pisze na zimno. Cos niestosownego w moim wpisie ?
Zapisane
Dio ci guardi dalla tentazione dei pasticci ibridi
Mateusz
Gość
« Odpowiedz #77 dnia: Września 02, 2009, 10:37:50 am »

nadal czekam na dokładną treść zarzucanych mi - konretnych - błędów, bo pod tym linkiem niczego nie da się dostrzedz
Pozostało już tylko udawanie Greka.
Zapisane
Mateusz
Gość
« Odpowiedz #78 dnia: Września 02, 2009, 10:38:51 am »

internetowego chamusia

Co to ma być ?
Zapisane
Fons Blaudi
aktywista
*****
Wiadomości: 4275

« Odpowiedz #79 dnia: Września 02, 2009, 10:39:21 am »

Niech sie pan zapyta pani Wiridiany.
Zapisane
Dio ci guardi dalla tentazione dei pasticci ibridi
Mateusz
Gość
« Odpowiedz #80 dnia: Września 02, 2009, 10:42:29 am »

Niech sie pan zapyta pani Wiridiany.
No nie ! Pan jest od tych facetów z jajami, którzy podziwiają łydki ?
Zapisane
Fons Blaudi
aktywista
*****
Wiadomości: 4275

« Odpowiedz #81 dnia: Września 02, 2009, 10:44:34 am »

Nie bynajmniej. Natomiast jestem od tych facetow, ktorzy klepia miske chamusiom oskarzajacym niewinne kobiety o uwodzenie zonatych mezczyzn.
Zapisane
Dio ci guardi dalla tentazione dei pasticci ibridi
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5780


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #82 dnia: Września 02, 2009, 10:47:34 am »

Panowie, albo się przeniesiecie na priva, albo będę wnioskował o tygodniowego bana dla każdego z was.
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
Mateusz
Gość
« Odpowiedz #83 dnia: Września 02, 2009, 10:48:52 am »

Nie bynajmniej. Natomiast jestem od tych facetow, ktorzy klepia miske chamusiom oskarzajacym niewinne kobiety o uwodzenie zonatych mezczyzn.

Nigdzie tego nie napisałem, że uwodzi żonatych mężczyzn. Tylko przestrzegłem by uszanowała charakter tego forum i wrażliwość ludzi, których takie zdjęcie tutaj może krępować.
A jak chce mi pan sklepać michę to zapraszam na priv.
Zapisane
Fons Blaudi
aktywista
*****
Wiadomości: 4275

« Odpowiedz #84 dnia: Września 02, 2009, 11:47:14 am »

Nie musi pan pisac co pan napisal, bo kazdy potrafiacy czytac moze sobie przeczytac. Sugerowal pan bardzo brzydko, ze podrywa Krusejdera. Od tego wpisu moja opinia o panu jest ugruntowana.
Zapisane
Dio ci guardi dalla tentazione dei pasticci ibridi
Mateusz
Gość
« Odpowiedz #85 dnia: Września 02, 2009, 11:54:35 am »

Nie musi pan pisac co pan napisal, bo kazdy potrafiacy czytac moze sobie przeczytac. Sugerowal pan bardzo brzydko, ze podrywa Krusejdera. Od tego wpisu moja opinia o panu jest ugruntowana.
Przecież to był żart, taka niby przestroga; żeby uważała bo to żonaty. Nie zawsze jestem tylko uszczypliwy i taki poważny. Co zresztą miało być w tym złego gdyby go podrywała ? Jakby on był samotny i ona sama nie widziałbym w tym problemu.
« Ostatnia zmiana: Września 02, 2009, 12:04:26 pm wysłana przez Mateusz » Zapisane
Tato
aktywista
*****
Wiadomości: 4746


« Odpowiedz #86 dnia: Września 02, 2009, 13:49:02 pm »

 :)
Zapisane
"CRUX SACRA SIT MIHI LUX , NON DRACO SIT MIHI DUX"
          V R S N S M V - S M Q L I V B
kurak
aktywista
*****
Wiadomości: 2076


Damnat quod non intelligunt !!!

« Odpowiedz #87 dnia: Września 02, 2009, 13:58:13 pm »

Ludzie,przestancie juz,dosyc tego.O czym Panowie piszecie,zdaja sobie Panowie sprawe jak to wyglada  gdy ktos to czyta??? ŻENADA x 10 Wstyd normalnie.I prosze nie pisac:  A prose Pana to On piersy!! tylko skonczyc ta farse.Jezeli nie prosze moderacje o zakonczenie watku.Czy widza Panstwo(do wszystkich uzytkownikow)jaki na Forum zrobil sie ostatnio chlew za przeproszeniem?Dlaczego takich kloptni nie urywa sie od razu?
Zapisane
Zawsze Wierni - Prawdzie katolickiej, Prawdzie Jedynej...
jp7
Administrator
aktywista
*****
Wiadomości: 5521


« Odpowiedz #88 dnia: Września 02, 2009, 15:51:07 pm »

Wątek zamykam do ochłonięcia...
Zapisane
Kyrie Eleison!
Czy jednak Syn Człowieczy znajdzie wiarę na ziemi, gdy przyjdzie?
Strony: 1 ... 4 5 [6] Drukuj 
Forum Krzyż  |  Traditio  |  Katolicki punkt widzenia  |  Wątek: Cud Eucharystyczny w Sokółce - co sedewakantysci na to ? « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!