Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 17:02:36 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Humor
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 220 221 [222] 223 224 ... 303 Drukuj
Autor Wątek: Humor  (Przeczytany 992189 razy)
Kefasz
aktywista
*****
Wiadomości: 3922


Amen tako Bóg daj, byśmy wszyscy poszli w Raj.

ministrantura śpiewniki tradycja->
« Odpowiedz #3315 dnia: Grudnia 17, 2019, 18:02:54 pm »

Jeżu kolczasty, ale suchary
Zapisane
Stare jest lepsze Ł5,39
liczne stare książki->http://chomikuj.pl/Pjetja
Z forum amerykańskich tradycjonalistów:
Oto zwyczajowe napomnienie: unikaj żarliwości; krytykuj zasady, nie ludzi.
Bądź rozróżniający, lecz nie czepialski. Bądź pouczający lecz nie zgryźliwy. Bądź zasadniczy, zamiast natarczywy.
ececylia
aktywista
*****
Wiadomości: 591


« Odpowiedz #3316 dnia: Grudnia 19, 2019, 13:29:45 pm »

Mądrości wg. PiS.
Zapisane
"Kochaj grzesznika nie jako grzesznika, ale jako człowieka. Jeśli kochasz chorego, prześladujesz chorobę, bo jeśli oszczędzasz chorobę, nie kochasz chorego." św. Augustyn
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #3317 dnia: Grudnia 27, 2019, 00:19:39 am »

Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
rysio
aktywista
*****
Wiadomości: 4774

« Odpowiedz #3318 dnia: Grudnia 27, 2019, 17:48:40 pm »

Kopertnik - bardzo dobre...ale niestety słabe.

b. min. zdrowia PiS - Radziwiłł a wcześniej szef Izby Lekarskiej wyjaśnił był wszystkim w Polsce (katolickiej Polsce), że Izba Lekarska uznaje taką oto zasadę odnośnie kopertówek:

Jest "łapówka przebłagalna" - w katolickiej Polsce potępiona przez Izbę
Ale jest "łapówka dziękczynna" - a ona jest i owszem dopuszczalna (dziękczynna czyli już po obiecanej operacji jest obiecana zapłata).

Oto oficjalna wykładnia Izby Lekarskiej...
- Ministrowi niech będą dzięki!

Nie wiem czy to śmieszne? Chyba nie.
 
Zapisane
"I w mordobiciu musi być umiarkowanie"*
 * Dzielny wojak Szwejk.
rysio
aktywista
*****
Wiadomości: 4774

« Odpowiedz #3319 dnia: Grudnia 27, 2019, 18:19:57 pm »

Rzeczony Kopertnik, z tego co słyszę, brał na tzw "słupa". Czyli szpital zakłada fundację, fundacja po 16-tej na sprzęcie kupionym przez podatnika robi diagnostykę za pieniądze. Po 16-tej ta sama maszyna obsługiwana jest przez tych samych pracowników i lekarzy. Słowem Kabaret Dudek skecz: "travail privé"

https://youtu.be/z4dMWaI6MBY?t=258

(polecam oczywiscie cały skecz)

Zapisane
"I w mordobiciu musi być umiarkowanie"*
 * Dzielny wojak Szwejk.
etratio
rezydent
****
Wiadomości: 385


« Odpowiedz #3320 dnia: Grudnia 30, 2019, 16:48:40 pm »

Spadł śnieg. #Kradzione

8:00 - Ulepiłem bałwana.
8:40 - Przechodząca feministka spytała, czemu nie bałwankę.
8:43 - Ulepiłem też bałwankę.
8:50 - Inna feministka poskarżyła się na fakt, że bałwanka ma piersi - w końcu to uprzedmiotowienie kobiet.
8:54 - Para gejów z naprzeciwka przyszła ponarzekać, czemu nie ulepiłem dwóch bałwanów jednak.
9:02 - Transseksualista/tka/"osoba" spytała, czemu nie zrobiłem po prostu bałwosoby z doczepianymi i odczepianymi częściami.
9:15 - Weganie z sąsiedztwa wpadli z awanturą, iż marchewka to jest ich żywność a nie nos dla bałwosób.
9:22 - Nazwano mnie rasistą, gdyż śnieżne postaci są ZBYT BIAŁE.
9:31 - Mój bliskowschodni sąsiad przyszedł z żądaniem, bym natychmiast ubrał bałwankę.
9:40 - Przyjechało czternaście radiowozów policji, gdyż studenci z pobliskiego uniwersytetu poczuli się urażeni całą sytuacją.
9:42 - Feministka z sąsiedztwa złożyła drugą już skargę - tym razem na miotłę u bałwanki, gdyż przypisuje ona stereotypowe role płciowe.
9:48 - Przewodniczący miejskiej komisji ds. równości przyszedł i grozi mi eksmisją.
9:55 - Pokazała się ekipa z telewizji, zadawali mi pytania czy jestem w stanie wskazać różnice między bałwanem a bałwanką. Odpowiedziałem, iż śnieżne "kule" co chyba się im nie spodobało. Następnie o godzinie
10:00 - pokazali mnie w TV oraz nazwali seksistą.
10:10 - Przyjechała opieka społeczna. Spytali, czy mam jakiś wspólników, po czym odebrali mi dzieci.
10:19 - Skrajnie lewicowi demonstranci, urażeni wszystkim, urządzili marsz po mojej ulicy, domagając się natychmiastowego aresztowania i skazania mojej skromnej osoby.
11:00 - Pojawiłem się w największych mediach na całym świecie jako rasista, seksista, homofob, człowiek podejrzewany o terroryzm, który wykorzystuje pogodę do rozsiewania nienawiści i niepokojów.

