Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 17:47:08 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231860 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Czy uczestnicy FK akceptują koncert tzw. madonny 15 sierpnia
« poprzedni następny »
Strony: 1 [2] 3 4 ... 14 Drukuj
Autor Wątek: Czy uczestnicy FK akceptują koncert tzw. madonny 15 sierpnia  (Przeczytany 32637 razy)
andy
aktywista
*****
Wiadomości: 748


« Odpowiedz #15 dnia: Lipca 08, 2009, 08:44:32 am »

Panie WP fanów pani M raczej tu nie ma, ale trzeba przyznać że jako kobieta jest atrakcyjna.

??!?!?! Zawsze się zastanawiałem komu się toto może podobać. No ale dobra, o gustach się nie dyskutuje.
Zapisane
Major
aktywista
*****
Wiadomości: 3721

« Odpowiedz #16 dnia: Lipca 08, 2009, 08:48:59 am »

No mi się jako kobieta(i tylko to) podoba. Mam do niej podobną koleżankę ale w wieku bardziej stosownym i nie musi się odmładzać.
Zapisane
andy
aktywista
*****
Wiadomości: 748


« Odpowiedz #17 dnia: Lipca 08, 2009, 08:54:35 am »

Wy tu Państwo o takich trywialnych sprawach rozprawiacie a dzisiaj cały świat pogrążony jest w żałobie. Bożyszcze zmarło i dzisiaj miało pogrzeb. Muzyk wszechczasów - jak usłyszałem w mediach.

Kiedy słucham tych komentarzy w mediach - tracę wiarę w ludzkość.

Ma Pan rację, rzygać się chce. Włączyłem wczoraj radio w samochodzie, to w RMF była audycja specjalna i mówili, że w Warszawie fani się gromadzą przed telebeam-em gdzie mają transmitować uroczystości pogrzebowe i baloniki czarne w niebo puszczają. Dramat. A swoją drogą jestem ciekaw kto postawił ten telebeam i kto zrobił te baloniki. Samo się to wszystko nie zrobiło, ktoś to zorganizował, ktoś popiera to wpatrywanie się w różne takie żałosne bożki i "madonny".
Zapisane
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #18 dnia: Lipca 08, 2009, 08:56:12 am »

dla mnie to raczej personifikacja "dzidzi pernik". Madonna zawsze była symbolem obciachu. Nie będę wklejał może zdjęć moich ulubionych wokalistek, ale fani mantylek na pewno nie obrażą się widząc takie zdjęcie fińskiej divy Tarji Turunen

Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
andy
aktywista
*****
Wiadomości: 748


« Odpowiedz #19 dnia: Lipca 08, 2009, 08:58:07 am »

No mi się jako kobieta(i tylko to) podoba. Mam do niej podobną koleżankę ale w wieku bardziej stosownym i nie musi się odmładzać.

Napewno?



(źródło)
Zapisane
Tato
aktywista
*****
Wiadomości: 4746


« Odpowiedz #20 dnia: Lipca 08, 2009, 09:14:15 am »

dla mnie to raczej personifikacja "dzidzi pernik". Madonna zawsze była symbolem obciachu. Nie będę wklejał może zdjęć moich ulubionych wokalistek, ale fani mantylek na pewno nie obrażą się widząc takie zdjęcie fińskiej divy Tarji Turunen

Nie obrażą się na pewno. Nawet zaś khem..khem...tego ten... podziękują uprzejmie :)
Zapisane
"CRUX SACRA SIT MIHI LUX , NON DRACO SIT MIHI DUX"
          V R S N S M V - S M Q L I V B
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #21 dnia: Lipca 08, 2009, 09:36:38 am »


Nie obrażą się na pewno. Nawet zaś khem..khem...tego ten... podziękują uprzejmie :)

no to wkleję ze 2 linki: tu Tarja śpiewa klasyka współczesnej muzyki rozrywkowej:
http://www.youtube.com/watch?v=Lj7WrKfw6n0

a tu - po naszemu http://www.youtube.com/watch?v=O_vMEvcPDGs&feature=related
Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
Major
aktywista
*****
Wiadomości: 3721

« Odpowiedz #22 dnia: Lipca 08, 2009, 09:49:25 am »

Aż z tak bliska Panie Andy jej nie widziałem. Zresztą w TV zawsze jest po jakimś liftingu. Więc mówię tylko o obrazie jaki podaje TV. Teraz się wycofuję.
Zapisane
szczur.w.sosie
uczestnik
***
Wiadomości: 210

