Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 20, 2024, 00:55:16 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231948 wiadomości w 6630 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Humor
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 186 187 [188] 189 190 ... 303 Drukuj
Autor Wątek: Humor  (Przeczytany 997648 razy)
Michal260189_T
aktywista
*****
Wiadomości: 1491

« Odpowiedz #2805 dnia: Listopada 13, 2014, 18:36:54 pm »

Wygnanie Plutona
Zapisane
Sancte Michael Archangele, defende nos in proeli.....
Kefasz
aktywista
*****
Wiadomości: 3938


Amen tako Bóg daj, byśmy wszyscy poszli w Raj.

ministrantura śpiewniki tradycja->
« Odpowiedz #2806 dnia: Listopada 13, 2014, 22:35:52 pm »

Paluszek i pluton są świetne!!
Zapisane
Stare jest lepsze Ł5,39
liczne stare książki->http://chomikuj.pl/Pjetja
Z forum amerykańskich tradycjonalistów:
Oto zwyczajowe napomnienie: unikaj żarliwości; krytykuj zasady, nie ludzi.
Bądź rozróżniający, lecz nie czepialski. Bądź pouczający lecz nie zgryźliwy. Bądź zasadniczy, zamiast natarczywy.
DNR
uczestnik
***
Wiadomości: 153

« Odpowiedz #2807 dnia: Listopada 15, 2014, 19:34:29 pm »

https://www.youtube.com/watch?v=u-2NMsS4l80
No to się wkopał ;) Tak, to ten patriotyczny i katolicki PiS  :)
Tyle go widziano... już odszedł z partii  :D

Swoją drogą to tak wyglądają dzisiejsi studenci? Serio nie wiem, ja to średniak po technikum  :)
« Ostatnia zmiana: Listopada 15, 2014, 19:43:33 pm wysłana przez DNR » Zapisane
Co za ty? gówniarzu! Mijaj mnie szerokim  łukiem, bo czkawką ci sie odbije to tykanie mnie tu. - p.AM
Pobożne życzenia, często diabelską treść niosą.
makumba
rezydent
****
Wiadomości: 276

« Odpowiedz #2808 dnia: Listopada 15, 2014, 20:15:43 pm »

To właśnie typowy członek "młodzieżówki" partii głównego nurtu. Po prostu hołota.  :)
Zapisane
DNR
uczestnik
***
Wiadomości: 153

« Odpowiedz #2809 dnia: Listopada 15, 2014, 21:23:19 pm »

To właśnie typowy członek "młodzieżówki" partii głównego nurtu. Po prostu hołota.  :)
Proszę zobaczyć jakie to wszystko fałszywe (ten sam człowiek pod grzeczną, kulturalną buźką: https://www.youtube.com/watch?v=zVvTa8qgBC4 ).
Swoją drogą co to za spot gdzie mówi się, że lubi się rap, grać w piłkę i AC Milan. 1/3 spotu zajmuje się chwalenie nieukończonymi jeszcze studiami. Żadnych poglądów itd. ;) Oj te studenty....
PiS dobierając takich kandydatów (studencika po 3 roku na "universiti of łorsoł" ) potwierdził kolejny raz że zszedł na psy i to przed wyborami.

To tak jak swego czasu z ramienia Ruchu Palikota startował niejaki Piotr Tylkowski ( https://www.youtube.com/watch?v=WbQlylhTwWA - uwaga, można się uśmiać).
Jakie zmiany chce pan wprowadzić? NA LEPSZE! Więcej nie będę zdradzał. Posłuchajcie Państwo sami  8)
http://tylkowskipiotr.blogspot.com/ . Na trzeźwo nie da się tego ogarnąć.  ;)
« Ostatnia zmiana: Listopada 15, 2014, 21:45:40 pm wysłana przez DNR » Zapisane
Co za ty? gówniarzu! Mijaj mnie szerokim  łukiem, bo czkawką ci sie odbije to tykanie mnie tu. - p.AM
Pobożne życzenia, często diabelską treść niosą.
Fideliss
aktywista
*****
Wiadomości: 931

« Odpowiedz #2810 dnia: Listopada 16, 2014, 22:29:53 pm »

Cytat: DNR


[i
Swoją drogą to tak wyglądają dzisiejsi studenci?[/i]

Tak wyglądają. Zastanawiamy się czasami skąd biorą się dowcipy. Często z życia. Nikt ich nie wymyśla. Miałem taki przypadek.
Prowadziłem 10 lat temu kurs językoznawstwa (w ramach 3 etatu) w pewnej powiatowej "szkole wyższej". Pani , nazwijmy ją Jola oblała
egzamin i poprawkę, więc była jeszcze druga poprawka (bo przecież płaci za studia!). Egzamin przebiegał tak;

