Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 19:56:34 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Czy uczestnicy FK akceptują koncert tzw. madonny 15 sierpnia
« poprzedni następny »
Strony: [1] 2 3 ... 14 Drukuj
Autor Wątek: Czy uczestnicy FK akceptują koncert tzw. madonny 15 sierpnia  (Przeczytany 32643 razy)
W.P.
adept
*
Wiadomości: 6

« dnia: Lipca 05, 2009, 11:48:18 am »

Myślę, że inicjatywa księdza Stanisława Małkowskiego poparta w Zakroczymiu przez uczestników II SPSP powinna zyskać poparcie każdego, kto się mieni katolikiem niezależnie czy podobają mu się organizatorzy czy nie:

http://www.propolonia.pl/petycje.php?id=11
Zapisane
pjo
Pokorny młot w warsztacie Pana
aktywista
*****
Wiadomości: 605


www.ratzinger.pl
« Odpowiedz #1 dnia: Lipca 05, 2009, 13:18:53 pm »

Inicjatywa słuszna, aczkolwiek apele do allegro nic nie dadzą (oprócz tego, że gazety je przedrukują, a Zagozda se do teczki z wycinkami prasowymi na swój temat dołoży kolejne eksponaty)

Trza się modlić za wstawiennictwem NMP o odwołanie koncertu i nawrócenie pani Madonny Cicione.

---

najbardziej mi się podoba w brudzyńskim apelu informacja "do wiadomości: Kościół katolicki i opinia publiczna". Jak widać działacze kanapowego ruchu narodowego szukają każdej okazji, aby "wypłynąć" i załapać się potem na jakiegoś posła, albo chociaż na radnego...
Zapisane
W.P.
adept
*
Wiadomości: 6

« Odpowiedz #2 dnia: Lipca 06, 2009, 21:35:07 pm »

Szanowny Panie Pio!
Przykro mi ale nie potrafię odczytać Pana intencji, bo jeżeli jest tak jak Pan mówi, a ja się z tym zgadzam, że inicjatywa jest słuszna, to dlaczego w następnych zdaniach stara się ją Pan ośmieszyć. I jeszcze jedno skoro tym konkretnym organizatorom ma pan tyle do zarzucenia - a jak się zgodziliśmy inicjatywa jest słuszna - to może się Pan pochwali co sam zrobił w tej sprawie, jakie to były działania z góry deklaruję dla tych działan swoje poparcie, chyba że są to tylko przepełnione szyderstwem i ironią komentarze i napinanie się przed monitorem. Niech się Pan chwali jestem - a myślę że i inni forumowicze również - bardzo ciekaw.
Zapisane
szczur.w.sosie
uczestnik
***
Wiadomości: 210

« Odpowiedz #3 dnia: Lipca 06, 2009, 22:32:21 pm »

Ja bym nawet nie wiedziała, że takowy koncert jest, gdybym nie przeczytała na tym forum i w innych miejscach...
No cóż, nie unikniemy takich spraw. Nie będzie idealnie na tym świecie... Robić swoje trzeba, ale mieć świadomość, że czasem się po prostu nie da.
 :-\
Zapisane
Major
aktywista
*****
Wiadomości: 3721

« Odpowiedz #4 dnia: Lipca 07, 2009, 07:21:51 am »

Trafiła Pani w sedno. Póki co wszelkie tego typu pisma czy akcje, szczególnie firmowane przez RM gdzie słuchacze laskami i parasolkami chcą bić dziennikarzy przynoszą skutek odwrotny.
A my katolicy mamy różaniec.
Zapisane
Major
aktywista
*****
Wiadomości: 3721

« Odpowiedz #5 dnia: Lipca 07, 2009, 07:32:33 am »

http://www.tvn24.pl/-1,1608504,0,1,koronka-w-madonne,wiadomosc.html
Już o tej inicjatywie pisze portal tvn.
Żeby to się nie skończyło jak zawsze.
Zapisane
szczur.w.sosie
uczestnik
***
Wiadomości: 210

« Odpowiedz #6 dnia: Lipca 07, 2009, 13:01:40 pm »

Trafiła Pani w sedno. Póki co wszelkie tego typu pisma czy akcje, szczególnie firmowane przez RM gdzie słuchacze laskami i parasolkami chcą bić dziennikarzy przynoszą skutek odwrotny.
A my katolicy mamy różaniec.