W południe śnieg stopniał.

Morału w sumie brak. Tak własnie wygląda świat wśród "płatków śniegu".

 
Zapisane
"W nocy nie ulękniesz się strachu, ani za dnia - lecącej strzały"
Pentuer
aktywista
*****
Wiadomości: 854

« Odpowiedz #3321 dnia: Grudnia 30, 2019, 22:40:21 pm »

Zapisane
Ecclesia ibi est, ubi fides vera est - (S. Hieronymus, Ecclesiae Doctor)
Michal260189_T
aktywista
*****
Wiadomości: 1483

« Odpowiedz #3322 dnia: Stycznia 07, 2020, 17:23:04 pm »

500+
Zapisane
Sancte Michael Archangele, defende nos in proeli.....
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #3323 dnia: Stycznia 07, 2020, 19:35:48 pm »

Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #3324 dnia: Stycznia 09, 2020, 09:43:10 am »

Wróg zastępczy dla odważnych inaczej.
Wot! Ozwał się gieroj sowietskowo sojuza z samej głębi swojego porażającego intelektu kacapskiej onucy.
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
etratio
rezydent
****
Wiadomości: 385


« Odpowiedz #3325 dnia: Stycznia 09, 2020, 14:56:41 pm »

"Dlaczego nie socjalizm ⁉️
Profesor ekonomii z lokalnego uniwersytetu oświadczył, że nigdy nie oblał pojedynczego studenta, za to zdarzyło mu się oblać cała klasę. Owa klasa upierała się, że socjalizm może zadziałać: nikt nie będzie bogaty, ale też nikt nie będzie biedny, wspaniała równość. Wtedy profesor powiedział: dobrze, przeprowadzimy eksperyment. Wszystkie stopnie zostaną uśrednione tak, że każdy otrzyma taka sama ocenę. Nikt nie zawali, ale też nie będzie piątek.
Po pierwszym egzaminie profesor uśrednił oceny i każdy dostał czwórkę. Studenci, którzy przykładnie zakuwali, wkurzyli się. Ci, którzy nie robili nic, bardzo się ucieszyli. Przy okazji drugiego egzaminu leniwi studenci uczyli się jeszcze mniej, a pracusie postanowiły sobie odpuścić. Po egzaminie oceny zostały uśrednione i każdy dostał 3- Nikt nie był zadowolony… Po trzecim egzaminie wszyscy dostali lufy… Nikt nie chciał ciężko pracować, żeby podnieść oceny innym. Wybuchły kłótnie i niesnaski, studenci zaczęli się nawzajem obwiniać o klęskę i lenistwo.
Eksperyment upadł, a profesor powiedział, że socjalizm też w końcu upadnie. Kiedy nagroda jest wielka, wysiłek i staranie, aby ja dostać, też będą wielkie. Jeśli jednak nagroda zniknie, nikt nie będzie ciężko pracował na osiągniecie czegoś, czego i tak nie ma". (za fb)
Zapisane
"W nocy nie ulękniesz się strachu, ani za dnia - lecącej strzały"
Michal260189_T
aktywista
*****
Wiadomości: 1483

« Odpowiedz #3326 dnia: Stycznia 09, 2020, 18:54:12 pm »


Kot Prezesa

Czemu koleżanki wszystkie nie nawidzą

Zabytki w Polskiej Armii
« Ostatnia zmiana: Stycznia 09, 2020, 21:01:53 pm wysłana przez michal260189 » Zapisane
Sancte Michael Archangele, defende nos in proeli.....
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #3327 dnia: Stycznia 10, 2020, 00:18:55 am »

Zapisane
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #3328 dnia: Stycznia 10, 2020, 14:07:45 pm »

Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
ececylia
aktywista
*****
Wiadomości: 591


« Odpowiedz #3329 dnia: Stycznia 10, 2020, 14:43:22 pm »

 Na spotkaniu z przedstawicielami społeczności żydowskiej w Polsce Duda stwierdził, że:
    – jest prezydentem wszystkich Polaków
    – nie nie ma Polaków, którzy na 100% mogą powiedzieć, że nie mają w swojej krwi, choćby małej domieszki krwi żydowskiej
    – tylko matka jest pewna (?)
https://twitter.com/gfkot/status/1215392414124343296/video/1
Zapisane
"Kochaj grzesznika nie jako grzesznika, ale jako człowieka. Jeśli kochasz chorego, prześladujesz chorobę, bo jeśli oszczędzasz chorobę, nie kochasz chorego." św. Augustyn
Strony: 1 ... 220 221 [222] 223 224 ... 303 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Humor « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!