Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 20:10:36 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Novus Ordo  |  Kościół posoborowy  |  Wątek: ministrantki?
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 11 12 [13] Drukuj
Autor Wątek: ministrantki?  (Przeczytany 44073 razy)
Hubertos
aktywista
*****
Wiadomości: 816


Swiecki katolik ;)

« Odpowiedz #180 dnia: Stycznia 14, 2021, 09:02:36 am »

A szlaki dla tego postepu postrzegania roli kobiet w Polsce przecieral (po komunistach, ktorym srednio wyszlo)... Disney. Kto pamieta bajke Mulan? :)
Zapisane
Nie jestem osoba duchowna - ale bylem w zakonie :D
Sławek125
aktywista
*****
Wiadomości: 1662

« Odpowiedz #181 dnia: Stycznia 14, 2021, 09:14:29 am »

A szlaki dla tego postepu postrzegania roli kobiet w Polsce przecieral (po komunistach, ktorym srednio wyszlo)... Disney. Kto pamieta bajke Mulan? :)
Komunistom średnio wyszło po niekorzystnych doświadczeniach w kopalnich Były próby ustanawiania parytetów wśród górników czołowych. Tam ciemno, kurzy się, kopalnie nie wyrabiały z płaceniem alimentów i temat odpuścili.
Zapisane
Sławek125
aktywista
*****
Wiadomości: 1662

« Odpowiedz #182 dnia: Stycznia 14, 2021, 10:44:52 am »

Eeeee widzę, że słuszna linia partii przynosi juz swoje owoce    https://www.foxnews.com/us/priest-arrested-accused-of-impregnating-teenage-altar-girl. Ministrantki w służbie życia
Zapisane
Hubertos
aktywista
*****
Wiadomości: 816


Swiecki katolik ;)

« Odpowiedz #183 dnia: Stycznia 14, 2021, 11:27:51 am »

Eeeee widzę, że słuszna linia partii przynosi juz swoje owoce    https://www.foxnews.com/us/priest-arrested-accused-of-impregnating-teenage-altar-girl. Ministrantki w służbie życia


Pan takich rzeczy nie wrzuca, bo to nie jest zgodne z linia Pana i tego forum odnosnie do tego, ze przyczyna pedofilii (i pederastii) jest wylacznie homoseksualizm. Ten przyklad pokazuje, ze to okazja czyni pedofila. Gdyby ministrantek nie bylo, pewnie gwalcilby chlopcow. Potwierdzaloby to moja teze, ktorej Panstwo forumowicze nie lubili, ze to homoseksualizm ma niewielki zwiazek z pedofilia (nie mowie, ze nie ma, ale nie jest tak, ze 99% homo to pedo). Wydaje mi sie, ze pedofile nie zwracaja wielkiej uwagi na plec. Taki Marcial Maciel to sobie molestowal chlopcow i sypial z kobietami. Do chlopcow mial lepszy dostep po prostu.
Zapisane
Nie jestem osoba duchowna - ale bylem w zakonie :D
Sławek125
aktywista
*****
Wiadomości: 1662

« Odpowiedz #184 dnia: Stycznia 15, 2021, 11:07:04 am »

Eeeee widzę, że słuszna linia partii przynosi juz swoje owoce    https://www.foxnews.com/us/priest-arrested-accused-of-impregnating-teenage-altar-girl. Ministrantki w służbie życia


Pan takich rzeczy nie wrzuca, bo to nie jest zgodne z linia Pana i tego forum odnosnie do tego, ze przyczyna pedofilii (i pederastii) jest wylacznie homoseksualizm. Ten przyklad pokazuje, ze to okazja czyni pedofila. Gdyby ministrantek nie bylo, pewnie gwalcilby chlopcow. Potwierdzaloby to moja teze, ktorej Panstwo forumowicze nie lubili, ze to homoseksualizm ma niewielki zwiazek z pedofilia (nie mowie, ze nie ma, ale nie jest tak, ze 99% homo to pedo). Wydaje mi sie, ze pedofile nie zwracaja wielkiej uwagi na plec. Taki Marcial Maciel to sobie molestowal chlopcow i sypial z kobietami. Do chlopcow mial lepszy dostep po prostu.
Nie wiem czy pan to robi nieświadomie czy z przekonania ale uparcie stawia pan znak równości pomiedzy homoseksualizmem a heteroseksualizmem. Pisze pan gdyby, no gdyby w przyszłości tutaj było przedszkole.....W stanie Ohio, w którym doszło do zdarzenia, age of consent wynosi 13 lat, gdy druga osoba nie jest starsza o chyba 4 lata, a od 16 roku bez zadnych ograniczeń. Ja tego nie wymysliłem. Problem tutaj nie lezy w pedofilii ale w seksualizacji dzieci i młodziezy wbrew ich rozwojowi psychicznemu, bo fizycznie to te dzieci sa rozwiniete zdecydowanie ponad swój wiek.
Zapisane
Kefasz
aktywista
*****
Wiadomości: 3923


Amen tako Bóg daj, byśmy wszyscy poszli w Raj.

ministrantura śpiewniki tradycja->
« Odpowiedz #185 dnia: Stycznia 18, 2021, 13:50:32 pm »

Gorzej ja to beda takie ciocie kluchy, jak ostatnio sluchalem katechetki uczacej mojego 15-letniego chrzesniaka, gdzie sam mu powiedzialem, ze troche rozumiem dlaczego chcial sie z religii wypisac...