Akurat RM nie nawołuje do używania lasek i parasolek chyba :)
Zapisane
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5771


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #7 dnia: Lipca 07, 2009, 13:09:40 pm »

Przyjdzie czas to zacznie nawoływać :)
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
Major
aktywista
*****
Wiadomości: 3721

« Odpowiedz #8 dnia: Lipca 07, 2009, 17:46:51 pm »

A pamiętają Państwo niedoszły ingres abpa Warszawy? Parasole poszły w ruch.
Zapisane
W.P.
adept
*
Wiadomości: 6

« Odpowiedz #9 dnia: Lipca 07, 2009, 21:22:37 pm »

Chciałbym zadać Państwu następujące pytanie dlaczego z Państwa wypowiedzi nie wynika jasno czy jesteście przeciwko organizacji w takim szczególnym dniu "tej swoistej rozrywki" czy też nie przeszkadza wam występ skandalistki. Zamiast konkretów robienie wody z wody a to RM ktore nie ma nic wspólnego z protestem, a to ingres biskupa, a ani slowa na temat . Czy Żydzi i Muzułmanie wypowiadaliby się w podobnym tonie gdyby to opluwano ich symbole religijne. A może poprostu na forum piszą fani "madonny" tylko glupio im się do tego publicznie przyznać, że wybierają się na koncert.
Zapisane
szczur.w.sosie
uczestnik
***
Wiadomości: 210

« Odpowiedz #10 dnia: Lipca 07, 2009, 21:38:08 pm »

Chciałbym zadać Państwu następujące pytanie dlaczego z Państwa wypowiedzi nie wynika jasno czy jesteście przeciwko organizacji w takim szczególnym dniu "tej swoistej rozrywki" czy też nie przeszkadza wam występ skandalistki. Zamiast konkretów robienie wody z wody a to RM ktore nie ma nic wspólnego z protestem, a to ingres biskupa, a ani slowa na temat . Czy Żydzi i Muzułmanie wypowiadaliby się w podobnym tonie gdyby to opluwano ich symbole religijne. A może poprostu na forum piszą fani "madonny" tylko glupio im się do tego publicznie przyznać, że wybierają się na koncert.

Bo nie piszą tu widocznie ani Żydzi ani muzułmanie, co mają klapki na oczach i widzą tylko czarne i białe.  :P
Zapisane
Fidelis
Gość
« Odpowiedz #11 dnia: Lipca 07, 2009, 23:27:02 pm »

Wy tu Państwo o takich trywialnych sprawach rozprawiacie a dzisiaj cały świat pogrążony jest w żałobie. Bożyszcze zmarło i dzisiaj miało pogrzeb. Muzyk wszechczasów - jak usłyszałem w mediach.

Kiedy słucham tych komentarzy w mediach - tracę wiarę w ludzkość.

(Pisze to pijąc do koncertu w temacie tej "bożyszczyni". Jak znam życie też zemrze)
Zapisane
Teresa
aktywista
*****
Wiadomości: 1408

« Odpowiedz #12 dnia: Lipca 07, 2009, 23:34:07 pm »

Panie W.P., nie będę się wypowiadać w tym wątku na temat słuszności czy też jej braku takiej inicjatywy, ponieważ nie podoba mi się forma, w jakiej ją Pan nam przedstawił. Z pierwszego Pana wpisu na forum (pomijam fakt, że miło byłoby się przywitać) wynika, że kto tego protestu nie popiera, nie powinien uważać się za katolika. Doprawdy, można to było zrobić inaczej.
Zapisane
PTRF
aktywista
*****
Wiadomości: 2129


« Odpowiedz #13 dnia: Lipca 07, 2009, 23:50:23 pm »

@ p. W.P.

I jeszcze jedna sprawa. Jakiej odpowiedzi Pan się spodziewa od "uczestników FK" na pytanie zadane w tytule wątku ? Proszę sobie trochę to forum poczytać, to nie będzie Pan głupich pytań zadawał. Co to znaczy "akceptują koncert" ?
Zapisane
"Kto tradycji nie szanuje
 Niech nas w dupę pocałuje"
/kawaleryjskie/
Major
aktywista
*****
Wiadomości: 3721

« Odpowiedz #14 dnia: Lipca 08, 2009, 07:07:43 am »

Panie WP fanów pani M raczej tu nie ma, ale trzeba przyznać że jako kobieta jest atrakcyjna.
Ja już gdzieś pisałem że akcje to trzeba robić z głową i takie które przyniosą skutek chociaż minimalny i które ostatecznie nie ośmieszą Kościoła. To nie może być spontan.
I tak jak napisał Pan Fidelis. "Jest czas rodzenia i czas umierania". O koncercie było wiadomo od dawna to od dawna trzeba było walczyć z tym. Ja jestem świadomy że M jest świadoma jakie to jest święto i data jest celowa.
Zapisane
Strony: [1] 2 3 ... 14 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Czy uczestnicy FK akceptują koncert tzw. madonny 15 sierpnia « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!