Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 29, 2024, 15:07:30 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: bezczelna profancja
« poprzedni następny »
Strony: [1] 2 3 4 Drukuj
Autor Wątek: bezczelna profancja  (Przeczytany 12819 razy)
marekkoc
Gość
« dnia: Lipca 11, 2009, 14:47:57 pm »

http://www.rp.pl/galeria/9157,2,331205.html
kogóż tam nie ma - jeśli mnie wzrok nie myli to chyba obie jakże dostojne "panie prezydentowe". ja już tylko pytam -  czy to z moich podatków?
Naród polski jest przeraźliwie zniszczony - jeżeli taki osobnik jak niejaki Kwaśniewski i jego cywilna żona jest tak uwielbiany to ręce opadają. Kaczyńska -  też znana jak i jej haniebnie się zachowujący w sprawie wołyńskiego ludobójstwa mąż. I niech nikt nie opowiada, że Polska to katolicki naród - jest to po prostu kłamstwo
Zapisane
Major
aktywista
*****
Wiadomości: 3721

« Odpowiedz #1 dnia: Lipca 11, 2009, 15:17:39 pm »

Polacy to katolicki naród od święta i na papierze.
Zapisane
Sigfried
aktywista
*****
Wiadomości: 698

« Odpowiedz #2 dnia: Lipca 11, 2009, 15:21:18 pm »

Niestety, ma Pan racje. Niezdolnosc oparcia sie w jakikolwiek sposob antykatolickim ulepszaczom, modernistom wszelkiej masci. Plucie na religie jest "w modzie", a niezbyt madre Paniusie uczestnicza w tym zabiegu w duzym stopniu bezmyslnie i jeszcze w przekonaniu ze nic sie nie dzieje. Niech mi Pan powie, jaka byla reakcja KEP-u na to cos? Jaka byla reakcja lokalnych ksiezy wlasciwych z punktu widzenia miejsca gdzie to sie wydarzylo? Pani prezydentowa ma kapelana - cos powiedzial? Nikt nic. Takie sa te owieczki katolickie jak ich naczelni pasterze sa katoliccy... To nie wina durnych w swej przecietnej z natury rzeczy ludzi, to wina tych co winni byc madrzy, a sa rownie ograniczeni jak przecietna spoleczna albo niestety gorzej. I to przeraza mnie najbardziej, a nie to ze glupawe pancie se siedza i patrza. Sobor (i nic innego) wypromowal otwartego na swiat kaplana, a ze swiat potrafi wiele w efekcie tenze kaplan nie potrafi reagowac w jakikolwiek sposob, bo granice co wolno a czego nie wolno owieczkom dawno mu sie rozmazaly. Bierny, mierny ale wierny "duchowi soboru". A ten duch to prima facie bezmyslna akceptacja doczesnego swiata.
Zapisane
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #3 dnia: Lipca 11, 2009, 15:23:05 pm »

To forum tego rodzaju stworów, co za Boyem określić się dają jako "co kobietą być przestało a nigdy nie było człowiekiem". Wyaranżowane skandalistki, które w inny sposób uwagi zwrócić na siebie już nie mogą.
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
marekkoc
Gość
« Odpowiedz #4 dnia: Lipca 11, 2009, 15:30:20 pm »

jaka byla reakcja KEP-u na to cos? Jaka byla reakcja lokalnych ksiezy wlasciwych z punktu widzenia miejsca gdzie to sie wydarzylo? Pani prezydentowa ma kapelana - cos powiedzial? Nikt nic. Takie sa te owieczki katolickie jak ich naczelni pasterze sa katoliccy...
Dotknął Pan może najboleśniejszej kwestii. Kwaśniewski w papamobile na przykład. Mam wrażenie, że stosunki państwa z Kościołem Posoborowym  czasami są niemalże serdeczne...
Zapisane
Sigfried
aktywista
*****
Wiadomości: 698

« Odpowiedz #5 dnia: Lipca 11, 2009, 15:31:45 pm »

