Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 25, 2024, 07:14:00 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231960 wiadomości w 6630 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Pożegnanie
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 8 9 [10] 11 Drukuj
Autor Wątek: Pożegnanie  (Przeczytany 27065 razy)
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #135 dnia: Grudnia 02, 2011, 11:40:42 am »

Mi nie robi roznicy czy X. Konstantyn jest w Polsce czy nie. Kosciół jest powszechny i tyle.
Mi robi. W porównaniu np z Francją Księży mamy mało.
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #136 dnia: Grudnia 02, 2011, 12:20:21 pm »

Zegnam szanowne grono, przez te kilka lat zmienilem sie i ja i forum. To nie miejsce dla mnie.
No i mamy "żywa tradycję"
Zapisane
Andriusza
rezydent
****
Wiadomości: 394

« Odpowiedz #137 dnia: Grudnia 02, 2011, 13:53:54 pm »

Zegnam szanowne grono, przez te kilka lat zmienilem sie i ja i forum. To nie miejsce dla mnie.
+
Proszę zostać ! Przecież zapewne niedługo ma Ksiądz Kleryk święcenia (po tylu latach forumowania powinny być od razu) i jak tu nie powiadomić nas o nich ?!
Zresztą zawsze lubiłem komentarze Kleryka i bardzo by mi ich brakowało. Za wielu fajnych, ciekawych ludzi odchodzi z forum
+++ !
Zapisane
"Tekst dokumentu [Gaudium et spes] odgrywa rolę anty-Syllabusa w stopniu, w jakim stanowi on próbę oficjalnego pogodzenia Kościoła ze światem, takim, jakim stał się on od roku 1789, po Rewolucji Francuskiej."
kard. Ratzinger
daniel89
uczestnik
***
Wiadomości: 236

« Odpowiedz #138 dnia: Grudnia 02, 2011, 14:06:48 pm »

Zegnam szanowne grono, przez te kilka lat zmienilem sie i ja i forum. To nie miejsce dla mnie.

Wielka szkoda  :'(
Zdanie księdza było jednym z tych, z którymi się najbardziej liczyłem...

Jeśli tak dalej pójdzie... to ja przyszłości tego forum nie widzę.
Zapisane
"Franciszku, idź i napraw mój Kościół, który, jak widzisz, cały jest w ruinie"
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #139 dnia: Grudnia 02, 2011, 15:13:32 pm »

Odnoszę wrażenie, że admini za szybko przychylają się do próśb o likwidację konta
Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #140 dnia: Grudnia 02, 2011, 15:17:13 pm »

Odnoszę wrażenie, że admini za szybko przychylają się do próśb o likwidację konta
... a proszący mają za mały dystans do siebie ;)
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
adaltare
rezydent
****
Wiadomości: 339

« Odpowiedz #141 dnia: Grudnia 02, 2011, 15:29:07 pm »

Odnoszę wrażenie, że admini za szybko przychylają się do próśb o likwidację konta
... a proszący mają za mały dystans do siebie ;)
Odejście ma tę właściwość, że umożliwia powrót.
 ( ;
Zapisane
Kryzys Kościoła to kryzys odpowiedzialności biskupów.
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #142 dnia: Grudnia 02, 2011, 16:17:37 pm »

ale każde kasowanie konta utrudnia przeglądanie forum, bo nie można wyszukiwać czyichś konkretnych wypowiedzi
Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
Andriusza
rezydent
****
Wiadomości: 394

« Odpowiedz #143 dnia: Grudnia 02, 2011, 16:25:42 pm »

Może lepiej by było dawać notkę, że konto jest czasowo nieaktywne zamiast je od razu kasować, np. nick byłby wyświetlany w innym kolorze albo widniałby pod nim adekwatny podpis. Na dodatek właściciel miałby w każdym momencie szanse powrotu (wszak hasło pozostawało by to samo), przez co mógłby swoją decyzję jeszcze przemyśleć...
Zapisane
"Tekst dokumentu [Gaudium et spes] odgrywa rolę anty-Syllabusa w stopniu, w jakim stanowi on próbę oficjalnego pogodzenia Kościoła ze światem, takim, jakim stał się on od roku 1789, po Rewolucji Francuskiej."
kard. Ratzinger
Bartek
Administrator
aktywista
*****
Wiadomości: 3689

« Odpowiedz #144 dnia: Grudnia 02, 2011, 16:27:05 pm »

Odnoszę wrażenie, że admini za szybko przychylają się do próśb o likwidację konta

Czasem, kiedy niejasne są przyczyny prośby o skasowanie, prośbę odrzucamy (bo po kliknięciu "Usuń konto" użytkownik traci możliwość kontaktu przez PW) i dopytujemy o motywy. Przyznam: niektórych userów faktycznie warto było dłużej "podręczyć" przed akceptacją prośby.

Posty skasowanych użytkowników można jedynie przeszukiwać (opcja "Szukanie zaawansowane"), choć rozumiem, że jest to niezbyt komfortowe rozwiązanie.
Zapisane
Hoc pulchrum est hominis munus et officium: ut oret ac diligat.
animus60
aktywista
*****
Wiadomości: 1126

« Odpowiedz #145 dnia: Grudnia 02, 2011, 17:04:38 pm »

Czasem, kiedy niejasne są przyczyny prośby o skasowanie, prośbę odrzucamy (bo po kliknięciu "Usuń konto" użytkownik traci możliwość kontaktu przez PW) i dopytujemy o motywy. Przyznam: niektórych userów faktycznie warto było dłużej "podręczyć" przed akceptacją prośby.

Czy zawsze trzeba podać motyw?
Zapisane
Bartek
Administrator
aktywista
*****
Wiadomości: 3689

« Odpowiedz #146 dnia: Grudnia 02, 2011, 17:11:45 pm »

@bruno1960
Wolałbym tego tematu nie rozwijać.

@Andriusza
Zdarzało się, że rozwiązywaliśmy ten problem tzw. banami urlopowymi. Z zewnątrz widać, że użytkownik ma bana, a w rzeczywistości odcięliśmy mu, okresowo, na jego życzenie, dostęp do forum zamiast usunąć konto.
Zapisane
Hoc pulchrum est hominis munus et officium: ut oret ac diligat.
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #147 dnia: Kwietnia 11, 2016, 17:08:52 pm »

Bana nie dostałam  :) konta nie usuwam, niech zostanie po mnie ślad, żegnam wszystkich bez patosu. Życzę owocnej dyskusji i ewangelizacji.
Pozdrawiam.
Zapisane
kamilek
Gość
« Odpowiedz #148 dnia: Stycznia 17, 2019, 15:02:48 pm »

.
Zapisane
Infirmus
uczestnik
***
Wiadomości: 172


« Odpowiedz #149 dnia: Stycznia 19, 2019, 16:37:18 pm »

To ja się również pożegnam.

Serdecznie dziękuję za możliwość lektury ciekawych tekstów i dyskusji na interesujące tematy. Jestem pod wrażeniem wielkiej wiedzy uczonych w Piśmie użytkowników forum--bardzo wiele się od nich nauczyłem (zwłaszcza w ostatnich dniach).

Życzę wszystkim zdrowia i wszelkiej pomyślności w życiu zawodowym i prywatnym.

Wszystkiego dobrego.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 19, 2019, 16:38:50 pm wysłana przez Infirmus » Zapisane
Strony: 1 ... 8 9 [10] 11 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Pożegnanie « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!