Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 25, 2024, 17:49:39 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231960 wiadomości w 6630 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: "Kościół" Palmariański
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 10 11 [12] Drukuj
Autor Wątek: "Kościół" Palmariański  (Przeczytany 57964 razy)
Baltazar
aktywista
*****
Wiadomości: 572


dawniej Bambin

« Odpowiedz #165 dnia: Lipca 19, 2022, 15:10:25 pm »

Objawienie z El Palmar de Troya jest tożsame z objawieniem z Garabandal. Zachęcają do przyjęcia szkaplerza karmelitańskiego. Przejdźmy do rzeczy:

Cytuj
9. Dnia 30 lipca 1982, Papież Święty Grzegorz XVII zniósł wszystkie władze biskupów i kapłanów, którzy są poza prawdziwym Kościołem, Jednym, Świętym, Katolickim, Apostolskim i Palmariańskim. Także zniósł charakter święty wszystkich relikwii, podobizn, przedmiotów kultu, ołtarzy, etc., kościołów apostatycznych, heretyckich i schizmatyckich. Oprócz tego zniknęła obecność eucharystyczna Chrystusa i Marii we wszystkich tabernakulach świata nie należących do Kościoła Palmariańskiego.

10. Biskupi i kapłani, którzy są poza Kościołem Jednym, Świętym, Katolickim, Apostolskim i Palmariańskim, nie mają władzy na wykonywanie ważnie aktu jakiegokolwiek urzędu kapłańskiego.


Źródło: https://www.kosciolpalmarianski.org/who-are-we/

Wywiady z wizjonerkami z Garabandal:

Cytuj
– Skoro Ostrzeżenie jeszcze nie nadchodzi, to znaczy, że wszystko jeszcze się pogorszy.
– Powiedziała pani, że będzie bardzo trudno kapłanom odprawiać Mszę św. Czy było to coś, o czym Matka Najświętsza powiedziała pani, czy też coś, o czym pani pomyślała w związku z prześladowaniami komunistycznymi?
– Z tego co pamiętam, było to coś, o czym Ona mówiła.
– I powiedziała, że będzie tak, jakby Kościół znikł?
– Tak.


Jaki jest z tego wniosek?
W sierpniu 1978r. od tego momentu, Kościół Rzymski przestał być prawdziwym Kościołem. Niemożność przyjęcia Komunii Św. i zostało nam tylko przyjąć szkaplerz karmelitański. No i basta!
Zapisane
Jest przysłowie, które tak brzmi: "Tylko ten, kto stale płynie pod prąd, ma świeżą, czystą wodę". A dziś wielu kapłanów płynie z prądem ...
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #166 dnia: Lipca 20, 2022, 22:20:23 pm »

A mają ważne święcenia?


To zalezy :D Moim zdaniem nie, chociaz teoretyczna sukcesje maja od abpa Thuca.

"papież palmariański" zmienił ryty sakramentów i od tego czasu trudno uważać ich sakramenty za ważne

to jest jeden wielki psychiatryk.

Palmar de Troya = Choroszcz = Drewnica
Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
Baltazar
aktywista
*****
Wiadomości: 572


dawniej Bambin

« Odpowiedz #167 dnia: Lipca 21, 2022, 08:05:10 am »

Panie Krusejder

Komu byłbyś posłuszny swojemu przełożonemu czy Bogu?
Jeżeli to pierwsze, to idziesz za jego nowinkarstwem i przez jego złe decyzje...
Owszem zmienił się ryt sakramentów. Bo jest obecność Eucharystii Jezusa i Maryi. Święty Józef mąż Maryi jest Ojcem Kościoła Palmariańskiego.

