Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 17:35:45 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231860 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: europa, europa... (wychowanie seksualne)
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: europa, europa... (wychowanie seksualne)  (Przeczytany 1544 razy)
Sigfried
aktywista
*****
Wiadomości: 698

« dnia: Lipca 13, 2009, 10:33:00 am »

Makabra, europejskie wychowanie seksualne:
 http://polonia.wp.pl/kat,1356,title,Jeden-orgazm-dziennie-gwarantuje-zdrowie,wid,11308972,wiad_media.html

Wklejam, bo nie wiadomo ile bedzie wisiec na wp.pl:

"Aby być zdrowym należy uprawiać seks lub masturbować się dwa razy dziennie – do tego zachęca dzieci nowa ulotka brytyjskiej służby zdrowia (NHS).

Brytyjscy nauczyciele uczący trzynastoletnie dzieci    :o otrzymali wytyczne, w których można przeczytać: "jeden orgazm dziennie gwarantuje zdrowie" - podaje serwis metro.co.uk. W ulotce czytamy, że młodzi ludzie mają prawo do czerpania radości z seksu i klasyczne wychowanie seksualne kładzie zbyt duży nacisk na negatywne strony seksualności, jak np. choroby.

– Ulotka daje wskazówki, jak rozmawiać z młodymi ludźmi, żeby podejmowali aktywność seksualną dopiero wtedy, kiedy będą na to emocjonalnie przygotowani – podkreśla autor ulotki, ekspert do spraw seksu i zdrowia Steve Slack.

NHS z Sheffield, który dystrybuuje ulotkę zatytułowaną "Przyjemność", konsultował jej zawartość z lekarzami, naukowcami i przedstawicielami grup religijnych  :o.

Swoje wątpliwości przedstawił związek nauczycieli NASUWT, według którego nauczyciele mogą czuć się niekomfortowo ucząc wg polecanych wytycznych. Jednak ministerstwo zdrowia wspierające nowy projekt podkreśla, że otwarte rozmawianie o seksie jest bardzo ważne w kontekście bezpiecznego i zdrowego seksu"

Zaznaczenia moje.

Sp... trzeba z tej "Europy" w te pedy... Ktos napisal w komentarzach pod spodem, ze brytjczycy beda sie masturbowac a arabusy plodzic dzieci. Zalozony efekt murowany

Zapisane
Antoniusz
uczestnik
***
Wiadomości: 117

Nie lękajcie się... Bóg jest tradycjonalistą ;)

« Odpowiedz #1 dnia: Lipca 13, 2009, 10:45:45 am »

wychowują sobie konsumentów, uzależnionych bezproduktywnych, zależnych konsumentów :/

Zapisane
com napisał, napisałem, a jeśli w czymś zbłądziłem zostawiam do poprawy Świętemu Kościołowi
________________

tradycjonalizm nie jest ruchem w Kościele, ale zdrową postawą każdego katolika
kurak
aktywista
*****
Wiadomości: 2076


Damnat quod non intelligunt !!!

« Odpowiedz #2 dnia: Lipca 13, 2009, 11:06:08 am »

Na debilizm nie ma rady,ile mlodych ludzi zniszczy sobie przez to zycie,wypaczy obraz seksualnosci i zabrnie w nalogi nikt nie napisal :(
Zapisane
Zawsze Wierni - Prawdzie katolickiej, Prawdzie Jedynej...
Major
aktywista
*****
Wiadomości: 3721

« Odpowiedz #3 dnia: Lipca 13, 2009, 11:07:29 am »

A rymowanki w komentarzach co poniektóre sam pamiętam jeszcze z podstawówki.
Zapisane
wiridiana
aktywista
*****
Wiadomości: 1255


gg 5253636

Ad altare Dei
« Odpowiedz #4 dnia: Lipca 13, 2009, 22:00:05 pm »

Ciekawe ile lat życia jeszcze mi w takim razie zostało...
Zapisane
http://wiridiana.blogspot.com/
W wodospadach Twych kędziorów będę nurzać dłonie,
Szept namiętny zaplatając w pasma wokół skroni. Zacałuję blaski oczu zanim znów dzień wstanie.
wiridiana
aktywista
*****
Wiadomości: 1255


gg 5253636

Ad altare Dei
« Odpowiedz #5 dnia: Lipca 13, 2009, 22:16:36 pm »

Dziękuję ale nie wiem czy chcę tyle na tym świecie się męczyć ;)
Zapisane
http://wiridiana.blogspot.com/
W wodospadach Twych kędziorów będę nurzać dłonie,
Szept namiętny zaplatając w pasma wokół skroni. Zacałuję blaski oczu zanim znów dzień wstanie.
Strony: [1] Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: europa, europa... (wychowanie seksualne) « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!