Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 15:26:15 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Novus Ordo  |  Kościół posoborowy  |  Wątek: W kurii rzymskiej co drugi to pedał.
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: W kurii rzymskiej co drugi to pedał.  (Przeczytany 1855 razy)
Sławek125
aktywista
*****
Wiadomości: 1662

« dnia: Października 14, 2020, 18:54:21 pm »

Na okolicznośc wydania swojej nowej książki Lawendowa mafia, ks.Oko udzielił wywiadu Radiu Wnet. Twierdzi, że Watykanem trzęsie pedalska mafia, silna jak ta w Palermo. Franciszek jest okłamywany, nic nie wie, zarobiony jest. Podobnie jak JPII. Jest tak zarobiony, że nie zauwazył pedalstwa u swoich chilijskich kolegów z którymi przyjaznił się długie lata. Wspomina abp. Viganó, że owszem sprawdził infa podawane przez Arcybiskupa na temat przekretów finansowych i wszystko mu sie zgadza. Natomiast nie zgadza mu się nic, gdy Arcybiskup wypowiada sie o SWII i wyśmiał to. Opowiada też, że kard. Gulbinowicz był pedałem i to nie była tajemnica. Ja tam nic nie wiedziałem i podejrzewam, że szanowni państwo tez zaskoczeni. Takie oraz inne zabawne historie opowiada nam ks. Oko aby nas zrelaksować. Miałem zamiar to umieścić w dziale humor i satyra, bo jajcarz z tego księdza tęgi.     https://www.youtube.com/watch?v=3jGAhiTGt-s
Zapisane
rysio
aktywista
*****
Wiadomości: 4774

« Odpowiedz #1 dnia: Października 15, 2020, 17:59:53 pm »

jciec Święty mianował nowego prefekta Kongregacji Spraw Kanonizacyjnych. Został nim bp Marcello Semeraro, dotychczasowy ordynariusz diecezji Albano we Włoszech oraz sekretarz Rady Kardynałów.

No i mamy pro-sodomitę na urzędzie.

http://blog.messainlatino.it/2020/10/news-semeraro-nuovo-prefetto-cause-dei.html

https://www.vaticannews.va/pl/papiez/news/2020-10/nowy-prefekt-kongregacji-spraw-kanonizacyjnych.print.html
« Ostatnia zmiana: Października 15, 2020, 18:02:37 pm wysłana przez rysio » Zapisane
"I w mordobiciu musi być umiarkowanie"*
 * Dzielny wojak Szwejk.
Sławek125
aktywista
*****
Wiadomości: 1662

« Odpowiedz #2 dnia: Października 15, 2020, 18:19:36 pm »

Tak na marginesie panie rysiu. Nie wiem z kim ks. Oko przystaje na codzień ale najwyrazniej doszedł do przekonania, że cała reszta populacji to debile i we związku z tym może sobie pozwolic na puszczanie bezkarnie w eter kazdej niedorzeczności i łgarstwa.
« Ostatnia zmiana: Listopada 21, 2020, 20:17:45 pm wysłana przez Sławek125 » Zapisane
Sławek125
aktywista
*****
Wiadomości: 1662

« Odpowiedz #3 dnia: Października 15, 2020, 18:32:34 pm »

Ten Semeraro organizuje czy też wspiera nauki przedmałzeńskie dla sodomiarzy. W diecezji turyńskiej to się odbywa ale ze wsparciem wspomnianego. On u siebie organizuje jakieś doroczne zloty sodomitów. Franciszek oczywiście o tym nie wie, bo go izolują. Ks. Oko pewnie będzie ubolewał nad taką sytuacją.
Zapisane
gnome
aktywista
*****
Wiadomości: 1849


« Odpowiedz #4 dnia: Października 17, 2020, 21:28:47 pm »

Tak, też byłem ... zniesmaczony tymi bredniami.
Sami oszukiwani papieże. Mało tego, Franciszek sam mówił, że JPII i BXVI byli oszukiwani a teraz proszę i on jest oszukiwany :)


Ks.Oko uważa, że pro-genderowe środowiska nie dyskutują bo nie mają argumentów, posługują się kpiną i wyśmianiem zamiast argumentacją ... a kiedy jest pytany o SVII i opinie krytyczne dotyczące soboru to ... wyśmiewa je i mówi, że nie warto o tym dyskutować :)

Typowe dla posoboraków.
Zapisane
Podczas jednej z ceremonii w Bazylice św. Piotra, gdy wnoszono na sedia gestatoria papieża św. Piusa X, lud rzymski żywiołowo zareagował oklaskami, Papież widząc entuzjazm wiernych rozkazał zatrzymać pochód. Gdy tłum się uciszył rzekł do wiernych, że *nie należy czcić sługi w domu jego Pana.
rysio
aktywista
*****
Wiadomości: 4774

« Odpowiedz #5 dnia: Października 17, 2020, 22:11:27 pm »

Cytuj
Ks.Oko uważa, że pro-genderowe środowiska nie dyskutują bo nie mają argumentów, posługują się kpiną i wyśmianiem zamiast argumentacją ... a kiedy jest pytany o SVII i opinie krytyczne dotyczące soboru to ... wyśmiewa je i mówi, że nie warto o tym dyskutować :)

Typowe dla posoboraków.

Albowiem najczęściej mówi się tylko "jak jest" - do tego wystarczy być spostrzegawczym.
Najtrudniejsze ale i najciekawsze pytanie to "dlaczego tak jest?"

