Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 18:09:27 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231860 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Humor
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 35 36 [37] 38 39 ... 303 Drukuj
Autor Wątek: Humor  (Przeczytany 992238 razy)
Robert
aktywista
*****
Wiadomości: 576

« Odpowiedz #540 dnia: Czerwca 09, 2009, 22:23:35 pm »

Znalezione w sieci ;D

Zapisane
jp7
Administrator
aktywista
*****
Wiadomości: 5521


« Odpowiedz #541 dnia: Czerwca 09, 2009, 23:09:31 pm »

Ot widzicie Drogie Panie -ideał dla tradsa... (a może to Panowie???);D
Zapisane
Kyrie Eleison!
Czy jednak Syn Człowieczy znajdzie wiarę na ziemi, gdy przyjdzie?
PTRF
aktywista
*****
Wiadomości: 2129


« Odpowiedz #542 dnia: Czerwca 09, 2009, 23:11:10 pm »

Tylko te mantylki jakieś przyciężkie...   :D
Zapisane
"Kto tradycji nie szanuje
 Niech nas w dupę pocałuje"
/kawaleryjskie/
wiridiana
aktywista
*****
Wiadomości: 1255


gg 5253636

Ad altare Dei
« Odpowiedz #543 dnia: Czerwca 09, 2009, 23:14:53 pm »

Ot widzicie Drogie Panie -ideał dla tradsa... (a może to Panowie???);D

Ale one nie mogą aktywnie uczestniczyć bo nie widzą księdza. Nie dość że tyłem stoi to jeszcze im oczy zasłonili. Wcale się nie pomodlą.
Zapisane
http://wiridiana.blogspot.com/
W wodospadach Twych kędziorów będę nurzać dłonie,
Szept namiętny zaplatając w pasma wokół skroni. Zacałuję blaski oczu zanim znów dzień wstanie.
romeck
aktywista
*****
Wiadomości: 1710


« Odpowiedz #544 dnia: Czerwca 09, 2009, 23:28:28 pm »

Ale one nie mogą aktywnie uczestniczyć bo nie widzą księdza. Nie dość że tyłem stoi to jeszcze im oczy zasłonili.

Ależ przez to nie tylko widać ale i widzenie jest wyostrzone!
Zapisane
pjo
Pokorny młot w warsztacie Pana
aktywista
*****
Wiadomości: 605


www.ratzinger.pl
« Odpowiedz #545 dnia: Czerwca 10, 2009, 00:07:58 am »

św. Józef

Zapisane
pjo
Pokorny młot w warsztacie Pana
aktywista
*****
Wiadomości: 605


www.ratzinger.pl
« Odpowiedz #546 dnia: Czerwca 10, 2009, 00:09:14 am »

św. Bolesław

Zapisane
wiridiana
aktywista
*****
Wiadomości: 1255


gg 5253636

Ad altare Dei
« Odpowiedz #547 dnia: Czerwca 10, 2009, 00:31:04 am »

Cytuj
Święta czekolada prosto z Leśniowa


Na razie jest w sześciu gatunkach. Ma promować leśniowskie sanktuarium wśród pielgrzymów.

Czekolady dołączyły do Ciasteczek Leśniowskich. Paulińska jest po prostu mleczna, Klasztorna - z bakaliami i jabłkiem, Czekolada Mnicha - gorzka, 70-procentowa, Rodzinna - z migdałami i malinami, Przeorska - mleczna z laskowymi orzechami, a Żarecka - gorzka z orzechami laskowymi i pomarańczą.

- Gdy okazało się, że nasze Ciasteczka Leśniowskie są witane przez pielgrzymów wręcz entuzjastycznie, pomyśleliśmy, że przydałaby się też leśniowska czekolada - opowiada przeor paulińskiego klasztoru w Leśniowie o. Zbigniew Ptak. - To sposób, by rozsławiać nasze sanktuarium - uważa. - Nie wszyscy ludzie odwiedzając święte miejsca, chcą w nich na pamiątkę kupować dewocjonalia. Co innego taka czekolada. Kupią, zawiozą do domu, pokażą znajomym, a ci się zainteresują i też do nas przyjadą.

Wyprodukowanie specjalnej czekolady okazało się nie takie proste. Paulini chcieli, by już na pierwszy rzut oka było widać, że to szczególny produkt, związany z Leśniowem. Znane firmy godziły się jedynie, by na drugiej stronie opakowania była mała notka, że czekoladę zrobiono dla sanktuarium. Tylko producent z Bydgoszczy zgodził się na takie opakowanie, jakie dla Leśniowa zaprojektowała znana firma.

W przygotowaniu są kolejne dwa gatunki leśniowskiej czekolady: biała, czyli Anielska oraz Postna, bez cukru, dla diabetyków. Ponieważ to produkt unikatowy, produkowany w niewielkich ilościach, czekolada z Leśniowa tania nie jest. Za tabliczkę trzeba zapłacić 5 zł. W ciągu tygodnia w klasztorze sprzedano jednak już ok. 3 tys. sztuk.