Święty Józef z Dzieciątkiem Jezus
Cytuj
„Dzieci moje: Przychodzę jako posłannik od Jezusa i Marii i jako Ojciec Kościoła.
Napisz, synu, dla moich seminarzystów: NIECH KONSEKRUJĄ SIĘ BOGU CAŁKOWICIE, BEZ OSZCZĘDZANIA CZEGOKOLWIEK, SZCZEGÓLNIE W CELIBACIE, PRAWDZIWEJ DRODZE DO ŚWIĘTOŚCI. Niech będą wierni tradycji dla której tylu męczenników dało swe życie. Niech będą nadal wiernymi czcicielami mojej Dziewiczej Małżonki, Niepokalanej Marii. Niech się konsekrują Jej z całą czystością i staną się wielkimi kapłanami na rozpowszechnienie Ewangelii godnie. Jezus i Maria cierpią dużo przez seminarzystów, którzy nie konsekrują się całkowicie. Jak mogą oczekiwać wielkich owoców, jeśli nie oddają się całkowicie? Jako Ojciec Kościoła, którym jestem, wzywam, moich synów, aby nie zapominali MEDIACJI UNIWERSALNEJ MATKI BOGA, MOJEJ DOSTOJNEJ MAŁŻONKI
.

https://www.kosciolpalmarianski.org/swiety-jozef/

Święta Teresa od Dzieciątka Jezus i od Świętej Twarzy

Cytuj
“Każdy, kto ma przydomek Świętej Twarzy, umrze w Świętości przez łaskę Jezusa Chrystusa i mediację Marii, waszej Matki.”

https://www.kosciolpalmarianski.org/swieta-teresa-od-dzieciatka-jezus/

Wszyscy karmelici mają przydomek Świętej Twarzy. Jest skróconą drogą do Nieba przez mediację Marii.
 
Święta Teresa od Jezusa w przeciwieństwie do Siostry Łucji z Fatimy była posłuszna Bogu a nie swoim przełożonym.

Cytuj
Synu mój: Kiedy więcej doznajesz walk, obelg, pogard, piekielnych ataków, policzków od twych braci, opuszczenia od twych najbliższych, możesz powiedzieć: To Dzieło jest od Boga! Gdyż Jezus był zwalczany, obrażany, raniony, policzkowany, traktowany jako bluźnierca i oskarżony o konspirację przeciwko Cesarzowi; był skazany na Śmierć Krzyżową, opuszczony przez swoich drogich, swoich własnych uczniów; ale trzeciego dnia zmartwychwstał chwalebny. Jeśli chcesz zmartwychwstać z Chrystusem, przyjmij Krzyż. Jeśli chcesz zmartwychwstać z szatanem, zanurzaj się w przyjemnościach świata.
JA BYŁAM BARDO ŹLE TRAKTOWANA PRZEZ MOICH WŁASNYCH RODAKÓW, PRZEZ MOICH BRACI W RELIGII I OKRUTNIE KARCONA PRZEZ KOŚCIELNĄ HIERARCHIĘ. Moje podróże były wzięte jako kaprys niespokojnej kobiety; dyktanda Mojego Jezusa były widziane jako własne impozycje przeciwko Doktrynie Paulińskiej; byłam blisko skazania przez Trybunał Inkwizycji. ALE NIE PRZEMOGLI PRZECIWKO MNIE: ANI LAICY, ANI MINISTROWIE, ANI BISKUPI, ANI KARDYNAŁOWIE, GDYŻ NADSZEDŁ MOMENT, ŻE MUSIAŁAM NIE SŁUCHAĆ MOICH ZIEMSKICH PRZEŁOŻONYCH I IŚĆ ZA DYKTATEM WIELKIEGO PRAWODAWCY JEZUSA CHRYSTUSA, MOJEGO WYŻSZEGO DYREKTORA, KTÓREMU BYŁAM ZOBOWIĄZANA POD KARĄ WIECZNEGO POTĘPIENIA PODDAĆ SIĘ.

