Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 27, 2024, 17:09:22 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231964 wiadomości w 6630 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Traditio  |  Summorum Pontificum  |  Wątek: Zdjęcia z Mszy w Klasycznym Rycie Rzymskim
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 51 Drukuj
Autor Wątek: Zdjęcia z Mszy w Klasycznym Rycie Rzymskim  (Przeczytany 245958 razy)
Giovanni_23
Gość
« Odpowiedz #150 dnia: Marca 06, 2009, 23:11:19 pm »

Wiekszy niż zdjęcie wyżej.  Napewno tez ciekawsze niz 1500 zdjęć z przedstawieniem podniesienia

No to nie było miłe z Pana strony i powiem to otwarcie , i to nie są momenty podniesienia tylko zdjęcia mszy św. w KRR a że, jedno czy dwa zdjęcia tu wkleiłem przypadkowo ,które nie są z KRR to nie moja wina, niestety nie jestem takim specem od liturgii jak Pan, więc mam prawo się pomylić.
« Ostatnia zmiana: Marca 06, 2009, 23:15:27 pm wysłana przez Giovanni_23 » Zapisane
Kalistrat
aktywista
*****
Wiadomości: 1429


« Odpowiedz #151 dnia: Marca 06, 2009, 23:15:18 pm »

Wiekszy niż zdjęcie wyżej.  Napewno tez ciekawsze niz 1500 zdjęć z przedstawieniem podniesienia

No to nie było miłe z Pana strony i powiem to otwarcie
Ale IMHO prawdziwe...
Zapisane
Giovanni_23
Gość
« Odpowiedz #152 dnia: Marca 06, 2009, 23:19:11 pm »

Wiekszy niż zdjęcie wyżej.  Napewno tez ciekawsze niz 1500 zdjęć z przedstawieniem podniesienia

No to nie było miłe z Pana strony i powiem to otwarcie
Ale IMHO prawdziwe...

Szkoda, zatem ,że poświęciłem swój drogocenny czas wyszukując tych zdjęć po godzinie 1.00 w nocy skoro i tak to syzyfowa praca i spotka się z krytyką.
Zapisane
Caesar
aktywista
*****
Wiadomości: 822


cezarostopkowiec

« Odpowiedz #153 dnia: Marca 06, 2009, 23:32:08 pm »

Panie Giovanni_23, z całym szacunkiem, ale to nie żadna potrzeba zmusiła Pana do szukania zdjęć po nocach, tylko własna chęć. Można to było zrobić następnego dnia jakby był czas.
A swar proszę tu nie czynić. Pax, pax, pax między chrześcijany :D
Zapisane
Mospanie, rzekł bernardyn, babska rzecz narzekać,
a żydowska rzecz ręce założywszy czekać.
Teresa
aktywista
*****
Wiadomości: 1409

« Odpowiedz #154 dnia: Marca 06, 2009, 23:40:31 pm »

Panowie, ten wątek ma tytuł "Zdjęcia z Mszy w Klasycznym Rycie Rzymskim", więc naprawdę nie rozumiem tych kąśliwych uwag pod adresem kogoś, kto tu takie zdjęcia wkleja. Jeśli komuś znudziło się oglądanie, to niech po prostu nie otwiera.
Zapisane
Antiquus_ordo
Gość
« Odpowiedz #155 dnia: Marca 07, 2009, 00:17:21 am »

Wiekszy niż zdjęcie wyżej.  Napewno tez ciekawsze niz 1500 zdjęć z przedstawieniem podniesienia

No to nie było miłe z Pana strony i powiem to otwarcie
Ale IMHO prawdziwe...

Szkoda, zatem ,że poświęciłem swój drogocenny czas wyszukując tych zdjęć po godzinie 1.00 w nocy skoro i tak to syzyfowa praca i spotka się z krytyką.
Tu nie chodzi o to czy jestem specem od liturgii czy nie, tylko o to, że umieszcznie zdjęć tu ma sens kiedy nie powtarza sie danego ujęcia czy momentu, ja umiesiłcem to zdjęcie bo wydało mi się po prostu wyjątkowe i tyle, nie każe nikomu jego oglądać, oraz nie każe nikomu siedzieć do 1.00 w nocy żeby zdjęć szukał. Nie umieściłem zdjecia Dody o co w ogóle problem, związek wykazałem z tematem, więc?
« Ostatnia zmiana: Marca 07, 2009, 00:19:34 am wysłana przez Antiquus_ordo » Zapisane
Giovanni_23
Gość
« Odpowiedz #156 dnia: Marca 07, 2009, 01:25:13 am »

