Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 29, 2024, 03:39:38 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Humor
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 225 226 [227] 228 229 ... 303 Drukuj
Autor Wątek: Humor  (Przeczytany 992468 razy)
Hubertos
aktywista
*****
Wiadomości: 816


Swiecki katolik ;)

« Odpowiedz #3390 dnia: Lipca 13, 2020, 16:02:32 pm »

Powiem tak, ani to mój idol, ani nie jestem jego zwolennikiem. Wybrałem mniejsze zło. A pan albo znajdzie tę cytowaną przez pana wypowiedź, albo dostanie pan ode mnie urlop bezpłatny.
Ma pan czas powiedzmy do 21.
Ale dlaczego tak długo. Pan mnie na huki bedziesz brał? Za kogo sie masz człowieku? Teraz mnie banuj


Bo pan ordynarnie klamiesz, panie Slawku. Sluchalem wypowiedzi PADa i nic takiego, co sie w pana glowie urodzilo nie powiedzial. Jesli chodzi panu o to, ze powiedzial, ze mial za sasiadow pare gejow, ktorzy byli mili i zawsze mowili "dzien dobry" na schodach, to albo pan jest inteligentny jak dziura w wychodku albo panu nienawisc juz calkiem mozg odebrala.
Zapisane
Nie jestem osoba duchowna - ale bylem w zakonie :D
Hubertos
aktywista
*****
Wiadomości: 816


Swiecki katolik ;)

« Odpowiedz #3391 dnia: Lipca 13, 2020, 16:19:38 pm »

Masz tutaj od 3:50 ale banuj bez skrepowania, przecież nie bede zakładnikiem milosników sodomiarzy.    https://www.youtube.com/watch?v=21_QpZScN7o


"Normalni ludzie. Normalni ludzie". Nie "normalna rodzina". Tez mam sasiadke, bardzo mila, dzien dobry zawsze powie a i cukier pozyczy. A ostatnio sie dowiedzialem, ze jest 3-krotna rozwodka (teraz zyje z 4 "mezem"). Mam w nia kamieniami rzucac? Mam mowic, ze jest nienormalna? A to powiedzial Duda: NORMALNI LUDZIE. Ale nie powiedzial, ze popiera ani, ze tworza normalna RODZINE.
Zapisane
Nie jestem osoba duchowna - ale bylem w zakonie :D
ahmed
aktywista
*****
Wiadomości: 575


wychowany z babcią

« Odpowiedz #3392 dnia: Lipca 13, 2020, 16:23:56 pm »

Masz tutaj od 3:50 ale banuj bez skrepowania, przecież nie bede zakładnikiem milosników sodomiarzy.    https://www.youtube.com/watch?v=21_QpZScN7o

Nie od 3:50, od 3:20, spisuję:
Cytat: Andrzej Sebastjan Duda
...mówiłem również — widocznie nie czytał pan wywiadów, których udzielałem, i nie słyszał pan rozmów, które prowadzili ze mną dziennikarze —, mówiłem również, że uważam, że każdy człowiek ma prawo do normalnego życia i chciałbym, żeby każdy mógł normalnie żyć, i że mnie w ogóle nie przeszkadza to, co robią moi sąsiedzi, jeżeli tylko zachowują normy, chociażby normy obyczajowe; że mnie to zupełnie nie przeszkadza, że kiedyś mieszkało obok mnie dwóch mężczyzn, co do których moja znajoma stwierdziła, że są "parą" — krótko mówiąc, [3:50!] że są homoseksualistami. Ja w ogóle [nie słyszę] nie zwróciłem na to uwagi, mnie to w ogóle nie przeszkadzało, bo to byli bardzo mili, normalni mężczyźni, którzy byli sympatyczni, kulturalni i mówili "dzień dobry", zachowywali się grzecznie, w żaden sposób się nie zachowywali prowokacyjnie — normalni ludzie! Normalni ludzie, z wielkim szacunkiem.
« Ostatnia zmiana: Lipca 13, 2020, 16:28:45 pm wysłana przez ahmed » Zapisane
Wojna jeszcze nie jest aż tak daleko.
Ukraina będzie graniczyć z Czerkiesją, Kałmucją i Mordowją.
Pięknowłosy
adept
*
Wiadomości: 15