Przez nieposłuszeństwo Jezusowi i posłuszeństwo ziemskim Przełożonym, nie dokonałaby się wspaniała Reforma Karmelu, która uczyniła tyle dobrego Kościołowi i światu. Później, po pogrzebie mego ciała, Święta Matka Kościół, wyniosła mnie na ołtarze i nadała mi niezliczonych tytułów, kończąc teraz z Doktorką Kościoła. Wszytko to stało się przez uległość Królowi królów.
Synu mój: Słuchaj Jezusa zawsze kiedy jesteś pewien, że co słyszysz, jest słodkim głosem Syna Boga i Brata ludzi. Strzeż się fałszywego posłuszeństwa Hierarchii Kościoła, gdyż jeśli chodzi o Prawa Boga i zbawienie ludzi, nie ma mocy na ziemi, tylko ta Tego, który otrzymał od Ojca wszelką moc. W końcu, proszę wszystkich, aby poświęcili się publikowaniu cudów, które Jezus i Maria czynią na ziemi, poddawali się mojej opiece i osiągali natchnione pióro. Was błogosławię.”

https://www.kosciolpalmarianski.org/swieta-teresa-od-jezusa/
Zapisane
Jest przysłowie, które tak brzmi: "Tylko ten, kto stale płynie pod prąd, ma świeżą, czystą wodę". A dziś wielu kapłanów płynie z prądem ...
Major
aktywista
*****
Wiadomości: 3722

« Odpowiedz #168 dnia: Lipca 21, 2022, 08:53:25 am »

Czyżby Pan Baltazar przyjął święcenia w Palmar tudzież jest jedynym wiernym w Polsce Palmar?
Zapisane
Baltazar
aktywista
*****
Wiadomości: 572


dawniej Bambin

« Odpowiedz #169 dnia: Lipca 21, 2022, 09:09:32 am »

Czyżby Pan Baltazar przyjął święcenia w Palmar tudzież jest jedynym wiernym w Polsce Palmar?

Nie przyjąłem święcenia w Palmar. Nie jestem jedynym wiernym w Polsce Palmar.
Przyjąłem szkaplerz karmelitański od dłuższego czasu. Przez jakiś czas znalazłem się tu na forum. W bractwie św. Piusa X w Warszawie byłem świadkiem przyjęcia szkaplerza karmelitańskiego przez wiernych. Nie było by w tym nic dziwnego gdyby wierni kościoła Palmariańskiego nie nosili szkaplerza na zewnątrz ubrania. Jak iść z duchem czasu.
« Ostatnia zmiana: Lipca 21, 2022, 09:15:08 am wysłana przez Baltazar » Zapisane
Jest przysłowie, które tak brzmi: "Tylko ten, kto stale płynie pod prąd, ma świeżą, czystą wodę". A dziś wielu kapłanów płynie z prądem ...
Vetus
adept
*
Wiadomości: 47

« Odpowiedz #170 dnia: Lipca 24, 2022, 10:11:15 am »

Nie było by w tym nic dziwnego gdyby wierni kościoła Palmariańskiego nie nosili szkaplerza na zewnątrz ubrania.

Pewnie robią to na pokaz.
Zapisane
Kefasz
aktywista
*****
Wiadomości: 3938


Amen tako Bóg daj, byśmy wszyscy poszli w Raj.

ministrantura śpiewniki tradycja->
« Odpowiedz #171 dnia: Sierpnia 11, 2022, 23:29:42 pm »

Dlaczego ,,Papież'' po konsekracji całuje hostię i kielich?


https://www.youtube.com/watch?v=X87U_3zwAnc
No, tempo mają zawrotne...

obejrzałem to nagranie i po obejrzeniu czuję się chory
To co się tam dzieje nie jest zdrowe.
To kulturowy katolicyzm pozbawiony wiary. Na filmie i w tekstach zawarta kwintesencja rzymskiego katolicyzmu jako formacji cywilizacyjnej - ale w przeciwieństwie do oryginału tu nic nie jest prawdziwe, ta grupa nie jest na poważnie. Przed oczami przewijają się sceny ale to puste przedstawienie.
Palmar de Troja to hiszpański licheń.
Zapisane
Stare jest lepsze Ł5,39
liczne stare książki->http://chomikuj.pl/Pjetja
Z forum amerykańskich tradycjonalistów:
Oto zwyczajowe napomnienie: unikaj żarliwości; krytykuj zasady, nie ludzi.
Bądź rozróżniający, lecz nie czepialski. Bądź pouczający lecz nie zgryźliwy. Bądź zasadniczy, zamiast natarczywy.
Strony: 1 ... 10 11 [12] Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: "Kościół" Palmariański « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!