Źródło: Gazeta Wyborcza Częstochowa
Zapisane
http://wiridiana.blogspot.com/
W wodospadach Twych kędziorów będę nurzać dłonie,
Szept namiętny zaplatając w pasma wokół skroni. Zacałuję blaski oczu zanim znów dzień wstanie.
jp7
Administrator
aktywista
*****
Wiadomości: 5521


« Odpowiedz #548 dnia: Czerwca 10, 2009, 11:04:21 am »

Times Polska naprodukował się w sprawie święceń kapłańskich w FSSPX. (http://www.polskatimes.pl/stronaglowna/128260,lefebrysci-prowokuja-benedykta-xvi,id,t.html#material_2)
Najlepszy jest ostatni akapit:

<<Lefebryści dostali szanse na to, by po 21 latach schizmy wrócić do Kościoła, ale Bractwo zachowuje się, jakby schizma nadal trwała. Niewykluczone, że zostanie ona przywrócona. >>

PRZYWRÓCIĆ SCHIZMĘ!
Zapisane
Kyrie Eleison!
Czy jednak Syn Człowieczy znajdzie wiarę na ziemi, gdy przyjdzie?
Sebastianus
aktywista
*****
Wiadomości: 663


Katecheza o małżeństwie.
« Odpowiedz #549 dnia: Czerwca 10, 2009, 11:44:18 am »

(...)
<<Lefebryści dostali szanse na to, by po 21 latach schizmy wrócić do Kościoła, ale Bractwo zachowuje się, jakby schizma nadal trwała. Niewykluczone, że zostanie ona przywrócona. >>
(...)

Przywrócić czem? Łyżeczką? :D

Jakoś tak niedawno, pięć minut przed Mszą św. księża prowadzą króciutką pogadankę z ministrantem nt. wprowadzenia ministrantek do parafii. Ks. Wikary jakoś takoś powiedział z uśmiechem na ustach: niech będą, to przynajmniej Sebastian czasem puści oczko, a nie ciągle poważna mina.
Zapisane
romeck
aktywista
*****
Wiadomości: 1710


« Odpowiedz #550 dnia: Czerwca 10, 2009, 13:49:26 pm »

... księża prowadzą króciutką pogadankę z ministrantem nt. wprowadzenia ministrantek do parafii.
Ks. Wikary jakoś takoś powiedział z uśmiechem na ustach: niech będą, to przynajmniej Sebastian czasem puści oczko, a nie ciągle poważna mina.

Pan będzie mógł do nich "puszczać oczka"
a one odwzajemnią Panu - puszczą oczko w rajstopach!
Zapisane
JRWF
aktywista
*****
Wiadomości: 1291


« Odpowiedz #551 dnia: Czerwca 10, 2009, 14:01:44 pm »

Najważniesze, że na takim puszczaniu się skończy...  ;D
Zapisane
Kristoforos
Gość
« Odpowiedz #552 dnia: Czerwca 12, 2009, 07:53:55 am »

Nie wiem, czy kogoś nie wyręczam, ale na FF ktoś umieścił doskonały dowcip. Niniejszym przepisuję go tu, mnie zwalił z krzesła. :)

"Masz wiadomość"
Pewna para w średnim wieku z północnej części USA zatęskniła w środku mroźnej zimy do ciepła i zdecydowała się pojechać na dół, na Florydę, i mieszkać w hotelu, w którym spędziła noc poślubną 20 lat wcześniej. Mąż miał dłuższy urlop
i pojechał o dzień wcześniej. Po zameldowaniu się w recepcji odkrył, że w pokoju jest komputer i postanowił wysłać maila do żony. Niestety omylił się o jedną literę. Mail znalazł się w ten sposób w Houston u wdowy po pastorze, która wróciła właśnie do domu z pogrzebu męża i chciała sprawdzić, czy w poczcie elektronicznej są jakieś kondolencje od rodziny i przyjaciół. Jej syn znalazł ją zemdloną przed komputerem i przeczytał na ekranie:
Do: Moja ukochana żona
Temat: Jestem już na miejscu
Wiem,że jesteś zdziwiona otrzymaniem wiadomości ode mnie. Teraz mają tu komputery i wolno wysłać maila do ajbliższych. Właśnie zameldowałem się. Wszystko jest przygotowane na twoje przybycie jutro. Cieszę się na spotkanie.Mam nadzieję, że twoja podróż będzie równie bezproblemowa ,jak moja.
PS:Tu na dole jest naprawdę gorąco.
Zapisane
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #553 dnia: Czerwca 12, 2009, 08:47:23 am »

Najważniesze, że na takim puszczaniu się skończy...  ;D

Biorąc pod uwagę publikowane statystyki nie byłbym takim optymistą. Słyszałem o przypadku zręcznego adwokata, który z opiekuna "wydoił" 200,000.00 zł. za dopuszczenie do prokreacji w trakcie wycieczki. Teraz opiekunowie są ubezpieczeni od OC ale czy proboszczowie, tego nie wiem.
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
wiridiana
aktywista
*****
Wiadomości: 1255


gg 5253636

Ad altare Dei
« Odpowiedz #554 dnia: Czerwca 12, 2009, 23:42:54 pm »





« Ostatnia zmiana: Czerwca 12, 2009, 23:49:51 pm wysłana przez wiridiana » Zapisane
http://wiridiana.blogspot.com/
W wodospadach Twych kędziorów będę nurzać dłonie,
Szept namiętny zaplatając w pasma wokół skroni. Zacałuję blaski oczu zanim znów dzień wstanie.
Strony: 1 ... 35 36 [37] 38 39 ... 303 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Humor « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!