Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 14:30:04 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: bezczelna profancja
« poprzedni następny »
Strony: 1 [2] 3 4 Drukuj
Autor Wątek: bezczelna profancja  (Przeczytany 12812 razy)
slavko
Gość
« Odpowiedz #15 dnia: Lipca 11, 2009, 20:22:33 pm »

+
przeciez wszyscy wiedzą że ks. płk. Jan Domian (kapelan prezydenta) asystował przy slubie prezydenta w kaplicy pałacu prezydenckiego. Nie widze w tym nic zlego.

Za to ja w przypadku p. Kwasniewkiego widze.
Osobom, ktore trwaja w ciezkich grzechach publicznych a i jakas exkomunika letae sententiae by sie znalazla udzielanie sarkramentow czy sakramentaliow powoduje zgorszenie publiczne.
Zapisane
abenadar
rezydent
****
Wiadomości: 424

« Odpowiedz #16 dnia: Lipca 11, 2009, 20:31:36 pm »

+
przeciez wszyscy wiedzą że ks. płk. Jan Domian (kapelan prezydenta) asystował przy slubie prezydenta w kaplicy pałacu prezydenckiego. Nie widze w tym nic zlego.

Za to ja w przypadku p. Kwasniewkiego widze.
Osobom, ktore trwaja w ciezkich grzechach publicznych a i jakas exkomunika letae sententiae by sie znalazla udzielanie sarkramentow czy sakramentaliow powoduje zgorszenie publiczne.

dlatego ceremonia była prywatna, i tylko w obecnosci wymaganych  swiadków?

rytuał był dla małzeństw mieszanych, wszak żona jest katoliczka
Zapisane
slavko
Gość
« Odpowiedz #17 dnia: Lipca 11, 2009, 20:44:37 pm »

Jest katoliczka czy jest tylko ochrzczona w Kosciele katolickim? jezeli jest to jak sie to przejawia? Ja smiem sadzic ze katolicyzm p.Kwasniewskiej to takie cos jak "schizofremia bezobjawowa" w ZSRR.
Zapisane
Thomas
Gość
« Odpowiedz #18 dnia: Lipca 11, 2009, 21:16:13 pm »

- katolicyzm bezobjawowy
Zapisane
Krzysztof Kałębasiak
aktywista
*****
Wiadomości: 1136


« Odpowiedz #19 dnia: Lipca 11, 2009, 22:00:24 pm »

- katolicyzm bezobjawowy
jest jeden bliski temat. Bezy.
Zapisane
wiridiana
aktywista
*****
Wiadomości: 1255


gg 5253636

Ad altare Dei
« Odpowiedz #20 dnia: Lipca 13, 2009, 21:54:55 pm »

To są biedne kobiety i tyle.
Zapisane
http://wiridiana.blogspot.com/
W wodospadach Twych kędziorów będę nurzać dłonie,
Szept namiętny zaplatając w pasma wokół skroni. Zacałuję blaski oczu zanim znów dzień wstanie.
Sigfried
aktywista
*****
Wiadomości: 698

« Odpowiedz #21 dnia: Lipca 13, 2009, 23:34:45 pm »

Raczej glupie, nie owijajmy w bawelne. Idiotki po prostu i tyle. Glupich ludzi poczet jest niestety niezliczony.
Zapisane
wiridiana
aktywista
*****
Wiadomości: 1255


gg 5253636

Ad altare Dei
« Odpowiedz #22 dnia: Lipca 13, 2009, 23:38:04 pm »

Głupie właśnie niestety nie są. Jakby były głupie to nie umiałyby takiej imprezy zorganizować.
Zapisane
http://wiridiana.blogspot.com/
W wodospadach Twych kędziorów będę nurzać dłonie,
Szept namiętny zaplatając w pasma wokół skroni. Zacałuję blaski oczu zanim znów dzień wstanie.
Sigfried
aktywista
*****
Wiadomości: 698

« Odpowiedz #23 dnia: Lipca 13, 2009, 23:47:15 pm »