« Odpowiedz #3393 dnia: Lipca 13, 2020, 16:24:26 pm »

Za to 100% pisowców, a nie jakaś tam połowa, za legalizacją związków pedalskich, by potem to przekształcić w śluby.

https://www.wprost.pl/tylko-u-nas/10294387/prezydent-dla-wprost-powaznie-rozwazylbym-podpisanie-ustawy-o-zwiazkach-partnerskich.html

A tak swoją drogą, straszenie banem i wykorzystywanie swojego "uprawnienia" do pastwienia się nad innymi jest strasznie męskie. Zwłaszcza też pozwalanie na obrażanie kobiety od małp, a potem jeszcze jej grożenie banem.
 Cywilizacja turańska się chowa przy takim bolszewizmie.

Konfederacja jest jedynym ugrupowaniem, które otwarcie nie wsparło Trzaskowskiego w drugiej turze. Tak się teraz bolszewicka partia rządząca odwdzięcza swoimi medialnymi bluzgami.
Tu kolejny cytat z Dudy, tym razem z kampanii z Komorowskim: "moje słowo jest dla mnie święte".
Tu zaprasza PSL i Konfederację po wyborach:
https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,143907,26110980,dla-dobra-polski-tej-po-12-lipca-andrzej-duda-apeluje-m-in.html
Tu rzeczywistość, gdy już wygrał:
https://nczas.com/2020/07/13/krzysztof-bosak-duda-zaprosil-tylko-trzaskowskiego-konfederaci-znow-sa-ruskimi-onucami/

Zwykły oszust, kłamca, lewak, socjalista i zwolennik sodomii, bo dla niego jest normalne to, co dla Boga i chrześcijan stanowi obrzydliwość.
« Ostatnia zmiana: Lipca 13, 2020, 16:27:39 pm wysłana przez Pięknowłosy » Zapisane
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5771


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #3394 dnia: Lipca 13, 2020, 16:28:01 pm »

Za to 100% pisowców, a nie jakaś tam połowa, za legalizacją związków pedalskich, by potem to przekształcić w śluby.

https://www.wprost.pl/tylko-u-nas/10294387/prezydent-dla-wprost-powaznie-rozwazylbym-podpisanie-ustawy-o-zwiazkach-partnerskich.html

A tak swoją drogą, straszenie banem i wykorzystywanie swojego "uprawnienia" do pastwienia się nad innymi jest strasznie męskie. Zwłaszcza też pozwalanie na obrażanie kobiety od małp, a potem jeszcze jej grożenie banem.
 Cywilizacja turańska się chowa przy takim bolszewizmie.
I kto to mówi? Ten, który wykasował swoje wszystkie posty. Nurmalnie miszcz. Aż śmiać mi się chce widząc ten spektakularny "powrót".
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
rysio
aktywista
*****
Wiadomości: 4774

« Odpowiedz #3395 dnia: Lipca 13, 2020, 16:29:48 pm »

Masz tutaj od 3:50 ale banuj bez skrepowania, przecież nie bede zakładnikiem milosników sodomiarzy.    https://www.youtube.com/watch?v=21_QpZScN7o

Para homoseksualistow - to dwoch normalnych ludzi, normalnych mężczyzn.
Panie Slawku, co w tym zlego? Odczep się pan od naszego prezydenta!  ;)

Analogicznie para lesbijek - to dwie normalne kobiety.

Ja doprawdy nie rozumiem w czym problem z tymi wypowiedziami. To wielki okazany szacunek dla wspolobywateli - na wzor wypowiedzi pasterzy naszych albowiem, w tym samym temacie.


