Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 28, 2024, 23:29:13 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231965 wiadomości w 6630 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Czy uczestnicy FK akceptują koncert tzw. madonny 15 sierpnia
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 14 Drukuj
Autor Wątek: Czy uczestnicy FK akceptują koncert tzw. madonny 15 sierpnia  (Przeczytany 32779 razy)
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #75 dnia: Lipca 25, 2009, 14:09:46 pm »

A co to są "geje" ?

młodsze pokolenia uzywają słów "gej" i "pedał" zamiennie. Nie ma między nimi różnicy w wartości negatywnej ;)
Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
Thomas
Gość
« Odpowiedz #76 dnia: Lipca 25, 2009, 15:01:45 pm »

Cytuj
młodsze pokolenia uzywają słów "gej" i "pedał" zamiennie. Nie ma między nimi różnicy w wartości negatywnej

Jak tłumaczył to homoseksualista/pederasta w TV: Geje - to subkultura wyrosła w środowisku homoseksualnym. Większość homoseksualistów/pederastów nie utożsamia się z tą subkulturą bo wstydzą się takich zachowań.
To tacy "szalikowcy" vel "kibole" wśród kibiców.
Zapisane
wiridiana
aktywista
*****
Wiadomości: 1255


gg 5253636

Ad altare Dei
« Odpowiedz #77 dnia: Lipca 25, 2009, 15:05:07 pm »

http://www.youtube.com/watch?v=qy_YPy4bLbE&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=qy_YPy4bLbE&feature=related
Zapisane
http://wiridiana.blogspot.com/
W wodospadach Twych kędziorów będę nurzać dłonie,
Szept namiętny zaplatając w pasma wokół skroni. Zacałuję blaski oczu zanim znów dzień wstanie.
Major
aktywista
*****
Wiadomości: 3722

« Odpowiedz #78 dnia: Lipca 25, 2009, 15:39:52 pm »

W tych kwestiach zgadzam się z Korwinem Mikke.
Zapisane
Agnieszka
adept
*
Wiadomości: 42

« Odpowiedz #79 dnia: Lipca 25, 2009, 20:38:51 pm »

Panie Major. Ani strój pokutny, ani cierpiętnicza mina. Normalna  niewiasta wyznania rzymsko-katolickiego
Zapisane
Major
aktywista
*****
Wiadomości: 3722

« Odpowiedz #80 dnia: Lipca 26, 2009, 09:36:29 am »

To dlaczego Pani Agnieszko tak się Pani burzy na strój Pani Wiridiany która zresztą dzisiaj ma chyba imieniny. :)
Zapisane
wiridiana
aktywista
*****
Wiadomości: 1255


gg 5253636

Ad altare Dei
« Odpowiedz #81 dnia: Lipca 26, 2009, 10:47:16 am »

Cytuj
no i dzięki wykazującej jakże wiele rozwagi Pani Wiridianie , środowiska gejowskie nieoczekiwanie osiągnęły sukces docierając z treściami swych obleśnych poglądów na łamy FK.... Roztropność to chyba nie jest Pani mocna strona...
Rozwaga powoduje że należy mieć szerszy ogląd rzeczywistości i zbierać informacje z różnych źródeł a nie tylko wyglądać ze swego grajdołka...

Cytuj
która zresztą dzisiaj ma chyba imieniny.
Imieniny ma dzisiaj babcia Pana Jezusa, a ja tylko mam szczęście i zaszczyt nosić jej imię.
Zapisane
http://wiridiana.blogspot.com/
W wodospadach Twych kędziorów będę nurzać dłonie,
Szept namiętny zaplatając w pasma wokół skroni. Zacałuję blaski oczu zanim znów dzień wstanie.
Kryspin
adept
*
Wiadomości: 47

« Odpowiedz #82 dnia: Lipca 26, 2009, 10:59:37 am »

P. Wiridiana swoim awatarem daje czynny odpór homoseksualnym miazmatom wyzierającym z internetu.  :]
Zapisane
KAES
aktywista
*****
Wiadomości: 742

« Odpowiedz #83 dnia: Lipca 26, 2009, 13:02:46 pm »

wiridiana:"Rozwaga powoduje że należy mieć szerszy ogląd rzeczywistości i zbierać informacje z różnych źródeł a nie tylko wyglądać ze swego grajdołka..."

To tylko swoiście interpretowana przez Panią "rozwaga", która nic nie wyjaśnia, poza zamulaniem tematu opiniami autorów pedalskiego portalu. Jak ma Pani potrzebę grzebania po takich portalach , żeby"zbierać informacje z różnych źródeł" to pewnie za jakiś czas uraczy nas Pani tekstami np. z portali pedofilskich,zoofilskich, satanistycznych itp..i nie zapomni oczywiście umieścić stosownych linków do tych stron , co nie tylko zrobi im reklamę, ale i zostawi ślad ilu to ludzi z tradycyjnego FK tam zaglądało.. W moim ciemnogrodzkim grajdołku zbierane są informacje z katolickich portali i katolickich źródeł i ani mnie ani nikogo z moich znajomych nie interesują opinie zamieszczane na pedalskich stronach i nie tylko ze względu na zagrożenia duchowe ale po prostu to strata czasu.
« Ostatnia zmiana: Lipca 26, 2009, 13:07:57 pm wysłana przez KAES » Zapisane
Major
aktywista
*****
Wiadomości: 3722

