Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 29, 2024, 15:48:45 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Organizacja Monarchistów Polskich: pesymizm w natarciu!
« poprzedni następny »
Strony: 1 2 [3] Drukuj
Autor Wątek: Organizacja Monarchistów Polskich: pesymizm w natarciu!  (Przeczytany 4559 razy)
MER
adept
*
Wiadomości: 11


« Odpowiedz #30 dnia: Sierpnia 19, 2009, 09:02:38 am »

legitymizm jest rzeczą ważną, ale nie można przesadzać (czasami chodzę na msze Bractwa, ), czytałem w necie ze Pan Nikiel słucha szatanistycznej pogańskiej muzyki rokowej, tylko nie pamiętam konkretnych zepołów prawda to????
co do OMP. uważam że dziś tylko zarejestrowane stowarzyszenia dadzą rade przebić się do szerokich mas sołeczeństwa. ale legitymistami jest również Instytut Piotra Skargi, Instytut Edukacji Narodowej w Lublinie, to dalczego oni się zarejestrowali w sądzie skoro reżimowej władzy nie uznają>???? również w żydowskim urzedzie skarbowym muszą się rozliczać, dlaczego nie działają jak Pan Nikiel, jakieś to dziwne jest? troche to wygląda tak jakby im bardziej na kasie zależało niż na legitymiźmie.
Zapisane
Major
aktywista
*****
Wiadomości: 3721

« Odpowiedz #31 dnia: Sierpnia 19, 2009, 09:12:42 am »

Ja słucham muzyki rockowej i nie jestem monarchistą. Czy tym samym jestem satanistą?
Zapisane
porys
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 2646


« Odpowiedz #32 dnia: Sierpnia 19, 2009, 09:17:03 am »

pogańskiej muzyki rokowej,
a ja słucham chrzęscijańskiej muzyki rokokowej  ;D
Zapisane
zdewirtualizować awatary
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #33 dnia: Sierpnia 19, 2009, 09:30:11 am »

proponuję ignorować Mera lub posłać go tam, gdzie i jego poprzednie wcielenie
Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
Strony: 1 2 [3] Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Organizacja Monarchistów Polskich: pesymizm w natarciu! « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!