Pamiętamy wykład polskiego profesora-mądrali na pch24 pt "rewolucja lgbt - drogi wyjścia". Gadał 3 godziny ale o drogach wyjścia nie zająknął się  ;D
Zapisane
"I w mordobiciu musi być umiarkowanie"*
 * Dzielny wojak Szwejk.
Regiomontanus
aktywista
*****
Wiadomości: 3611


« Odpowiedz #6 dnia: Listopada 20, 2020, 19:03:23 pm »

Dzisiaj przeczytałem pozytywnego newsa.

Franciszek ze swojego konta twitterowego zrobił lajka pod zdjęciem brazylijskiej modelki, niejakiej Natalii Garibotto, pozującej w bikini.
Watykan prowadzi dochodzenie. 

Ta Natalia Garibotto jest w 100% kobietą, tzn tak mi się przynajmniej wydaje po inspekcji wizualnej.  :)
Zapisane
Certe, adveniente die judicii, non quaeretur a nobis quid legerimus, sed quid fecerimus.
Sławek125
aktywista
*****
Wiadomości: 1662

« Odpowiedz #7 dnia: Listopada 20, 2020, 19:24:01 pm »

Dzisiaj przeczytałem pozytywnego newsa.

Franciszek ze swojego konta twitterowego zrobił lajka pod zdjęciem brazylijskiej modelki, niejakiej Natalii Garibotto, pozującej w bikini.
Watykan prowadzi dochodzenie. 

Ta Natalia Garibotto jest w 100% kobietą, tzn tak mi się przynajmniej wydaje po inspekcji wizualnej.  :)
Ale w jakiej sprawie Watykan prowadzi dochodzenie? Że Papieżowi podoba się kobitka a nie czipendejl jaki? No faktycznie, w Watykanie może to budzić niepokój, zupełnie nieapro jak na te okolice.
Zapisane
Regiomontanus
aktywista
*****
Wiadomości: 3611


« Odpowiedz #8 dnia: Listopada 20, 2020, 20:04:09 pm »

Dochodzenie, kto kliknął na "like". Kontami internetowymi Franciszka operuje ponoć wielu pracowników kurii.

https://www.catholicnewsagency.com/news/vatican-investigating-racy-instagram-like-by-papal-account-56590
Zapisane
Certe, adveniente die judicii, non quaeretur a nobis quid legerimus, sed quid fecerimus.
Andrzej75
aktywista
*****
Wiadomości: 2324


« Odpowiedz #9 dnia: Listopada 20, 2020, 20:55:36 pm »

„Właśnie dowiedziałem się o incydencie z kontem Papieża na Instagramie. Nie wiem, kto prowadzi jego konto, ale można przypuszczać, że w Watykanie jest co najmniej jeden potwierdzony heteroseksualista”.
https://twitter.com/DinosaurDerek/status/1328203487197294592
Zapisane
Exite de illa populus meus: ut ne participes sitis delictorum eius, et de plagis eius non accipiatis.
Kefasz
aktywista
*****
Wiadomości: 3922


Amen tako Bóg daj, byśmy wszyscy poszli w Raj.

ministrantura śpiewniki tradycja->
« Odpowiedz #10 dnia: Listopada 21, 2020, 18:00:42 pm »

Nieuzasadniony hurraoptymizm. To nie jest 100% kobieta. To jest 100% dzieło chirurgii plastycznej. Tęga baba po operacjach.
Zapisane
Stare jest lepsze Ł5,39
liczne stare książki->http://chomikuj.pl/Pjetja
Z forum amerykańskich tradycjonalistów:
Oto zwyczajowe napomnienie: unikaj żarliwości; krytykuj zasady, nie ludzi.
Bądź rozróżniający, lecz nie czepialski. Bądź pouczający lecz nie zgryźliwy. Bądź zasadniczy, zamiast natarczywy.
Sławek125
aktywista
*****
Wiadomości: 1662

« Odpowiedz #11 dnia: Listopada 21, 2020, 18:38:07 pm »

Nieuzasadniony hurraoptymizm. To nie jest 100% kobieta. To jest 100% dzieło chirurgii plastycznej. Tęga baba po operacjach.
Tego, niestety, dowiadujemy się dopiero rano i często bywa za pózno. Akurat tutaj bym Papieza nie winił. Nie tacy kozacy polegli w tym temacie.
Zapisane
Angelus Silesius
aktywista
*****
Wiadomości: 585


I'm gonna make him an offer he can't refuse

« Odpowiedz #12 dnia: Listopada 23, 2020, 07:23:22 am »

„Właśnie dowiedziałem się o incydencie z kontem Papieża na Instagramie. Nie wiem, kto prowadzi jego konto, ale można przypuszczać, że w Watykanie jest co najmniej jeden potwierdzony heteroseksualista”.
https://twitter.com/DinosaurDerek/status/1328203487197294592
Jak za Barei się mówiło "sprawdzić czy nie ksiądz" tak w tym przypadku może trzeba "sprawdzić czy nie zakonnica"?  :-\
Zapisane
"Religijny liberalizm pozbawia nas męczenników i misjonarzy, pozostawiając jedynie osoby kupczące religią, którym wtórują kobzy głoszące pokój w słowach, a nie w czynach!" abp Marcel François Lefebvre
Strony: [1] Drukuj 
Forum Krzyż  |  Novus Ordo  |  Kościół posoborowy  |  Wątek: W kurii rzymskiej co drugi to pedał. « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!