Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 19, 2024, 05:35:04 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231947 wiadomości w 6630 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Czy uczestnicy FK akceptują koncert tzw. madonny 15 sierpnia
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 14 Drukuj
Autor Wątek: Czy uczestnicy FK akceptują koncert tzw. madonny 15 sierpnia  (Przeczytany 32704 razy)
kurak
aktywista
*****
Wiadomości: 2076


Damnat quod non intelligunt !!!

« Odpowiedz #60 dnia: Lipca 24, 2009, 12:55:40 pm »

glosujmy moi drodzy a nie czekajmy na biskupa\,ów... Kazdy glos sie liczy i przynajmniej w najgorszym wypadku pokazuje,ze sa jednak osoby ktore nie godza sie na takie bluznierstwa.
Zapisane
Zawsze Wierni - Prawdzie katolickiej, Prawdzie Jedynej...
Agnieszka
adept
*
Wiadomości: 42

« Odpowiedz #61 dnia: Lipca 24, 2009, 20:06:55 pm »

Właśnie to możemy zrobić. I oczywiście różańce w dłoń. No,  może w odwrotnej kolejności.
A odbiegając od wątku : Pani Wiridiano mamy lato oczywiście i jest gorąco, ale nie uważa  Pani , że może dobrze byłoby to letnie zdjęcie, zamienić na bardziej okryte. Jakoś mi nie pasuje do tego forum. Na Naszą Klasę jak najbardziej , ale nie tu. Przepraszam
Zapisane
wiridiana
aktywista
*****
Wiadomości: 1255


gg 5253636

Ad altare Dei
« Odpowiedz #62 dnia: Lipca 24, 2009, 20:16:47 pm »

Gorszą Panią kolana czy ramiona? Bo nic więcej odkrytego na tym zdjęciu nie ma, więc nie rozumiem w czym problem.
Zapisane
http://wiridiana.blogspot.com/
W wodospadach Twych kędziorów będę nurzać dłonie,
Szept namiętny zaplatając w pasma wokół skroni. Zacałuję blaski oczu zanim znów dzień wstanie.
Major
aktywista
*****
Wiadomości: 3722

« Odpowiedz #63 dnia: Lipca 24, 2009, 20:23:00 pm »

Mnie u Pani Wiridiany nic nie gorszy.
Tak myśląc to bym nie wychodził na ulicę ani nie porozmawiał nawet z własną siostrą ani z koleżankami z drogówki które noszą mini np.
Zapisane
Agnieszka
adept
*
Wiadomości: 42

« Odpowiedz #64 dnia: Lipca 24, 2009, 22:44:52 pm »

Pani poza  na tym zdjęciu. Trochę wyzywająca jak dla mnie i  nie pasująca do  tym forum. Ale cóż. Panom widzę, to nie przeszkadza.
A co się tyczy spódniczek mini, to nie uważa Pan , że jednak  nie jest to strój odpowiedni dla kobiety?
Zapisane
Izi87
Gość
« Odpowiedz #65 dnia: Lipca 24, 2009, 23:00:16 pm »

Czy uczestnicy FK akceptują koncert tzw. madonny 15 sierpnia

ZDECYDOWANIE NIE!
Prawdziwi katolicy przeżyją ten dzień m. in. na Mszy Świętej, niektórzy będąc świeżo po pieszej pielgrzymce.
Zapisane
Thomas
Gość
« Odpowiedz #66 dnia: Lipca 24, 2009, 23:08:08 pm »

Cytuj
Gorszą Panią kolana czy ramiona? Bo nic więcej odkrytego na tym zdjęciu nie ma, więc nie rozumiem w czym problem.

Moja żona, gdy zobaczyła Pani awatara powiedziała:
"Oooo.....! na takim forum...... Jezeli nie ma męża, to może go szuka; dobre miejsce. Jeżeli tak jest, to ją usprawiedliwiam."

a jeżeli nie szuka? to...?
« Ostatnia zmiana: Lipca 24, 2009, 23:11:33 pm wysłana przez Thomas » Zapisane
Zygmunt
Gość
« Odpowiedz #67 dnia: Lipca 24, 2009, 23:09:47 pm »

Moja żona powiedziała podobnie - coś więc w tym jest.
Zapisane
wiridiana
aktywista
*****
Wiadomości: 1255


gg 5253636

Ad altare Dei
« Odpowiedz #68 dnia: Lipca 24, 2009, 23:17:42 pm »

a jeżeli nie szuka? to...?