A co ona mówi?
Zapisane
Stare jest lepsze Ł5,39
liczne stare książki->http://chomikuj.pl/Pjetja
Z forum amerykańskich tradycjonalistów:
Oto zwyczajowe napomnienie: unikaj żarliwości; krytykuj zasady, nie ludzi.
Bądź rozróżniający, lecz nie czepialski. Bądź pouczający lecz nie zgryźliwy. Bądź zasadniczy, zamiast natarczywy.
Kefasz
aktywista
*****
Wiadomości: 3923


Amen tako Bóg daj, byśmy wszyscy poszli w Raj.

ministrantura śpiewniki tradycja->
« Odpowiedz #186 dnia: Stycznia 18, 2021, 13:52:01 pm »

A szlaki dla tego postepu postrzegania roli kobiet w Polsce przecieral (po komunistach, ktorym srednio wyszlo)... Disney. Kto pamieta bajke Mulan? :)

Eeech. Mulan to święta z Chin, bohaterka uosabiająca cnotę miłości synowskiej.
Zapisane
Stare jest lepsze Ł5,39
liczne stare książki->http://chomikuj.pl/Pjetja
Z forum amerykańskich tradycjonalistów:
Oto zwyczajowe napomnienie: unikaj żarliwości; krytykuj zasady, nie ludzi.
Bądź rozróżniający, lecz nie czepialski. Bądź pouczający lecz nie zgryźliwy. Bądź zasadniczy, zamiast natarczywy.
Kefasz
aktywista
*****
Wiadomości: 3923


Amen tako Bóg daj, byśmy wszyscy poszli w Raj.

ministrantura śpiewniki tradycja->
« Odpowiedz #187 dnia: Stycznia 18, 2021, 14:00:30 pm »

homoseksualizm ma niewielki zwiazek z pedofilia (nie mowie, ze nie ma, ale nie jest tak, ze 99% homo to pedo). Wydaje mi sie, ze pedofile nie zwracaja wielkiej uwagi na plec. Taki Marcial Maciel to sobie molestowal chlopcow i sypial z kobietami. Do chlopcow mial lepszy dostep po prostu.

Homosexualizm ma żadny związek z pedofilią.
Pedofilia to inny rodzaj orientacji sexualnej, różny od homo i heterosexualizmu.
Orientacji na dzieci - czyli na ludzkie młode, nierozwinięte, niesamodzielne, bezbronne. Pedofila i pedofilę podnieca przewaga potencjałów i niszczenie niewinności.
Czy to są chłopcy i dziewczęta to jest rzecz wtórna. Ofiarami zostają dzieci do których jest dostęp.
Zapisane
Stare jest lepsze Ł5,39
liczne stare książki->http://chomikuj.pl/Pjetja
Z forum amerykańskich tradycjonalistów:
Oto zwyczajowe napomnienie: unikaj żarliwości; krytykuj zasady, nie ludzi.
Bądź rozróżniający, lecz nie czepialski. Bądź pouczający lecz nie zgryźliwy. Bądź zasadniczy, zamiast natarczywy.
Hubertos
aktywista
*****
Wiadomości: 816


Swiecki katolik ;)

« Odpowiedz #188 dnia: Stycznia 18, 2021, 17:43:18 pm »

Gorzej ja to beda takie ciocie kluchy, jak ostatnio sluchalem katechetki uczacej mojego 15-letniego chrzesniaka, gdzie sam mu powiedzialem, ze troche rozumiem dlaczego chcial sie z religii wypisac...

A co ona mówi?

Trakuje prawie doroslych, 16 letnich chlopow w technikum jak male dzieci. Bozia, Jezusek, kwiatki i ptaszki.
Zapisane
Nie jestem osoba duchowna - ale bylem w zakonie :D
Cynin Sodowy
uczestnik
***
Wiadomości: 128

« Odpowiedz #189 dnia: Stycznia 18, 2021, 18:29:46 pm »

Kiedy byłem w podstawówce, świecka katechetka (córka kuzynki proboszcza) potępiła mnie kiedyś jako samoluba, kiedy z dumąna twarzy powiedziałem, że nie wrzucam na WOŚP. Wstyd na resorach, reszta coś tam wrzucała.

W liceum też miałem prawie tak, plus gitariat. W sumie poczciwa siostra, ale zupełnie nieprzygotowana do tego, co nastąpiło: kłopociki.
Kłopociki polegały głównie na tym, że ponad połowa klasy była z rodzin rozbitych (jak nie 2/3). Wierzących na 40 osób było max 7, z czego jeden kolega cudzoziemiec, który w wielu kwestiach nas nie rozumiał. Może to i lepiej.

Kłopociki wzrosły, bo inny kolega był złowrogim tradziuchem, a ja - krypto, przez co niechcący braliśmy siostrę w ogień krzyżowy. Ogólnie miała ciężkie przeżycia z nami.

Po tym wszystkim, co widziałem, jestem przekonany, że św. Paweł Apostoł miał rację.
Zapisane
Strony: 1 ... 11 12 [13] Drukuj 
Forum Krzyż  |  Novus Ordo  |  Kościół posoborowy  |  Wątek: ministrantki? « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!