- Pani Jolu, dwa pytania i załatwiamy sprawę. Niech pani wymieni wszystkie języki romańskie. Podpowiem, że są to te, które pochodzą od łaciny.
- To bedzie tak. Jestem bardzo zdenerwowana..... to ..... szwedzki...
- Niech pani pomyśli spokojnie. Czy imperium rzymskie sięgało aż do Szwecji? Gdzie leży Szwecja?
- Pan mnie pyta z geografii. Ja byłam słaba z geografii.
- No dobrze. Drugie pytanie. Co to jest eufemizm?
- . . . . . . . . .
- Przecież mówiliśmy na zajęciach, że coś można powiedzieć inaczej...
- O własnie - jak coś inaczej to eufemizm.
- Niech pani poda jakiś przykład eufemizmu.
- Jestem bardzo zdenerwowana....
- Proszę pani (i tu ja się zdenerwowałem). Zamiast powiedzieć; "Hrabina poszła zrobić kupę" to jak to powie pani inaczej?
  (Liczyłem na - poszła umyć ręce, upudrować nosek itp)
- Hrabina poszLa zrob kupę .... to inaczej.... Wiem!! Kupa została zrobiona przez hrabinę!
« Ostatnia zmiana: Listopada 16, 2014, 22:34:05 pm wysłana przez Fideliss » Zapisane
Teresa
aktywista
*****
Wiadomości: 1409

« Odpowiedz #2811 dnia: Listopada 19, 2014, 14:33:41 pm »

Za Nowym Pomponem:

"Warszawa – Episkopat Polski, rozważając kwestię rozwodów, zdecydował, że księża będą mogli udzielać ich tylko parom homoseksualnym."
Zapisane
Michal260189_T
aktywista
*****
Wiadomości: 1491

« Odpowiedz #2812 dnia: Listopada 23, 2014, 19:44:30 pm »




Dwóch pijaczków siedzi pod krzakiem ,,obciągając'' flaszkę - przechodzący obok sokolnik krzyczy ,,hej '' przywołując ptaka - jeden z nich pyta ,,grzecznie a czego się drzesz '' .....przywołuje dużego ptaka drapieżnego odpowiada sokolnik .Goście spoglądają na swój trunek i jeden mówi do drugiego ,,nie wiem co on pił ,ale na pewno było mocniejsze od naszego '' :lol:

Żona z wyrzutem mówi do sokolnika:
- znowu idziesz polować z tym ptakiem?!!?

Mąż na to:
- skądże idę ptaka tylko nakarmić...

Żona z kolei:
- to po co ci telemetria i pies?????

Mąż:
- Bo będę go karmił w polu na bażancie!
« Ostatnia zmiana: Listopada 24, 2014, 11:32:02 am wysłana przez michal260189 » Zapisane
Sancte Michael Archangele, defende nos in proeli.....
jp7
Administrator
aktywista
*****
Wiadomości: 5521


« Odpowiedz #2813 dnia: Listopada 27, 2014, 12:19:29 pm »



Zapisane
Kyrie Eleison!
Czy jednak Syn Człowieczy znajdzie wiarę na ziemi, gdy przyjdzie?
Michal260189_T
aktywista
*****
Wiadomości: 1491

« Odpowiedz #2814 dnia: Listopada 27, 2014, 20:46:13 pm »

Sowa  :) ;) :D 8)

Zapisane
Sancte Michael Archangele, defende nos in proeli.....
Richelieu
aktywista
*****
Wiadomości: 858


« Odpowiedz #2815 dnia: Listopada 27, 2014, 23:24:37 pm »

Piękna !  :D
Zapisane
Kefasz
aktywista
*****
Wiadomości: 3938


Amen tako Bóg daj, byśmy wszyscy poszli w Raj.

ministrantura śpiewniki tradycja->
« Odpowiedz #2816 dnia: Grudnia 03, 2014, 00:28:40 am »

Sowa  :) ;) :D 8)


Chyba raczej puchacz, bo ma okryte pierzem nóżki.
Zapisane
Stare jest lepsze Ł5,39
liczne stare książki->http://chomikuj.pl/Pjetja
Z forum amerykańskich tradycjonalistów:
Oto zwyczajowe napomnienie: unikaj żarliwości; krytykuj zasady, nie ludzi.
Bądź rozróżniający, lecz nie czepialski. Bądź pouczający lecz nie zgryźliwy. Bądź zasadniczy, zamiast natarczywy.
solid
Gość
« Odpowiedz #2817 dnia: Grudnia 04, 2014, 00:33:35 am »

To się chyba tylko do tego działu nadaje:
Zapisane
Michal260189_T
aktywista
*****
Wiadomości: 1491

« Odpowiedz #2818 dnia: Grudnia 04, 2014, 20:50:24 pm »