Panie Giovanni_23, z całym szacunkiem, ale to nie żadna potrzeba zmusiła Pana do szukania zdjęć po nocach, tylko własna chęć. Można to było zrobić następnego dnia jakby był czas.
A swar proszę tu nie czynić. Pax, pax, pax między chrześcijany :D

Oczywiście, że chęć  :)  ale jak widać co po niektórych postawach nie warto jest cokolwiek robić i się starać bo i tak spotka się to z krytyką, ehh ta polska dziwaczna mentalność 
« Ostatnia zmiana: Marca 07, 2009, 01:27:16 am wysłana przez Giovanni_23 » Zapisane
Antiquus_ordo
Gość
« Odpowiedz #157 dnia: Marca 07, 2009, 02:41:44 am »

Mogę się pod tymi żalami także podpisać, Pani  uznała ten cały szereg zdjęć za ważne ja wybrałem swoje jedno, jeśli ktoś nie umie z dystansem podchodzić do pewnych spraw to potem w trakacie obrony obrywaja inni, nie miałem zamiaru urazić Pani, to, że tak postaapiłem to był zwyczajny odruch obronny, prosze nie trkatować tego persnonalnie, bo kłopoty jak iwdac ze zrozumienim sensu umieszczenia mojego zdjęcia ma kto inny a nie Pani.
Zapisane
Richelieu
aktywista
*****
Wiadomości: 858


« Odpowiedz #158 dnia: Marca 07, 2009, 17:14:13 pm »

A ja sądzę, że takich ciekawych zdjęć jak np. to z otwarcia grobu Piusa IX na pewno jest bardzo mało i warto je publikować.
Może niekoniecznie w tym wątku, który jest poświęcony czemu innemu, ale przecież nie ma przeszkód by otworzyć nowy, tak jak np. ten: http://krzyz.katolicy.net/index.php?topic=297.0
Zapisane
Teresa
aktywista
*****
Wiadomości: 1409

« Odpowiedz #159 dnia: Marca 07, 2009, 18:57:59 pm »

Panie AO, nie czuję się urażona i przyznaję, że poprzedni wpis zamieściłam może zbyt pochopnie  :)
Zapisane
Edi
aktywista
*****
Wiadomości: 752


« Odpowiedz #160 dnia: Marca 08, 2009, 13:03:12 pm »

Oczywiście, że chęć  :)  ale jak widać co po niektórych postawach nie warto jest cokolwiek robić i się starać

Ależ warto, jak najbardziej, KRR nigdy dość, osobiście jestem wdzięczny i mam nadzieję na kontynuację :)
« Ostatnia zmiana: Marca 08, 2009, 13:18:43 pm wysłana przez Edi » Zapisane
Kalistrat
aktywista
*****
Wiadomości: 1429


« Odpowiedz #161 dnia: Marca 09, 2009, 00:21:30 am »

Szkoda, zatem ,że poświęciłem swój drogocenny czas wyszukując tych zdjęć po godzinie 1.00 w nocy skoro i tak to syzyfowa praca i spotka się z krytyką.
Ja wyraziłem swoje skromne zdanie na ten temat. Zdjęcie Pana Antiquus Ordo wydało mi się o wiele ciekawsze od niektórych tutaj zamieszczonych. Nie ma się o co obrażać :) Jeśli Pana uraziłem, to bardzo przepraszam, ale takie jest moje zdanie, którego mimo wszystko nie zmieniłem.
Zapisane
Aqeb
aktywista
*****
Wiadomości: 2919

« Odpowiedz #162 dnia: Marca 11, 2009, 09:40:16 am »

Parafia personalna FSSP w Nigerii
Zdjęcia ze strony http://www.newliturgicalmovement.org/2009_01_01_archive.html:





Zapisane
"Ilekroć walczymy z pychą świata czy z pożądliwością ciała albo z heretykami, zawsze uzbrójmy się w krzyż Pański. Jeśli szczerze powstrzymujemy się od kwasu starej złośliwości, to nigdy nie odejdziemy od radości wielkanocnej." Św. Leon Wielki
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5780


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #163 dnia: Marca 11, 2009, 09:54:03 am »

Dlaczego ten biskup ma białą sutannę??
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
kurak
aktywista
*****
Wiadomości: 2076


Damnat quod non intelligunt !!!

« Odpowiedz #164 dnia: Marca 11, 2009, 09:56:02 am »

Zeby sie odrozniala od skory,biali maja czarne ;D ;D
Zapisane
Zawsze Wierni - Prawdzie katolickiej, Prawdzie Jedynej...
Strony: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 51 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Traditio  |  Summorum Pontificum  |  Wątek: Zdjęcia z Mszy w Klasycznym Rycie Rzymskim « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!