« Odpowiedz #23 dnia: Lipca 08, 2009, 11:00:36 am »

Aż z tak bliska Panie Andy jej nie widziałem. Zresztą w TV zawsze jest po jakimś liftingu. Więc mówię tylko o obrazie jaki podaje TV. Teraz się wycofuję.
Te gwiazdy to wszystkie są po jakimś liftingu ;D
Oglądałam jakiś program sprzed 20 lat gdzie występował Simon Cowell i się zdziwiłam że dziś wygląda znacznie lepiej, jakoś młodziej... Dziwne ;) Niektórych czas odmładza :)
Zapisane
dxcv
aktywista
*****
Wiadomości: 679

« Odpowiedz #24 dnia: Lipca 08, 2009, 11:30:32 am »

Były prezydent za to pomaga w przeciwieństwie do tego brzydkiego PiSu i obecnego prezydenta, którzy się wyłgali:
http://muzyka.wp.pl/gid,373287,title,Katolicy-i-byly-prezydent-kontra-Madonna,galeria.html

A jednak nie do końca:D
http://www.fronda.pl/news/czytaj/walesa_jest_za_a_nawet_przeciw_protestowi_pro_polonii
« Ostatnia zmiana: Lipca 08, 2009, 12:22:34 pm wysłana przez dxcv » Zapisane
andy
aktywista
*****
Wiadomości: 748


« Odpowiedz #25 dnia: Lipca 08, 2009, 14:10:42 pm »

Aż z tak bliska Panie Andy jej nie widziałem. Zresztą w TV zawsze jest po jakimś liftingu. Więc mówię tylko o obrazie jaki podaje TV. Teraz się wycofuję.

To jest ogromny problem naszych chorych czasów. Wszędzie kobiety atakują "gwiazdy" i modelki po komputerowym liftingu - szczególnie zdjęcia w magazynach kobiecych są poddawane przeróbkom, które idą dużo dalej niż tylko wygładzanie skóry. Oto kilka przykładów. Co gorsza wzorzec urody, który się promuje to coś jak nastoletnia dziewczynka albo chłopczyca - zero krągłości, względnie jedynie duże sztuczne piersi przyczepione do chudzielca. No i oczywiście zero starzenia się, skóra perfekcyjnie gładka i tak dalej.

Zło jakie z tego płynie jest widoczne wszędzie: obsesja doganiania tego nierealnego obrazu i głęboka frustracja skąd-inąd ładnych kobiet, którym się nie udaje wyglądać jak plakaty i kolorowe pisemka. W ogóle cały ten "feminizm" i "wyzwolenie" to jedna wielka tragedia kobiet... ale to temat na inny wątek.
Zapisane
szczur.w.sosie
uczestnik
***
Wiadomości: 210

« Odpowiedz #26 dnia: Lipca 08, 2009, 14:17:08 pm »

Niewątpliwie temat na inny wątek, ale dodam, że feminizm jest reakcją na postęp. No bo przecież w dawnych czasach to kobieta stała na straży domu - ona szła na pole, ziemia dawała rodzinie wyżywienie. Brała dziecko na plecy i pracowała w polu. I nie była bezużyteczna. Dopiero wiek industrializacji upokorzył kobietę, która musiała zostawić dom, by iść do fabryki. Dziś kobieta zostaje w domu, bo nie może pracować z dzieckiem albo pracuje i oddaje dzieci do żłobka. A nie tak było...
Ale faktycznie to iny wątek ;)
Zapisane
Major
aktywista
*****
Wiadomości: 3721

« Odpowiedz #27 dnia: Lipca 08, 2009, 18:02:17 pm »

Ale chyba nie powie Pani że było lepiej jak kobieta brała dziecko na plecy i szła w pole pracować :)?
Zapisane
andy
aktywista
*****
Wiadomości: 748


« Odpowiedz #28 dnia: Lipca 08, 2009, 19:58:03 pm »

Ale chyba nie powie Pani że było lepiej jak kobieta brała dziecko na plecy i szła w pole pracować :)?

Nie sądzi Pan, że taka "Madonna" miałaby większe szanse zbawić swoją duszę pracując w polu z dzieckiem w chuście niż robiąc to co robi?
Zapisane
Major
aktywista
*****
Wiadomości: 3721

« Odpowiedz #29 dnia: Lipca 08, 2009, 20:53:03 pm »

Zapewne tak.
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 ... 14 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Czy uczestnicy FK akceptują koncert tzw. madonny 15 sierpnia « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!