Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 25, 2024, 21:55:58 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231961 wiadomości w 6630 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Pani Szmulka
« poprzedni następny »
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 Drukuj
Autor Wątek: Pani Szmulka  (Przeczytany 10040 razy)
Edi
aktywista
*****
Wiadomości: 752


« Odpowiedz #30 dnia: Lipca 16, 2009, 20:41:01 pm »

Cytuj
Piwa? To takie prostackie i plebejskie.
Nie lubię piwa, ale czasem go używam bo pasuje do potraw, zależy czy się podaje proste kiełbaski z grilla, czy przypiecze się na nim szaszłyki z łososia. W tym drugim przypadku miejsca dla piwa nie widzę, ale w pierwszym chyba może być... ? a może przekabacił i przeniknął mnie wredny duch czasu?

Do toastu za Panią Szmulkę pasuje tylko najlepszy trunek :D
Zapisane
Edi
aktywista
*****
Wiadomości: 752


« Odpowiedz #31 dnia: Lipca 16, 2009, 20:43:57 pm »

Te wypowiedz typuje jako powod oodejscia p. Szmulki.
(prosze nie wyciagac wideł i pochodni - to tylko moje przypuszczenia)

Miałem identyczne skojarzenia już w pierwszej chwili, bo Panią Szmulkę okropnie nieraz traktowano, może dlatego, że to jej argumenty należały do najlepiej zdzierających zasłony jakimi okrywają się sekty.

Cieszę się, że Pan to wyraził wprost, podpisuję się pod tą uwagą.
Zapisane
Fidelis
Gość
« Odpowiedz #32 dnia: Lipca 16, 2009, 21:06:56 pm »

Cytat: Edi link=topic=1084.msg36226#msg36226 date=1247769661

Do toastu za Panią Szmulkę pasuje tylko najlepszy trunek :D
[/quote

Toć rzekłem: najlepszy trunek!
a na nasz frasunek
wódeczka - zmrożona,
bo jej tu nie ma!
gdzie jest ona?
a zeby to djabły wzięli,
tylu zostawić wielbicieli!
my tu jak sieroty - bez wzorca żadnego,
naleję sobie jeszcze jednego,
niech to zagłuszy tęsknoty chuć.
wróć Szmuleczko, wróć...

(Rzadko bywa okazja po tymu
żebym się wypowiadał do rymu)
Zapisane
Thomas
Gość
« Odpowiedz #33 dnia: Lipca 16, 2009, 21:09:11 pm »

Cytuj
Piwa? To takie prostackie i plebejskie. Za zdrowie tej Pani - najszlachetniejszego szampana rocznik 1878. I fanfary!

Wszyscy wiemy, że ostatni dobry rocznik to 1962.
Zapisane
Krzysztof Kałębasiak
aktywista
*****
Wiadomości: 1136


« Odpowiedz #34 dnia: Lipca 16, 2009, 21:13:11 pm »


Jak na razie to mistrzynią w manipulacji i osądzie to jest pani. Może czyni pani to bezwiednie, ale to fakt.
Natomiast dziękuję za uznanie, chociaż niezasłużone.
Te wypowiedz typuje jako powod oodejscia p. Szmulki.
(prosze nie wyciagac wideł i pochodni - to tylko moje przypuszczenia)

Chyba nie.
Neonowy beton nie jest w stanie obrazic "pani Szmulki".
Pisala kiedys, ze jest bardzo zapracowana i po pracy jest tak zmeczona, ze na nic nie ma ochoty.
Pewnie, tak ogolnie, odechcialo sie jej tracic czas przy komputerze, gdy pogoda piekna albo jeszcze wiecej pracy.
Zapisane
kurak
aktywista
*****
Wiadomości: 2076


Damnat quod non intelligunt !!!

« Odpowiedz #35 dnia: Lipca 16, 2009, 21:45:13 pm »

czytam te Panstwa wpisy i nie moge zrozumiec takich utyskiwan,Forum jest i bedzie z Pania Szmulka lub bez niej.Stekania kolejne sa tu bez sensu i nie na miejscu.Zostala podjeta decyzja i koniec kropka.Jak ktos chce wyjsc z Forum to wychodzi,I po co te ciagle Wróc,nie rob mi tego,moje zycie traci sens itd troche powagi prosze Panstwa..
Zapisane
Zawsze Wierni - Prawdzie katolickiej, Prawdzie Jedynej...
Tato
aktywista
*****
Wiadomości: 4746


« Odpowiedz #36 dnia: Lipca 16, 2009, 21:49:33 pm »

Piwa? To takie prostackie i plebejskie. Za zdrowie tej Pani - najszlachetniejszego szampana rocznik 1878. I fanfary!

Prostackie ??? Wot! Chocia Przyjaciel "Pięknoduch" nam się znalazł ! ;D Dla mnie żadne tam prostackie !:) Piwo jest trunkiem ślachetnym na dzień powszedni podług reguły św. Benedykta z Nursji przeznaczonym nie tak jak wino... ;D Powszednie jako chleb zgoda ale nie prostackie !!! ;DChleb też by Pan "prostackim nazwał był ????
Zaś co do Pani Szmulki, to Panowie spokojnie! Wszak bądźmy roztropni na tyle, że przeca wiemy iż każda Niewiasta ma takie dni kiedy nie chce z nikim rozprawiać, chce wszystko kończyć i najlepiej się schowac pode ziemią, zrozummmy to i ostawny, Białogłowa ma do takich stanów prawo i to pełne! Mnie dużo bardziej martwi w tym kontekście odejście Pana Waldemara, bo to już niemęskie takie ...że tak powiem - I big You pardon.... :(
Zapisane
"CRUX SACRA SIT MIHI LUX , NON DRACO SIT MIHI DUX"
          V R S N S M V - S M Q L I V B
kurak
aktywista
*****
Wiadomości: 2076


Damnat quod non intelligunt !!!