Po prostu bardzo lubię to zdjęcie i nie tylko ja. Mam je od dawna na wielu forach i nawet oaza nie robiła takiego zamieszania z tego powodu. I nie uważam żeby była wyzywająca. Na plaży też nie mam nic przeciwko.

Nie wiem skąd pytanie o spódniczkę mini, na tym zdjęciu takiej nie mam. Uważam że zależy gdzie się w takiej idzie. Jak zakłada się dla męża to jestem jak najbardziej za.


A teraz może wrócmy do głównego tematu.
Zapisane
http://wiridiana.blogspot.com/
W wodospadach Twych kędziorów będę nurzać dłonie,
Szept namiętny zaplatając w pasma wokół skroni. Zacałuję blaski oczu zanim znów dzień wstanie.
Thomas
Gość
« Odpowiedz #69 dnia: Lipca 24, 2009, 23:37:30 pm »

Cytuj
A teraz może wrócmy do głównego tematu.

...a co to było...? Mini? ;)
Zapisane
wiridiana
aktywista
*****
Wiadomości: 1255


gg 5253636

Ad altare Dei
« Odpowiedz #70 dnia: Lipca 24, 2009, 23:37:48 pm »

Co piszą geje na swoim portalu

Cytuj
Nie będzie mszy za Madonnę!

Szkoda. Zapowiadał się niezły cyrk i dużo rozrywki. W całym tym zamieszaniu (wywołanym przez polityków, którzy postanowili zaistnieć w letnim sezonie ogórkowym), przedstawiciele kościoła wykazali odrobinę zdrowego rozsądku i zabronili mszy polowych.

- Niewątpliwie każda słuszna sprawa będzie wspierana modlitwą tak kapłanów, jak i wiernych, ale nie można Mszy świętej traktować jako formy protestu. Dlatego wydział duszpasterstwa nie wyraża zgody na tego typu działania - czytamy w oficjalnym oświadczeniu archidiecezji warszawskiej.

Można zatem powiedzieć, że wszystko “dobrze się skończyło”. Szkoda tylko, że tak głupio się zaczęło
http://www.przeploty.pl/artykuly/nie-bedzie-mszy-za-madonne/  3807
Zapisane
http://wiridiana.blogspot.com/
W wodospadach Twych kędziorów będę nurzać dłonie,
Szept namiętny zaplatając w pasma wokół skroni. Zacałuję blaski oczu zanim znów dzień wstanie.
PTRF
aktywista
*****
Wiadomości: 2129


« Odpowiedz #71 dnia: Lipca 24, 2009, 23:49:24 pm »

A co to są "geje" ?
Zapisane
"Kto tradycji nie szanuje
 Niech nas w dupę pocałuje"
/kawaleryjskie/
Izi87
Gość
« Odpowiedz #72 dnia: Lipca 24, 2009, 23:53:54 pm »

Odp - http://www.youtube.com/watch?v=tSdPojDhaYY
Zapisane
Major
aktywista
*****
Wiadomości: 3722

« Odpowiedz #73 dnia: Lipca 25, 2009, 09:19:42 am »

Pani Agnieszko mini mini jest nierówne. Normalne mini mi nie przeszkadza. Przeszkadza natomiast mi często u kobiet, wierzących katoliczek strój pokutny i cierpiętnicza mina poza pielgrzymką i Wielkim Postem. Chociaż stroje pokutne i cierpietnicze miny też w tych okresach są niepotrzebne.
Zapisane
KAES
aktywista
*****
Wiadomości: 742

« Odpowiedz #74 dnia: Lipca 25, 2009, 09:55:30 am »

no i dzięki wykazującej jakże wiele rozwagi Pani Wiridianie , środowiska gejowskie nieoczekiwanie osiągnęły sukces docierając z treściami swych obleśnych poglądów na łamy FK.... Roztropność to chyba nie jest Pani mocna strona...
Zapisane
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 14 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Czy uczestnicy FK akceptują koncert tzw. madonny 15 sierpnia « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!