Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 11:39:35 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Książka OJCIEC PIO Luigi Peroni
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Książka OJCIEC PIO Luigi Peroni  (Przeczytany 1628 razy)
Robert
aktywista
*****
Wiadomości: 576

« dnia: Sierpnia 21, 2009, 20:58:52 pm »

Czy ktoś z Was czytał tą książkę ? Czy jest to dobra pozycja książkowa , wiarygodnie napisana?
Zapisane
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #1 dnia: Października 07, 2021, 22:36:51 pm »

Nie czytałam i nie mam tej książki, ale wygląda na ciekawą po takiej rekomendacji:

"Rygorystyczna dokładność i kompletność niniejszej biografii czyni z niej dzieło fundamentalne dla poznania życia i duchowości ojca Pio. W momencie jej publikacji O. Paolino Rossi, postulator w procesie beatyfikacyjnym ojca Pio, podkreślił jej znaczenie, określając ją mianem "dzieła naukowego".

"Nie pozostaje mi nic innego, tylko pogratulować tak kompletnego obrazu curriculum vitae tej nadzwyczajnej postaci, od momentu narodzin aż do śmierci. Ja, który jestem, jak dobrze panu wiadomo, jedynym, który zapoznał się z dokumentacją, dotyczącą życia ojca Pio, przechowywaną w Świętym Oficjum, mogę szczerze zaświadczyć, że ta książka nie jest "zwykłą" biografią, lecz Biografią Ojca Pio, bogatą w dokumentację rzadką a może nawet unikatową" (Monsignor Mario Crovini z Kongregacji Doktryny Wiary).

https://www.tolle.pl/pozycja/ojciec-pio-tom-1-2
Zapisane
Strony: [1] Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Książka OJCIEC PIO Luigi Peroni « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!