« Odpowiedz #37 dnia: Lipca 16, 2009, 21:52:41 pm »

Pewnie,ze szlachceckie,wlasnie pije piwko lezac przed laptopem na kempingu nad naszym pieknym morzem ;D Piwo dobre nigdy nie jest zle ;D
Zapisane
Zawsze Wierni - Prawdzie katolickiej, Prawdzie Jedynej...
kurak
aktywista
*****
Wiadomości: 2076


Damnat quod non intelligunt !!!

« Odpowiedz #38 dnia: Lipca 16, 2009, 21:55:44 pm »

, zrozummmy to i ostawny
Ostawmy Panowie,ostawmy,dajmy juz temu spokoj bo wstydno trochu juz sie robi...
Zapisane
Zawsze Wierni - Prawdzie katolickiej, Prawdzie Jedynej...
Tato
aktywista
*****
Wiadomości: 4746


« Odpowiedz #39 dnia: Lipca 16, 2009, 21:57:53 pm »

Pewnie,ze szlachceckie,wlasnie pije piwko lezac przed laptopem na kempingu nad naszym pieknym morzem ;D Piwo dobre nigdy nie jest zle ;D

Słuśnie prawicie Panie Kolego Drogi Kurak  ;D Proszę - młody człek a jaki roztropny !!! Bierzcie przykład Waszmościowie !  ;D Ukłony dla Narzeczonej... :)
« Ostatnia zmiana: Lipca 16, 2009, 22:04:48 pm wysłana przez Tato » Zapisane
"CRUX SACRA SIT MIHI LUX , NON DRACO SIT MIHI DUX"
          V R S N S M V - S M Q L I V B
kurak
aktywista
*****
Wiadomości: 2076


Damnat quod non intelligunt !!!

« Odpowiedz #40 dnia: Lipca 16, 2009, 22:02:46 pm »

Pewnie,ze szlachceckie,wlasnie pije piwko lezac przed laptopem na kempingu nad naszym pieknym morzem ;D Piwo dobre nigdy nie jest zle ;D

Słuśnie prawicie Panie Kolego Drogi Kurak  ;D Proszę - młody człek a jaki roztropny !!! Bierzcie przykład Waszmościowie !  ;D Ukłony dla Nażeczonej... :)
A dziekuje,narzeczona tez pozdrawia i dziekuje za pozdrowienia ;D
Zapisane
Zawsze Wierni - Prawdzie katolickiej, Prawdzie Jedynej...
Fidelis
Gość
« Odpowiedz #41 dnia: Lipca 16, 2009, 22:04:34 pm »

czytam te Panstwa wpisy i nie moge zrozumiec takich utyskiwan,Forum jest i bedzie z Pania Szmulka lub bez niej.Stekania kolejne sa tu bez sensu i nie na miejscu.Zostala podjeta decyzja i koniec kropka.Jak ktos chce wyjsc z Forum to wychodzi,I po co te ciagle Wróc,nie rob mi tego,moje zycie traci sens itd troche powagi prosze Panstwa..

Oj troszku pana fantazja ponosi. To "wróć" to w takiej ludycznej konwencji jest.  Co jak co ale postulowanie "troche powagi" z pana strony to trochę śmiszne jest.
Zapisane
Tato
aktywista
*****
Wiadomości: 4746


« Odpowiedz #42 dnia: Lipca 16, 2009, 22:06:08 pm »

A ja pamiętam jak Golce grali iśpiwoli "Do Wadowic wróć !!! Do Wadowic wróć !!! Nie znajdziesz takiej Krainy !!!....."  ;D Taaa no baaa  :)
Zapisane
"CRUX SACRA SIT MIHI LUX , NON DRACO SIT MIHI DUX"
          V R S N S M V - S M Q L I V B
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #43 dnia: Lipca 16, 2009, 22:07:24 pm »

czytam te Panstwa wpisy i nie moge zrozumiec takich utyskiwan,Forum jest i bedzie z Pania Szmulka lub bez niej.Stekania kolejne sa tu bez sensu i nie na miejscu.Zostala podjeta decyzja i koniec kropka.Jak ktos chce wyjsc z Forum to wychodzi,I po co te ciagle Wróc,nie rob mi tego,moje zycie traci sens itd troche powagi prosze Panstwa..

Panie Kuraku,
pierwej zasłuż się nam tak bardzo jak Pani Szmulka, a dopiero potem będziesz upoważnion, by takie teksty na forum pisywać
Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #44 dnia: Lipca 16, 2009, 22:08:13 pm »


Jak na razie to mistrzynią w manipulacji i osądzie to jest pani. Może czyni pani to bezwiednie, ale to fakt.
Natomiast dziękuję za uznanie, chociaż niezasłużone.

Te wypowiedz typuje jako powod oodejscia p. Szmulki.
(prosze nie wyciagac wideł i pochodni - to tylko moje przypuszczenia)


psie głosy nie idą pod te niebiosy
Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Pani Szmulka « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!