« Odpowiedz #84 dnia: Lipca 26, 2009, 13:47:04 pm »

Trochę Pan przesadził. Nie można szukając informacji zamykać się tylko we własnym środowisku.
Zapisane
KAES
aktywista
*****
Wiadomości: 742

« Odpowiedz #85 dnia: Lipca 26, 2009, 14:07:18 pm »

to proszę powiedzieć jakiemu DOBRU ma służyć opinia publikowana na pedalskim portalu?
Zapisane
Agnieszka
adept
*
Wiadomości: 42

« Odpowiedz #86 dnia: Lipca 26, 2009, 14:14:22 pm »

Widzę , ze Pan Major mnie nie zrozumiał. Mój wpis był odpowiedzią na zarzut cierpiętniczej miny i stroju pokutnego. Odpowiedzią, że nie  noszę na twarzy cierpiętniczej  miny. Nie zrozumiał mnie Pan. Jestem oburzona strojem pani Wiridiany? Nie zrozumiał mnie Pan. Jestem zniesmaczona zamieszczeniem takiego zdjęcia  na Forum Krzyż. Nie pasuje mi to, do wizerunku katolickiej niewiasty. Zresztą nie będziemy tu chyba bez końca wałkować tego tematu. Jak mawiał pewien mądry człowiek - Mądremu dość.
Zapisane
Thomas
Gość
« Odpowiedz #87 dnia: Lipca 26, 2009, 15:14:31 pm »

Widzę, że awatar p.Wiridiany będzie wyodrębniony do osobnego wątku ;).
Ale serio.
Na plaży jestem w krótkich gatkach i z nagim torsem(sic!) :D, u p.Prezesa w krawacie, w parku na lodach w bluzie.
Poczucie zgorszenia związane jest z miejscem.
Na plaży nie przeszkadza mi wzrok obcych ludzi spoczywający na moim torsie. Ale 200 m dalej, na parkingu, krępuje mnie "golizna" ludzi, których przecież widziałem przed chwilą na plaży. Sam również, czuję się skrępowany gdy nie mam koszulki. Brzuchaty zgred i zgrabna dziewczyna paradują po plaży w kostiumach i jest wszystko ok. Natomiast nie chcę ich takimi widzieć w pobliskim sklepie lub (o zgrozo) kawiarni.
Podobnie jest z awatarem.
Jak to wyjaśnić? Prezenter/ka Wiadomości wirtualnie gości w naszych domach. Przychodzi do nas ubrany(a) zależnie od pory dnia i miejsca. Tym miejscem są nasze domy. W letnie popołudnie może mieć lniana marynarkę (może nawet być bez krawata). Ale nie przyjdzie w szortach i T-shircie :D. Reszta to poczucie smaku.
I w zasadzie zgadzam się z P. Agnieszką.

Zapisane
Kryspin
adept
*
Wiadomości: 47

« Odpowiedz #88 dnia: Lipca 26, 2009, 15:23:19 pm »

W moim ciemnogrodzkim grajdołku zbierane są informacje z katolickich portali i katolickich źródeł i ani mnie ani nikogo z moich znajomych nie interesują opinie zamieszczane na pedalskich stronach i nie tylko ze względu na zagrożenia duchowe ale po prostu to strata czasu.

Jak to było w tym dowcipie? "Ustawiłem radio na częstotliwość Radia Maryja*, wyrwałem gałkę i teraz jestem wolnym człowiekiem".

*lub TOK FM, zależnie od przekonań
Zapisane
Kamil
aktywista
*****
Wiadomości: 1368


« Odpowiedz #89 dnia: Lipca 26, 2009, 17:05:17 pm »

wiridiana:"Rozwaga powoduje że należy mieć szerszy ogląd rzeczywistości i zbierać informacje z różnych źródeł a nie tylko wyglądać ze swego grajdołka..."

To tylko swoiście interpretowana przez Panią "rozwaga", która nic nie wyjaśnia, poza zamulaniem tematu opiniami autorów pedalskiego portalu. Jak ma Pani potrzebę grzebania po takich portalach , żeby"zbierać informacje z różnych źródeł" to pewnie za jakiś czas uraczy nas Pani tekstami np. z portali pedofilskich,zoofilskich, satanistycznych itp..i nie zapomni oczywiście umieścić stosownych linków do tych stron , co nie tylko zrobi im reklamę, ale i zostawi ślad ilu to ludzi z tradycyjnego FK tam zaglądało.. W moim ciemnogrodzkim grajdołku zbierane są informacje z katolickich portali i katolickich źródeł i ani mnie ani nikogo z moich znajomych nie interesują opinie zamieszczane na pedalskich stronach i nie tylko ze względu na zagrożenia duchowe ale po prostu to strata czasu.
Nie sądzę aby takie strony stanowiły jakiekolwiek zagrożenie dla użytkowników tego forum, więc nie ma co przesadzać. A że strata czasu to fakt, ale to że na forum jest taki link, nie oznacza że musi Pan na niego klikać i tą stronę oglądać.
Zapisane
Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 14 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Czy uczestnicy FK akceptują koncert tzw. madonny 15 sierpnia « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!