Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 20, 2024, 05:48:18 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231949 wiadomości w 6630 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Novus Ordo  |  Kościół posoborowy  |  Wątek: proszę sobie popatrzeć na te dziwy
« poprzedni następny »
Strony: [1] 2 3 ... 5 Drukuj
Autor Wątek: proszę sobie popatrzeć na te dziwy  (Przeczytany 13285 razy)
giacinto
uczestnik
***
Wiadomości: 115


« dnia: Lipca 09, 2009, 17:58:14 pm »

wklejam adres stronki. Komentarze chyba zbędne...

http://www.romancatholicwomenpriests.org/index.php
Zapisane
Caesar
aktywista
*****
Wiadomości: 822


cezarostopkowiec

« Odpowiedz #1 dnia: Lipca 09, 2009, 18:50:21 pm »

Trzeba było do działu Humor wrzucić
Zapisane
Mospanie, rzekł bernardyn, babska rzecz narzekać,
a żydowska rzecz ręce założywszy czekać.
slavko
Gość
« Odpowiedz #2 dnia: Lipca 09, 2009, 18:54:47 pm »

Prosze zwrocic uwage na mine tej niewiasty z kamera, wyglada jakby 1-szy raz takie durnotyzmy widziala.
http://www.romancatholicwomenpriests.org/ordslideshow/011.jpg
Zapisane
slavko
Gość
« Odpowiedz #3 dnia: Lipca 09, 2009, 19:10:39 pm »

Takie 3 ciekawe punkciki ichnich satutow czy jak to zwa:

"6. We are called to transform hierarchical structures by creating new, community-based structures for discernment and the recognition of the gifts of all; 
7. We are called to a model of ministerial priesthood that is grounded in our common Baptism, in prophetic obedience to the Spirit, in a teaching authority based on Scripture and Tradition, and in "reading the signs of the times"; 
8. We are called to renew Theology, Liturgy, and Pastoral Practice to better reflect the spirit and teachings of the Second Vatican Council as expressed in Gaudium et Spes."

Najgorsze jest to, iz herezja to taka zmija co lubi sie ubierac podobnie do ortodoksji, i wielu katolikow w powyzszy nie znalazlo by nic niepokojacego.
Zapisane
jędrek
rezydent
****
Wiadomości: 399


Arcybiskup Paulos Faraj Rahho (1942-2008)

« Odpowiedz #4 dnia: Lipca 09, 2009, 19:27:11 pm »

ja mam odruch lekko wymiotny jak to widzę. panie w dziwacznych vestimentach, parodia parodii Kościoła katolickiego. miejmy nadzieję, że nie doczekamy spełnienia tych idiotycznych postulatów. Ja jak widziałem w Austrii świecką szafarkę też mnie brało, nie wiem skąd się to u mnie bierze, ale nie jestem w stanie zaakceptować tego wszystkiego: handkomunii, świeckich szafarek i szafarzy, tych dziwacznych ornatów, wyrobów stułopodobnych itp. prowadzi to u mnie do odruchu wymiotnego, na serio.
Zapisane
http://krzyz.katolicy.net/index.php/topic,5494.msg112948.html#msg112948 DOŁĄCZ DO GRUPY MODLITEWNEJ I MÓDL SIĘ ZA PRZEŚLADOWANYCH CHRZEŚCIJAN!
slavko
Gość
« Odpowiedz #5 dnia: Lipca 09, 2009, 19:33:01 pm »

Szkoda ze kosciol przymiotnika "Catholic" nie opatentowal. A tak to nie jeden heretyk czy schizmaty nazywa swoja grupke "catholic".
Zapisane
Tato
aktywista
*****
Wiadomości: 4746


« Odpowiedz #6 dnia: Lipca 09, 2009, 19:37:49 pm »

A gdzie konkretnie odbył się rzeczony sabat ? Ponieważ nie doczytałem - zalało mi oczy ze śmiechu łzami... ;D
Zapisane
"CRUX SACRA SIT MIHI LUX , NON DRACO SIT MIHI DUX"
          V R S N S M V - S M Q L I V B
Kubaturus
aktywista
*****
Wiadomości: 919


« Odpowiedz #7 dnia: Lipca 09, 2009, 19:51:39 pm »

Groteska!
Zapisane
Dwa filary! Bosko! - Dwie korony! Maksymilian Maria!
porys
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 2650


« Odpowiedz #8 dnia: Lipca 09, 2009, 20:01:58 pm »

Mnie najbardziej śmieszy, że te panie traktuja te liturgiczne westymenta jak kobiece ciuszki, tu jakaś ładna styłcia - apaszka - tu, jakis kolorowa sukienka ornacik itp. - i całe szczęście - one chyba nawet nie rozumieją symboli liturgicznych.
Zapisane
zdewirtualizować awatary
szczur.w.sosie
uczestnik
***
Wiadomości: 210

« Odpowiedz #9 dnia: Lipca 09, 2009, 20:04:59 pm »

Szkoda ze kosciol przymiotnika "Catholic" nie opatentowal. A tak to nie jeden heretyk czy schizmaty nazywa swoja grupke "catholic".
Też tak pomyślałam oglądając zdjęcia... Bo ktoś przypadkowy gotów pomyśleć, że to naprawdę KK.
Jakoś mnie nie raziło kiedy nieraz w pracy jadłam obiad przy jednym stole z "panią ksiądz", która przychodził "odprawiać nabożeństwa" chorym w szpitalu. Ale tylko dlatego, że był to CofE, więc w sumie nie mój problem ::)
Zapisane
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5779


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #10 dnia: Lipca 09, 2009, 20:49:45 pm »

A ja se nie popatrzę. Szkoda czasu i nerwów...
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
Fidelis
Gość
« Odpowiedz #11 dnia: Lipca 09, 2009, 21:51:13 pm »

A ja lubię takie fotki oglądać. Umacniam się w swoich przekonaniach. Zaraz, zaraz.... te panie są w jedności? Bo już się pogubiłem.
Zapisane
szczur.w.sosie
uczestnik
***
Wiadomości: 210

« Odpowiedz #12 dnia: Lipca 09, 2009, 21:53:50 pm »

W jedności to może i są ale nie z KK.
Zapisane
slavko
Gość
« Odpowiedz #13 dnia: Lipca 09, 2009, 22:33:46 pm »

wszytkie herezje i schizmy maja "cos" wspolnego z Kosciolem
Zapisane
Thomas
Gość
« Odpowiedz #14 dnia: Lipca 09, 2009, 22:47:21 pm »

Cytuj
Odróżniajmy szaleństwa tego świata od szaleństw posoborowej rzeczywistości Kościoła
Granice zacierają się.
Zapisane
Strony: [1] 2 3 ... 5 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Novus Ordo  |  Kościół posoborowy  |  Wątek: proszę sobie popatrzeć na te dziwy « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!