Znajomy powiedzial mi wczoraj:
- nie ma dwóch kandydatów. Jest jeden....pod dwiema Osobami.
Zapisane
"I w mordobiciu musi być umiarkowanie"*
 * Dzielny wojak Szwejk.
Pięknowłosy
adept
*
Wiadomości: 15

« Odpowiedz #3396 dnia: Lipca 13, 2020, 16:33:06 pm »

Za to 100% pisowców, a nie jakaś tam połowa, za legalizacją związków pedalskich, by potem to przekształcić w śluby.

https://www.wprost.pl/tylko-u-nas/10294387/prezydent-dla-wprost-powaznie-rozwazylbym-podpisanie-ustawy-o-zwiazkach-partnerskich.html

A tak swoją drogą, straszenie banem i wykorzystywanie swojego "uprawnienia" do pastwienia się nad innymi jest strasznie męskie. Zwłaszcza też pozwalanie na obrażanie kobiety od małp, a potem jeszcze jej grożenie banem.
 Cywilizacja turańska się chowa przy takim bolszewizmie.
I kto to mówi? Ten, który wykasował swoje wszystkie posty. Nurmalnie miszcz. Aż śmiać mi się chce widząc ten spektakularny "powrót".

A co to ma do rzeczy? Wypowiedzi są moje, mam uprawnienia, by je wykasować, toteż czynię. To ma być jakiś zarzut czy kontrargument!?

A swoją drogą, to usunąłem swoje wypowiedzi nie dlatego, że z jakiejkolwiek się wycofuję, bo były jak najbardziej wartościowe, ale dlatego, że nie zamierzam wspierać strony, która z cywilizacją łacińską i katolicką moralnością ma niewiele wspólnego. Dlatego też moje liczne opracowania drogi neokatechumenalnej lub wklejone cytaty wywiady zostały usunięte. Widzę, że boli. Pewnie już się pan czuł właścicielem moich wypowiedzi. :D
Zapisane
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5771


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #3397 dnia: Lipca 13, 2020, 16:46:35 pm »

Za to 100% pisowców, a nie jakaś tam połowa, za legalizacją związków pedalskich, by potem to przekształcić w śluby.

https://www.wprost.pl/tylko-u-nas/10294387/prezydent-dla-wprost-powaznie-rozwazylbym-podpisanie-ustawy-o-zwiazkach-partnerskich.html

A tak swoją drogą, straszenie banem i wykorzystywanie swojego "uprawnienia" do pastwienia się nad innymi jest strasznie męskie. Zwłaszcza też pozwalanie na obrażanie kobiety od małp, a potem jeszcze jej grożenie banem.
 Cywilizacja turańska się chowa przy takim bolszewizmie.
I kto to mówi? Ten, który wykasował swoje wszystkie posty. Nurmalnie miszcz. Aż śmiać mi się chce widząc ten spektakularny "powrót".

A co to ma do rzeczy? Wypowiedzi są moje, mam uprawnienia, by je wykasować, toteż czynię. To ma być jakiś zarzut czy kontrargument!?

A swoją drogą, to usunąłem swoje wypowiedzi nie dlatego, że z jakiejkolwiek się wycofuję, bo były jak najbardziej wartościowe, ale dlatego, że nie zamierzam wspierać strony, która z cywilizacją łacińską i katolicką moralnością ma niewiele wspólnego. Dlatego też moje liczne opracowania drogi neokatechumenalnej lub wklejone cytaty wywiady zostały usunięte. Widzę, że boli. Pewnie już się pan czuł właścicielem moich wypowiedzi. :D
To po co tu przychodzisz człeku? Pomasturbować się możesz w kiblu, albo pod stołem.
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
Pięknowłosy
adept
*
Wiadomości: 15

« Odpowiedz #3398 dnia: Lipca 13, 2020, 16:51:50 pm »

Za to 100% pisowców, a nie jakaś tam połowa, za legalizacją związków pedalskich, by potem to przekształcić w śluby.

