Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 14:30:24 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: ZLIKWIDOWAĆ plusy i minusy!
« poprzedni następny »
Ankieta
Pytanie: co zrobić z plusami/minusami:  (Głosowanie skończone: Lipca 28, 2009, 18:38:32 pm)
zostawić - 14 (19,4%)
zlikwidować - 52 (72,2%)
nie mam zdania - 4 (5,6%)
inne (podać jakie w wątku) - 2 (2,8%)
Głosów w sumie: 63

Strony: 1 [2] 3 4 ... 7 Drukuj
Autor Wątek: ZLIKWIDOWAĆ plusy i minusy!  (Przeczytany 10646 razy)
TKN
aktywista
*****
Wiadomości: 515


« Odpowiedz #15 dnia: Lipca 20, 2009, 21:47:48 pm »

Są ogólnodostępne seminaria z mjr Kupsem.
Zapisane
Major
aktywista
*****
Wiadomości: 3721

« Odpowiedz #16 dnia: Lipca 20, 2009, 21:50:43 pm »

Tak. Ale ja trenuję na miejscu. www.blackangel.com.pl
Ta firma zresztą po odskoku  z seminarium mnie przyjęła do pracy kilka lat temu.
Zapisane
Major
aktywista
*****
Wiadomości: 3721

« Odpowiedz #17 dnia: Lipca 20, 2009, 21:51:31 pm »

Oczywiście to był okres przejściowy ale dużo dał.
Zapisane
TKN
aktywista
*****
Wiadomości: 515


« Odpowiedz #18 dnia: Lipca 20, 2009, 21:54:02 pm »

Ale ja trenuję na miejscu. www.blackangel.com.pl
Tylko combat czy łączony z innymi systemami?
Zapisane
Krzysztof Kałębasiak
aktywista
*****
Wiadomości: 1136


« Odpowiedz #19 dnia: Lipca 20, 2009, 21:55:56 pm »

Oczywiście to był okres przejściowy ale dużo dał.
sam Pan zaczal, wiec prosze mi odpowiedziec. Przyjeli Pana jako bylego seminarzyste, czy jako bylego wojskowego?
Zapisane
Major
aktywista
*****
Wiadomości: 3721

« Odpowiedz #20 dnia: Lipca 20, 2009, 22:00:42 pm »

Panie TKN jest to t.zw bojowe ju jitsu.
Panie Krzysztofie: byłem po dobrym wojsku, wysportowany itp, oczytany ze znajomością języka itp, i byłem dobry to Modrzynowi przypasiłem. Seminarium przeszkodą na pewno nie było. Tylko się dziwili koledzy że kleryk były może być sprawny fizycznie i nie boi się nosić broni.
Zapisane
Major
aktywista
*****
Wiadomości: 3721

« Odpowiedz #21 dnia: Lipca 20, 2009, 22:21:01 pm »

Link podany przeze mnie wyżej już nie działa. Widać musieli zlikwidować stronę a nowa jest w przygotowaniu.
Zapisane
Kristoforos
Gość
« Odpowiedz #22 dnia: Lipca 20, 2009, 23:56:14 pm »

jest pewna "milcząca większość" czytelników tego forum, która wskazuje swoją hierarchję. Skoro tylko na to ją stać, to w czem problem ?

Jakoś trudno jest mi wyobrazić tę większość. Nie odzywa się, tylko minusami strzela? W takim razie administrator podarował im niezły sposób na wylanie swoich frustracji, wcześniej biedactwo musiało nosić po kątach, nie wiedząc co ze swym świerzbem zrobić...
Nie wierzę, by to była robota milczków.
Zapisane
Kubaturus
aktywista
*****
Wiadomości: 919


« Odpowiedz #23 dnia: Lipca 21, 2009, 08:09:24 am »

A ja znalazłem wyjście! Założyłem Żonie konto i teraz będę dawał sobie same plusy! 8) ;D :P
Zapisane
Dwa filary! Bosko! - Dwie korony! Maksymilian Maria!
Bartek
Administrator
aktywista
*****
Wiadomości: 3689

« Odpowiedz #24 dnia: Lipca 21, 2009, 08:11:45 am »

A ja jestem ZA, a nawet wersją poprzednią, która pokazywała głosy za i przeciw. Dawało lepszy obraz "obrotu" punktowego od prostego salda.

Słuszna uwaga. Przywracamy.
Zapisane
Hoc pulchrum est hominis munus et officium: ut oret ac diligat.
slavko
Gość
« Odpowiedz #25 dnia: Lipca 21, 2009, 08:16:19 am »

Ja te plusy/minusy wolalem w starej postaci, czysty wynik a tu reformy, reformy...
Zapisane
pauluss
aktywista
*****
Wiadomości: 1396


« Odpowiedz #26 dnia: Lipca 21, 2009, 08:24:55 am »

A ja jestem ZA, a nawet wersją poprzednią, która pokazywała głosy za i przeciw. Dawało lepszy obraz "obrotu" punktowego od prostego salda.
Słuszna uwaga. Przywracamy.
Tylko, ze teraz znowu trzeba sobie liczyc :P. Jeszcze przydaloby sie zmniejszyc anonimowosc darcow plusow i minusow...
Zapisane
Gregorius
uczestnik
***
Wiadomości: 199


« Odpowiedz #27 dnia: Lipca 21, 2009, 08:47:31 am »

Już któryś z szanownych forowiczow poprawnie w innym wątku zauważył, że te plusy i minusy to takie przedszkolne. Jak ktoś potrzebuje, to mi żal.
Zapisane
Domino
uczestnik
***
Wiadomości: 232


Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.

« Odpowiedz #28 dnia: Lipca 21, 2009, 09:13:57 am »

A ja jestem ZA, a nawet wersją poprzednią, która pokazywała głosy za i przeciw. Dawało lepszy obraz "obrotu" punktowego od prostego salda.
Słuszna uwaga. Przywracamy.

A mi się parę razy po ciemku wieczorem pomyliło i komuś zapod. minusa zamiast plusa - i jak to potem cofnąć? Same plusy oczywiście wyglądają lepiej, wiadomo, ..... też lepiej działają na ego jednostki, tylko że każdy normalny człowiek ma przyjaciół i wrogów - bo przecież "kto jest przyjacielem wszystkich, nie jest przyjacielem nikogo".

Tak na marginesie, to liczba +/- jest często nieadekwatna do poziomu wypowiedzi, czy zaangażowania uczestników, wystarczy spojrzeć np. na "Winen" i "Ma" ;) naszego weterana kol. Wiedholda i porównać z niektórymi młodszymi tradi-stażem, stażem na FK i wiekiem osobami, które się dopiero uczą i piszą posty na ilość ..... 

A teraz możecie mi powpisywać tyle minusów ile chcecie :D i tak tylko Bozia mnie sądzić będzie!
Zapisane
Delikatna materia wymaga delikatnego podejścia.
Alagor
aktywista
*****
Wiadomości: 928


« Odpowiedz #29 dnia: Lipca 21, 2009, 10:28:28 am »

Znakomicie, skoro Państwo dalej bawią się w plusy i minusy to beze mnie. Żegnam Państwa.
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 ... 7 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: ZLIKWIDOWAĆ plusy i minusy! « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!