Dotknął Pan może najboleśniejszej kwestii. Kwaśniewski w papamobile na przykład. Mam wrażenie, że stosunki państwa z Kościołem Posoborowym  czasami są niemalże serdeczne...
Otoz to, nic dodac, nic ujac
Zapisane
Krzysztof Kałębasiak
aktywista
*****
Wiadomości: 1136


« Odpowiedz #6 dnia: Lipca 11, 2009, 18:27:20 pm »

Bezczelne baby.
Glusi i slepi biskupi.
Wykorzystywanie Krzyża w ten sposob jest oznaka absolutnej glupoty. Jesli jeszcze ktos mial watpliwosci co do stanu umyslu pan na zdjeciu i organizatorow tego wydarzenia, to widzac te scene musial sie ich pozbyc.

Gdzie jestes Prymasie?! Dlaczego nie reagujesz?

Zapisane
Major
aktywista
*****
Wiadomości: 3721

« Odpowiedz #7 dnia: Lipca 11, 2009, 18:37:59 pm »

Nie reaguje bo tu nie chodzi o "lefebrystów". 11 lat temu szybko zareagował na temat Mszy w KRR i FSSPX.
Zapisane
Adam
aktywista
*****
Wiadomości: 764

« Odpowiedz #8 dnia: Lipca 11, 2009, 18:42:27 pm »

Zauważyli Państwo obecność siostry Chmielewskiej? http://www.tvn24.pl/2239631,0,0,1,1,fakty-po-faktach,wideo.html
Zapisane
marekkoc
Gość
« Odpowiedz #9 dnia: Lipca 11, 2009, 18:52:21 pm »

Zauważyli Państwo obecność siostry Chmielewskiej? http://www.tvn24.pl/2239631,0,0,1,1,fakty-po-faktach,wideo.html
czy ja dobrze rozumiem, czy tam była katolicka zakonnica????
niech mnie ktoś uszczypnie!!!!
Zapisane
Thomas
Gość
« Odpowiedz #10 dnia: Lipca 11, 2009, 18:57:00 pm »

Sigfrid
Cytuj
Niestety, ma Pan racje. Niezdolnosc oparcia sie w jakikolwiek sposob antykatolickim ulepszaczom, modernistom wszelkiej masci. Plucie na religie jest "w modzie", a niezbyt madre Paniusie uczestnicza w tym zabiegu w duzym stopniu bezmyslnie i jeszcze w przekonaniu ze nic sie nie dzieje. Niech mi Pan powie, jaka byla reakcja KEP-u na to cos? Jaka byla reakcja lokalnych ksiezy wlasciwych z punktu widzenia miejsca gdzie to sie wydarzylo? Pani prezydentowa ma kapelana - cos powiedzial? Nikt nic. Takie sa te owieczki katolickie jak ich naczelni pasterze sa katoliccy... To nie wina durnych w swej przecietnej z natury rzeczy ludzi, to wina tych co winni byc madrzy, a sa rownie ograniczeni jak przecietna spoleczna albo niestety gorzej. I to przeraza mnie najbardziej, a nie to ze glupawe pancie se siedza i patrza. Sobor (i nic innego) wypromowal otwartego na swiat kaplana, a ze swiat potrafi wiele w efekcie tenze kaplan nie potrafi reagowac w jakikolwiek sposob, bo granice co wolno a czego nie wolno owieczkom dawno mu sie rozmazaly. Bierny, mierny ale wierny "duchowi soboru". A ten duch to prima facie bezmyslna akceptacja doczesnego swiata.
JWK
Cytuj
To forum tego rodzaju stworów, co za Boyem określić się dają jako "co kobietą być przestało a nigdy nie było człowiekiem". Wyaranżowane skandalistki, które w inny sposób uwagi zwrócić na siebie już nie mogą.
K Kałębasiak
Cytuj
Glusi i slepi biskupi.
Wykorzystywanie Krzyża w ten sposob jest oznaka absolutnej glupoty. Jesli jeszcze ktos mial watpliwosci co do stanu umyslu pan na zdjeciu i organizatorow tego wydarzenia, to widzac te scene musial sie ich pozbyc.