Glupota jest obecnie w cenie, glupiemu latwiej cos osiagnac niz madremu. Madrosc wywoluje odruch zazdrosci, glupiego poklepuje sie po plecach i wszystko mu sie ulatwia (wszak glupi wiec zal). Najlepszy przyklad niejaki Dalajlama pseudonim Jego Swiatobliwosc - inteligencja emocjonalna poziom debila, inteligencja tworcza niewiele wyzej - caly czas w kolko mowi te same bzdety. I honoris causa na UJ dostal, przyjmowano go jakby mial cos do powiedzenia. Szczerze mowiac znalem kiedys lekko niedorozwinietego (i swoja droga cieplego i sympatycznego) stroza, ktory reprezentowal filizofie zyciowa nomen omen dalajlamowska - osiagnal wiecej jak Dalajlama bo sam do tej filozofi wlasnymi przemysleniami na temat zycia na stozowce osiagnal (a Dalajlamy bzudry oryginalne nie sa - caly szereg poprzedzajacych go Dalajlam plotlo to samo). Tyle ze hc nie dostal, powinien  :)
Zapisane
wiridiana
aktywista
*****
Wiadomości: 1255


gg 5253636

Ad altare Dei
« Odpowiedz #24 dnia: Lipca 14, 2009, 00:12:34 am »

One nie są głupie tylko nie wiem czemu mówią w moim imieniu i imieniu reszty kobiet. Poza tym jak ktoś trafnie zauważył to w sumie są masculinistki a nie feministki. One chcą być jak faceci i tyle.


Zapisane
http://wiridiana.blogspot.com/
W wodospadach Twych kędziorów będę nurzać dłonie,
Szept namiętny zaplatając w pasma wokół skroni. Zacałuję blaski oczu zanim znów dzień wstanie.
PTRF
aktywista
*****
Wiadomości: 2129


« Odpowiedz #25 dnia: Lipca 14, 2009, 00:31:59 am »

Nie, proszę Pani. Wcale nie "i tyle". Gdyby chciały "tylko" być "jak faceci", to (przepraszam) zakupiły by sobie w ...-shopie atrapy i było by "i tyle". Proszę popatrzeć sobie, co te baby na swoim tle zawiesiły. One chcą być jak Bóg. Pycha. I tyle.
Zapisane
"Kto tradycji nie szanuje
 Niech nas w dupę pocałuje"
/kawaleryjskie/
Thomas
Gość
« Odpowiedz #26 dnia: Lipca 14, 2009, 00:42:11 am »

profanacja/kościół posoborowy/tolerancja/ekumenizm - gdzie zamieścić? chyba wszystko jedno.

Nowy Jork, kaplica/kościół fsspx

Zapisane
Edi
aktywista
*****
Wiadomości: 752


« Odpowiedz #27 dnia: Lipca 14, 2009, 12:48:14 pm »

profanacja/kościół posoborowy/tolerancja/ekumenizm - gdzie zamieścić? chyba wszystko jedno.


Najpierw pomyslałem, że to postępowa aranżacja ołtarza, jakieś śmieci porozrzucane chaotycznie i nazwane dziełem sztuki, ale jak się lepiej przyjżałem to to wygląda jakby ktoś z furią zaatakował ołtarz? Co się stało?
Zapisane
Thomas
Gość
« Odpowiedz #28 dnia: Lipca 14, 2009, 14:07:14 pm »

Dokładnie to co Pan napisał. Ktoś z furią zaatakował.
znalazłem to na ameryk. stronie, link podam w tym wątku; jak tylko znajdę na pulpicie ;)
Zapisane
Teresa_M
uczestnik
***
Wiadomości: 106


Jezu jestes Królem, króluj nam Chryste

« Odpowiedz #29 dnia: Lipca 14, 2009, 19:57:28 pm »

Zauważyli Państwo obecność siostry Chmielewskiej? http://www.tvn24.pl/2239631,0,0,1,1,fakty-po-faktach,wideo.html
czy ja dobrze rozumiem, czy tam była katolicka zakonnica????
niech mnie ktoś uszczypnie!!!!


czy to jest zakonnica? Pierwszy rzut oka, to starsza siostra Szczuki, wypowiedzi jej też przeczą, bo zakonnica nie powie, że chce sama decydować, tylko powie, ze chce pelnić wole Bożą...
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: bezczelna profancja « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!