Meldunek

W komisariacie MO Kowalski składa meldunek: - Panie władzo. Szwajcarscy żołnierze ukradli mi sowiecki zegarek! - Ej, obywatelu, chybaście się pomylili, to musiało być na odwrót! - Proszę zapisać, że to nie ja, ale pan władza tak twierdzi! (1945)

Papierośnice

Trzej uczestnicy konferencji w Jałcie częstują się papierosami. Na srebrnej papierośnicy Churchilla jest wygrawerowany napis: "Premierowi Churchillowi - Jerzy VI". Skromna, papierośnica Roosevelta nosi napis "Prezydentowi USA - naród". Na ciężkiej, złotej papierośnicy Stalina jest napis: "Księciu Januszowi Radziwiłłowi - Potoccy". (1945)

Internacjonalistyczna pomoc

Mao Tse Tung pisze do Stalina z prośbą o pomoc: "Potrzeba mi co najmniej miliard dolarów, sto milionów ton węgla i 50 milionów ton ryżu." Stalin zgadza się: "Dolary - to proste, węgiel też, ale skąd Bierut weźmie tyle ryżu?". (1949)

O Gomułce

W celi więziennej siedzi trzech facetów. - Za co siedzisz? - pytają jednego. - Za to, że powiedziałem, że Gomułka to łobuz i sowiecki agent. - A kiedy to powiedziałeś? - W 1946 roku. A ty? - pyta. - Ja za to, że powiedziałem o Gomułce, że to porządny człowiek i dobry gospodarz. - A kiedy to powiedziałeś? - W 1950 roku. - A ty? - pytają trzeciego. - Ja? Ja jestem Gomułka! (1955)

Wolność słowa

Chruszczow i Kennedy spierają się, w którym z ich krajów panuje większa wolność słowa. - U nas - mówi Kennedy - każdy może krytykować Amerykę. - Och, u nas też jest wolność słowa - każdy może krytykować... Amerykę - odparowuje Chruszczow. (1961)

Gdzie Lenin?

Na ogłoszony konkurs na obraz: "Lenin w Poroninie" wpłynęły liczne prace: Lenin na turni, Lenin z fajeczką góralską, Lenin zadumany... Wreszcie zjawia się posępne malarzysko z wielkim obrazem utrzymanym w ciemnych barwach, na którym na łóżku leży rozmamłana dziwka, a obok ubiera się ponury drab. - Dokąd? - Ja? Na konkurs "Lenin w Poroninie". - Co to ma znaczyć? - Ta kobieta to Nadieżda Krupska. - A mężczyzna? - To Feliks Dzierżyński!
- A gdzie Lenin? - W Poroninie... (1967)

Środki lokomocji

Za Bieruta jak w pociągu - niektórzy stali, inni siedzieli; za Gomułki jak w autobusie, jeden kierował, reszta się trzęsła; za Gierka jak w samolocie - szerokie perspektywy, ale rzygać się chciało. (1974)

Emeryci

Czym się różnią między sobą emeryt amerykański, francuski i polski? Amerykański bierze butelkę whisky i idzie na ryby, francuski - butelkę koniaku i idzie na dziwki. A polski? Bierze butelkę moczu i idzie do kolejki w przychodni zdrowia! (1975)

W sklepie

Przez tłum ludzi przed sklepem przepycha się mężczyzna. - Pan tu nie stał - warczą ludzie. - Na koniec kolejki! - Jak tak, to w ogóle sklepu nie otworzę! (1980)

Dlaczego chodzą trójkami?

Dlaczego milicjanci chodzą trójkami? Bo jeden podobno umie czytać, drugi pisać, a trzeci pilnuje tych dwu podejrzanych inteligentów! (1982)

Niemożliwe

Na poligonie w Semipałatyńsku szofer oficera amerykańskiego rozmawia z żołnierzem radzieckim. - No i jak u was, jeść dają dość? - pyta sołdat. - Oczywiście, idę do kantyny i biorę co i ile chcę, byle nie przekroczyć 6 000 kalorii! Ruski natychmiast donosi władzom. W następstwie w prasie radzieckiej ukazuje się komunikat: "Jest oczywistą nieprawdą, świadczącą o złej woli kapitalistycznej Ameryki, jakoby żołnierz w kantynie zjadał posiłek o wartości 6 000 kalorii. Każdy przecież wie, że zjedzenie dziennie 20 kg kartofli i 16 kg kapusty jest niemożliwe!". (1987)
Zapisane
Sancte Michael Archangele, defende nos in proeli.....
Fideliss
aktywista
*****
Wiadomości: 931

« Odpowiedz #2819 dnia: Grudnia 05, 2014, 12:05:24 pm »

To się chyba tylko do tego działu nadaje:


Gdyby w miejsce ks. kard. K. Wojtyła wpisano Włodzimierz Lenin, byłoby  mniej śmieszne.
Zapisane
Strony: 1 ... 186 187 [188] 189 190 ... 303 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Humor « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!