https://www.wprost.pl/tylko-u-nas/10294387/prezydent-dla-wprost-powaznie-rozwazylbym-podpisanie-ustawy-o-zwiazkach-partnerskich.html

A tak swoją drogą, straszenie banem i wykorzystywanie swojego "uprawnienia" do pastwienia się nad innymi jest strasznie męskie. Zwłaszcza też pozwalanie na obrażanie kobiety od małp, a potem jeszcze jej grożenie banem.
 Cywilizacja turańska się chowa przy takim bolszewizmie.
I kto to mówi? Ten, który wykasował swoje wszystkie posty. Nurmalnie miszcz. Aż śmiać mi się chce widząc ten spektakularny "powrót".

A co to ma do rzeczy? Wypowiedzi są moje, mam uprawnienia, by je wykasować, toteż czynię. To ma być jakiś zarzut czy kontrargument!?

A swoją drogą, to usunąłem swoje wypowiedzi nie dlatego, że z jakiejkolwiek się wycofuję, bo były jak najbardziej wartościowe, ale dlatego, że nie zamierzam wspierać strony, która z cywilizacją łacińską i katolicką moralnością ma niewiele wspólnego. Dlatego też moje liczne opracowania drogi neokatechumenalnej lub wklejone cytaty wywiady zostały usunięte. Widzę, że boli. Pewnie już się pan czuł właścicielem moich wypowiedzi. :D
To po co tu przychodzisz człeku? Pomasturbować się możesz w kiblu, albo pod stołem.

Cóż za mowa miłości godna katolika i łacinnika. ;)
Dobrze wiedzieć, kto wsparł naszego Orła minionej niedzieli.
Wchodzę jako czytelnik i bezstronny komentator. Oczywiście rozumiem, że jak komentarze są nie po myśli prawdy etapu, należy je z całą stanowczością zwalczać. Nie powinno się tolerować wypaczeń(poza seksualnymi).
Zapisane
Mainchin
rezydent
****
Wiadomości: 329


« Odpowiedz #3399 dnia: Lipca 14, 2020, 07:43:17 am »

Połowa wyborców Bosaka głosowała na Kałboja. To jest dopiero humor, aż boki zrywać. Tęczowi Narodowcy  ;D ;D ;D

https://www.youtube.com/watch?v=mO7qgEsL1oM
Zapisane
Recordare, Virgo Mater, dum steteris in conspectu Dei, ut loquaris pro nobis bona, et ut avertas indignationem suam a nobis.
Sławek125
aktywista
*****
Wiadomości: 1662

« Odpowiedz #3400 dnia: Lipca 14, 2020, 09:31:57 am »

Redaktor Michalkiewicz o Sakiewiczu; ten cymbał jak zwykle sie myli...

https://nczas.com/2020/07/14/sakiewicz-znow-nadaje-michalkiewicz-ten-cymbal-jak-zwykle-sie-myli-video/
Zapisane
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #3401 dnia: Lipca 17, 2020, 19:42:16 pm »

« Ostatnia zmiana: Lipca 17, 2020, 19:44:14 pm wysłana przez jwk » Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #3402 dnia: Lipca 18, 2020, 14:43:26 pm »

« Ostatnia zmiana: Lipca 18, 2020, 14:46:00 pm wysłana przez jwk » Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
Michal260189_T
aktywista
*****
Wiadomości: 1483

« Odpowiedz #3403 dnia: Lipca 18, 2020, 17:28:05 pm »

Kiedy wychodzisz za potrzebą a ci kamień samochód przygniata
https://thumbs.gfycat.com/IncredibleBarrenDairycow-mobile.mp4
Zapisane
Sancte Michael Archangele, defende nos in proeli.....
Prombudrak
bywalec
**
Wiadomości: 60

« Odpowiedz #3404 dnia: Lipca 19, 2020, 22:35:40 pm »

Czytam ten dział humor i ... normalnie boki zrywam.
Zapisane
Tolerancja...to odchyłka od normy.
Strony: 1 ... 225 226 [227] 228 229 ... 303 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Humor « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!