Gdzie jestes Prymasie?! Dlaczego nie reagujesz?

Co tu dodać?
Chyba tylko to, że musicie Panowie więcej pisać i udzielać się. Trafiacie w 10-tkę :)
Zapisane
abenadar
rezydent
****
Wiadomości: 424

« Odpowiedz #11 dnia: Lipca 11, 2009, 19:24:06 pm »

http://www.rp.pl/galeria/9157,2,331205.html
kogóż tam nie ma - jeśli mnie wzrok nie myli to chyba obie jakże dostojne "panie prezydentowe". ja już tylko pytam -  czy to z moich podatków?
Naród polski jest przeraźliwie zniszczony - jeżeli taki osobnik jak niejaki Kwaśniewski i jego cywilna żona jest tak uwielbiany to ręce opadają. Kaczyńska -  też znana jak i jej haniebnie się zachowujący w sprawie wołyńskiego ludobójstwa mąż. I niech nikt nie opowiada, że Polska to katolicki naród - jest to po prostu kłamstwo

Aleksander Kwasniewski nie ma cywylnego ślubu, tylko koscielny.
Zapisane
marekkoc
Gość
« Odpowiedz #12 dnia: Lipca 11, 2009, 20:00:19 pm »

http://www.rp.pl/galeria/9157,2,331205.html
kogóż tam nie ma - jeśli mnie wzrok nie myli to chyba obie jakże dostojne "panie prezydentowe". ja już tylko pytam -  czy to z moich podatków?
Naród polski jest przeraźliwie zniszczony - jeżeli taki osobnik jak niejaki Kwaśniewski i jego cywilna żona jest tak uwielbiany to ręce opadają. Kaczyńska -  też znana jak i jej haniebnie się zachowujący w sprawie wołyńskiego ludobójstwa mąż. I niech nikt nie opowiada, że Polska to katolicki naród - jest to po prostu kłamstwo

Aleksander Kwasniewski nie ma cywylnego ślubu, tylko koscielny.

ciekawa informacja. Równie ciekawe jest to kto udzielił ślubu kościelnego jawnemu wrogowi Wiary. Bo to nie jest ot, zwykły ateusz czy obojętny...
Zapisane
abenadar
rezydent
****
Wiadomości: 424

« Odpowiedz #13 dnia: Lipca 11, 2009, 20:03:34 pm »

+
przeciez wszyscy wiedzą że ks. płk. Jan Domian (kapelan prezydenta) asystował przy slubie prezydenta w kaplicy pałacu prezydenckiego. Nie widze w tym nic zlego.
Zapisane
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #14 dnia: Lipca 11, 2009, 20:13:01 pm »

Zauważyli Państwo obecność siostry Chmielewskiej? http://www.tvn24.pl/2239631,0,0,1,1,fakty-po-faktach,wideo.html
czy ja dobrze rozumiem, czy tam była katolicka zakonnica????
niech mnie ktoś uszczypnie!!!!

Panowie, nie pierniczcie głupot. Małgośce Chmielewskiej się zdrowo pozajączkowało na jakiejś studenckiej praktyce i od tego czasu coraz z nią gorzej. A że "salony" zbliżone do "katolickiego" ZNAK'u ją lansują jako wzór do naśladowania dla osób stanu konsekrowanego to o niczym nie świadczy. Sami się określają: "Wspólnota Chleb Życia jest katolicką organizacją charytatywną" - czyli żaden zakon. http://www.chlebzycia.org.pl/Fundacja.php
« Ostatnia zmiana: Lipca 11, 2009, 20:17:22 pm wysłana przez jwk » Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
Strony: [1] 2 3 4 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: bezczelna profancja « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!